POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.10.2017, 19:53:15] • Międzyzdroje

Stoisko mięsne firmy w Witkowie straciło pracowników

Stoisko mięsne firmy w Witkowie straciło pracowników

fot. Andrzej Ryfczyński

Stoisko mięsne w Netto w Międzyzdrojach z Witkowa zostało zamknięte na początku października. Firma od roku borykała się z zatrudnieniem pracowników w swoim firmowym stoisku.

Duży wpływ na taką sytuację było 500+. Teraz kiedy doszła możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę, problem się pogorszył. Już od lata firma rotacyjnie zatrudniała swoich pracowników z całego naszego regionu, ale ostatnio i tamte osoby odmówiły dojazdu do pracy w Międzyzdrojach. Jest wakat. Można spróbować dogadać się z firmą w Witkowie i być może zatrudnić się na lepszych warunkach.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

mje • Wtorek [24.10.2017, 14:08:45] • [IP: 57.79.24.*]

Zapytajcie się właścicieli ile płacą pracownikowi i po problemie.

Gość • Wtorek [24.10.2017, 12:10:08] • [IP: 83.11.91.***]

Tam będzie teraz motoryzacyjny sieciowy, taki eksperyment netto

Gość • Wtorek [24.10.2017, 04:23:26] • [IP: 83.23.244.**]

Z agrofirmą witkowo ZAWSZE BYŁ JEST I BEDZIE PROBLEM DO ZWIERZĄT NIE MAJĄ SZACUNKU TO NIBY CZEMU MAJĄ MIEC DO LUDZI WOLINSKIE STOISKO ŻENADA MASAKRA POMYŁKA. ..

Gość • Poniedziałek [23.10.2017, 16:37:47] • [IP: 95.40.47.**]

Moi mili klijeci agrofirmy radze sprawdzac paragony po tym jak sie zrobi zakupy bylam klijetka tego sklepu i wielokrotnie zdazalo mi sie ze zaplacilam wiecej niz powinnam panie ekspedietki wliczaly wieksze wagi na kase niz w zeczywistosci bylo to karygodne nie wspomne juz o tym ze czesto po jednym dniu od kupienia jakiegokolwiek miesa czy wedlin wszystko sie psulo. Bylo poprostu do wyzucenia. Czy tak ma zamiar funkcjonowac firma ?Robiac w ten sposob nigdy nie beda miec klijetow.

Gość • Poniedziałek [23.10.2017, 15:21:29] • [IP: 95.40.47.**]

Moim zdaniem w wolinie dziewczyny sa nie mile widze. W ich miemaniu byle pracownice witkowa nie powinny robic zakupow u nich tylko na sali sprzedazy netto. Co to ma byc kara dla osob ktore sie pozwalnialy ? Kazdy czlowiek czy to byla czy obecna pracownica czu turysta ma prawo robic zakupy gdzie chce i nikt nie powinnien w to wnikac. A ekspedietka powinna byc mila dla kazdego nie tylko dla swoich stalych i wybranych i klijetow.bo skoro sie zatrudnila wiedziala jakie da standardy firmy i Zeby nie stracic klijeta powinno byc sie milym usmiechnietm a nawet jezeli klijet cos nie tak o niej powie to powinna zacisnac zeby i robic dalej swoje a nie jeszcze komentowac co sadzi o tym czy o tym to nie grzeczne i chamakie

Gość 2 • Niedziela [22.10.2017, 21:40:16] • [IP: 83.8.27.***]

W Wolinie w sklepie Witkowo powinni pozbyć się kierowniczki. Źle traktuje pracujące tam dziewczyny. A sama siedzi i nic nie robi. Nie zajmuje się praca tylko swoim wyglądem a wygląda jak wygląda wszyscy wiemy. Dziewczyny same dźwigają ciężkie skrzynki a ta tyłka nie ruszy. Bo jak to ona mówi, , MUSI WYGLADAC"

Gość • Sobota [21.10.2017, 19:40:54] • [IP: 80.245.177.***]

