POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.11.2010, 12:02:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

Międzyzdroje: Miejski sylwester pod znakiem zapytania

fot. Sławomir Ryfczyński

Ubiegłoroczną zabawę sylwestrową zorganizowano w amfiteatrze. Wcześniejsze odbywały się na placu przed molo. W tym roku plany przywitania Nowego Roku pod gołą chmurką może popsuć modernizacja promenady.

Władze Międzyzdrojów przyznają, że mają w tym roku kłopot z miejscem pod sylwestrową zabawę. Wykluczone, aby zabawa została zorganizowana na promenadzie, ta bowiem jest rozkopana. Wciąż pozostawiają nadzieję, że miejski sylwester jednak odbędzie się.

Na miejską zabawę liczą przede wszystkim mieszkańcy Międzyzdrojów.

- Co roku wychodzimy ze znajomymi na promenadę by powitać Nowy Rok z międzyzdrojanami, później wracamy na domówkę – mówi Adam. - Liczę, że w tym roku będzie podobnie – dodaje.

Mieszkańcy z głębi Polski, przyjeżdżający powitać Nowy Rok nad Bałtykiem nie będą rozczarowani. Bawić się będą prawdopodobnie na licznie organizowanych balach w hotelach i pensjonatach.

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

tadeusz • Niedziela [29.09.2013, 00:23:59] • [IP: 88.156.201.***]

no cóż

Gość • Czwartek [02.12.2010, 15:09:04] • [IP: 83.21.208.***]

ale super

Gość • Środa [01.12.2010, 11:55:18] • [IP: 83.21.31.**]

W amfiteatrze!

Gość • Wtorek [30.11.2010, 14:16:10] • [IP: 80.245.183.***]

NA STADIONIE MIEJSKIM

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 22:46:36] • [IP: 77.255.157.***]

ŚWINOUJŚCIE TO KOMUNA RZĄDZI!!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 19:17:40] • [IP: 83.21.23.**]

Najlepiej w Parku Chopina

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:18:40] • [IP: 91.94.240.**]

[IP: 87.96.34.***] Masz problemy z swoimi kompleksami bo na zmywak to już nawet umytych i z językiem komunikatywnym potrzebują?

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 18:03:12] • [IP: 87.96.34.***]

zróbcie wreszcie coś a nie tylko narzekacie. Nie podoba się w Kamieniu, zawsze czeka na was zmywak w Irlandii. W takim razie powodzenia

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 17:15:16] • [IP: 94.254.184.**]

a gdzie sylwester w ikamieniu pomorskim?!

14 • Poniedziałek [29.11.2010, 16:27:00] • [IP: 89.174.73.**]

swnoujscie to jeszcze wieksza wiocha ziomuek;) a ty koluniu jedz do paryza i nie podniecajs ie tym tak.Nie umiesz sie bawic to moiwsz ze miedzy to woioska:)

kubileusz • Poniedziałek [29.11.2010, 16:06:34] • [IP: 93.94.185.***]

jestem z swinoujscia ale miedzyzdroje to nawet fajna ze sie tak wyraze wiocha i powino byc te wybuchy wszedzie powinny byc

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 15:30:27] • [IP: 89.229.84.***]

Międzyzdroje to wiocha! Sylwester tu to porażka! Dobrze, ze wyjezdzam na sylwester do Paryża, bo tu smierdzi nudą!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:18:12] • [IP: 77.255.130.***]

Zawsze zostaje pole za wiaduktem kolejowym:)

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:17:33] • [IP: 77.255.130.***]

Do gościa z poniedziałku z godz 12:59 A co zrobisz z ludźmi, którzy mieszkają na Placu Neptuna, co zapłacisz im za powybijane szyby? Trochę inteligencji. Nie każdy obchodzi hucznie Sylwestra. Starsze osoby lub malutkie dzieci wolą spać niż się bawić. Ale stary PKS może się nadać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 13:01:17] • [IP: 83.21.164.***]

Ja i tak wolę wyjść na plażę, przed molo można zostać poszkodowanym przez latające butelki. Mimo wzmożonych patroli policji jest niebezpiecznie, tylu agresywnych ludzi to chyba tylko na meczach można spotkać

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:59:35] • [IP: 83.21.132.***]

gdzie maja sie bawić ludzie, którzy na kwaterach beda mieszkań, Panie burmistrzu zrób Sylwestra na placu Neptuna chociażby. Ludzie oczekuja Sylwestra! Juz po wyborach to macie nas w. ... ??

