POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 12:02:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

fot. Sławomir Ryfczyński

Ubiegłoroczną zabawę sylwestrową zorganizowano w amfiteatrze. Wcześniejsze odbywały się na placu przed molo. W tym roku plany przywitania Nowego Roku pod gołą chmurką może popsuć modernizacja promenady.

Władze Międzyzdrojów przyznają, że mają w tym roku kłopot z miejscem pod sylwestrową zabawę. Wykluczone, aby zabawa została zorganizowana na promenadzie, ta bowiem jest rozkopana. Wciąż pozostawiają nadzieję, że miejski sylwester jednak odbędzie się.

Na miejską zabawę liczą przede wszystkim mieszkańcy Międzyzdrojów.

- Co roku wychodzimy ze znajomymi na promenadę by powitać Nowy Rok z międzyzdrojanami, później wracamy na domówkę – mówi Adam. - Liczę, że w tym roku będzie podobnie – dodaje.

Mieszkańcy z głębi Polski, przyjeżdżający powitać Nowy Rok nad Bałtykiem nie będą rozczarowani. Bawić się będą prawdopodobnie na licznie organizowanych balach w hotelach i pensjonatach.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

tadeusz • Niedziela [29.09.2013, 00:23:59] • [IP: 88.156.201.***]

no cóż

Gość • Czwartek [02.12.2010, 15:09:04] • [IP: 83.21.208.***]

ale super

Gość • Środa [01.12.2010, 11:55:18] • [IP: 83.21.31.**]

W amfiteatrze!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:16:10] • [IP: 80.245.183.***]

NA STADIONIE MIEJSKIM

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:36] • [IP: 77.255.157.***]

ŚWINOUJŚCIE TO KOMUNA RZĄDZI!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:17:40] • [IP: 83.21.23.**]

Najlepiej w Parku Chopina

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:18:40] • [IP: 91.94.240.**]

[IP: 87.96.34.***] Masz problemy z swoimi kompleksami bo na zmywak to już nawet umytych i z językiem komunikatywnym potrzebują?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:03:12] • [IP: 87.96.34.***]

zróbcie wreszcie coś a nie tylko narzekacie. Nie podoba się w Kamieniu, zawsze czeka na was zmywak w Irlandii. W takim razie powodzenia

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 17:15:16] • [IP: 94.254.184.**]

a gdzie sylwester w ikamieniu pomorskim?!

14 • Poniedziałek [29.11.2010, 16:27:00] • [IP: 89.174.73.**]

swnoujscie to jeszcze wieksza wiocha ziomuek;) a ty koluniu jedz do paryza i nie podniecajs ie tym tak.Nie umiesz sie bawic to moiwsz ze miedzy to woioska:)

kubileusz • Poniedziałek [29.11.2010, 16:06:34] • [IP: 93.94.185.***]

jestem z swinoujscia ale miedzyzdroje to nawet fajna ze sie tak wyraze wiocha i powino byc te wybuchy wszedzie powinny byc

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 15:30:27] • [IP: 89.229.84.***]

Międzyzdroje to wiocha! Sylwester tu to porażka! Dobrze, ze wyjezdzam na sylwester do Paryża, bo tu smierdzi nudą!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:18:12] • [IP: 77.255.130.***]

Zawsze zostaje pole za wiaduktem kolejowym:)

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:33] • [IP: 77.255.130.***]

Do gościa z poniedziałku z godz 12:59 A co zrobisz z ludźmi, którzy mieszkają na Placu Neptuna, co zapłacisz im za powybijane szyby? Trochę inteligencji. Nie każdy obchodzi hucznie Sylwestra. Starsze osoby lub malutkie dzieci wolą spać niż się bawić. Ale stary PKS może się nadać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:01:17] • [IP: 83.21.164.***]

Ja i tak wolę wyjść na plażę, przed molo można zostać poszkodowanym przez latające butelki. Mimo wzmożonych patroli policji jest niebezpiecznie, tylu agresywnych ludzi to chyba tylko na meczach można spotkać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:59:35] • [IP: 83.21.132.***]

gdzie maja sie bawić ludzie, którzy na kwaterach beda mieszkań, Panie burmistrzu zrób Sylwestra na placu Neptuna chociażby. Ludzie oczekuja Sylwestra! Juz po wyborach to macie nas w. ... ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:22:17] • [IP: 46.113.166.**]

Proponuję plac " stary PKS " nie będzie problemów z prądem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:27] • [IP: 80.52.151.**]

Stadion lub plaża obok molo-postawić scenę i balujemy !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:12] • [IP: 83.168.86.**]

Ciekawy jestem jak będzie w Kamieniu Pomorskim? Czy znowu przedstawiciele naszej władzy z Urzędu Miasta i Gminy Kamień Pomorski oleja swoich mieszkańców? Może cos mozna byłoby zorganizować, co? Szkoda, że to będzie juz po wyborach!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Co z mistrzostwami świata w klasie Optimist w Kamieniu Pomorskim pytają radni? Podczas piątkowej sesji Rady Gminy Kamień Pomorski, jeden z radnych zapytał Stanisława Kuryłłę burmistrza Kamienia Pomorskiego o stan zaawansowania uzgodnień dotyczących organizacji w Kamieniu Pomorskim Mistrzostw Świata w klasie Optimist 2015. ■ W miniony czwartek z inicjatywy Pani Żanety Majewskiej,dzieci młodzież i opiekunowie z Sołectwa Ostromice udały się na wycieczkę do Międzyzdrojów ■ Nowych gospodarzy wybierzecie w marcu. Na spotkaniach wiejskich w marcu, w gminie Świerzno wybrani zostaną nowi sołtysi oraz rady sołeckie. To ci ludzie będą mieli największy wpływ na to, co się będzie działo w waszych miejscowościach. ■ Na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim radna klubu „Nasza- gmina” Bożena Mundziakiewicz wybrana została w tajnym głosowaniu na wakujące miejsce wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej.■ IV Sesja Rady Gminy Świerzno. Przewodniczący Rady Gminy Świerzno Dariusz Mądrecki zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na IV sesję Rady Gminy Świerzno w dniu 30 stycznia 2015 roku o godzinie 14.00. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Świerznie (budynek Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji) ■ Zaginął 34- letni Przemysław Jastrzębski. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny ■ Kolarze golczewskiej Baszty w telewizji■ Komunikat dla płatników składek w KRUS. 31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne. ■ Kolarze golczewskiej Baszty wchodzą w decydujący okres przygotowań do sezonu startowego 2015. Obecnie przebywają na sportowym zgrupowaniu w Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji „Jantar” w Dziwnówku. ■ Porzucony, śliczny, młody mieszaniec szuka dobrego domu, odpowiedzialnych i kochających ludzi, którzy się nim zaopiekują. ■ Wyróżnienie dla Pani Karoliny Flacht ■