POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.11.2017, 07:06:18] • Międzyzdroje

Aquamarina Onyx w Międzyzdrojach ma już 10 kondygnacji – pozostało jeszcze wybudować 6

Aquamarina Onyx  w Międzyzdrojach ma już 10 kondygnacji – pozostało jeszcze wybudować 6

fot. Andrzej Ryfczyński

Rok temu, w grudniu 2016 roku nasz reporter rozmawiał z Prezesem Zarządu spółki Marina Inwest Sp.z o. o. Stanisławem Sapałą o tym, że daleko od centrum Międzyzdrojów, nieopodal dzikiej plaży w naturze 2000 powstaje piękny nowoczesny obiekt wypoczynkowy o wysokim standardzie. Dzisiaj budowa jest na półmetku. Są podziemne garaże, a Onyx ma już 10 kondygnacji, pozostało jeszcze wybudować 6.

Pod koniec 2016 roku w Międzyzdrojach, wschodniej części kurortu w Lubiewie spółka Marina Invest Sp.z.o.o. rozpoczęła budowę 16 kondygnacyjnego nowoczesnego kompleksu wypoczynkowego, w którym zaprojektowano 198 apartamentów. Nowy obiekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie zespołów apartamentowych „Aquamarina Międzyzdroje” działających już od 2010 roku. Każdy z obiektów ma nazwę szlachetnych kamieni jubilerskich: Jantar, Koral, Nefryt, Rubin, Szafir, Turkus.

Aquamarina Onyx  w Międzyzdrojach ma już 10 kondygnacji – pozostało jeszcze wybudować 6

fot. Andrzej Ryfczyński

Teraz jest budowany Onyx, który tak jak poprzednie obiekty ma podziemne i naziemne garaże. W tym kompleksie znajdować się będzie restauracja,sklep, zaplecze rekreacyjno-usługowe, korty tenisowe, siłownia plenerowa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci oraz całoroczny basen z częścią wellness. Zakończenie budowy pod tzw. klucz przewidziane jest na koniec przyszłego roku.

Aquamarina Onyx  w Międzyzdrojach ma już 10 kondygnacji – pozostało jeszcze wybudować 6

fot. Organizator

Prezes Stanisław Sapała ma nadzieję, że zima będzie łagodna i te 6 ostatnich kondygnacji firma Budimex zdąży wybudować do końca lutego. Wtedy zawiśnie wiecha pierwszego największego budynku w tej części naszego regionu. Już dzisiaj budynek widać z Lubina, Świnoujścia, a nawet z Zalewu Szczecińskiego. Planowane zakończenie budowy pod klucz za rok, a może nieco wcześniej. Nie ma problemu ze sprzedażą mieszkań. Większość jest już sprzedana. Najwięcej na najwyższych piętrach mówi Stanisław Sapała.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Wtorek [05.12.2017, 10:19:27] • [IP: 188.146.192.***]

Prawo stanowi pieniądz.

Gość • Niedziela [12.11.2017, 19:34:11] • [IP: 93.94.186.***]

Betonowy kloc. Międzyzdroje ma już pozamiatane

Gość 3 • Piątek [10.11.2017, 15:53:57] • [IP: 83.8.116.***]

ciekawe skąd będzie dostarczana woda i gdzie popłyną ścieki ?? Obecne ujęcie wody oraz śmierdząca na wjeździe oczyszczalnia wyczerpały swoje możliwości. Beztroska władz miejskich przeraża.

Petroniusz • Piątek [10.11.2017, 11:42:05] • [IP: 95.40.146.**]

Z tego co czytam większość komentujących jest po prostu zazdrosnych, taka typowa mentalność. " Dlaczego komuś się lepiej powodzi niż mnie"? Bo ktoś ma łeb na karku i nie jest marudą. W sezonie kebab a później kuroniówka i byle do sezonu. Tak się składa że pracowałem tam kiedyś i to naprawdę poczciwy człowiek, to co osiągnął to Jego i basta.

mieszkaniec • Czwartek [09.11.2017, 21:52:53] • [IP: 83.11.74.**]

Inwestor powinien zapłacić karę wszystkim co utracili krajobraz. Kto wydał decyzję? i Ci również powinni ponieść karę za zniszczenie środowiska i przyrody nie zachowując ładu architektoniczego

Gość • Czwartek [09.11.2017, 21:38:26] • [IP: 188.146.0.***]

Widzę że sporo jest zwolenników budowy szałasów i zamiast stołu chcą spożywać posiłki na mchu w lesie. tak też można, ale 3 kilometry dalej w stronę Świnoujścia. Ja się cieszę, że nareszcie daleko od starej zabudowy kiedyś pięknych Międzyzdrojów powstaje inna współczesna dzielnica wypoczynkowa. I to tyle! Trzymam kciuki by w tym rejonie jeszcze dalej na zachód wybudowano cały kompleks obiektów turystycznych.

