POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.01.2018, 23:22:38] • Gmina Świerzno

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

fot. Czytelnik

- Nie dość, że po zmierzchu w naszej wsi panuje mrok, bo oświetlenia ulicznego jak na lekarstwo, to jeszcze możemy potopić w kałużach na dziurawych drogach. Nasza wioska jest traktowana po macoszemu. Może czas odłączyć Gostyń od naszej gminy i przyłączyć do innej skoro nasz tak traktują? - pisze w liście Czytelnik.

O oświetlenie uliczne w Gostyniu zapytany wójta Gminy Świerzno, oraz drogowców w temacie dróg.

Czytelnik: Może czas odłączyć Gostyń od gminy Świerzno?

fot. Czytelnik

Do sprawy na pewno powrócimy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [09.01.2018, 13:50:49] • [IP: 83.16.228.***]

a szkoła, a punkt przedszkolny, a biblioteka, a świetlica, a gabinet lekarski, a orlik z boiskiem i zapleczem, drogi dojazdowe do Trzebieradza, Dąbrowy czy Redlin, kanalizacja z oczyszczalniami w Sulikowie i Trzebieradzu, wszędzie wodociągi i dobra woda, gaz, chodniki - to się nie liczy ? Brakuje wam tylko dobrej drogi do Pobierowa i Rybic ale to zadanie dla powiatu - pewnie radny powiatowy już załatwia.

Gość • Wtorek [09.01.2018, 08:45:10] • [IP: 37.248.167.**]

Coś jest na rzeczy skoro większość miejscowości czuję brak rozwoju.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 23:04:54] • [IP: 79.186.74.***]

Mieszkańcy Gostynia zapraszamy do Duniewa Kępicy Ugorow czy krzemykowa. Nie macie najgorzej.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 21:50:51] • [IP: 31.0.36.***]

Świerzno i Stuchowo zawsze były faworyzowane. Widać to na każdym kroku (chodniki, oświetlenie, itp.) Może Rada Ministrów powinna pomyśleć nad likwidacją tej gminy, a miejscowości przyłączyć do somsiednich gmin.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 21:38:11] • [IP: 5.172.232.**]

Margowo popiera Gostyń i też jest za likwidacją tej niewydolnej gminy. A Pan lub Pani pseudo Ratusz może wymieni te liczne inwestycje w miejscowości Margowo najlepiej od wojny. Nie będzie tego wiele.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 19:15:35] • [IP: 83.23.246.**]

a co takiego w Stuchowie zostało zrobione.Napisz?

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 12:47:24] • [IP: 83.11.179.***]

Człowieki Gostyń jak Gostyń ale inne wioski to nie opiszecie budka z boiska z Gostyńia robi za przystanek w Sulikowie to jest wizytówka, ani świetlicy nic co te dzieci mają robić?. Wójt gminy Świerzno powinien zrezygnować ze stanowiska ładuje tylko pieniądze w Swierzno i Stuchowo po kiego h.ja kolejna swietlica w Swierznie ? Najgorsza gmina w rejonie. Jeszcze jedna sprawa ogólnie to co się dzieje w tej gminie to powinni cos z tym zrobic pracownicy urzędu oddają mieszkania socjalne po rodzinach co inni ludzie latami czekają na mieszkania w Sulikowie tak się dzieje

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 10:12:45] • [IP: 95.41.60.***]

Nie narzekajcie mieszkańcy Gostynia, przecież macie ośmioklasową szkołę przy 35 uczniach, a to pochłania krocie pieniędzy.

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 09:28:10] • [IP: 79.186.72.**]

Gostyń - Rybice - Sulikowo Trójkąt Bermudzki

Ratusz • Poniedziałek [08.01.2018, 08:58:14] • [IP: 83.23.250.**]

Gostyn chce wszystko na raz / dopiero co zbudowano nowe przystanki / przydomowe oczyszczalnie / swietlice i plac zabaw / zmodernizowano chodniki / teraz chca autostrady ! Pozniej co ? Wlasne Lotnisko ? Status miasta ? Wybor wlasnego burmistrza ? Masz gsm bym wam tam wybudowal i was wszystkich napromieniowal byscie zmadrzeli ! Tak jak we Wrzosowie - i jest spokoj !

Mokiki • Poniedziałek [08.01.2018, 08:29:36] • [IP: 37.47.173.***]

W gminie Świerzno liczą się tylko dwie wioski. Świerzno i Stuchowo. Najlepszym rozwiązaniem jest likwidacja gminy Świerzno

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:28:33] • [IP: 83.8.108.***]

A co na to radni z tej miejscowości jak pomogli mieszkańcom może trzeba pomyśleć o innych bo obecni są mało skuteczni

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:09:26] • [IP: 92.241.197.***]

Gostyn w ruinie

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 07:05:11] • [IP: 83.12.44.***]

Pora rozpoczac dzialanie A w tym kierunku

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 01:15:26] • [IP: 31.0.36.**]

Ale to wójta nie interesuje!

Gość • Poniedziałek [08.01.2018, 00:01:54] • [IP: 79.186.192.***]

Najlepiej Berlin.😁

Gość • Niedziela [07.01.2018, 23:46:46] • [IP: 83.11.156.***]

Kto by was przygarnął?

Gośćblabe • Niedziela [07.01.2018, 23:30:38] • [IP: 89.71.124.**]

To prawda, jestem że Szczecina a jak jechałam tą drogą, to aż się dziwiłam jak droga którą prowadzi nad morze, może tak wyglądać. Wstyd dla Wójta!

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■