POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [05.08.2017, 08:40:11] • Międzyzdroje

Wirtualne wycieczki po Międzyzdrojach

Wirtualne wycieczki po Międzyzdrojach

fot. Organizator

W Międzyzdrojach pojawiła się Nowość! Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki, we współpracy z Solutions360.pl w ramach działań turystycznych na Pomorzu Zachodnim przygotowała innowacyjny projekt PomorzeZachodnie360.pl łączący wycieczki sferyczne, Video360° i zjawiskowe multimedia z najpiękniejszych zakątków regionu.

Gmina Międzyzdroje dołączyła do projektu, otrzymała swój adres internetowy www.międzyzdroje360.pl, na którym pokazane są panoramy sferyczne ukazujące najładniejsze miejsca gminy. Za pomocą strony można wirtualnie zwiedzić miasto, odwiedzić atrakcje turystyczne, zobaczyć z bliska ciekawe obiekty przykuwające oko. Dzięki panoramom sferycznym będzie można zobaczyć wszystko co dzieje się dookoła, a nie tylko płaski nieruchomy obraz.
Do PomorzeZachodnie.pl może dołączyć każdy, kto chciałby zaprezentować się w projekcie – przedstawiciele branży hotelowej, gastronomicznej i inne. W celu usprawnienia i rozbudowy infrastruktury panoram sferycznych w portalu www.międzyzdroje360.pl prosimy o indywidualne kontaktowanie się z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Turystyki (www.zart.pl).
Panoramy 360 dostępne są na stronie www.miedzyzdroje.pl w dziale Multimedia.
Zapraszamy serdecznie!

Tomasz Rychłowski
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
Urząd Miejski w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 8 grudnia w kinie możemy zobaczyć takie filmy jak: Pierwsza Gwiazda czy Na karuzeli życia. ■ Kordian Skrzyński w 18 - ste swoje urodziny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w zapasach ■ W „Andrzejki” nie tylko „Andrzejki”. 30 listopada dużo działo się w naszej szkole. Oczywiście nie mogło obyć się bez wróżb andrzejkowych, które przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, a konkretnie Emilka Bieć, Wiki Szternal, Wiki Ciszewska oraz dwaj panowie: Łukasz Dymerski i Olek Nowakowski. Oprócz tego miała miejsce także bardzo ciekawa inicjatywa uczennic klas IV-VII, które w ramach etyki prowadzonej przez panią Małgorzatę Szumną, przygotowały „szlachetny bufet”■