Gość • Czwartek [09.11.2017, 20:00:55] • [IP: 89.174.73.**]

Piwnic ty cwielagu się nie liczy

Gość • Czwartek [09.11.2017, 19:24:23] • [IP: 79.186.126.**]

Ktoś to nazwał ZAPISEM KORUPCJI W KRAJOBRAZIE!! Trudno uwierzyć, że wszystkie zezwolenia na budowę hoteli-molochów na nadbałtyckich wydmach i na stokach narciarskich są zgodne z obowiązującym prawem o ochronie przyrody. Prawo jest ewidentnie łamane! Instytucje powołane do chronienia środowiska i przyrody - tej Przyrodzie szkodzą, dopuszczając do wysokościowej zabudowy w miejscach chronionych Naturą 2000 i Dyrektywami prawa europejskiego. jak to możliwe?

rys • Czwartek [09.11.2017, 19:19:52] • [IP: 83.8.163.**]

mam nadzieję że szanowny inwestor dorzuci się do modernizacji oczyszczalni bo inaczej zarzucą nas g-wnami i nie będzie ładnie ale mocno śmierdząco a właściwie to już jest

Gość • Czwartek [09.11.2017, 18:42:52] • [IP: 94.254.238.**]

I słusznie bo gdyby nie PIS to wszyscy byśmy skończyli jako ochroniarze i inne pokojówki na tych Sapałowych apartamentowcach, pod warunkiem że za mniejsze pieniądze niż Ukraińcy

Gość • Czwartek [09.11.2017, 17:54:16] • [IP: 46.169.233.***]

Polacy to przewrotny naród. Jeden z drugim dupy nie ruszy, ale do krytykowania to pierwsi. Siedzą na tych kompach i dowalają, dowalają. ... a potem i tak zagłosują na PIS.

Gość • Czwartek [09.11.2017, 17:39:14] • [IP: 31.0.123.**]

Czy Pan Sapała to Prezes Spółki??. napewno był lobbystą, który wpłynął na wladze samorządowe aby uzyskać tak piękny teren na zabudowę apartamentowców

Gość • Czwartek [09.11.2017, 16:09:24] • [IP: 78.88.30.***]

No i Międzyzdroje będą miały swoją latarnię morską.

Gość • Czwartek [09.11.2017, 15:02:41] • [IP: 94.254.238.**]

Jak to jest piękne to ja jestem prześliczny. Badziewie za grubą kasę. Ceny nie robi tu sam obiekt ale miejsce w którym stoi. W przenośni - ktoś narzygał na porcelanowy talerz i pier... o wykwintnym daniu

Gość • Czwartek [09.11.2017, 14:49:33] • [IP: 89.174.73.**]

Inni mają aqua parki, lodowiska, amfiteatry z zadaszeniem, nowoczesne hotele na światowym poziomie a my kolejny apartamentowiec w mieście bez atrakcji i przyszłości turystycznej z ktorej 90 % mieszkańców żyje. Wybuduja tunel w Świnoujściu to będą nas wczasowicze tylko mijać, kiedy w końcu radni to zrozumieją jak sie obudza z reka w nocniku. Masakra po budowie promenady, molo i naprawie ulic nie zrobiono nic poza apartamentowcami

Gość • Czwartek [09.11.2017, 13:51:02] • [IP: 79.186.193.***]

Przyjdzie" Grzegorz" i wyrówna.

Gość • Czwartek [09.11.2017, 13:09:01] • [IP: 92.42.116.***]

co za koszmar!! w tak pięknym miejscu! dziwię się że sa chetni potem wczasowac w takich mrowiskach

Gość • Czwartek [09.11.2017, 10:02:27] • [IP: 80.55.205.***]

no piękne to to nie jest...

Gość • Czwartek [09.11.2017, 09:19:04] • [IP: 94.254.131.**]

16 pięter to chyba licząc też te co są w piwnicy

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■