POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.01.2018, 10:12:54] • Powiat Kamieński

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

Mieszkaniec opisywanej okolicy chce za pośrednictwem naszego portalu zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo czyhające na kierowców. Sytuacja ma miejsce na nowo oddanej do użytku drodze, która mimo że kosztowała niemało, nie zapewnia pełnego komfortu jazdy.

"Dziś (czwartek) około godziny 15:30 byłem świadkiem niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce na niedawno otwartej nowo wybudowanej drodze na odcinku Dusin-Skarchowo" zaczyna swój list Czytelnik.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

Z dalszego opisu wynika, że kierowca jadący z niedużą prędkością na łuku wypadł z drogi wpadając w głęboki rów z wodą. Na szczęście dzięki sprytowi kierowcy udało się samodzielnie opuścić pojazd. Odcinek otwarty niecały miesiąc i już ma na niej miejsce druga niebezpieczna sytuacja.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

"Moje pytanie, dlaczego przy tak drogiej inwestycji nie wzięto pod uwagę bezpieczeństwa kierujących i pieszych nie projektując band zabezpieczających, gdyż droga została podniesiona -skarpy maja ok. 2.5 m a na dole rowy z wodą. Czy musi dojść do tragedii żeby się tym zainteresowano?"- zastanawia się Czytelnik.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [20.01.2018, 07:58:42] • [IP: 188.146.128.**]

Żaden odpowiedzialny kierowca, nie napisze, że zimą dobremu kierowcy nic się nie stanie, a każdy, komu coś się przytrafi to łamaga, albo pirat. Ten kto codziennie jeździ, dobrze wie, że na drodze nie jest sam, jeżdżą inni kierowcy, piesi, rowerzyści, że są różne" niespodzianki", nagłe załamania pogody i chwila dekoncentracji, czy oślepienie światłami, może skutkować takimi efektami. Zdarza się, że żadna prędkość nie jest odpowiednio dostosowana do warunków.

Gość • Sobota [20.01.2018, 01:09:34] • [IP: 31.0.64.***]

A trzeba było nie driftowac haha widać że umiejętności zabrakło gamoniowi

Gość • Piątek [19.01.2018, 21:28:16] • [IP: 94.254.132.**]

podwójna ciągła i go pociągła

Gość • Piątek [19.01.2018, 20:53:15] • [IP: 95.40.210.**]

Gość ma racje sporo kasy a zabespieczenia są dla wszystkch popieram.

Gość • Piątek [19.01.2018, 19:21:25] • [IP: 94.254.128.***]

Krzysztof to ty

Gość • Piątek [19.01.2018, 16:53:05] • [IP: 37.47.8.***]

On jechał powoli tylko mu coś wyskoczyło na drogę i nie chciał uderzyć i wpadł w poślizg dobrze że tylko się zsunął do rowu i nic mu się nie stało zastanówcie się ludzie co piszecie nie wiecie jak było to po co się wypowiadacie

Gość • Piątek [19.01.2018, 16:44:28] • [IP: 31.0.127.***]

Zrobią droge ZLE nie zrobią też Żle zdecydujcie sie ludzie!! Nauczcie sie jeżdzić a nie wszystko zwalacie na droge. I tak cieszcie sie ze tak szybko ją zrobili tak to byscie musieli zapierdzielac na okolo wiec nie narzekajcie a kto nie umie jezdzic to ma pecha proste.

Gość • Piątek [19.01.2018, 15:27:59] • [IP: 37.47.158.***]

Widać że nie odśniezona i żadnych barierek A wysoko jak nie wiem co

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:59:35] • [IP: 178.235.176.***]

Zapomnieli posadzić drzew o średnicy 20 cm.

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:48:30] • [IP: 83.8.46.***]

Nie trzeba wcale szybko jechac zeby na wpasc do rowu na tej drodze. Czy ktos zwrocil uwagę że jadac od strony Skarchowa bariery mostu zostaly wysuniete bardziej na jezdnie? Zreszta od drugiej strony jest to samo.Jak ktos wpadnie w poślizg to poleci bezpośrednio do zatoki. Gdzie zabezpieczenia? Podejrzewam ze zostanie to poprawione jak stanie sie tragedia, tym razem jechala jedna osoba a co bedzie gdy wpadnie auto z calą rodziną z dziećmi? Kto zgodzil sie na odebranie takiej drogi?Czy wtedy wezma za to odpowiedzialność te osoby ktore przecinaly wstęge otwarcia tej drogi?

