POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [11.09.2017, 07:34:30] • Kamień Pomorski

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

MOSIR zaprasza na psi festyn. Przed nami wybory psa roku 2017!

fot. Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim zaprasza w sobotę, 16 września 2017 roku o godz. 15.00 na stadion miejski przy ul. Wolińskiej 1 w Kamieniu Pomorskim na Festyn dla miłośników psów pn. „Charakter psa a temperament właściciela”. Podobnie jak w ubiegłym roku, festyn dla miłośników psów będzie jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dożynkom Gminnym.

W programie imprezy:
- Wybory psa roku w kategorii szczeniak, pies dorosły i weteran,
- Pokazy posłuszeństwa psów
- Prezentacja psów do ochrony osobistej „Dog Protection”
- Porady weterynaryjne dla właścicieli psów
- Zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami

Festyn dla miłośników i właścicieli psów to niepowtarzalna okazja aby zaprezentować swojego czworonoga mieszkańcom naszej gminy. Zapraszamy do udziału w festynie każdego właściciela ze swoim ukochanym czworonogiem. Wystarczy zarejestrować się do udziału w jednej z trzech kategorii i odebrać numer startowy. Wyczytana osoba będzie miała możliwość powiedzenia przez mikrofon kilku słów na temat swojego psa, a następnie zaprezentować jego umiejętności na specjalnie przygotowanym wybiegu.

Jedni prezentują na wybiegu różne sztuczki i zabawy ze swoim psem, inni tylko przechadzają się wolno, jeszcze inni pokonują wybieg biegiem. Nie ma jednej zasady, która obowiązuje. Wszystko zależy od pomysłowości właściciela i możliwości czworonoga. Zachęcamy do udziału, nawet jeśli Twój pies nie jest rasowy, nie potrafi podawać łapy ani aportować. Te umiejętności nie koniecznie będą mu potrzebne, zdarzało się bowiem, że wygrywał pies, który niewiele potrafił, nie był rasowy, ale był tak uroczy i niepowtarzalny, że skradł serca członkom jury oraz naszej publiczności i zdobył jednogłośnie tytuł psa roku.

Rejestracja uczestników już od godz. 14.00. Oficjalne rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00.
Przypominamy o obowiązku posiadania aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie. Wstęp na teren stadionu miejskiego za okazaniem ważnego zaświadczenia i dowodu tożsamości właściciela.

Osoby nieletnie mogą brać udział w festynie, ale muszą być pod opieką osoby dorosłej. Tylko osoba pełnoletnia może dokonać rejestracji i odebrać numer startowy. Na wybiegu czworonoga może zaprezentować dowolna osoba.

Źródło: MOSiR Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■