POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [18.01.2018, 17:01:20] • Powiat Kamieński

Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina

Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina

fot. ikamien.pl

W czwartek, w godzinach popołudniowych śnieżyca dotarła do powiatu kamieńskiego. Na drogach w całym regionie panują trudne warunki. Jest ślisko i niebezpiecznie. Jak informują nas Czytelnicy, nieciekawie jest na drodze między Wolinem a Dargobądziem w okolicy Płocina. Tam kierowcy muszą się przygotować na poważne utrudnienia. Utworzył się ogromny zator w obydwu kierunkach, ponieważ pod gorę nie mogły podjechać samochody ciężarowe. Problemy mieli też kierowcy osobówek. Sznur samochodów ciężarowych i trudne warunki na drodze, nieustające opady śniegu powodują, że czas podroży tą drogą znacznie się wydłuża.

Problemy są też na drogach krajowych. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość na autostradzie A6 od węzła Goleniów Północ, aż do węzła w Kołbaskowie. Tam zjazd także blokują TIR-y, które nie mogą podjechać pod górę.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Petroniusz • Piątek [19.01.2018, 12:43:00] • [IP: 77.112.65.**]

Sam byłem zaskoczony kilku centymetrowym opadem śniegu. W styczniu śnieg? Bardziej bym się go obawiał w lipcu lub sierpniu. Często jeżdżę obok firmy która jest zobowiązana do odśnieżania i doprowadzenia drogi do stanu przejezdności. Tam zaskoczenia nie widziałem prócz burzy mózgów.

Gość • Piątek [19.01.2018, 09:47:33] • [IP: 94.254.128.***]

I już po zimie. A tak na serio. Było bardzo dobrze. Drogi były przejezdne

Gość • Czwartek [18.01.2018, 23:02:44] • [IP: 188.146.4.***]

A drogowa kasę bierze i się z nas śmieje

Gość • Czwartek [18.01.2018, 22:07:48] • [IP: 83.8.165.**]

Przed 17 jechałam Ze Świnoujścia do Miedzyzdrojów 30/h. ...Zjechaliśmy z karsibora, , , wszyscy wolno jeden za drugim.Przede mną tir, nagle z tyłu inny tir z przyczepą, zaczął wszystkich wyprzedzać ok/ 10...12 aut) szok...jak wyprzedził tego tira przede mną...to po prostu uszlo ze mnie powietrze.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 21:10:46] • [IP: 77.112.104.**]

Kierownictwo służb odpowiadających za odśnieżanie powinno dostać kopa w dupę i wylecieć ze stołków, taką sytuację można było przewidzieć, wystarczyłoby sprawdzić prognozę pogody i wysłać wcześniej pługi i piaskarki w strategiczne rejony, a nie dopiero jak się chaos zrobił to łaskawie państwo dupy ruszyli, żenada żeby zima zaskoczyła drogowców w styczniu

Gość • Czwartek [18.01.2018, 21:01:39] • [IP: 37.248.162.***]

Ale wy głupoty pier...licie! Myślicie ze jak śnieg zacznie podac to w ciągu minuty pługi i piaskarki przyjadą? Puste łby macie!

Gość • Czwartek [18.01.2018, 20:58:46] • [IP: 37.248.166.***]

Atak zimy? Buahahaha

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:47:29] • [IP: 178.235.178.***]

Droga Wolin Unin to droga powiatowa co ma do tego burmistrz, człowieku się opamiętaj

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:39:56] • [IP: 83.8.163.**]

Nie do opowiedzenia co działo się po południwych godzinach między Świniujściem a Wolinem, drogi śliskie, gdzie odpowiednie służby to tego powołane.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 19:05:32] • [IP: 94.254.225.***]

Za te zasniezone drogę trzeba burmistrza usunąć albo niech się sam przejedzie do unina jak ludzie mają do pracy dojechac

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:50:03] • [IP: 77.110.35.***]

Trochę śniegu i już jeździć nie umieją. Przecież w PL to nawet zimy porządnej nie ma. 20cm śniegu i koniec świata. Hehe. A pługi i solarki jeżdżą bez sensu jak -0, 5 jest. Teraz by się do pracy wzięli.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:46:34] • [IP: 79.186.74.**]

Nie zaskoczyła, bo osobiście widziałem cztery pługopiaskarki jadące trasą Golczewo - Parłówko z podniesionymi pługami na wysokość 0, 5 m nad szosą. Pewnie pędziły do Płocina, resztę drogi mając w dupie. Jak nie było śniegu, to jeździły, jak opętane. No cóż taka, to nasza rzeczywistość.

