POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 12:02:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

fot. Sławomir Ryfczyński

Ubiegłoroczną zabawę sylwestrową zorganizowano w amfiteatrze. Wcześniejsze odbywały się na placu przed molo. W tym roku plany przywitania Nowego Roku pod gołą chmurką może popsuć modernizacja promenady.

Władze Międzyzdrojów przyznają, że mają w tym roku kłopot z miejscem pod sylwestrową zabawę. Wykluczone, aby zabawa została zorganizowana na promenadzie, ta bowiem jest rozkopana. Wciąż pozostawiają nadzieję, że miejski sylwester jednak odbędzie się.

Na miejską zabawę liczą przede wszystkim mieszkańcy Międzyzdrojów.

- Co roku wychodzimy ze znajomymi na promenadę by powitać Nowy Rok z międzyzdrojanami, później wracamy na domówkę – mówi Adam. - Liczę, że w tym roku będzie podobnie – dodaje.

Mieszkańcy z głębi Polski, przyjeżdżający powitać Nowy Rok nad Bałtykiem nie będą rozczarowani. Bawić się będą prawdopodobnie na licznie organizowanych balach w hotelach i pensjonatach.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

tadeusz • Niedziela [29.09.2013, 00:23:59] • [IP: 88.156.201.***]

no cóż

Gość • Czwartek [02.12.2010, 15:09:04] • [IP: 83.21.208.***]

ale super

Gość • Środa [01.12.2010, 11:55:18] • [IP: 83.21.31.**]

W amfiteatrze!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:16:10] • [IP: 80.245.183.***]

NA STADIONIE MIEJSKIM

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:36] • [IP: 77.255.157.***]

ŚWINOUJŚCIE TO KOMUNA RZĄDZI!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:17:40] • [IP: 83.21.23.**]

Najlepiej w Parku Chopina

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:18:40] • [IP: 91.94.240.**]

[IP: 87.96.34.***] Masz problemy z swoimi kompleksami bo na zmywak to już nawet umytych i z językiem komunikatywnym potrzebują?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:03:12] • [IP: 87.96.34.***]

zróbcie wreszcie coś a nie tylko narzekacie. Nie podoba się w Kamieniu, zawsze czeka na was zmywak w Irlandii. W takim razie powodzenia

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 17:15:16] • [IP: 94.254.184.**]

a gdzie sylwester w ikamieniu pomorskim?!

14 • Poniedziałek [29.11.2010, 16:27:00] • [IP: 89.174.73.**]

swnoujscie to jeszcze wieksza wiocha ziomuek;) a ty koluniu jedz do paryza i nie podniecajs ie tym tak.Nie umiesz sie bawic to moiwsz ze miedzy to woioska:)

kubileusz • Poniedziałek [29.11.2010, 16:06:34] • [IP: 93.94.185.***]

jestem z swinoujscia ale miedzyzdroje to nawet fajna ze sie tak wyraze wiocha i powino byc te wybuchy wszedzie powinny byc

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 15:30:27] • [IP: 89.229.84.***]

Międzyzdroje to wiocha! Sylwester tu to porażka! Dobrze, ze wyjezdzam na sylwester do Paryża, bo tu smierdzi nudą!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:18:12] • [IP: 77.255.130.***]

Zawsze zostaje pole za wiaduktem kolejowym:)

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:33] • [IP: 77.255.130.***]

Do gościa z poniedziałku z godz 12:59 A co zrobisz z ludźmi, którzy mieszkają na Placu Neptuna, co zapłacisz im za powybijane szyby? Trochę inteligencji. Nie każdy obchodzi hucznie Sylwestra. Starsze osoby lub malutkie dzieci wolą spać niż się bawić. Ale stary PKS może się nadać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:01:17] • [IP: 83.21.164.***]