Tu nawet niechodzi o zarobki tylko o szacunek dla pracowników nie są przstrzegane żadne przepisy Kodeksu Pracy ani przepisy BHP w lecie nie ma mażliwości napicia się kropli wody bo albo klient albo komputer albo towar itp, towary się doklada po godzinach gdy stoisko jest zamkniete. sprzatania praca na komputerze, Do domu się wraca 24 godz, a rano trzeba wstać o 4 o 4.30 w pracy przyjac towar. przeważyć a w takim transporterze niejednokrotnie jest ponad 30 kg, Normalny obóz wyzyskowy a dziewczyna sama jedna do 7 rano musi się wyrobić takich transporterów jest okolo 60 dziennie, Zaraz telefony od firmy i je siledna osoba dostaje bzika bo niewie co ma robić czy zajac sie klientami czy telefonami tytko Gosia była bardzo cierpliwa ale tez niewytrzymala i odeszla, Tam trzeba mieć stalowe nerwy i konską siłe Wiem bo tam pracowałam, Traktują pracownika gorzej od zwierzęcia bo im chociaz wodę dają a pracownik ani kropelik nie ma kiedy się napić, JAK PRZYJEDZIE CZASEM KTOŚ NA AUDYT TO JAK EKONOM NA CHLOPA PAŃSZCZYZN,

Gość • Sobota [21.10.2017, 19:35:30] • [IP: 83.8.134.**]

Najlepiej płacić grosze i na Państwo zganiac.

Gość • Sobota [21.10.2017, 18:54:48] • [IP: 80.245.177.***]

Bardzo dziękuję za mile słowa pozdrawiam wszystkich serdecznie Małgosia

Gość • Sobota [21.10.2017, 16:16:26] • [IP: 46.76.84.***]

Farmer ma się całkiem dobrze. Nie bój żaby zniczy sprzedawać nie bedą.

Gość • Sobota [21.10.2017, 16:14:02] • [IP: 31.1.151.***]

[IP: 83.3.70.***] aleś ty mądry !! Kim jesteś, że tak mówisz o pracownikach? Pewnie jakimś pracodawcą co to najchętniej zatrudnia na umowę zlecenie, a pracownik ma robić u Ciebie po 16 h/ dobę za najniższą krajową !! Pełno takich cwaniaków co oszukują i skarbówkę i pracownika!! Panie z tego mięsnego pracowały na okrągło świątek, piątek i niedziela. Robiły po 10-14 godzin, a w tym czasie obsługiwały nie zawsze miłych klientów, dokładały towar, sprzątały, robiły zamówienia. Po twarzach widać było jak są zmęczone. Zresztą sprzedawca to też człowiek ma prawo odpocząć, usiąść z rodziną, zabawić się a nie stać z przyklejonym uśmiechem na twarzy i obsługiwać od świtu do nocy !! Pani Małgosiu pozdrawiam :)

Gość • Piątek [20.10.2017, 23:30:32] • [IP: 83.23.250.***]

villa bravo hotel ma ten sma problem. Tam też zaraz straci dobrą załogę jak pracodawca dba tak ma. :(

Peter 82 • Piątek [20.10.2017, 22:23:07] • [IP: 188.146.34.**]

Bez przesady z tym 500 +, jak pracodawca płaciłby uczciwe pieniądze to nikt dla 500 złotych nie będzie rzucał pracy. Widocznie kiepskie warunki pracy plus pensja która była niewiele większa, skoro opłacało się rzucić pracę. Prawa rynku się nie zmieniły i nie zmienią, jak firma dziadowska to i rotacje pracowników duże i tego nie zmieni żaden program socjalny. Nie rozumiem jednego, jak państwo nie prowadziło polityki pomocy socjalnej to narzekaliśmy i wyjeżdżaliśmy za granicę bo tam się o obywatela dba. Jak program socjalny jest wdrożony to narzekamy że to zepsuło rynek. Ktoś to wytłumaczy ?

Gość • Piątek [20.10.2017, 20:01:35] • [IP: 83.23.255.***]

niech sobie samo obsługe wprowadzi wlaciciel jak zaluje na wyplaty to nikt nie bedzie robil i w sumie dobrze bo tu pracownik robi robote i a to trzeba placic godne wynagrodzenie dzis ten własciciel nie zarabia bo ma napchane kasy ale i mu sie skonczy i tez teraz on sam traci wkoncu moze zrozumiei inni prywaciarze tez ze bez pracownika nie bedzie interesu czasem lepiej mnie zarobic ale zawsze zarobic niz nic nie zarabiac bardzo dobra sytuacja ktora ma na celu nauke dla wlasciciela NIE BADZ PAZERNY CZŁOWIEKU

Gość • Piątek [20.10.2017, 16:58:37] • [IP: 37.248.106.***]

to dopiero początek, zaraz na stoiskach FARMERA będzie można kupić znicze...

