POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.10.2017, 20:52:22] • Ostromice

Pod Ostromicami beemka w rowie

Pod Ostromicami beemka w rowie

fot. Czytelnik

O wielkim szczęściu może mówić kierowca samochodu BMW, który jadąc krajową trójką w okolicach Ostromic w gminie Wolin w trudnych warunkach atmosferycznych wypadł z drogi i wylądował w rowie. Najpierw samochód uderzył w skarpę potem przewrócił się na bok. Auto jechało w kierunku Szczecina. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach.

W akcji ratowniczej brali udział strażacy: z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Kamienia Pomorskiego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Troszynie oraz karetki Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu zdarzenie była także Policja.

Pod Ostromicami beemka w rowie

fot. Czytelnik

Pod Ostromicami beemka w rowie

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.10.2017, 18:46:21] • [IP: 31.0.123.***]

Kto szybko jeździ tego wolno niosą.

Gość • Poniedziałek [09.10.2017, 12:28:13] • [IP: 188.146.168.**]

skoro to beemka to pewnie autocasco nie wykupione a mamusia będzie nadal spłacać kredyt hehehe

fororak 🐲 • Sobota [07.10.2017, 13:49:43] • [IP: 165.227.151.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [07.10.2017, 12:38:56] • [IP: 83.11.172.***]

Tak jest jak z kursu na pandzie czy Hyundai u wsiada się do beemki..

Gość • Sobota [07.10.2017, 08:34:19] • [IP: 77.187.160.***]

A mi ciebie bardzo żal że jesteś taki-a mało rozgarnięty-ta.

Gość • Sobota [07.10.2017, 07:52:52] • [IP: 89.71.151.***]

Jechałem za tym autem od Świnoujścia zdarzenie adekwatne do stylu jazdy.

Gość • Piątek [06.10.2017, 21:09:34] • [IP: 216.130.42.***]

Ludzie jestescie obludni i zazdrosni siedzac w tych waszych domkach wypisujac komentarze tego typu ktore widac ponizej. Calkowicie nie rozumiem waszego rozumowania, nie zawsze nadmierna predkosc jest wina wypadku drogowego, wrecz wiecej osob jadace jak zawali drogi rzymajace sie srodka jezdni nie pozwalajac sie wyprzedzic powoduje wieksze zagrozenie jak osoba ktroa jedzie szybciej a pewniej jak te wolne Ci...y. Dodam tez to ze ktos kto posiada auto takiej a nie innej marki nie oznacza ze jest burakiem czy jak tam sobie go nazywacie... w tym momencie wychodzi tylko i wylacznie wasze buractwo ludzie. Zal mi was strasznie

Gość • Piątek [06.10.2017, 17:50:17] • [IP: 83.23.171.***]

DO GOŚĆ Z 12-25-02 PROSZĘ PRZETŁMACZENIE NA J. POLSKI

Gość • Piątek [06.10.2017, 15:14:54] • [IP: 83.3.212.**]

Prestancie jatrzyc frustraci. Na tym odcinku w czasie deszczu tworzy sie niebezpieczny ciek, poprostu woda splywa w poprzek jezdni i bardzo latwo jest wpasc tam w poslizg.To nie pierwsze auto ktore wyladowalo tam w rowie.

Gość • Piątek [06.10.2017, 13:23:04] • [IP: 77.187.166.***]

Jakie trudne warunki do jazdy? Jak trudne warunki to po całej długości rowy były by zapełnione wrakami, nawet straż pożarna, policja, pogotowie by nie dojechało a jednak dojechali.

Gość • Piątek [06.10.2017, 12:25:02] • [IP: 37.47.5.***]

Jaki kierowca taki rajdowca wyscigowy aby mieć używane auto niż zakupić i żucić kasą w błoto niż mieć nowe auto?

Gość • Piątek [06.10.2017, 12:09:16] • [IP: 46.169.84.***]

oczywiscie przyczyna trudne warunki atmosferyczne a nie zaszybka predkosc i niedostosowanie sie do warunków pogodowych. z miejsca mandad i utrata prawo jazdy

Gość • Piątek [06.10.2017, 09:42:32] • [IP: 77.187.166.***]

Jadzie taki debil BMW-ką jemu się nic nie stanie, przecież mam abs-y, czujniki deszczu, czujnik nocy, czujnik otwierania drzwi taki debil czuje się bezpieczny, ale zapomnieł że ma otwartą drogę na cmentarz i to są tego skutki. A poza tym powodzenia debilu. ,

Gość • Piątek [06.10.2017, 08:02:53] • [IP: 79.186.192.***]

Szkoda siódemki!

Gość • Piątek [06.10.2017, 01:06:14] • [IP: 79.191.254.***]

zawsze wina pogody? Idioci szybciej zasuwajcie i gińcie, bd spokój. Moi Rodzice jeżdżą 40 lat przepisowo i nigdy nie mieli tego problemu po rowach lądować, ale jak jest 70 a się szpanuje 170 to są efekty. Tacy pownni płacić kary dla straży zao to że są wezwani

Gość • Piątek [06.10.2017, 00:42:31] • [IP: 94.254.142.*]

jak se jechał, tak ma, , a jadą naprawdę MASAKRA

Gość • Czwartek [05.10.2017, 21:31:59] • [IP: 83.23.187.***]

Mam pytanie. Czy wypadek został spowodowany trudnymi warunkami atmosferycznymi, jak to zostało napisane, czy niedostosowaniem się kierowcy do panujących warunków?

Gość • Czwartek [05.10.2017, 21:01:17] • [IP: 37.248.159.**]

BMW Burak Ma Wypadek

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października 2018 r. Zgodnie z terminarzem, druga tura wyborów na wójtów, burmistrzów odbędzie się 2 tygodnie później, czyli 4 listopada. Od dziś - przez 9 dni - partie polityczne, koalicje, stowarzyszenia, organizacje społeczne i sami wyborcy mogą tworzyć komitety wyborcze. 21 października będziemy głosowali na swoich przedstawicieli do rad gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich, a także wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Od momentu ogłoszenia aktu zarządzenia wyborów rusza też kampania wyborcza ■ 300% normy? Policjanci są na granicy wytrzymałości! ■ Drzewom w kamieńskim parku potrzebny jest fryzjer a nie drwal ■ Gmina Kamień Pomorski nasadzi tylko 41 drzew a wytnie 49. Wycinka drzew, w miejskim parku budzi wielkie emocje. Mieszkańcy podpisują się pod petycją do burmistrza, a gmina chyba trochę zbyt późno tłumacz na czym polegać ma rewitalizacja parku. 20 lipca zadaliśmy zapytanie prasowe by dowiedzieć się jak sprawa rewitalizacji parku i związaną z nią wycinką, ma się w sferze faktów. Sekretarz gminy odessała nas w tej sprawie do publikacji, która pojawiała się na stronach gminy dopiero dzisiaj 24 lipca ■ 139 polskich strażaków wyjechało do Szwecji pomóc opanować gigantyczne pożary lasów w Jämtland. Zobacz film! ■ Czy przyszły burmistrz udźwignie ciężar zadłużenia gminy Kamień Pomorski. Dochody budżetowe w 2017 roku wykonano w wysokości 55 397 500,91 złotych, a zadłużenie Gminy wynosi 32 788 825,94 złotych czyli około 60 procent dochodów Gminy. W Długoletniej Prognozie Finansowej na lata 2017–2031 na rok 2017 planowano dług w wysokości: 32 660 982,94 złote ■