POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [12.01.2018, 22:52:50] • Gmina Wolin

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Do redakcji coraz częściej zwracają się mieszkańcy zmuszeni korzystać z drogi łączącej Wiejkowo i Koniewo. Stan tej drogi jest zły, autobus przebywa pięciokilometrowy odcinek w ciągu 20 minut. Szybsza jazda jest niemożliwa ze względu na bezpieczeństwo pasażerów.

- Drogą tą dowozi autobus PKS -u dzieci do szkoły. Odcinek 5 km pokonuje się w ciągu 20 minut - opisuje Czytelnik - Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i utrzymanie autobusu w dobrym stanie technicznym, szybkość nie może przekraczać 5 -10 km/godz. Może ktoś odpowiedzialny za stan tej drogi, przejedzie się?

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Może władze odpowiedzialne za taki stan drogi wezmą pod uwagę opinie mieszkańców i zaplanują gruntowny remont nawierzchni?

Te pytania zadaliśmy urzędnikom z Urzędu Miejskiego w Wolinie. Czekamy na odpowiedź

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:56:39] • [IP: 37.47.105.***]

z tego co wiem to" drogówka " poradzi sobie z problemem jakim są te dziury dla autobusów. Postawią ograniczenie do 3, 5 t na tym odcinku i po problemie! Brawo!!

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:12:28] • [IP: 31.0.82.***]

Zamarznie, będzie równo-tak myślą.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:09:14] • [IP: 79.186.80.*]

Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie oczywiście ta droga

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:57:58] • [IP: 94.254.234.**]

Wolinianin chyba jest to droga powiatowa- to co robi wicestarosta i radni powiatowi - po to są wybrani aby działali w interesie naszej gminy, a nie pie...eli w stołki podczas komisji i sesji rady powiatu. Radni do r o b o t y. Bo jak na razie to jesteście b e z/r a d n i.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:15:29] • [IP: 89.31.57.*]

Może ludzie wkońcu przejrzą na oczy i w przyszłych wyborach wybiorą swojego przedstawiciela a nie jakiegoś mieszczuch co dba tylko o dobro koleszków.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:02:52] • [IP: 31.0.84.***]

Duzo dróg jest takich w domyslowie też jest dziura na całą drogę jak deszcz popada to nw. GdZie ona sie znajduje

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:27:23] • [IP: 92.210.39.***]

Droga jest piekna, Picasso by lepiej nie namalowal, ale w Karnocicach to samo, obiecanki cacanki (Burmistrza).

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:43:52] • [IP: 83.8.107.**]

Burmistrz Wilkowski wnosił o nawierzchnię asfaltową a nie z tłucznia jaką nam zafundował ówczesny Starosta Kołoszuk. Wówczas Gmina Wolin chciała dołożyć kolejne 90 tys. złotych na asfalt, ale nie było wtedy dobrej woli Powiatu Kamieńskiego. Wilkowski miał rację, że ta technologia firmowana przez Drzymałę jest tymczasową.

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:30:29] • [IP: 188.146.167.**]

Identycznie jest w Międzywodziu na ul. Szkolnej. Ludzie brodzą w błocie. Panie Burmistrzu Weź się wreszcie do roboty !!

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:01:43] • [IP: 83.8.36.**]

najgorsze dziury są za wiejkowem na trasie do wiejkówka...Tam juz sie prawie nie da jechac autem : (dla mnie to katorga tam jezdzic autem a musze codziennie...

Gość • Sobota [13.01.2018, 12:59:47] • [IP: 83.8.36.**]

jezdze tą drogą i dziury są na prawde bardzo glebokie, autobus tamtedy jezdzi dlaczego nikt nie zajmie się tą drogą przynajmniej połatajcie dziury my juz nie prosimy o cuda na kiju...:(

Gość • Sobota [13.01.2018, 10:52:24] • [IP: 83.8.114.**]

Masakra z tą drogą przejeżdżam tam dosyć często i równie często trzeba naprawiać zawieszenie w moim samochodzie. Może niech burmistrz się przejedzie tam kilka razy zepsuje swój samochód to wtedy może zmądrzeje i zobaczy co biedni ludzie przeżywają codziennie

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:39:53] • [IP: 5.174.55.**]

Wolińskich urzędników bardziej interesują igrzyska, niż wielo...wielo...wieloletnie, ciągle przypominane, potrzeby mieszkańców. Osobiście nie wierzę, aby nie znaleziono, chociaż co 2 lata finansów na jakąś drogę, bo ta nie jest jedyna w takim stanie. Ponadto sam Urząd chwali się o dopłatach. Zatem, uważam, że jest to brak woli ze strony Urzędu, aaaaa... podejrzewam nawet złośliwość.

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:09:17] • [IP: 80.55.236.*]

Droga między Koniewem a Wjejkówkiem miała już swój czas świetności jak Michalak kupił sobie w domek przy leśniczówce to Wilkowski mu drogę naprawił ale cóż technologia była słaba :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 06:47:01] • [IP: 31.0.127.***]

Niedługo wybory i przy urnie należy pamiętać o władzy która dopuściła drogę do takiego stanu.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ W dniu 16.09.2019 r. o godz. 12.30 odbedzie się podpisanie umów na dofinansowanie inwestycji na drogach Powiatowych z funduszu Dróg Samorządowych. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ■ Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne - 7 września godz. 14:00, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim ■ 7 września na terenie podzamcza przy wieży zamkowej w Golczewie odbędzie się akcja Narodowe Czytanie. W tym dniu Stowarzyszenie Społeczny Komitet Remontu Kościoła Parafialnego w Golczewie jest również organizatorem imprezy pn. „Spotkajmy się na wzgórzu zamkowym w Golczewie” w ramach, której organizatorzy chcą zachęcić organizacje pozarządowe do wspólnej debaty związanej z wieżą zamkową. W programie wydarzenia znajdzie się także miejsce na wspólne czytanie jednej z nowel Bolesława Prusa pt. „Katarynka”. Akcja Narodowe Czytanie w Golczewie organizowana jest po raz pierwszy i została oficjalnie zgłoszona do ogólnopolskiego wydarzenia. Głównym promotorem całej akcji jest Prezydent RP. ■