Ja i tak wolę wyjść na plażę, przed molo można zostać poszkodowanym przez latające butelki. Mimo wzmożonych patroli policji jest niebezpiecznie, tylu agresywnych ludzi to chyba tylko na meczach można spotkać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:59:35] • [IP: 83.21.132.***]

gdzie maja sie bawić ludzie, którzy na kwaterach beda mieszkań, Panie burmistrzu zrób Sylwestra na placu Neptuna chociażby. Ludzie oczekuja Sylwestra! Juz po wyborach to macie nas w. ... ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:22:17] • [IP: 46.113.166.**]

Proponuję plac " stary PKS " nie będzie problemów z prądem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:27] • [IP: 80.52.151.**]

Stadion lub plaża obok molo-postawić scenę i balujemy !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:12] • [IP: 83.168.86.**]

Ciekawy jestem jak będzie w Kamieniu Pomorskim? Czy znowu przedstawiciele naszej władzy z Urzędu Miasta i Gminy Kamień Pomorski oleja swoich mieszkańców? Może cos mozna byłoby zorganizować, co? Szkoda, że to będzie juz po wyborach!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, 23-latek pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko! Został zatrzymany w Dziwnówku! Skrajna nieodpowiedzialność i brak zdrowego rozsądku – tak trzeba podsumować zachowanie 23-letniego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany do kontroli przez policjantów Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego w Kamieniu Pomorskim. Młody mężczyzna jechał pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i pod działaniem narkotyku. Teraz stanie przed Sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. ■ Kadetki z klasy mundurowej odbyły praktykę w KPP w Kamieniu Pomorskim! Kadetki z klasy mundurowej I Liceum Ogólnokształcącego im. ppor. E. Gierczak w Nowogardzie, odbyły dwudniową praktykę w Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Uczennice poznały historię powstania Polskiej Policji, jej strukturę organizacyjną, zasady rekrutacji do policji ■ Potrzebujesz adwokata? Nowa kancelaria w Kamieniu Pomorskim zaprasza na dzień bezpłatnch porad. Nowo otwarta filia szczecińskiej Kancelarii Radcy Prawnego Aleksandry Usielskiej i Adwokata Jakuba Usielskiego zaprasza wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego i okolic na dzień porad prawnych udzielanych pro bono ■ UE wprowadzi ograniczenia w korzystaniu z portali społecznościowych. Dzieci poniżej 16. roku życia nie będą mogły korzystać z Facebooka, Twittera i Snapchata. ■ Szokujące dane! W marcu tak niskiej stopy bezrobocia w Zachodniopomorskim jeszcze nie było! 13,3 % tyle w marcu wyniosła stopa bezrobocia w województwie zachodniopomorskim. Takie dane podaje Wojewódzki Urząd Marszałkowski. To najniższy wynik dla tego miesiąca od wielu lat. Na rynku pracy wiosna zazwyczaj przynosi ożywienie i nowe oferty dla poszukujących zatrudnienia. To okres, gdy wiele firm rozpoczyna rekrutację, zapowiada inwestycje lub rozpoczyna przygotowania do sezonu letniego, tak istotnego dla gospodarki Pomorza Zachodniego. Efekty tych działań, często mają odzwierciedlenie we wskaźnikach pomiaru poziomu bezrobocia. ■ Na rozwój obszarów wiejskich blisko 43,9 mln euro. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zatwierdził do realizacji siedemnaście lokalnych strategii rozwoju. Są to kluczowe dla wiejskich i miejsko-wiejskich społeczności dokumenty, otwierające drogę do pozyskiwania środków z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. ■ Rośnie liczba nieszczepionych dzieci! Kamieński sanepid ostrzega przed konsekwencjami! Rusza Europejski Tydzień Szczepień 24-30 kwietnia. Co roku o ok. 40% rośnie liczba nieszczepionych dzieci. W roku 2016 Światowa Organizacja Zdrowia szczególną uwagę poświęca działaniom do wyeliminowania odry i różyczki. Odra to ciężka, niekiedy śmiertelna choroba zakaźna, która dzięki szczepieniom w Polsce należy do rzadkości. U dzieci nieszczepionych może powodować powikłania ■