POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.10.2017, 20:04:46] • Lubin

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Lubina, który ma wątpliwości w związku z umieszczeniem na terenie wsi znaków drogowych widocznych na zdjęciach.

- Chciałbym się dowiedzieć, kto wpadł na taki genialny pomysł i zaprojektował takie znaki poziome, których respektowanie jest NIEMOŻLIWE - pisze oburzony Czytelnik - Nie wierzysz? To zapytaj kierowcy autobusu, dlaczego pieniądze nas, podatników, mieszkańców Lubina, wydawane są na uprzykrzanie nam życia?

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Dlaczego ludzie na wsi straszeni są odholowaniem samochodu? Pod czyje dyktando zostały ustawione te znaki? Kto i dlaczego tak uprzykrza nam życie?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [05.10.2017, 23:20:40] • [IP: 37.249.99.***]

morze ograniczmy sie do faktów a nie emocji. O znakach drogowych decyduje zarząd dróg. Znaki drogowe dla całej Polski są jednakowe. Ta dyskusja nie ma sensu. Nowi czy starzy mieszkańcy. Ulica to przestrzeń publiczna i regulowana odpowiednimi przepisami. Brak regulacji powoduje chaos, widać to było w okolicach kościoła parkujące auta i brak przejazdu. . na prośbę, , starych, , mieszkańców zrobiono plan całościowy zatwierdzony przez Zarząd dróg i policje. Nikt prywatnie nie ma takiego wpływu aby ustawiać, znaki drogowe . Absurd co tutaj niektórzy piszą. Tak zgadzam sie z poprzednikiem, że Lubin jest piękny, ale ten błogi spokój jest czasami dla wszystkich niebezpieczny w postaci gryzącego dymu palonych plastików. ..zdrowego wdychania życzę...

Gość • Czwartek [05.10.2017, 20:42:56] • [IP: 83.11.67.***]

Ale to właśnie" ci nowi"walczą razem z wami o ten błogi spokój dla wszystkich mieszkańców Lubina, bo samorządowcy chcą z niego zrobić drugie Międzyzdroje. Porozmawiajcie z Międzyzdrojanami, jak się tam żyje miejscowym i jak są traktowani. Nie dajcie się skłócić, nie widzicie, że to początek kampanii wyborczej?

Gość • Środa [04.10.2017, 20:18:25] • [IP: 80.245.177.*]

Przepraszam bardzo, z całym szacunkiem, ale" nowi" mieszkańcy ubliżają starym cały czas...wyobraź sobie że przeprowadzasz się do niemiec, do pięknej małej miejscowości i chcesz tam wszystko zrobić po swojemu i co będziesz się dziwił że wszyscy tubylcy wezmą Cie za intruza? Ja bym sie wcale nie zdziwił, bo to jest normalne. Zdecydowanie lepiej się żyło gdy nie było Eldorado..był tu wtedy błogi spokój...

Gość • Środa [04.10.2017, 13:37:10] • [IP: 188.146.98.***]

Miły mieszkańcu od urodzenia nie ubliżaj innym popatrz na ich podwórka mają porządek są mili przeprowadzili się tutaj bo tu jest najpiękniejszy zakątek Eldorado chcemy tworzyć żeby żyło się lepiej

Gość • Środa [04.10.2017, 12:58:36] • [IP: 83.11.62.***]

Smutne? Oj, smutne! Przecież łatwiej pomalować jezdnię w efektowne wzory niż załatać dziury. Łatwiej też o wszystkie niedogodności oskarżać nowych mieszkańców niż z nimi rozmawiać i przynajmniej powiedzieć o co nam chodzi a nie tylko na nich narzekać. Niech każdy popatrzy na siebie. Nikt nie jest bez winy.

Gość • Środa [04.10.2017, 09:57:35] • [IP: 188.146.98.***]

Przyjdzie asfalt i wyrówna.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 19:57:45] • [IP: 37.47.132.***]

Laweciarz chyba chce zarobić

Gość • Wtorek [03.10.2017, 10:24:36] • [IP: 213.238.106.***]

Już mamy garby na zakrętach z Wicko do Zalesia, teraz te smieszne oznakowania w Lubinie, przed wjazdem do Wapnicy z Międzyzdrojów też był znak nie właściwy który zmieniono, ogromna kałuża na całą drogę przy Marinie ile jeszcze tych" POMNIKÓW GŁUPOTY" obecnej władzy?.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 09:58:38] • [IP: 188.112.63.**]

Smutne - wprowadfzają się do naszej miejscowości nowi mieszkańcy, którzy chcą od nowa Polskę budować i pokazć wszyskim, ze oni mają lepszy pomysł na życie -nawet od tych, którzy mieszkają tu od urodzenia, kilkadziesiąt lat. Wiem o czym piszę. . Drodzy nowobogaccy - Eldorado twórzcie na swojej posejsi i innym pozwólcie żyć - może ktoś to sobie weźmie do serca. ...

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:11:17] • [IP: 89.174.73.**]

Zapraszam tego co nakazał to wykonac do dowiezienia dzieci z gimnazjum autobusem

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:02:53] • [IP: 79.191.254.***]

ja na tym placu proponuję zrobić deptak!

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:47:29] • [IP: 37.47.153.***]

Kierowcy autobusu na mandaty nie zarobią.

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:27:51] • [IP: 94.254.146.***]

Oczywiście że należy ich przestrzegać, ale to nie jest znak drogowy tylko efekt ludzkiej głupoty. Stwarza tylko zagrożenie na drodze...Ciekawe jak osoby mające wjazd na posesję mają tam wjechać wyjechać gdy autobus będzie stał na wyznaczonym miejscu? Albo gdy ktoś będzie jechał z góry? Nie będzie w stanie zobaczyć czy coś jedzie z naprzeciwka..a autobus nie stoi tu 10 sek tylko często kilka lub kilkanaście minut gdyż jest to końcowy przystanek. Oczywiście jeżeli będzie jechał zgodnie ze znakami i aby znaleźć się w wyznaczonym miejscu będzie musiał cofać najezdzajac na linie ciągle i stwarzając zagrożenie..I to ma być znak drogowy? Proszę nie przepraszać tylko usunąć to co nigdy znakiem drogowym nie było..Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek była tam kolizja lub wypadek wiec chyba bez tych pseudo znaków każdy znał wlasciwy tor..

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:15:44] • [IP: 31.0.39.***]

Kto uprzykrza życie w tej dzielnicy?. Pytanie retoryczne bo chyba wszyscy znają autora tych, , genialnych'' pomysłòw. Pytanie już nie retoryczne jaki bedzie następny pomysł z tych, , genialnych'' oczywiście.

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:06:28] • [IP: 80.245.177.*]

Akurat mechanik parkuje po 2 stronie jezdni i jego ten znak nie dotyczy..także w sumie za wiele on nie wnosi ale takie znaki zostały jeszcze postawione w innych miejscach..za to na łuku ulicy głównej często można spotkać stojące auta na samym zakręcie żadnego znaku nie postawiono, ciekawe dlaczego?

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:59:10] • [IP: 79.186.209.***]

Znaki i przepisy są po to żeby ich przestrzegać. Samochód trzeba prowadzić właściwym torem, a nie na szage... Ale w imieniu ZDP choć nie mam z nim nic wspólnego, przepraszam kierowcow za utrudnienia...

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:19:34] • [IP: 79.191.253.**]

To chyba znak dla Pana mechanika :)

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pręty zbrojeniowe zerwały się z dźwigu w Międzyzdrojach. Spadający ładunek niszczył wszystko na swojej drodze ■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■