POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [09.09.2017, 21:43:32] • Dziwnów

VI bieg DLB

VI bieg DLB

fot. LUKS Bałtyk

W sobotnie przedpołudnie, 9 września, odbył się VI bieg III edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasa wyznaczona została z Dziwnowa do Dziwnówka i z powrotem i liczyła około 9440 metrów. W zawodach udział wzięło 33 biegaczy, w tym 11 kobiet. Zwyciężył Przemysław Troszczyński /Bracia Troszczyńscy Łukęcin/ w czasie 37,38 min., przed Jarosławem Kosoniem /BKS Maniak Kołczewo /-40,29 min. i Zdzisławem Kowalskim /Kamień Pom./ -41,03 min. Wśród kobiet wygrała Joanna Paczyńska /Wysoka Kamieńska/ - 44,15 min., druga była Dorota Kowalska/KB Kamień Pom/-44,46 min., trzecia Anna Sidorkiewicz /KB Kamień Pom/-45,59 min.

Do zakończenia Ligi pozostały jeszcze 2 biegi klasyfikacyjne – 30 września na trasie Łukęcin – Dziwnówek –Łukęcin /ok. 6680 m/ i półmaraton /14 października/. 21 października planujemy uroczyście podsumować III edycję DLB i przeprowadzić bieg nie wliczany do końcowej klasyfikacji.

VI bieg DLB

fot. LUKS Bałtyk

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
K3 – Joanna Paczyńska-/Wysoka Kamieńska/ - 44,15 min.
K4- Anna Sidorkiewicz /KB Kamień Pom/-45,59 min.
K5- Dorota Kowalska/KB Kamień Pom/-44,46 min.
M1 –Michał Skrzypczyk /LUKS Bałtyk Dziwnów/ -42,54 min.
M3 –Piotr Roczniak /LUKS Bałtyk Dziwnów/ -44,37 min.
M4- Przemysław Troszczyński /Bracia Troszczyńscy Łukęcin/-37,38 min.
M5-Jarosław Kosoń /BKS Maniak Kołczewo/-40,29 min.
M6- Zbigniew Kurek /LUKS Bałtyk Dziwnów/ -50,38 min.

VI bieg DLB

fot. LUKS Bałtyk

Organizator Dziwnowskiej Ligi Biegowej – LUKS „Bałtyk” Dziwnów, składa serdeczne podziękowania pani Wiesi Kasabule i Ani Krzewinie – Pelasik za pomoc graficzną i prowadzenie biura zawodów, Zenkowi Nowakowi za sędziowanie, strażakom Włodzimierzowi Heweltowi i Cezaremu Wieczorkowi za obsługę techniczną trasy biegu.

Do zobaczenia na kolejnym biegu.

Jerzy Janawa LUKS „Bałtyk”


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [10.09.2017, 13:58:43] • [IP: 80.245.177.***]

fszystkie fajne

Gość • Niedziela [10.09.2017, 11:49:33] • [IP: 5.172.234.***]

fajne te dwie babeczki

Gość • Niedziela [10.09.2017, 07:18:56] • [IP: 83.8.134.**]

Juras Janawa, pozdrówka za to co robisz.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■