POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.12.2017, 13:08:03] • Gmina Kamień Pomorski

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Niespodziewanie, bo dzień wcześniej niż co roku, 5.12.2017, w Szkole Podstawowej w Wapnicy pojawił się Mikołaj wraz z licznym zastępem swoich pomocników. Od rana tubalne „ho, ho, ho” i dźwięk dzwonka słychać było w kolejnych salach. Dzieci nie kryły zaskoczenia i radości, nawet te najstarsze.

Uczniowie zostali obdarowani podarunkami, które składały się z owoców i słodkości. Każda z klas otrzymała dodatkowo wymarzone pomoce m.in. radiomagnetofon, gry planszowe, przybory biurowe.

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Mikołajowi pomagało wielu rodziców, za co bardzo dziękujemy bo bez Was np. pakowanie prezentów nie przebiegło by tak sprawnie. A muffiny ... mimo, że było ich 200 rozeszły się w oka mgnieniu. Już za kilka dni rodzice będą mogli podziwiać zdjęcia z wydarzenia wykonane przez profesjonalistę, p. Artura Kubasika.
Mikołaj miał również „strategicznych” pomocników. Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom, bez których nie było by dzisiejszego święta:
- Bank Spółdzielczy w Wolinie SGB, Oddział Międzyzdroje,
- Sklep Wielobranżowy - Teresa Wróblewska, Wapnica,
- Sklep Netto, Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego,
- Hurtownia owoców, warzyw i przetworów, Krzysztof Solecki, Międzyzdroje,
- Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach.

Rada Rodziców przy SP2


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:39:07] • [IP: 77.253.20.***]

A gdzie są dzieci ??

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:29:14] • [IP: 79.186.219.**]

Brawo Wy!

Gość • Środa [06.12.2017, 19:00:24] • [IP: 83.11.153.**]

Jakie wypasione śnieżynki

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■