POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.08.2017, 13:12:15] • Międzyzdroje

Widowiskowa gala Babilon MMA w Międzyzdrojach!

Widowiskowa gala Babilon MMA w Międzyzdrojach!

fot. Andrzej Ryfczyński

To był wieczór pełen emocji. W Międzyzdrojach w piątkowy wieczór w amfiteatrze odbyła się gala Babilon MMA. W walce wieczoru w klatce spotkali się Michał Fijałka oraz Marcin Łazarz. Zwycięzcą okazał się Michał Fijałka, który jednogłośnie pokonał swojego rywala na punkty.

W sumie, tego wieczoru w Międzyzdrojach odbyły się jeszcze 4 inne walki.

Widowiskowa gala Babilon MMA w Międzyzdrojach!

fot. Andrzej Ryfczyński

Do klatki weszli: Gracjan Sadziński, który pokonał Leonida Smirnowa już w pierwszej rundzie, Daniel Skibiński natomiast pokonał Łukasza Szczerka przez poddanie się w drugiej rundzie. W przedostatniej walce Krystian Blezień pokonał Dominika Kowalskiego.

Widowiskowa gala Babilon MMA w Międzyzdrojach!

fot. Andrzej Ryfczyński

W walce amatorskiej Filip Podyma pokonał Tomasza Smyka.

Już dzisiaj kolejna dawka emocji dla miłośników sportów walki. W sobotę, o godzinie 19:00 na deskach międzyzdrojskiego amfiteatru odbędzie się gala Seaside Boxing Show.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [21.08.2017, 17:30:32] • [IP: 94.254.131.**]

Taka gala MMA to nic innego jak bijatyka dla mało rozumnych ludzików.

Gość • Niedziela [20.08.2017, 20:17:53] • [IP: 87.205.227.***]

A kto oglądał ten szajs o paszport Polsatu czy złote rękawice najmana

Gość • Niedziela [20.08.2017, 17:39:07] • [IP: 88.156.233.***]

"Sport"dla brutali, którzy poza okładaniem się po pyskach nic nie potrafią.

Gość • Sobota [19.08.2017, 23:40:00] • [IP: 80.245.181.**]

Ach te dziewczyny. Tulił bym.

Gość • Sobota [19.08.2017, 16:00:54] • [IP: 31.0.39.***]

Jaja kasa na ten jeden dzień? Czy to taki szał? ?

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■