POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.10.2017, 20:04:46] • Lubin

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Lubina, który ma wątpliwości w związku z umieszczeniem na terenie wsi znaków drogowych widocznych na zdjęciach.

- Chciałbym się dowiedzieć, kto wpadł na taki genialny pomysł i zaprojektował takie znaki poziome, których respektowanie jest NIEMOŻLIWE - pisze oburzony Czytelnik - Nie wierzysz? To zapytaj kierowcy autobusu, dlaczego pieniądze nas, podatników, mieszkańców Lubina, wydawane są na uprzykrzanie nam życia?

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Dlaczego ludzie na wsi straszeni są odholowaniem samochodu? Pod czyje dyktando zostały ustawione te znaki? Kto i dlaczego tak uprzykrza nam życie?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [05.10.2017, 23:20:40] • [IP: 37.249.99.***]

morze ograniczmy sie do faktów a nie emocji. O znakach drogowych decyduje zarząd dróg. Znaki drogowe dla całej Polski są jednakowe. Ta dyskusja nie ma sensu. Nowi czy starzy mieszkańcy. Ulica to przestrzeń publiczna i regulowana odpowiednimi przepisami. Brak regulacji powoduje chaos, widać to było w okolicach kościoła parkujące auta i brak przejazdu. . na prośbę, , starych, , mieszkańców zrobiono plan całościowy zatwierdzony przez Zarząd dróg i policje. Nikt prywatnie nie ma takiego wpływu aby ustawiać, znaki drogowe . Absurd co tutaj niektórzy piszą. Tak zgadzam sie z poprzednikiem, że Lubin jest piękny, ale ten błogi spokój jest czasami dla wszystkich niebezpieczny w postaci gryzącego dymu palonych plastików. ..zdrowego wdychania życzę...

Gość • Czwartek [05.10.2017, 20:42:56] • [IP: 83.11.67.***]

Ale to właśnie" ci nowi"walczą razem z wami o ten błogi spokój dla wszystkich mieszkańców Lubina, bo samorządowcy chcą z niego zrobić drugie Międzyzdroje. Porozmawiajcie z Międzyzdrojanami, jak się tam żyje miejscowym i jak są traktowani. Nie dajcie się skłócić, nie widzicie, że to początek kampanii wyborczej?

Gość • Środa [04.10.2017, 20:18:25] • [IP: 80.245.177.*]

Przepraszam bardzo, z całym szacunkiem, ale" nowi" mieszkańcy ubliżają starym cały czas...wyobraź sobie że przeprowadzasz się do niemiec, do pięknej małej miejscowości i chcesz tam wszystko zrobić po swojemu i co będziesz się dziwił że wszyscy tubylcy wezmą Cie za intruza? Ja bym sie wcale nie zdziwił, bo to jest normalne. Zdecydowanie lepiej się żyło gdy nie było Eldorado..był tu wtedy błogi spokój...

Gość • Środa [04.10.2017, 13:37:10] • [IP: 188.146.98.***]

Miły mieszkańcu od urodzenia nie ubliżaj innym popatrz na ich podwórka mają porządek są mili przeprowadzili się tutaj bo tu jest najpiękniejszy zakątek Eldorado chcemy tworzyć żeby żyło się lepiej

Gość • Środa [04.10.2017, 12:58:36] • [IP: 83.11.62.***]

Smutne? Oj, smutne! Przecież łatwiej pomalować jezdnię w efektowne wzory niż załatać dziury. Łatwiej też o wszystkie niedogodności oskarżać nowych mieszkańców niż z nimi rozmawiać i przynajmniej powiedzieć o co nam chodzi a nie tylko na nich narzekać. Niech każdy popatrzy na siebie. Nikt nie jest bez winy.

Gość • Środa [04.10.2017, 09:57:35] • [IP: 188.146.98.***]

Przyjdzie asfalt i wyrówna.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 19:57:45] • [IP: 37.47.132.***]

Laweciarz chyba chce zarobić

Gość • Wtorek [03.10.2017, 10:24:36] • [IP: 213.238.106.***]

Już mamy garby na zakrętach z Wicko do Zalesia, teraz te smieszne oznakowania w Lubinie, przed wjazdem do Wapnicy z Międzyzdrojów też był znak nie właściwy który zmieniono, ogromna kałuża na całą drogę przy Marinie ile jeszcze tych" POMNIKÓW GŁUPOTY" obecnej władzy?.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 09:58:38] • [IP: 188.112.63.**]

Smutne - wprowadfzają się do naszej miejscowości nowi mieszkańcy, którzy chcą od nowa Polskę budować i pokazć wszyskim, ze oni mają lepszy pomysł na życie -nawet od tych, którzy mieszkają tu od urodzenia, kilkadziesiąt lat. Wiem o czym piszę. . Drodzy nowobogaccy - Eldorado twórzcie na swojej posejsi i innym pozwólcie żyć - może ktoś to sobie weźmie do serca. ...

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:11:17] • [IP: 89.174.73.**]

Zapraszam tego co nakazał to wykonac do dowiezienia dzieci z gimnazjum autobusem

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:02:53] • [IP: 79.191.254.***]

ja na tym placu proponuję zrobić deptak!

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:47:29] • [IP: 37.47.153.***]

Kierowcy autobusu na mandaty nie zarobią.

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:27:51] • [IP: 94.254.146.***]

Oczywiście że należy ich przestrzegać, ale to nie jest znak drogowy tylko efekt ludzkiej głupoty. Stwarza tylko zagrożenie na drodze...Ciekawe jak osoby mające wjazd na posesję mają tam wjechać wyjechać gdy autobus będzie stał na wyznaczonym miejscu? Albo gdy ktoś będzie jechał z góry? Nie będzie w stanie zobaczyć czy coś jedzie z naprzeciwka..a autobus nie stoi tu 10 sek tylko często kilka lub kilkanaście minut gdyż jest to końcowy przystanek. Oczywiście jeżeli będzie jechał zgodnie ze znakami i aby znaleźć się w wyznaczonym miejscu będzie musiał cofać najezdzajac na linie ciągle i stwarzając zagrożenie..I to ma być znak drogowy? Proszę nie przepraszać tylko usunąć to co nigdy znakiem drogowym nie było..Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek była tam kolizja lub wypadek wiec chyba bez tych pseudo znaków każdy znał wlasciwy tor..

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:15:44] • [IP: 31.0.39.***]

Kto uprzykrza życie w tej dzielnicy?. Pytanie retoryczne bo chyba wszyscy znają autora tych, , genialnych'' pomysłòw. Pytanie już nie retoryczne jaki bedzie następny pomysł z tych, , genialnych'' oczywiście.

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:06:28] • [IP: 80.245.177.*]

Akurat mechanik parkuje po 2 stronie jezdni i jego ten znak nie dotyczy..także w sumie za wiele on nie wnosi ale takie znaki zostały jeszcze postawione w innych miejscach..za to na łuku ulicy głównej często można spotkać stojące auta na samym zakręcie żadnego znaku nie postawiono, ciekawe dlaczego?

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:59:10] • [IP: 79.186.209.***]

Znaki i przepisy są po to żeby ich przestrzegać. Samochód trzeba prowadzić właściwym torem, a nie na szage... Ale w imieniu ZDP choć nie mam z nim nic wspólnego, przepraszam kierowcow za utrudnienia...

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:19:34] • [IP: 79.191.253.**]

To chyba znak dla Pana mechanika :)

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■