POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 12:02:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

fot. Sławomir Ryfczyński

Ubiegłoroczną zabawę sylwestrową zorganizowano w amfiteatrze. Wcześniejsze odbywały się na placu przed molo. W tym roku plany przywitania Nowego Roku pod gołą chmurką może popsuć modernizacja promenady.

Władze Międzyzdrojów przyznają, że mają w tym roku kłopot z miejscem pod sylwestrową zabawę. Wykluczone, aby zabawa została zorganizowana na promenadzie, ta bowiem jest rozkopana. Wciąż pozostawiają nadzieję, że miejski sylwester jednak odbędzie się.

Na miejską zabawę liczą przede wszystkim mieszkańcy Międzyzdrojów.

- Co roku wychodzimy ze znajomymi na promenadę by powitać Nowy Rok z międzyzdrojanami, później wracamy na domówkę – mówi Adam. - Liczę, że w tym roku będzie podobnie – dodaje.

Mieszkańcy z głębi Polski, przyjeżdżający powitać Nowy Rok nad Bałtykiem nie będą rozczarowani. Bawić się będą prawdopodobnie na licznie organizowanych balach w hotelach i pensjonatach.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

tadeusz • Niedziela [29.09.2013, 00:23:59] • [IP: 88.156.201.***]

no cóż

Gość • Czwartek [02.12.2010, 15:09:04] • [IP: 83.21.208.***]

ale super

Gość • Środa [01.12.2010, 11:55:18] • [IP: 83.21.31.**]

W amfiteatrze!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:16:10] • [IP: 80.245.183.***]

NA STADIONIE MIEJSKIM

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:36] • [IP: 77.255.157.***]

ŚWINOUJŚCIE TO KOMUNA RZĄDZI!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:17:40] • [IP: 83.21.23.**]

Najlepiej w Parku Chopina

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:18:40] • [IP: 91.94.240.**]

[IP: 87.96.34.***] Masz problemy z swoimi kompleksami bo na zmywak to już nawet umytych i z językiem komunikatywnym potrzebują?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:03:12] • [IP: 87.96.34.***]

zróbcie wreszcie coś a nie tylko narzekacie. Nie podoba się w Kamieniu, zawsze czeka na was zmywak w Irlandii. W takim razie powodzenia

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 17:15:16] • [IP: 94.254.184.**]

a gdzie sylwester w ikamieniu pomorskim?!

14 • Poniedziałek [29.11.2010, 16:27:00] • [IP: 89.174.73.**]

swnoujscie to jeszcze wieksza wiocha ziomuek;) a ty koluniu jedz do paryza i nie podniecajs ie tym tak.Nie umiesz sie bawic to moiwsz ze miedzy to woioska:)

kubileusz • Poniedziałek [29.11.2010, 16:06:34] • [IP: 93.94.185.***]

jestem z swinoujscia ale miedzyzdroje to nawet fajna ze sie tak wyraze wiocha i powino byc te wybuchy wszedzie powinny byc

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 15:30:27] • [IP: 89.229.84.***]

Międzyzdroje to wiocha! Sylwester tu to porażka! Dobrze, ze wyjezdzam na sylwester do Paryża, bo tu smierdzi nudą!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:18:12] • [IP: 77.255.130.***]

Zawsze zostaje pole za wiaduktem kolejowym:)

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:33] • [IP: 77.255.130.***]

Do gościa z poniedziałku z godz 12:59 A co zrobisz z ludźmi, którzy mieszkają na Placu Neptuna, co zapłacisz im za powybijane szyby? Trochę inteligencji. Nie każdy obchodzi hucznie Sylwestra. Starsze osoby lub malutkie dzieci wolą spać niż się bawić. Ale stary PKS może się nadać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:01:17] • [IP: 83.21.164.***]

Ja i tak wolę wyjść na plażę, przed molo można zostać poszkodowanym przez latające butelki. Mimo wzmożonych patroli policji jest niebezpiecznie, tylu agresywnych ludzi to chyba tylko na meczach można spotkać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:59:35] • [IP: 83.21.132.***]

gdzie maja sie bawić ludzie, którzy na kwaterach beda mieszkań, Panie burmistrzu zrób Sylwestra na placu Neptuna chociażby. Ludzie oczekuja Sylwestra! Juz po wyborach to macie nas w. ... ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:22:17] • [IP: 46.113.166.**]

Proponuję plac " stary PKS " nie będzie problemów z prądem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:27] • [IP: 80.52.151.**]

Stadion lub plaża obok molo-postawić scenę i balujemy !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:12] • [IP: 83.168.86.**]

Ciekawy jestem jak będzie w Kamieniu Pomorskim? Czy znowu przedstawiciele naszej władzy z Urzędu Miasta i Gminy Kamień Pomorski oleja swoich mieszkańców? Może cos mozna byłoby zorganizować, co? Szkoda, że to będzie juz po wyborach!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ENEA Operator sp. z o.o. PLANOWANE WYŁĄCZENIA - Rejon Międzyzdroje - Kamień Pomorski w dniach: 2015-07-07, w godzinach: 7 lip 08:30 - 7 lip 13:00 miejscowości Połchowo, Dusin - Kamień Pomorski w dniach: 2015-07-07, w godzinach: 7 lip 08:30 - 7 lip 10:00, 7 lip 13:00 - 7 lip 14:00 Jarzysław, Gościsław, Skarchowo, Burzęcin ■ Kolejny Przystanek Ryby w regionie. Tym razem w Wisełce! ■ Dzień Strażaka, to dzień wyjątkowy dla wszystkich ludzi związanych z pożarnictwem, to święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Idee, które przyświecają strażakom zaczerpnięte są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana, który stał się opiekunem wykonawców zawodów wiążących się z ogniem i niebezpieczeństwem, jakie na co dzień zagraża materialnemu i duchowemu dobru człowiek■ Krótka historia o cierpieniu, pomocy i poszukiwaniu stałego domu. Codziennie jesteśmy poddawani sprawdzianowi naszego człowieczeństwa, bywają sytuacje, kiedy wystarczy drobny odruch serca i już można ulżyć cierpieniu, dać szansę na lepsze życie. Z takim przypadkiem zetknęły się mieszkanki gminy Kamień Pomorski. –„Dnia 27 czerwca ,jadąc około godziny 8. do szkoły, zauważyłyśmy, że w miejscowości Jarzysław koło drogi w trawie leży mały piesek ■ Zakończył się 50 Międzynarodowy Festiwal Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach ■