POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.01.2018, 23:22:38] • Gmina Świerzno

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

fot. Czytelnik

- Nie dość, że po zmierzchu w naszej wsi panuje mrok, bo oświetlenia ulicznego jak na lekarstwo, to jeszcze możemy potopić w kałużach na dziurawych drogach. Nasza wioska jest traktowana po macoszemu. Może czas odłączyć Gostyń od naszej gminy i przyłączyć do innej skoro nasz tak traktują? - pisze w liście Czytelnik.

O oświetlenie uliczne w Gostyniu zapytany wójta Gminy Świerzno, oraz drogowców w temacie dróg.

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

fot. Czytelnik

Do sprawy na pewno powrócimy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Niedziela [04.03.2018, 23:00:26] • [IP: 176.221.123.***]

Zaorać Gostyń będzie spokoj

Gość • Wtorek [09.01.2018, 13:50:49] • [IP: 83.16.228.***]

a szkoła, a punkt przedszkolny, a biblioteka, a świetlica, a gabinet lekarski, a orlik z boiskiem i zapleczem, drogi dojazdowe do Trzebieradza, Dąbrowy czy Redlin, kanalizacja z oczyszczalniami w Sulikowie i Trzebieradzu, wszędzie wodociągi i dobra woda, gaz, chodniki - to się nie liczy ? Brakuje wam tylko dobrej drogi do Pobierowa i Rybic ale to zadanie dla powiatu - pewnie radny powiatowy już załatwia.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 08:45:10] • [IP: 37.248.167.**]

Coś jest na rzeczy skoro większość miejscowości czuję brak rozwoju.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 23:04:54] • [IP: 79.186.74.***]

Mieszkańcy Gostynia zapraszamy do Duniewa Kępicy Ugorow czy krzemykowa. Nie macie najgorzej.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 21:50:51] • [IP: 31.0.36.***]

Świerzno i Stuchowo zawsze były faworyzowane. Widać to na każdym kroku (chodniki, oświetlenie, itp.) Może Rada Ministrów powinna pomyśleć nad likwidacją tej gminy, a miejscowości przyłączyć do somsiednich gmin.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 21:38:11] • [IP: 5.172.232.**]

Margowo popiera Gostyń i też jest za likwidacją tej niewydolnej gminy. A Pan lub Pani pseudo Ratusz może wymieni te liczne inwestycje w miejscowości Margowo najlepiej od wojny. Nie będzie tego wiele.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 19:15:35] • [IP: 83.23.246.**]

a co takiego w Stuchowie zostało zrobione.Napisz?

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 12:47:24] • [IP: 83.11.179.***]

Człowieki Gostyń jak Gostyń ale inne wioski to nie opiszecie budka z boiska z Gostyńia robi za przystanek w Sulikowie to jest wizytówka, ani świetlicy nic co te dzieci mają robić?. Wójt gminy Świerzno powinien zrezygnować ze stanowiska ładuje tylko pieniądze w Swierzno i Stuchowo po kiego h.ja kolejna swietlica w Swierznie ? Najgorsza gmina w rejonie. Jeszcze jedna sprawa ogólnie to co się dzieje w tej gminie to powinni cos z tym zrobic pracownicy urzędu oddają mieszkania socjalne po rodzinach co inni ludzie latami czekają na mieszkania w Sulikowie tak się dzieje

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 10:12:45] • [IP: 95.41.60.***]

Nie narzekajcie mieszkańcy Gostynia, przecież macie ośmioklasową szkołę przy 35 uczniach, a to pochłania krocie pieniędzy.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 09:28:10] • [IP: 79.186.72.**]

Gostyń - Rybice - Sulikowo Trójkąt Bermudzki

Ratusz • Poniedziałek [08.01.2018, 08:58:14] • [IP: 83.23.250.**]

Gostyn chce wszystko na raz / dopiero co zbudowano nowe przystanki / przydomowe oczyszczalnie / swietlice i plac zabaw / zmodernizowano chodniki / teraz chca autostrady ! Pozniej co ? Wlasne Lotnisko ? Status miasta ? Wybor wlasnego burmistrza ? Masz gsm bym wam tam wybudowal i was wszystkich napromieniowal byscie zmadrzeli ! Tak jak we Wrzosowie - i jest spokoj !

Mokiki • Poniedziałek [08.01.2018, 08:29:36] • [IP: 37.47.173.***]

W gminie Świerzno liczą się tylko dwie wioski. Świerzno i Stuchowo. Najlepszym rozwiązaniem jest likwidacja gminy Świerzno

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:28:33] • [IP: 83.8.108.***]

A co na to radni z tej miejscowości jak pomogli mieszkańcom może trzeba pomyśleć o innych bo obecni są mało skuteczni

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:09:26] • [IP: 92.241.197.***]

Gostyn w ruinie

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:05:11] • [IP: 83.12.44.***]

Pora rozpoczac dzialanie A w tym kierunku

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 01:15:26] • [IP: 31.0.36.**]

Ale to wójta nie interesuje!

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 00:01:54] • [IP: 79.186.192.***]

Najlepiej Berlin.😁

Gość • Niedziela [07.01.2018, 23:46:46] • [IP: 83.11.156.***]

Kto by was przygarnął?

Gośćblabe • Niedziela [07.01.2018, 23:30:38] • [IP: 89.71.124.**]

To prawda, jestem że Szczecina a jak jechałam tą drogą, to aż się dziwiłam jak droga którą prowadzi nad morze, może tak wyglądać. Wstyd dla Wójta!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■