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:19:46] • [IP: 94.254.225.**]

Istna patologia droga nie odświeżona żeby nie było piaskarki żadnej ze Świnoujścia do wolina jechałem ponad 90 minut

Gość • Czwartek [18.01.2018, 18:08:56] • [IP: 83.23.244.***]

A gdzie piaskarki i pługi! Jak zwykle zima zaskoczyła drogówkę! To są nasze Polske drogi zimą!

Gość • Czwartek [18.01.2018, 17:37:06] • [IP: 83.23.185.***]

Zima zaskoczyła drogowców w styczniu

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od zachodu będą występować początkowo słabe, a następnie umiarkowane, oraz krótkimi chwilami intensywne opady śniegu i deszczu. Dodatkowo podczas opadów śniegu będą występować zawieje i zamiecie śnieżne ■ Centrum kryzysowe ostrzega przed silnym wiatrem dziś 13 stycznia od godziny 20.00 do godziny 8.00 we wtorek 15 stycznia. Wzrost siły wiatru do średniej prędkości od 40 do 55 km/h, w poniedziałek porywach do 90 km/h. Jeszcze mocniej ma wiać w nocy z poniedziałku na wtorek - w porywach do 100 km/h. Kierunek wiatru: północno – zachodni. Takie prognozy oznaczają 2 stopień zagrożenia w 3-stopniowej skali ■ „Śledź po Międzyzdrojsku na kanale YouTube”. Czy lubicie potrawy ze śledzia? Czy chcielibyście odkryć nowe smaki, a może zaskoczyć przyjaciół na imprezie? Zapraszamy na kanał YouTube - UM Międzyzdroje, gdzie przedstawiamy przepisy na „Śledzia po Międzyzdrojsku” ■ Dnia 31.12.2018 r zaginęły klucze. Mieszkaniec zgubił je na ul. Zwycięstwa w Golczewie. Prawdopodobnie znalazła je starsza Pani, jednak sama nie jestem w stanie jej znaleźć. Proszę o pomoc Uczciwego znalazce kluczy nagrodzę kwotą 100 zł. Telefon: 605872202 lub 785257965 ■ Psy ze schroniska mogą dostać nowoczesne budy - organizatorzy akcji liczą na wsparcie ze strony Czytelników. "Na podstawie umowy o współpracy z naszym partnerem, Schroniskiem w Sosnowicach i przy wsparciu organizacyjnym Fundacji Psia Kość, postanowiliśmy postawić nowoczesne budy dla psów. Zamierzamy wybudować „domki" wysokiej klasy, tak aby służyły psom przez długie lata W związku z tym mamy kilka ważnych wytycznych: płaski, zdejmowany dach, okucie wejścia, styropian min. 4 cm, drewno w środku i na zewnątrz, w środku płyta impregnowana." ■ W gminie Kamień Pomorski przyznawane przez Urząd Marszałkowski granty sołeckie nie będą budzić dobrych wspomnień. We Wrzosowie trzeba było oddać 10.000 zl z odsetkami, sprawa budowy wiaty widmo w Jarszewie wylądowała w prokuraturze a koniec końców przez to wszystko radny Moskiewicz trafił do szpitala ■ Mężczyzna zasłabł podczas jazdy i uderzył w samochód dostawczy. Wypadek miał miejsce dzisiaj po godzinie 9.00 w okolicy Jarzysławia. 28-latek jechał oplem Zafirą i, jak nieoficjalnie dowiedział się nasz dziennikarz, w pewnym momencie zasłabł ■ W niedzielę 30 grudnia, na niedawno ochrzczonym placu, Placem Niepodległości Polski w Kamieniu Pomorskim (zbieg ulic Strzeleckiej i Gryfitów), w obecności władz samorządowych, wojewódzkich, a także licznych pocztów sztandarowych oraz bardzo wielu mieszkańców miasta oraz powstała na początku tego dziesięciolecia, Grupy Rekonstrukcji Historycznej (GRH) „Nałęcz” z Trzebiatowa, która zaprezentowała się w mundurach z lat dwudziestych minionego stulecia, w ramach obchodów jubileuszowej setnej rocznicy niepodległości Polski, odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, dar społeczności nie tylko Gminy Kamień Pomorski ■ Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych. Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik. "Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ■ Znany dziennikarz Marian Klasik poszkodowany w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut. W niedzielę po godzinie 18.00 w Przybiernowie, doszło do zderzenia czołowego małego peugeota z mercedesem. W wyniku zderzenia ciężko poszkodowany został Marian Klasik, znany dziennikarz z Kamienia Pomorskiego oraz kobieta w ciąży pasażerka jadąca w mercedesie ■ Wypadek na obwodnicy Kamienia Pomorskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano śmigłowcem LPR do Szczecina. Do tragicznego wypadku drogowego doszło przed godziną 15.00 na obwodnicy Kamienia Pomorskiego ■