POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [17.09.2017, 14:01:21] • Kamień Pomorski

V Kołobrzeskie Senioralia

V Kołobrzeskie Senioralia

fot. Organizator

W dniach 15 i 16 września w Kołobrzegu odbyły się jubileuszowe V Senioralia organizowane przez kołobrzeskie Stowarzyszenie UTW. Słuchacze kamieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli przyjemność już czwarty raz brać w nich udział. W pierwszy dzień uroczystości było oficjalne otwarcie Senioraliów i wręczenie seniorom symbolicznego klucza do miasta , wystąpienia zaproszonych gości oraz wykład , a prezes kołobrzeskiego UTW, Irena Frankiewicz za swoje zasługi została uhonorowana Złotą Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego.

Drugiego dnia przybyli licznie do Kołobrzegu reprezentanci Uniwersytetów Trzeciego Wieku z innych miast Polski wraz z członkami innych kołobrzeskich ugrupowań senioralnych uczestniczyli w barwnym korowodzie prowadzonym przez orkiestrę ulicami miasta i nadmorską promenadą.

V Kołobrzeskie Senioralia

fot. Organizator

Kamieński Uniwersytet reprezentowała grupa 32 członków. Po przemarszu przez miasto wszyscy przeszli do amfiteatru przy domu kultury aby obejrzeć występy artystyczne w wykonaniu seniorów. W trakcie występów można było też skosztować wojskowej grochówki.

Grażyna Paś


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [20.09.2017, 07:36:08] • [IP: 145.237.3.***]

Fakt, że przynajmniej emeryci promują powiat kamienski.

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 22:07:31] • [IP: 195.205.28.*]

A niektóry to chyba nie sa emerytkami

Gość • Poniedziałek [18.09.2017, 07:52:20] • [IP: 145.237.3.***]

O widze laski z Kamienia Pom, to są emerytki ?

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■