POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 07:34:30] • Kamień Pomorski

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

fot. Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 16 września 2017 roku o godz. 15.00 na stadion miejski przy ul. Wolińskiej 1 w Kamieniu Pomorskim na Festyn dla miłośników psów pn. „Charakter psa a temperament właściciela”. Podobnie jak w ubiegłym roku, festyn dla miłośników psów będzie jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dożynkom Gminnym.

W programie imprezy:
- Wybory psa roku w kategorii szczeniak, pies dorosły i weteran,
- Pokazy posłuszeństwa psów
- Prezentacja psów do ochrony osobistej „Dog Protection”
- Porady weterynaryjne dla właścicieli psów
- Zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami

Festyn dla miłośników i właścicieli psów to niepowtarzalna okazja aby zaprezentować swojego czworonoga mieszkańcom naszej gminy. Zapraszamy do udziału w festynie każdego właściciela ze swoim ukochanym czworonogiem. Wystarczy zarejestrować się do udziału w jednej z trzech kategorii i odebrać numer startowy. Wyczytana osoba będzie miała możliwość powiedzenia przez mikrofon kilku słów na temat swojego psa, a następnie zaprezentować jego umiejętności na specjalnie przygotowanym wybiegu.

Jedni prezentują na wybiegu różne sztuczki i zabawy ze swoim psem, inni tylko przechadzają się wolno, jeszcze inni pokonują wybieg biegiem. Nie ma jednej zasady, która obowiązuje. Wszystko zależy od pomysłowości właściciela i możliwości czworonoga. Zachęcamy do udziału, nawet jeśli Twój pies nie jest rasowy, nie potrafi podawać łapy ani aportować. Te umiejętności nie koniecznie będą mu potrzebne, zdarzało się bowiem, że wygrywał pies, który niewiele potrafił, nie był rasowy, ale był tak uroczy i niepowtarzalny, że skradł serca członkom jury oraz naszej publiczności i zdobył jednogłośnie tytuł psa roku.

Rejestracja uczestników już od godz. 14.00. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00.
Przypominamy o obowiązku posiadania aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie. Wstęp na teren stadionu miejskiego za okazaniem ważnego zaświadczenia i dowodu tożsamości właściciela.

Osoby nieletnie mogą brać udział w festynie, ale muszą być pod opieką osoby dorosłej. Tylko osoba pełnoletnia może dokonać rejestracji i odebrać numer startowy. Na wybiegu czworonoga może zaprezentować dowolna osoba.

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■