POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 12:02:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

fot. Sławomir Ryfczyński

Ubiegłoroczną zabawę sylwestrową zorganizowano w amfiteatrze. Wcześniejsze odbywały się na placu przed molo. W tym roku plany przywitania Nowego Roku pod gołą chmurką może popsuć modernizacja promenady.

Władze Międzyzdrojów przyznają, że mają w tym roku kłopot z miejscem pod sylwestrową zabawę. Wykluczone, aby zabawa została zorganizowana na promenadzie, ta bowiem jest rozkopana. Wciąż pozostawiają nadzieję, że miejski sylwester jednak odbędzie się.

Na miejską zabawę liczą przede wszystkim mieszkańcy Międzyzdrojów.

- Co roku wychodzimy ze znajomymi na promenadę by powitać Nowy Rok z międzyzdrojanami, później wracamy na domówkę – mówi Adam. - Liczę, że w tym roku będzie podobnie – dodaje.

Mieszkańcy z głębi Polski, przyjeżdżający powitać Nowy Rok nad Bałtykiem nie będą rozczarowani. Bawić się będą prawdopodobnie na licznie organizowanych balach w hotelach i pensjonatach.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

tadeusz • Niedziela [29.09.2013, 00:23:59] • [IP: 88.156.201.***]

no cóż

Gość • Czwartek [02.12.2010, 15:09:04] • [IP: 83.21.208.***]

ale super

Gość • Środa [01.12.2010, 11:55:18] • [IP: 83.21.31.**]

W amfiteatrze!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:16:10] • [IP: 80.245.183.***]

NA STADIONIE MIEJSKIM

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:36] • [IP: 77.255.157.***]

ŚWINOUJŚCIE TO KOMUNA RZĄDZI!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:17:40] • [IP: 83.21.23.**]

Najlepiej w Parku Chopina

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:18:40] • [IP: 91.94.240.**]

[IP: 87.96.34.***] Masz problemy z swoimi kompleksami bo na zmywak to już nawet umytych i z językiem komunikatywnym potrzebują?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:03:12] • [IP: 87.96.34.***]

zróbcie wreszcie coś a nie tylko narzekacie. Nie podoba się w Kamieniu, zawsze czeka na was zmywak w Irlandii. W takim razie powodzenia

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 17:15:16] • [IP: 94.254.184.**]

a gdzie sylwester w ikamieniu pomorskim?!

14 • Poniedziałek [29.11.2010, 16:27:00] • [IP: 89.174.73.**]

swnoujscie to jeszcze wieksza wiocha ziomuek;) a ty koluniu jedz do paryza i nie podniecajs ie tym tak.Nie umiesz sie bawic to moiwsz ze miedzy to woioska:)

kubileusz • Poniedziałek [29.11.2010, 16:06:34] • [IP: 93.94.185.***]

jestem z swinoujscia ale miedzyzdroje to nawet fajna ze sie tak wyraze wiocha i powino byc te wybuchy wszedzie powinny byc

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 15:30:27] • [IP: 89.229.84.***]

Międzyzdroje to wiocha! Sylwester tu to porażka! Dobrze, ze wyjezdzam na sylwester do Paryża, bo tu smierdzi nudą!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:18:12] • [IP: 77.255.130.***]

Zawsze zostaje pole za wiaduktem kolejowym:)

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:33] • [IP: 77.255.130.***]

Do gościa z poniedziałku z godz 12:59 A co zrobisz z ludźmi, którzy mieszkają na Placu Neptuna, co zapłacisz im za powybijane szyby? Trochę inteligencji. Nie każdy obchodzi hucznie Sylwestra. Starsze osoby lub malutkie dzieci wolą spać niż się bawić. Ale stary PKS może się nadać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:01:17] • [IP: 83.21.164.***]

Ja i tak wolę wyjść na plażę, przed molo można zostać poszkodowanym przez latające butelki. Mimo wzmożonych patroli policji jest niebezpiecznie, tylu agresywnych ludzi to chyba tylko na meczach można spotkać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:59:35] • [IP: 83.21.132.***]

gdzie maja sie bawić ludzie, którzy na kwaterach beda mieszkań, Panie burmistrzu zrób Sylwestra na placu Neptuna chociażby. Ludzie oczekuja Sylwestra! Juz po wyborach to macie nas w. ... ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:22:17] • [IP: 46.113.166.**]

