POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [10.01.2018, 19:35:12] • Golczewo

Przedszkolny Program Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy

Przedszkolny Program Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy

fot. Organizator

21 grudnia 2017 r. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła konkurs plastyczny, który był zwieńczeniem przedszkolnego programu edukacyjnego „Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”.

Oceniano treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne utworów. Na konkurs wpłynęło 39 prac dzieci z placówek powiatu kamieńskiego.

I miejsce – Jakub Matuszewski z Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie
II miejsce – Tymoteusz Sztukin z Przedszkola „Źródełko” w Golczewie
III miejsce – Hanna Jóźwiak z Przedszkola Nr 1 w Kamieniu Pomorskim
ex aequo – Agata Wojtysiak z PSP z Oddziałem Przedszkolnym w Koniewie

Przyznano również 9 wyróżnień: Magdalena Kwiatkowska i Oliwier Jakubowski (Przedszkole „Źródełko” w Golczewie), Julia Osińska (Oddział Przedszkolny przy SP we Wrzosowie), Daniel Stróżek i Filip Łobuńko (PSP w Wolinie), Patryk Cendrowicz (PSP w Koniewie oraz Lena Bednarczyk i Martyna Janik (Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie), Tamara Gryta (Przedszkole Nr 2 w Kamieniu Pomorskim).

Wszystkie nagrodzone dzieci z naszego przedszkola uczęszczają do grupy 4 latków. Wychowawcą dzieci jest pani Jolanta Marks.

Gorąco gratulujemy naszym małym artystom.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [11.01.2018, 13:14:52] • [IP: 5.172.255.***]

I DLATEGO SIE NIE SMIEJA!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■