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:31:14] • [IP: 31.1.250.***]

Nie jechał wolno, mijałem się z nim kilka minut wcześniej na łuku przed nowym odcinkiem, brak wyobrażenia o warunkach na drodze

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:24:00] • [IP: 79.186.215.***]

A na h. te rowy. Gdzie droga tam rów.

Gość • Piątek [19.01.2018, 13:01:39] • [IP: 83.20.255.**]

Do" miastowego", jak sadze, z godz10:54..czlowieku, skad u Ciebie tyle pogardy? Jesli sam jestes kierowca, to uwazaj...obys nie musial czytac komentarzy, po swoim bledzie;) pozdrawiam i usmiechnij sie.

Gość • Piątek [19.01.2018, 12:44:22] • [IP: 83.8.40.***]

Ten kto tą drogą jeszcze nie jechał to niech się nie wypowiada. Droga jest gładka i nawet gdy pada deszcz jest ślisko nie mówiąc o śniegu...!

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:39:41] • [IP: 31.0.33.***]

Skoro tak wolno jechał to czemu sam leży w tym rowie? Przeciez powinno tam byc więcej takich rajdowców?!

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:24:28] • [IP: 145.237.2.***]

Jak zwykle odwalili bubel ! tak samo jak droga z Parłówka do Kamienia Pom - zrobili ALE BEZ POSZERZENIA !! i tak samo jest niebezpieczna -ot Polska pseudogospodarnośc

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:15:30] • [IP: 83.8.25.***]

[IP: 83.23.250 słuchaj wieśniaku nie potrafisz się nawet wyslowic to nie udzielaj się miejscowy rowu nie mierzy A jakiś miastowy matoł co tata dał parę zloty na auto. Popegierowskich ? Taki z Ciebie matoł ze nawet nie potrafisz określić położenia i miejscowości w których był pgr poczekami i Ciebie spotkamy w jednym z naszych rowów 😁 powodzenia matole i szerokości na drodze chodź pewnie rowerem jeździsz 😁

* • Piątek [19.01.2018, 11:05:18] • [IP: 83.23.171.**]

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:16:13] Popieram w 100%!

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:57:26] • [IP: 77.186.0.***]

Człowiek się kąpie to i grata też trzeba wykąpać zanim do Gawrona na złom odstawi.

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:56:01] • [IP: 87.205.64.**]

Teraz jest bardziej niebezpiecznie jak przedtem na starej pofałdowanej drodze przerobiłem to już na własnej skórze, jadę tam często wolna jazda a samochód się ślizga na prostym odcinku, teren zalewowy było to do przewidzenia dla fachowców że będzie przemarzać i występować gołoledź inny rodzaj nawierzchni bardziej chropowatej i zabezpieczenia koniecznie, zakończyli przed czasem i efekty są.

Kierowca • Piątek [19.01.2018, 10:54:43] • [IP: 83.23.250.**]

Wiesniactwo dostalo nowa droge to nie umieja po niej nawet jezdzic - jada myslac ze to szyny jakies - nowa droga to opony nowe nie potrzebne hehehe - teraz chca miec rowy wylozone materacami - gumowe drzewa i 5 zjazdow na 1 kilometrze asfaltu - bylo budowac im nowa droge? teraz sie tam wszyscy pozabijaja te bezmozgi z popegerowskich wsi - wiesniakom sie drifftowac zachcialo hehehehhe

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:52:54] • [IP: 77.186.0.***]

Skoro człowiek się kąpie, to i grata trzeba też wykąpać zanim odprowadzą do Gawrona na złom.

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:40:20] • [IP: 77.88.191.**]

Popieram Pana z 10:16:13 zawsze znajdzie wymówka i usprawiedliwienie bezmyslnosci na drodze... Szkoda że nie powiedział że wina rowu kto go tam wykopal..Ja się źle po nowej drodze jeździ to polami!

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:40:06] • [IP: 89.249.8.***]

A gdzie są barierki? Chyba ktoś nie pomyślał. Jadąc oblodzoną i zaśnieżoną droga nawet 10 km/h to i tak policja powie że kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Gdzie tu sens i logika?

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:33:28] • [IP: 80.245.176.***]

Przy takim oblodzeniu w poślizg można wpaść jadąc 10 kilometrów na godzinę. Ten pierwszy komentaz to jedna wielka bzdura.Tak przy okazji - kto to napisał? Może dla tej osoby taka przyczyna byłaby wygodna. Barierki muszą powstać jak najszybciej!!

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■