Proponuję plac " stary PKS " nie będzie problemów z prądem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:27] • [IP: 80.52.151.**]

Stadion lub plaża obok molo-postawić scenę i balujemy !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:12] • [IP: 83.168.86.**]

Ciekawy jestem jak będzie w Kamieniu Pomorskim? Czy znowu przedstawiciele naszej władzy z Urzędu Miasta i Gminy Kamień Pomorski oleja swoich mieszkańców? Może cos mozna byłoby zorganizować, co? Szkoda, że to będzie juz po wyborach!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Za pogotowiem ratunkowym w samym centrum Międzyzdrojów, wjazd od ulicy Niepodległości powstaje nowa przychodnia zdrowia. Teren jest bardzo trudny z dużą warstwą torfu, ponieważ było to dawne rozlewisko rzeki, która łączyła Zalew Szczeciński z morzem. Obiekt ten jest posadowiony na głębokich palach. Prace budowlane idą pełną parą. Budowa nowej przychodni zdrowia ma się zakończyć już w czerwcu 2015 roku. Inwestycją zajmuje się spółka Nowe Centrum. ■ Korzystając z możliwości wysłania maila do administratorów www.ikamien.pl pragnę serdecznie podziękować Panu Zbigniewowi Hanasz właścicielowi taksówki z Wisełki. Pan Zbigniew udzielił mi wydatnego wsparcia w poszukiwaniu pomocy medycznej dla recepcjonistki holenderskiego statku pasażerskiego Princess, który wczoraj przyprowadziłem do Wolina na 4 godzinny postój. Dzięki pomocy pana taksówkarza, doskonale orientującego się w uwarunkowaniach lokalnych, udało się w krótkim czasie odnaleźć właściwego lekarza i pomóc cierpiącej Holenderce. Dziękuję bardzo w imieniu własnym i załogi statku. Zbigniew M.Ferlas - pilot ■ W czwartek 28.08.2014 r. w ramach Czwartków Organowych w Kościele pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach o godzinie 19.00 wystąpi Andrzej Chorosiński oraz Dominika Figurska.■ W sobotę, 30 sierpnia zespół Stawnianki świętował trzydziestolecie istnienia. Z tej okazji przygotowano specjalny koncert, na który zaproszono zaprzyjaźnione grupy takie jak kapela Alki ze Świnoujścia i zespół folklorystyczny Lipka z Kobylanki ■ Zakończyły się Mistrzostwa Europy w Klasie Słonka w Kamieniu Pomorskim. ■ Mieszkańcy się skarżą, a tiry nadal niszczą drogę. Wyremontowana niedawno droga została już zniszczona. Rozjeździły ją tiry. Problemem jest dziś przejazd osobowym autem. Mieszkańcy Górek Pomorskich liczyli, że pomogą im kamieńscy policjanci. Jak przyznają dzisiaj, bardzo się zawiedli ■ Szymon Kuczyński rusza w rejs - popłyń z nim na Puffinie ■ Z jachtu na marinie w Wolinie skradziono silnik Suzuki. Sprawców… nagrała kamera. Niestety, byli zakapturzeni. Może jednak ich poznacie? Kiedy dwóch kradło, trzeci, na czatach, jeździł rowerem. ■ Wolin na Festiwalu Sera w Dziećmorowicach - w Gminie Walim ■ XV Baltic Polonez Cup 2014 - zakończenie i podsumowanie. ■ Inwestuj w Kamieniu Pomorskim to tytuł Międzynarodowego Spotkania Gospodarczego, które odbyło się w kamieńskim Ratuszu 21 sierpnia 2014 roku. ■ Remont mostu na Wołczy zostanie wykonany najpóźniej do 1 września ■ Niedługo oficjalne otwarcie świetlicy w Kretlewie ■ Ekskluzywny jacht RODMAN Muse 44 będzie reprezentował Kamień Pomorski w europejskich portach ■