POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.12.2017, 13:08:03] • Gmina Kamień Pomorski

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Niespodziewanie, bo dzień wcześniej niż co roku, 5.12.2017, w Szkole Podstawowej w Wapnicy pojawił się Mikołaj wraz z licznym zastępem swoich pomocników. Od rana tubalne „ho, ho, ho” i dźwięk dzwonka słychać było w kolejnych salach. Dzieci nie kryły zaskoczenia i radości, nawet te najstarsze.

Uczniowie zostali obdarowani podarunkami, które składały się z owoców i słodkości. Każda z klas otrzymała dodatkowo wymarzone pomoce m.in. radiomagnetofon, gry planszowe, przybory biurowe.

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Mikołajowi pomagało wielu rodziców, za co bardzo dziękujemy bo bez Was np. pakowanie prezentów nie przebiegło by tak sprawnie. A muffiny ... mimo, że było ich 200 rozeszły się w oka mgnieniu. Już za kilka dni rodzice będą mogli podziwiać zdjęcia z wydarzenia wykonane przez profesjonalistę, p. Artura Kubasika.
Mikołaj miał również „strategicznych” pomocników. Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom, bez których nie było by dzisiejszego święta:
- Bank Spółdzielczy w Wolinie SGB, Oddział Międzyzdroje,
- Sklep Wielobranżowy - Teresa Wróblewska, Wapnica,
- Sklep Netto, Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego,
- Hurtownia owoców, warzyw i przetworów, Krzysztof Solecki, Międzyzdroje,
- Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach.

Rada Rodziców przy SP2


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:39:07] • [IP: 77.253.20.***]

A gdzie są dzieci ??

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:29:14] • [IP: 79.186.219.**]

Brawo Wy!

Gość • Środa [06.12.2017, 19:00:24] • [IP: 83.11.153.**]

Jakie wypasione śnieżynki

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■