POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [20.01.2018, 14:10:42] • Gmina Międzyzdroje

Dachowanie forda na trasie między Międzyzdrojami a Świnoujściem!

Dachowanie forda na trasie między Międzyzdrojami a Świnoujściem!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda stracił panowanie na drodze krajowej numer 3, między Międzyzdrojami a Świnoujściem. Kierowca z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn stracił panowanie na prostym odcinku drogi, wjechał na pobocze i zaczął koziołkować, po czym wylądował na dachu. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarną. Jak udało nam się ustalić, kierującemu osobówką nic się nie stało.

Do wypadku doszło w sobotę.

Dachowanie forda na trasie między Międzyzdrojami a Świnoujściem!

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca forda zjechał na pobocze, dalej do rowu i koziołkował około 80 metrów. Jazdę zakończył na dachu. O własnych siłach wyszedł z pojazdu. Miał szczęście, że w tym miejscu nie było drzew. Kolizja z poboczem miała miejsce koło stacji kolejowej Lubiewo o godzinie 13:30.

Dachowanie forda na trasie między Międzyzdrojami a Świnoujściem!

fot. Andrzej Ryfczyński

Dachowanie forda na trasie między Międzyzdrojami a Świnoujściem!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [22.01.2018, 02:42:46] • [IP: 80.4.132.***]

Sobota [20.01.2018, 19:47:50] • [IP: 83.11.83.***] Zapomniales juz jak sam pisales?

Gość • Niedziela [21.01.2018, 23:55:44] • [IP: 37.47.142.***]

Mistrzowie kierownicy się znaleźli szkoda czytać te bez sensu bzdury glaby!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 16:09:52] • [IP: 94.254.237.**]

Walnijcie się porządnie w głowę za nim cokolwiek piszecie... Oceniać można ale i tak szczegółów nie znacie bo niby skąd? Wszyscy co z rękawa bierzecie te wszystkie absurdy w dupe se wsadzcie, będzie wam lżej bo już takich głupot słuchać nie można!

Gość • Niedziela [21.01.2018, 12:08:10] • [IP: 178.235.176.***]

Przynajmniej kierowca miał młyn rozrywkowy tyle obrotów z przyspieszeniem przy koziołkowaniu.

Gość • Niedziela [21.01.2018, 01:31:06] • [IP: 5.172.236.**]

TO PO CO CO NIKTÓRYM ATA I PRAWA JAZDY ŻEBY AUTO BYŁO DOZDERZENIA I WYPADKÓW WIĘCEJ NOWYM DRÓG A TYM DUŻOŻe bez zimowych opon itd. I tak kierowcy nie patrzą jak jeżdżą aby tylko zepsuć nowe auto a kupić nowe auto czyli żucać kasę w błoto. widać jak co niektórzy szaleją i rozpędzają się jak szaleni nie potrafią jeździć tymi samochodami jakby nie potrafili nimi samochodami kierować tylko by szaleli tymi autami.

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:52:39] • [IP: 188.146.195.***]

Facet mógł pozabijać wasze rodziny, każdego kto by był w tym miejscu, a tu jakieś pierdoły piszecie. Ten gość chciał pokazać swoją męskość, a chyba z tym ma problemy.Wypadek nie wziął się z sufitu!

Gość • Sobota [20.01.2018, 20:18:38] • [IP: 5.172.235.**]

A pan z osp Międzyzdroje gdzie ma rękawice na akcji nosi się rękawice