POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.10.2017, 20:04:46] • Lubin

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Lubina, który ma wątpliwości w związku z umieszczeniem na terenie wsi znaków drogowych widocznych na zdjęciach.

- Chciałbym się dowiedzieć, kto wpadł na taki genialny pomysł i zaprojektował takie znaki poziome, których respektowanie jest NIEMOŻLIWE - pisze oburzony Czytelnik - Nie wierzysz? To zapytaj kierowcy autobusu, dlaczego pieniądze nas, podatników, mieszkańców Lubina, wydawane są na uprzykrzanie nam życia?

Mieszkaniec Lubina zastanawia się nad sensem umieszczenia pewnych znaków drogowych

fot. Czytelnik

Dlaczego ludzie na wsi straszeni są odholowaniem samochodu? Pod czyje dyktando zostały ustawione te znaki? Kto i dlaczego tak uprzykrza nam życie?

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Czwartek [05.10.2017, 23:20:40] • [IP: 37.249.99.***]

morze ograniczmy sie do faktów a nie emocji. O znakach drogowych decyduje zarząd dróg. Znaki drogowe dla całej Polski są jednakowe. Ta dyskusja nie ma sensu. Nowi czy starzy mieszkańcy. Ulica to przestrzeń publiczna i regulowana odpowiednimi przepisami. Brak regulacji powoduje chaos, widać to było w okolicach kościoła parkujące auta i brak przejazdu. . na prośbę, , starych, , mieszkańców zrobiono plan całościowy zatwierdzony przez Zarząd dróg i policje. Nikt prywatnie nie ma takiego wpływu aby ustawiać, znaki drogowe . Absurd co tutaj niektórzy piszą. Tak zgadzam sie z poprzednikiem, że Lubin jest piękny, ale ten błogi spokój jest czasami dla wszystkich niebezpieczny w postaci gryzącego dymu palonych plastików. ..zdrowego wdychania życzę...

Gość • Czwartek [05.10.2017, 20:42:56] • [IP: 83.11.67.***]

Ale to właśnie" ci nowi"walczą razem z wami o ten błogi spokój dla wszystkich mieszkańców Lubina, bo samorządowcy chcą z niego zrobić drugie Międzyzdroje. Porozmawiajcie z Międzyzdrojanami, jak się tam żyje miejscowym i jak są traktowani. Nie dajcie się skłócić, nie widzicie, że to początek kampanii wyborczej?

Gość • Środa [04.10.2017, 20:18:25] • [IP: 80.245.177.*]

Przepraszam bardzo, z całym szacunkiem, ale" nowi" mieszkańcy ubliżają starym cały czas...wyobraź sobie że przeprowadzasz się do niemiec, do pięknej małej miejscowości i chcesz tam wszystko zrobić po swojemu i co będziesz się dziwił że wszyscy tubylcy wezmą Cie za intruza? Ja bym sie wcale nie zdziwił, bo to jest normalne. Zdecydowanie lepiej się żyło gdy nie było Eldorado..był tu wtedy błogi spokój...

Gość • Środa [04.10.2017, 13:37:10] • [IP: 188.146.98.***]

Miły mieszkańcu od urodzenia nie ubliżaj innym popatrz na ich podwórka mają porządek są mili przeprowadzili się tutaj bo tu jest najpiękniejszy zakątek Eldorado chcemy tworzyć żeby żyło się lepiej

Gość • Środa [04.10.2017, 12:58:36] • [IP: 83.11.62.***]

Smutne? Oj, smutne! Przecież łatwiej pomalować jezdnię w efektowne wzory niż załatać dziury. Łatwiej też o wszystkie niedogodności oskarżać nowych mieszkańców niż z nimi rozmawiać i przynajmniej powiedzieć o co nam chodzi a nie tylko na nich narzekać. Niech każdy popatrzy na siebie. Nikt nie jest bez winy.

