POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.01.2018, 10:12:54] • Powiat Kamieński

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

Mieszkaniec opisywanej okolicy chce za pośrednictwem naszego portalu zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo czyhające na kierowców. Sytuacja ma miejsce na nowo oddanej do użytku drodze, która mimo że kosztowała niemało, nie zapewnia pełnego komfortu jazdy.

"Dziś (czwartek) około godziny 15:30 byłem świadkiem niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce na niedawno otwartej nowo wybudowanej drodze na odcinku Dusin-Skarchowo" zaczyna swój list Czytelnik.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

Z dalszego opisu wynika, że kierowca jadący z niedużą prędkością na łuku wypadł z drogi wpadając w głęboki rów z wodą. Na szczęście dzięki sprytowi kierowcy udało się samodzielnie opuścić pojazd. Odcinek otwarty niecały miesiąc i już ma na niej miejsce druga niebezpieczna sytuacja.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

"Moje pytanie, dlaczego przy tak drogiej inwestycji nie wzięto pod uwagę bezpieczeństwa kierujących i pieszych nie projektując band zabezpieczających, gdyż droga została podniesiona -skarpy maja ok. 2.5 m a na dole rowy z wodą. Czy musi dojść do tragedii żeby się tym zainteresowano?"- zastanawia się Czytelnik.

Dusin - Skarchowo to zdaniem Czytelnika „kilometr drogi za 6,5 mln bez zabezpieczeń”

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Sobota [20.01.2018, 07:58:42] • [IP: 188.146.128.**]

Żaden odpowiedzialny kierowca, nie napisze, że zimą dobremu kierowcy nic się nie stanie, a każdy, komu coś się przytrafi to łamaga, albo pirat. Ten kto codziennie jeździ, dobrze wie, że na drodze nie jest sam, jeżdżą inni kierowcy, piesi, rowerzyści, że są różne" niespodzianki", nagłe załamania pogody i chwila dekoncentracji, czy oślepienie światłami, może skutkować takimi efektami. Zdarza się, że żadna prędkość nie jest odpowiednio dostosowana do warunków.

Gość • Sobota [20.01.2018, 01:09:34] • [IP: 31.0.64.***]

A trzeba było nie driftowac haha widać że umiejętności zabrakło gamoniowi

Gość • Piątek [19.01.2018, 21:28:16] • [IP: 94.254.132.**]

podwójna ciągła i go pociągła

Gość • Piątek [19.01.2018, 20:53:15] • [IP: 95.40.210.**]

Gość ma racje sporo kasy a zabespieczenia są dla wszystkch popieram.

Gość • Piątek [19.01.2018, 19:21:25] • [IP: 94.254.128.***]

Krzysztof to ty

Gość • Piątek [19.01.2018, 16:53:05] • [IP: 37.47.8.***]

On jechał powoli tylko mu coś wyskoczyło na drogę i nie chciał uderzyć i wpadł w poślizg dobrze że tylko się zsunął do rowu i nic mu się nie stało zastanówcie się ludzie co piszecie nie wiecie jak było to po co się wypowiadacie

Gość • Piątek [19.01.2018, 16:44:28] • [IP: 31.0.127.***]

Zrobią droge ZLE nie zrobią też Żle zdecydujcie sie ludzie!! Nauczcie sie jeżdzić a nie wszystko zwalacie na droge. I tak cieszcie sie ze tak szybko ją zrobili tak to byscie musieli zapierdzielac na okolo wiec nie narzekajcie a kto nie umie jezdzic to ma pecha proste.

Gość • Piątek [19.01.2018, 15:27:59] • [IP: 37.47.158.***]

Widać że nie odśniezona i żadnych barierek A wysoko jak nie wiem co

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:59:35] • [IP: 178.235.176.***]

Zapomnieli posadzić drzew o średnicy 20 cm.

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:48:30] • [IP: 83.8.46.***]

Nie trzeba wcale szybko jechac zeby na wpasc do rowu na tej drodze. Czy ktos zwrocil uwagę że jadac od strony Skarchowa bariery mostu zostaly wysuniete bardziej na jezdnie? Zreszta od drugiej strony jest to samo.Jak ktos wpadnie w poślizg to poleci bezpośrednio do zatoki. Gdzie zabezpieczenia? Podejrzewam ze zostanie to poprawione jak stanie sie tragedia, tym razem jechala jedna osoba a co bedzie gdy wpadnie auto z calą rodziną z dziećmi? Kto zgodzil sie na odebranie takiej drogi?Czy wtedy wezma za to odpowiedzialność te osoby ktore przecinaly wstęge otwarcia tej drogi?

