POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.11.2017, 17:22:29] • Gmina Międzyzdroje

Śmiertelny wypadek za Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

Śmiertelny wypadek za Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej numer 3 za Międzyzdrojami. Zderzyły się tam dwie osobówki. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w wypadku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a 2 osoby są zakleszczone w samochodzie. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja oraz strażacy.



Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana. Na tę chwilę, nie wiadomo jak doszło do wypadku. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Wszystko wydarzyło się w piątek, przed godziną 17:00.

Śmiertelny wypadek za Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Czarny volkswagen golf jechał od strony Szczecina w kierunku Świnoujścia i za stacjią PKP w Lubiewie zderzył się ze srebrnym BMW.

Śmiertelny wypadek za Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Śmiertelny wypadek za Międzyzdrojami. Zderzyły się dwie osobówki! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [23.11.2017, 20:47:13] • [IP: 178.238.252.**]

Po co się spieszyć...można wcześniej wyjechać!38 lat, to nie wiek, na umieranie...

Gość • Środa [22.11.2017, 14:26:23] • [IP: 80.245.177.***]

tutaj akurat golf zaszalal, cos pisali ze ktos mu przyspieszal jak wyprzedzal, niewiem.

Gość • Wtorek [21.11.2017, 21:10:49] • [IP: 80.245.177.***]

ten z BMW kilka lat temu zabił chłopaka też w wypadku samochodowym. to był ktoś z Międzyzdrojów. wtedy szarżował

Gość • Poniedziałek [20.11.2017, 23:03:32] • [IP: 80.245.177.***]

I szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich. Zeby nie bylo. Inna osoba mowi ze to nie bylo na prostej tylko zaraz przy serpentynach, a po zdjeciach nie widac takze, pogadali sobie wszyscy to mozna isc spac, czasem nie da sie zareagowac na te waszy objawy tych wszystkich tekstow. Zamiast pisac proponuje czasem wygadac sie z kims bo robienie afer nie modne juz, a co komu sie zyczy to samemu sie moze trafic.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 16:32:03] • [IP: 80.245.177.***]

Osoba ktora jechala za golfem widziala ze auto z naprzeciwka poprostu nie chcialo zjechac. To jest prosty odcinek dlugiej drogi na ktorej nawet cztery auta by sie zmiescily takze pozostawiam do przemyslenia. Zdecydowal sie ktos na wyprzedzanie, trudno, nie kloce sie z tymtylko zjezdzam. Szkoda bmw bo kilka lat temu przywiozlem je praktycznie jako nowe a skonczylo jak zwykly laczek w glupim wypadku ktorego moznabylo uniknac. Trzeba bylo nie sprzedawac tylko wstawic do muzeum. Co do tego ze ktos sie spieszyl do pracy to nieszanuje osob ktore robia afery spozniaczom i innym bo w zyciu wogole nie o to chodzi. Ś.P.

Gość • Niedziela [19.11.2017, 12:23:54] • [IP: 37.47.174.***]

czytajcie artykuł ze zrozumieniem

Gość • Niedziela [19.11.2017, 11:49:37] • [IP: 37.47.174.***]

co wy cierpicie od posisdaczy aut marki bmw wieszacie psy na kierowcow tych aut zostalo to wam po wypadku w kamieniu pomorskim gdyz tup. wjechal w pare osob czerwonym bmw od tego wypadku gdzie nie widzicie bmw to jada mordercy nie prawda tacy sami ludzie jak wy to ze jezdza bmw zastanowcie sie jesli ktorys zwas jest bez winy niech pierwszy zuci kamien

Gość • Niedziela [19.11.2017, 10:21:43] • [IP: 83.11.62.***]

do młodych posiadaczy samochodów bmw, wiecie co oznaczać może ten skrót? BĘDZIESZ MIAŁ WYPADEK!! zastanówcie się zanim mocniej przyciśniecie pedał gazu!