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:22:17] • [IP: 46.113.166.**]

Proponuję plac " stary PKS " nie będzie problemów z prądem

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:27] • [IP: 80.52.151.**]

Stadion lub plaża obok molo-postawić scenę i balujemy !!

Gość • Poniedziałek [29.11.2010, 12:12:12] • [IP: 83.168.86.**]

Ciekawy jestem jak będzie w Kamieniu Pomorskim? Czy znowu przedstawiciele naszej władzy z Urzędu Miasta i Gminy Kamień Pomorski oleja swoich mieszkańców? Może cos mozna byłoby zorganizować, co? Szkoda, że to będzie juz po wyborach!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Info od Szymona z wieczora jeszcze: żagle na 3 refie, fok na wytyku i jadę ponad 6 węzłów. Do tego spora fala. i czasem ślizgi! dookoła dużo jachtów. Ostatnia pozycja z sprzed godziny. Szymon obiera kurs bardziej na południe aby złapać ładny pasat, bo w tym roku on ładnie wieje
■ Kołoszuk o Karpińskim: To gwarant rozwoju. Oddajcie swój głos na Bronisława Karpińskiego – apeluje do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski Anatol Kołoszuk. – Program wyborczy Bronisława Karpińskiego ma wiele wspólnych tez z wizją rozwoju miasta i gminy przedstawianą przeze mnie i Komitet Wyborczy Wyborców Forum Kamieńskie. ■ Sukces sportowy Tks „Jantar” w Wolinie na turnieju w Kołobrzegu W niedzielę, 16 listopada br. Taneczny Klub Sportowy „Jantar” w Wolinie uczestniczył  w turnieju sportowym pn. Grand Prix Polski Ekstraklasa Puchar Województwa Zachodniopomorskiego w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zorganizowanym przez Stowarzyszenie „AMBER” – Kołobrzeg. ■ ENEA Operator sp. z o.o. PLANOWANE WYŁĄCZENIA - Rejon Międzyzdroje, Kamień Pomorski w dniach: 2014-11-25, w godzinach: 09:00 - 15:30 w Miejscowości: Chrząszczewo, Buniewice oraz w dniach: 2014-11-26, w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wrzosowo. ■ Szanowni Państwo, wpłynęło do naszej Fundacji dziś oświadczenie od komitetu wyborczego Stanisława Kuryłło. Z naszej strony potwierdzamy chęć organizacji debaty w Kamieniu Pomorskim. Od momentu otrzymania zaproszenia komitet tego Pana nie wystosował propozycji spotkania, ani uwag do przebiegu debaty. Zapraszamy komitety do współpracy w tym zakresie. Jednocześnie chcemy wydać oświadczenie, że wymieniany na portalach Pan Adrian Guranowski nie jest ani fundatorem Fundacji, ani jej pracownikiem i nie jest związany z naszą fundacją. Z poważaniem Arkadiusz Mielczarek wiceprezes fundacji ■ UKS „Chrobry” liderem I Ligi Kobiet. Podczas ostatniego weekendu zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały dwa spotkania we własnej hali w I Lidze tenisa stołowego. Pierwszy mecz z KU AZS PWSiP Łomża odbył się w piątek, 21 listopada 2014r. Spotkanie rozegrane awansem z 9 kolejki zakończyło się łatwym zwycięstwem naszych tenisistek wynikiem 9:1 ■ Maliny na koniec listopada. Po ostatnim zamieszaniu z Państwową Komisją Wyborczą w tle, to właściwie nic nie powinno nas już zadziwić. A jednak. Otrzymaliśmy zdjęcie zrobione w niedzielę w ogrodzie naszego Czytelnika z informacją: - W smaku już nie są takie słodkie jak w wakacje ale sam fakt, że są o tej porze roku to też szok. Bilans kadencji: Poprawa warunków w szkołach i przedszkolach. Lepiej dla naszych dzieci. Pamiętacie zapisy do przedszkola cztery lata temu? Emocje przy czytaniu listy przyjętych dzieci? I Wasze dziecko na liście rezerwowej? A warunki w szkołach? A place zabaw? Zobaczmy, co się zmieniło przez ostatnią kadencję Tragiczny wypadek w Benicach. Trzech mężczyzn porażonych prądem. Nie żyją. ■