Gość • Piątek [20.10.2017, 16:46:02] • [IP: 80.245.177.***]

Dziewczyny na stosiku były zawsze miłe i uśmiechnięte. Być może za dużo pracy. W sezonie wojna. Produkty w Witkowa bardzo smaczne. Ale firma także ma ograniczony budżet ponieważ pracuje na małych marżach. Strasznie skomplikowana sytuacja. Pozdrawiam, zawsze lubiłem tam chodzić. Karol

Gość • Piątek [20.10.2017, 15:42:38] • [IP: 79.186.224.***]

Brawo PIS, to wasza zasługa i patologii, którą stworzyliście.A robić to nie ma komu, tylko zasiłki i pomoc społeczna.

Gość • Piątek [20.10.2017, 14:31:35] • [IP: 145.237.3.***]

Od 5000 zl netto dopiero mozna zstanawiac sie czy warto pracowac w takiej pracy, takie sa teraz realia. A jak sie nie podoba to prywaciarzom niech sami sobie pracuja.

Gość • Piątek [20.10.2017, 14:26:36] • [IP: 188.146.109.**]

Był reportaż w telewizji jak firma traktuje zwierzęta od tego czasu tam nie kupuje i wielu ludzi też zrezygnowało z zakupów w Witkowie, łobuzy

Gość • Piątek [20.10.2017, 13:54:35] • [IP: 80.245.177.***]

niemają szacunku do pracowników a wszystko jak zmienił sie kierownik i kier rejonu za dobre złem odpłacają pracowałam tam prawie 4 lata ale chcieli lepiej to maja byłam kierownikiem, sprzedawcą nauczycielką informatykiem sprzątaczka i wszystkim innym w tym sklepie inic się nie podobało. tylko klienci dawali mi szacunek i kocham ich za to, pozdrawiam Małgosia

Gość • Piątek [20.10.2017, 13:02:27] • [IP: 80.50.83.**]

"za te dziadowskie pensje" - pretensję to raczej do rządu RP a nie witkowksich rząd ustanowił minimalną płacę w tym kraju na poziomie 2.000 zł, mniej dostać nie możesz, na rękę 1450, jeśli to dziadostwo to do rządu, jeśli dostajesz mniej to znaczy że frajer jesteś, prawo nie pozwala w tym kraju mniej zarabiać, jeśli pozwalasz sobie na mniej, bierzesz udział w przestępstwie wiec stulić buźki i do roboty nieroby

Gość • Piątek [20.10.2017, 12:58:07] • [IP: 80.50.83.**]

hmm najwięcej mają do powiedzenia pracownicy, pracodawca to samo zło, sam wyzysk, a prawda jest taka że nie ma dzisiaj za wielu uczciwych pracowników, mamy za to kombinatorów, krętaczy, obiboków, leni i złodziei... i ta nasza cecha narodowa, jak niemca nie postawisz do pilnowania to pracować sami nie będą. Tylko będą czekać kiedy pracodawca zniknie za rogiem i przerwa.

Gość • Piątek [20.10.2017, 12:49:39] • [IP: 83.3.70.***]

TERAZ PRACOWNIK BY CHCIAŁ MIEĆ 3 DNI W TYGODNIU WOLNE PRZYJŚĆ DO PRACY POSTAĆ, POSIEDZIEĆ KAWĘ WYPIĆ , POGADAĆ ZE ZNAJOMYMI I ZARABIAĆ MIN. 5000 I TEŻ NIE WIEM CZY BY BYŁ ZADOWOLONY

Gość • Piątek [20.10.2017, 09:57:27] • [IP: 83.11.151.***]

Produkty z Witkowa są bardzo drogie, Niczym nie różnią się od zwykłych sklepów. Dać godziwe zarobki i po problemie. W Wolinie w NETTO na stoisku Witkowo panie uwijają się jak mrówki. Są miłe i uprzejme.

Gość • Piątek [20.10.2017, 09:54:35] • [IP: 80.55.205.***]

Już nawet ukrainki nie chcą pracować za te dziadowskie pensje

Oglądasz 1-25 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■