Gość • Sobota [18.11.2017, 22:35:04] • [IP: 83.11.63.**]

Z Racimierza

Gość • Sobota [18.11.2017, 21:43:29] • [IP: 84.191.111.**]

znam kierowcę golfa biedny chłopak do pracy się spieszyl pozostawił dwójkę dzieci straszna tragedia współczuję rodzinie

egzekutor • Sobota [18.11.2017, 17:32:15] • [IP: 188.146.100.***]

droga byla zla ha ha tak mialo byc i h...u...j poco dyskutowac auta nierowne golf nadal sejczeto niemasz mocy i pojecia jedz wrzedzie i poczekaj itak bywa zkierowcami ja pier...ole co tu kur...a pisza znawcy 20 m pasa to itak sie rozpierdo...la minuta pozniej i dojedziesz 70 km h to jest swiete te 7 to tyle ma tydzien dni i przerzyjesz

g • Sobota [18.11.2017, 14:53:13] • [IP: 37.47.164.***]

już dawno powinna tu być droga ekspresowa po dwa pasy w obu kierunkach, nie tyle dla naszego komfortu, co bardziej dla bezpieczeństwa.

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:52:55] • [IP: 94.254.228.**]

Tragedia 😥 widząc walkę o wydobycie kierowcy z bmw szok straszzna tragedia. Dzień wczesniej jadac ta drogą tak samo wymuszał kierowca na mnie swiatlami zeby zjechac na pobocze bo mu sie spieszyło o mało brakowało walił na 3-ego.rozwaga jeszcze raz rozwaga

Gość • Sobota [18.11.2017, 12:21:12] • [IP: 188.146.0.***]

Jak jadę przepisowo, to na całej trasie WSZYSCY mię wyprzedzają i mają takiego kierowce za ułomnego. Z pogardą patrzą i traktują jak śmiecia. To przecież ci pozostali co tak jadą jak WARIACI to śmiecie, a nie ja! Jednego mniej, choć może ma rodzinę i będą mieli jakieś kłopoty.

Gość • Sobota [18.11.2017, 11:08:58] • [IP: 83.23.248.**]

Ty pusta istoto, bo człowiekiem cię nie nazwę z godz:19:35! Ważniejsze jest to, że marzła ci dupa przez dwie godziny niż ludzkie życie?? Gratuluję taktu i głupoty! Pozdrawiam cię środkowym palcem!!

Gość • Sobota [18.11.2017, 03:48:10] • [IP: 94.254.225.**]

Eksperci i fachowcy wypowiadać się 😂😂😂

Gość • Piątek [17.11.2017, 20:58:00] • [IP: 167.114.102.***]

Szczególnie łysolom z bmw często zdarzaja się zasłabnięcia

Gość • Piątek [17.11.2017, 19:35:17] • [IP: 94.254.230.***]

Przez deb ila marzne ji 2 godz w aucie, zapewne zaslabl hi kierowca bmk lub golfa?

Gość • Piątek [17.11.2017, 18:42:02] • [IP: 83.23.185.**]

wiadomo kto to?

Gość • Piątek [17.11.2017, 18:28:53] • [IP: 80.245.177.***]

Czolowka dwoch samochodow przy przepisowej predkosci tak wlasnie wyglada. Moze wyszedl zwierz to zamiast w niego, w drugie auto. Wyglada na to, ze bmw bezpieczniejsze bo w vw az sie kola pod spod zawinely i chyba tam jest smiertelna. Czlowiek mogl tez zasnac czy dostac zawalu wiec poprzedni komentarz jest smieszny.

Gość • Piątek [17.11.2017, 18:25:24] • [IP: 80.245.177.***]

Wiadomo skąd auta ? Kim był kierujący oraz pasażerowie ?

Gość • Piątek [17.11.2017, 17:54:53] • [IP: 80.245.177.***]

Wyprzedzanie na" trzeciego" to codzienność tej trasy! Zachęcam do nagrywania sytuacji niepoprawnego wyprzedzania i wysyłania na policję, w celu ukarania kierowcy łamiącego przepisy ruchu drogowego! Może ocali to czyjeś życie!!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■