POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.09.2017, 15:31:07] • Gmina Świerzno

Na Dożynkach Gminnych w Świerznie Sołectwo Gostyniec zaprezentowało najładniejszy wieniec dożynkowy

Na Dożynkach Gminnych w Świerznie Sołectwo Gostyniec zaprezentowało najładniejszy wieniec dożynkowy

fot. kam

Tradycyjnie już podczas Dożynek Gminnych w Świerznie rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. Bezapelacyjnie wygrał wieniec Sołectwa Gostyniec. II miejsce zajął wieniec z Sołectwa Kaleń, III miejsce wieniec Sołectwa Świerzno. Wyróżniono także wieńce Sołectw: Stuchowo, Gostyń, Kaleń.

Po Mszy Świętej w kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Świerznie barwny korowód dożynkowy przeszedł na „Stadion pod Lasem”. Korowód prowadzili starosta i starościna dożynek Gabriela i Robert Wiśniewscy.

Na Dożynkach Gminnych w Świerznie Sołectwo Gostyniec zaprezentowało najładniejszy wieniec dożynkowy

fot. kam

Na stadionie starosta i starościna dożynek Gabriela i Robert Wiśniewscy wręczyli Krzysztofowi Atrasowi wójtowi Świerzna bochen chleba upieczonego z tegorocznego zboża z prośbą by podzielił go wśród mieszkańców gminy sprawiedliwie.

Na Dożynkach Gminnych w Świerznie Sołectwo Gostyniec zaprezentowało najładniejszy wieniec dożynkowy

fot. kam

Komisja konkursowa oceniła wieńce dożynkowe. Najładniejszym okazał się wieniec Sołectwa Gostyniec. Nagrodzonym i wyróżnionym za wieńce sołectwom nagrody wręczali: Jarosław Rzepa wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego, Krzysztof Atras wójt Świerzna oraz Dariusz Mądrecki przewodniczący Rady Gminy Świerzno.

Na Dożynkach Gminnych w Świerznie Sołectwo Gostyniec zaprezentowało najładniejszy wieniec dożynkowy

fot. kam

Cały czas na scenie występowały zespoły: Stuchowianki, Marzenie i Relaks natomiast gwiazdą wieczoru był zespół FANATIC.

Zabawa pod chmurką trwała do późnych godzin nocnych.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [06.09.2017, 11:40:21] • [IP: 83.23.251.***]

O ile ja umiem czytać, to wygrał wieniec z Gostyńca, a nie ze Świerzna.

Gość • Poniedziałek [04.09.2017, 20:39:43] • [IP: 83.23.251.*]

A jaki numer ma ?? Mi sie podobała 6.

Gość • Poniedziałek [04.09.2017, 18:19:42] • [IP: 83.8.163.***]

Jak co roku wszystko ustawione ;). Świerzno najładniejszy wieniec!

Sebek • Poniedziałek [04.09.2017, 11:45:44] • [IP: 77.253.59.***]

Brawo Dla Pani Ali

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■