POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [12.01.2018, 22:52:50] • Gmina Wolin

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Do redakcji coraz częściej zwracają się mieszkańcy zmuszeni korzystać z drogi łączącej Wiejkowo i Koniewo. Stan tej drogi jest zły, autobus przebywa pięciokilometrowy odcinek w ciągu 20 minut. Szybsza jazda jest niemożliwa ze względu na bezpieczeństwo pasażerów.

- Drogą tą dowozi autobus PKS -u dzieci do szkoły. Odcinek 5 km pokonuje się w ciągu 20 minut - opisuje Czytelnik - Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci i utrzymanie autobusu w dobrym stanie technicznym, szybkość nie może przekraczać 5 -10 km/godz. Może ktoś odpowiedzialny za stan tej drogi, przejedzie się?

Droga między Wiejkowem a Koniewem wciąż jest w fatalnym stanie

fot. Czytelnik

Może władze odpowiedzialne za taki stan drogi wezmą pod uwagę opinie mieszkańców i zaplanują gruntowny remont nawierzchni?

Te pytania zadaliśmy urzędnikom z Urzędu Miejskiego w Wolinie. Czekamy na odpowiedź

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Poniedziałek [15.01.2018, 16:56:39] • [IP: 37.47.105.***]

z tego co wiem to" drogówka " poradzi sobie z problemem jakim są te dziury dla autobusów. Postawią ograniczenie do 3, 5 t na tym odcinku i po problemie! Brawo!!

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:12:28] • [IP: 31.0.82.***]

Zamarznie, będzie równo-tak myślą.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:09:14] • [IP: 79.186.80.*]

Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie oczywiście ta droga

Gość • Niedziela [14.01.2018, 17:57:58] • [IP: 94.254.234.**]

Wolinianin chyba jest to droga powiatowa- to co robi wicestarosta i radni powiatowi - po to są wybrani aby działali w interesie naszej gminy, a nie pie...eli w stołki podczas komisji i sesji rady powiatu. Radni do r o b o t y. Bo jak na razie to jesteście b e z/r a d n i.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:15:29] • [IP: 89.31.57.*]

Może ludzie wkońcu przejrzą na oczy i w przyszłych wyborach wybiorą swojego przedstawiciela a nie jakiegoś mieszczuch co dba tylko o dobro koleszków.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:02:52] • [IP: 31.0.84.***]

Duzo dróg jest takich w domyslowie też jest dziura na całą drogę jak deszcz popada to nw. GdZie ona sie znajduje

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:27:23] • [IP: 92.210.39.***]

Droga jest piekna, Picasso by lepiej nie namalowal, ale w Karnocicach to samo, obiecanki cacanki (Burmistrza).

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:43:52] • [IP: 83.8.107.**]

Burmistrz Wilkowski wnosił o nawierzchnię asfaltową a nie z tłucznia jaką nam zafundował ówczesny Starosta Kołoszuk. Wówczas Gmina Wolin chciała dołożyć kolejne 90 tys. złotych na asfalt, ale nie było wtedy dobrej woli Powiatu Kamieńskiego. Wilkowski miał rację, że ta technologia firmowana przez Drzymałę jest tymczasową.

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:30:29] • [IP: 188.146.167.**]

Identycznie jest w Międzywodziu na ul. Szkolnej. Ludzie brodzą w błocie. Panie Burmistrzu Weź się wreszcie do roboty !!

Gość • Sobota [13.01.2018, 13:01:43] • [IP: 83.8.36.**]

najgorsze dziury są za wiejkowem na trasie do wiejkówka...Tam juz sie prawie nie da jechac autem : (dla mnie to katorga tam jezdzic autem a musze codziennie...

Gość • Sobota [13.01.2018, 12:59:47] • [IP: 83.8.36.**]

jezdze tą drogą i dziury są na prawde bardzo glebokie, autobus tamtedy jezdzi dlaczego nikt nie zajmie się tą drogą przynajmniej połatajcie dziury my juz nie prosimy o cuda na kiju...:(

Gość • Sobota [13.01.2018, 10:52:24] • [IP: 83.8.114.**]

Masakra z tą drogą przejeżdżam tam dosyć często i równie często trzeba naprawiać zawieszenie w moim samochodzie. Może niech burmistrz się przejedzie tam kilka razy zepsuje swój samochód to wtedy może zmądrzeje i zobaczy co biedni ludzie przeżywają codziennie

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:39:53] • [IP: 5.174.55.**]

Wolińskich urzędników bardziej interesują igrzyska, niż wielo...wielo...wieloletnie, ciągle przypominane, potrzeby mieszkańców. Osobiście nie wierzę, aby nie znaleziono, chociaż co 2 lata finansów na jakąś drogę, bo ta nie jest jedyna w takim stanie. Ponadto sam Urząd chwali się o dopłatach. Zatem, uważam, że jest to brak woli ze strony Urzędu, aaaaa... podejrzewam nawet złośliwość.

Gość • Sobota [13.01.2018, 08:09:17] • [IP: 80.55.236.*]

Droga między Koniewem a Wjejkówkiem miała już swój czas świetności jak Michalak kupił sobie w domek przy leśniczówce to Wilkowski mu drogę naprawił ale cóż technologia była słaba :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 06:47:01] • [IP: 31.0.127.***]

Niedługo wybory i przy urnie należy pamiętać o władzy która dopuściła drogę do takiego stanu.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■