POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [06.12.2017, 13:08:03] • Gmina Kamień Pomorski

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Niespodziewanie, bo dzień wcześniej niż co roku, 5.12.2017, w Szkole Podstawowej w Wapnicy pojawił się Mikołaj wraz z licznym zastępem swoich pomocników. Od rana tubalne „ho, ho, ho” i dźwięk dzwonka słychać było w kolejnych salach. Dzieci nie kryły zaskoczenia i radości, nawet te najstarsze.

Uczniowie zostali obdarowani podarunkami, które składały się z owoców i słodkości. Każda z klas otrzymała dodatkowo wymarzone pomoce m.in. radiomagnetofon, gry planszowe, przybory biurowe.

Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy

fot. Organizator

Mikołajowi pomagało wielu rodziców, za co bardzo dziękujemy bo bez Was np. pakowanie prezentów nie przebiegło by tak sprawnie. A muffiny ... mimo, że było ich 200 rozeszły się w oka mgnieniu. Już za kilka dni rodzice będą mogli podziwiać zdjęcia z wydarzenia wykonane przez profesjonalistę, p. Artura Kubasika.
Mikołaj miał również „strategicznych” pomocników. Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom, bez których nie było by dzisiejszego święta:
- Bank Spółdzielczy w Wolinie SGB, Oddział Międzyzdroje,
- Sklep Wielobranżowy - Teresa Wróblewska, Wapnica,
- Sklep Netto, Międzyzdroje, ul. Gryfa Pomorskiego,
- Hurtownia owoców, warzyw i przetworów, Krzysztof Solecki, Międzyzdroje,
- Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach.

Rada Rodziców przy SP2


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [07.12.2017, 11:39:07] • [IP: 77.253.20.***]

A gdzie są dzieci ??

Gość • Czwartek [07.12.2017, 07:29:14] • [IP: 79.186.219.**]

Brawo Wy!

Gość • Środa [06.12.2017, 19:00:24] • [IP: 83.11.153.**]

Jakie wypasione śnieżynki

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uczniowie rywalizowali w konkursie kulinarnym „Polska Kuchnia Regionalna”. W czwartek 15 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się konkurs kulinarny „Polska Kuchnia Regionalna”, który był skierowany do uczniów biorących udział w projekcie „Kamień w zmysłach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest w ramach Działania 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 ■ Na 100-lecie niepodległej Polski cieniem kładzie się minister środowiska i odchodzący burmistrz. Trwa rzeź drzew w Międzyzdrojach. W Międzyzdrojach, w przededniu 11 listopada miało miejsce ostre cięcie 100- letnich buków i dębów przy ulicy Gryfa Pomorskiego 70. Jak się dowiedzieliśmy, terenu nie obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego ■ 9 sierpnia 2018 r. szczecińska delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęła w Międzyzdrojach kontrolę pn. "Kontrola określonych przepisami prawa procedur podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem gminy Międzyzdroje, w zakresie powołania do życia oraz działalności Międzyzdrojski Rynek Sp. z o.o." Planowany termin zakończenia to 8 listopada 2018 r. Kontrola jest w toku ■