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:31:14] • [IP: 31.1.250.***]

Nie jechał wolno, mijałem się z nim kilka minut wcześniej na łuku przed nowym odcinkiem, brak wyobrażenia o warunkach na drodze

Gość • Piątek [19.01.2018, 14:24:00] • [IP: 79.186.215.***]

A na h. te rowy. Gdzie droga tam rów.

Gość • Piątek [19.01.2018, 13:01:39] • [IP: 83.20.255.**]

Do" miastowego", jak sadze, z godz10:54..czlowieku, skad u Ciebie tyle pogardy? Jesli sam jestes kierowca, to uwazaj...obys nie musial czytac komentarzy, po swoim bledzie;) pozdrawiam i usmiechnij sie.

Gość • Piątek [19.01.2018, 12:44:22] • [IP: 83.8.40.***]

Ten kto tą drogą jeszcze nie jechał to niech się nie wypowiada. Droga jest gładka i nawet gdy pada deszcz jest ślisko nie mówiąc o śniegu...!

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:39:41] • [IP: 31.0.33.***]

Skoro tak wolno jechał to czemu sam leży w tym rowie? Przeciez powinno tam byc więcej takich rajdowców?!

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:24:28] • [IP: 145.237.2.***]

Jak zwykle odwalili bubel ! tak samo jak droga z Parłówka do Kamienia Pom - zrobili ALE BEZ POSZERZENIA !! i tak samo jest niebezpieczna -ot Polska pseudogospodarnośc

Gość • Piątek [19.01.2018, 11:15:30] • [IP: 83.8.25.***]

[IP: 83.23.250 słuchaj wieśniaku nie potrafisz się nawet wyslowic to nie udzielaj się miejscowy rowu nie mierzy A jakiś miastowy matoł co tata dał parę zloty na auto. Popegierowskich ? Taki z Ciebie matoł ze nawet nie potrafisz określić położenia i miejscowości w których był pgr poczekami i Ciebie spotkamy w jednym z naszych rowów 😁 powodzenia matole i szerokości na drodze chodź pewnie rowerem jeździsz 😁

* • Piątek [19.01.2018, 11:05:18] • [IP: 83.23.171.**]

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:16:13] Popieram w 100%!

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:57:26] • [IP: 77.186.0.***]

Człowiek się kąpie to i grata też trzeba wykąpać zanim do Gawrona na złom odstawi.

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:56:01] • [IP: 87.205.64.**]

Teraz jest bardziej niebezpiecznie jak przedtem na starej pofałdowanej drodze przerobiłem to już na własnej skórze, jadę tam często wolna jazda a samochód się ślizga na prostym odcinku, teren zalewowy było to do przewidzenia dla fachowców że będzie przemarzać i występować gołoledź inny rodzaj nawierzchni bardziej chropowatej i zabezpieczenia koniecznie, zakończyli przed czasem i efekty są.

Kierowca • Piątek [19.01.2018, 10:54:43] • [IP: 83.23.250.**]

Wiesniactwo dostalo nowa droge to nie umieja po niej nawet jezdzic - jada myslac ze to szyny jakies - nowa droga to opony nowe nie potrzebne hehehe - teraz chca miec rowy wylozone materacami - gumowe drzewa i 5 zjazdow na 1 kilometrze asfaltu - bylo budowac im nowa droge? teraz sie tam wszyscy pozabijaja te bezmozgi z popegerowskich wsi - wiesniakom sie drifftowac zachcialo hehehehhe

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:52:54] • [IP: 77.186.0.***]

Skoro człowiek się kąpie, to i grata trzeba też wykąpać zanim odprowadzą do Gawrona na złom.

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:40:20] • [IP: 77.88.191.**]

Popieram Pana z 10:16:13 zawsze znajdzie wymówka i usprawiedliwienie bezmyslnosci na drodze... Szkoda że nie powiedział że wina rowu kto go tam wykopal..Ja się źle po nowej drodze jeździ to polami!

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:40:06] • [IP: 89.249.8.***]

A gdzie są barierki? Chyba ktoś nie pomyślał. Jadąc oblodzoną i zaśnieżoną droga nawet 10 km/h to i tak policja powie że kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze! Gdzie tu sens i logika?

Gość • Piątek [19.01.2018, 10:33:28] • [IP: 80.245.176.***]

Przy takim oblodzeniu w poślizg można wpaść jadąc 10 kilometrów na godzinę. Ten pierwszy komentaz to jedna wielka bzdura.Tak przy okazji - kto to napisał? Może dla tej osoby taka przyczyna byłaby wygodna. Barierki muszą powstać jak najszybciej!!

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■