Gość • Środa [04.10.2017, 09:57:35] • [IP: 188.146.98.***]

Przyjdzie asfalt i wyrówna.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 19:57:45] • [IP: 37.47.132.***]

Laweciarz chyba chce zarobić

Gość • Wtorek [03.10.2017, 10:24:36] • [IP: 213.238.106.***]

Już mamy garby na zakrętach z Wicko do Zalesia, teraz te smieszne oznakowania w Lubinie, przed wjazdem do Wapnicy z Międzyzdrojów też był znak nie właściwy który zmieniono, ogromna kałuża na całą drogę przy Marinie ile jeszcze tych" POMNIKÓW GŁUPOTY" obecnej władzy?.

Gość • Wtorek [03.10.2017, 09:58:38] • [IP: 188.112.63.**]

Smutne - wprowadfzają się do naszej miejscowości nowi mieszkańcy, którzy chcą od nowa Polskę budować i pokazć wszyskim, ze oni mają lepszy pomysł na życie -nawet od tych, którzy mieszkają tu od urodzenia, kilkadziesiąt lat. Wiem o czym piszę. . Drodzy nowobogaccy - Eldorado twórzcie na swojej posejsi i innym pozwólcie żyć - może ktoś to sobie weźmie do serca. ...

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:11:17] • [IP: 89.174.73.**]

Zapraszam tego co nakazał to wykonac do dowiezienia dzieci z gimnazjum autobusem

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 10:02:53] • [IP: 79.191.254.***]

ja na tym placu proponuję zrobić deptak!

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:47:29] • [IP: 37.47.153.***]

Kierowcy autobusu na mandaty nie zarobią.

Gość • Poniedziałek [02.10.2017, 06:27:51] • [IP: 94.254.146.***]

Oczywiście że należy ich przestrzegać, ale to nie jest znak drogowy tylko efekt ludzkiej głupoty. Stwarza tylko zagrożenie na drodze...Ciekawe jak osoby mające wjazd na posesję mają tam wjechać wyjechać gdy autobus będzie stał na wyznaczonym miejscu? Albo gdy ktoś będzie jechał z góry? Nie będzie w stanie zobaczyć czy coś jedzie z naprzeciwka..a autobus nie stoi tu 10 sek tylko często kilka lub kilkanaście minut gdyż jest to końcowy przystanek. Oczywiście jeżeli będzie jechał zgodnie ze znakami i aby znaleźć się w wyznaczonym miejscu będzie musiał cofać najezdzajac na linie ciągle i stwarzając zagrożenie..I to ma być znak drogowy? Proszę nie przepraszać tylko usunąć to co nigdy znakiem drogowym nie było..Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek była tam kolizja lub wypadek wiec chyba bez tych pseudo znaków każdy znał wlasciwy tor..

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:15:44] • [IP: 31.0.39.***]

Kto uprzykrza życie w tej dzielnicy?. Pytanie retoryczne bo chyba wszyscy znają autora tych, , genialnych'' pomysłòw. Pytanie już nie retoryczne jaki bedzie następny pomysł z tych, , genialnych'' oczywiście.

Gość • Niedziela [01.10.2017, 22:06:28] • [IP: 80.245.177.*]

Akurat mechanik parkuje po 2 stronie jezdni i jego ten znak nie dotyczy..także w sumie za wiele on nie wnosi ale takie znaki zostały jeszcze postawione w innych miejscach..za to na łuku ulicy głównej często można spotkać stojące auta na samym zakręcie żadnego znaku nie postawiono, ciekawe dlaczego?

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:59:10] • [IP: 79.186.209.***]

Znaki i przepisy są po to żeby ich przestrzegać. Samochód trzeba prowadzić właściwym torem, a nie na szage... Ale w imieniu ZDP choć nie mam z nim nic wspólnego, przepraszam kierowcow za utrudnienia...

Gość • Niedziela [01.10.2017, 21:19:34] • [IP: 79.191.253.**]

To chyba znak dla Pana mechanika :)

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na Wybrzeżu prognozowane są silne porywy zachodniego i północno - zachodniego wiatru o prędkości do 80-90 km/h ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■