POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [12.07.2017, 20:23:06] • Międzyzdroje

Wybrali się na wycieczkę rowerową, a na ich samochód spadło drzewo

Wybrali się na wycieczkę rowerową, a na ich samochód spadło drzewo

fot. Andrzej Ryfczyński

W środę po godzinie 17:00 straż pożarna została wezwana do usunięcia powalonego drzewa z ulicy Niepodległości w Międzyzdrojach. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że drzewo rosło na bagnistym poboczu i pod wpływem padającego deszczu runęło na ulicę i dalej na parking stacji paliw Orlen.

Niefortunnie zaparkował tam samochód osobowy Renault Megan mieszkaniec Wielkopolski, który z małżonką wybrał się rowerami do Świnoujścia.

Wybrali się na wycieczkę rowerową, a na ich samochód spadło drzewo

fot. Andrzej Ryfczyński

Po powrocie tuż po tym wydarzeniu powiedzieli: to było bezpieczne miejsce. Pojazd nie nadaje się do jazdy. Uszkodzona konstrukcja słupków podtrzymujący dach i zniszczoną przednią szybę dyskwalifikuje pojazd do jazdy.

Wybrali się na wycieczkę rowerową, a na ich samochód spadło drzewo

fot. Andrzej Ryfczyński

- Jedyna pociecha, że poza zniszczeniami nikomu nic się nie stało. Problem jednak pozostał, bo rośnie tam wiele podobnych lichych drzew, przeważnie osiki i wszystko wskazuje, że nikt tym się nie zajmie. Taki mamy klimat i taką macie administrację - mówi turysta.

Wybrali się na wycieczkę rowerową, a na ich samochód spadło drzewo

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Niedziela [16.07.2017, 11:34:09] • [IP: 185.170.41.*]

wakacje sa, obslugujemy turystow, pozdrawiam z norwegi

Gość • Czwartek [13.07.2017, 16:09:29] • [IP: 31.0.124.**]

PANOWIE A GDZIE OSP??

wakacje od portali? • Czwartek [13.07.2017, 15:32:35] • [IP: 80.245.177.***]

porzadki z drzewami przy drogach same sie robia a portal alarmowal, droga pewnie ubezpieczona, glupie macie docinki w komentach wszedzie chca kasowac a znizek studenckich nie widac gdzie wiele pieniedzy wysyla siepomaga itd a jeszcze wszystko drozej - milego dnia - wspolpraca owocuje finansowa nawet z inwestorami a istnieja takowi - sayed yelcin pomoze yt

Gość • Czwartek [13.07.2017, 11:35:59] • [IP: 83.3.210.***]

Żal było na płatny parking w mieście. Jak to się mówi chytry dw razy traci.

Gość • Czwartek [13.07.2017, 11:25:43] • [IP: 109.163.234.*]

elektryczne auta w modzie cpny padna generatory keshe produkuja podobno nawet jest materializacja zlota z plazmy i tak dalej ogladalem o tym moglabyc tam fajna imprezownia kiedys lub cos podobnego gdy ruszycie z marketingiem na europe usa przez revshery i inne jest film ze podobno przedluzacz dziala z tego generatora a keshe normalnie sprzedaje te urzadzenia po 2-3 tysiace euro a w szczecinie juz cos na wzor tesli robia chlopaki w zutach itd

Gość • Czwartek [13.07.2017, 11:15:09] • [IP: 80.245.177.***]

mark zuberberg sie o niego pytal z wlascicielem skypa

Gość • Czwartek [13.07.2017, 11:13:43] • [IP: 5.172.234.***]

Jak się chce za darmo parkować to tak się kończy

usa • Czwartek [13.07.2017, 10:12:38] • [IP: 208.67.1.**]

kupie ten cpn daje 20 milionow dolarow siec jest za duza nie radza sobie czas na mlodych przedsiebiorcow do boju, kontakt do orlenu w internecie anioly biznesu inwestorzy w sieci

Gość • Czwartek [13.07.2017, 09:28:11] • [IP: 83.13.48.***]

W tych okolicach jest bardzo dużo drzew to jest las. Trzeba zadbać o pas drogowy, aby nie było tego typu niespodzianek gdyż ludzkie życie jest cenniejsze od skutków które powstaną. Trzeba przewidywać a nie mądrzyć się po fakcie.

Gość 2 • Czwartek [13.07.2017, 08:16:47] • [IP: 79.186.113.***]

Drzewo rosło w pasie drogowym tej ulicy, lub już na sąsiedniej działce prywatnej

Gość • Czwartek [13.07.2017, 04:52:53] • [IP: 80.245.177.***]

pieprzycie trzy po trzy a jak zmieni sie ajent co juz niedlugo bo pracuje nad tym od dawna to miejsce odzyje a ludzie beda usmiechnieci a dachy z balkonami szyberdachami by nie siedziec jak w klatce - wiecej drzew przy drogach wiecej drzew

Gość • Czwartek [13.07.2017, 00:13:18] • [IP: 188.146.101.***]

swoją drogą super pogodę wybrali na wycieczki rowerowe:)

Gość • Środa [12.07.2017, 23:25:36] • [IP: 94.254.243.**]

Pojechal by

Gość • Środa [12.07.2017, 23:05:36] • [IP: 188.146.130.***]

W mieście administruje burmistrz, to On odpowiada za bałagan prawny w mieście. Tego faceta to nic nie obchodzi. Zawsze ma wymówki. Kto następny będzie pokrzywdzony?

Gość • Środa [12.07.2017, 22:10:29] • [IP: 94.254.231.***]

Szkoda powstała na parkingu Orlena więc Orlen niech buli

Gość • Środa [12.07.2017, 22:00:02] • [IP: 83.11.87.***]

Co z oznakowanymi drzewami do wycięcia w Wicku, trzeba czekać aż komuś krzywda się stanie ?

Gość • Środa [12.07.2017, 21:37:30] • [IP: 78.11.124.*]

to władze miasta, jak najszybciej powinni wydać zezwolenie na wycięcie drzew rosnących na bagnistym terenie, aby nie doszło do nieszczęścia

Gość • Środa [12.07.2017, 21:32:22] • [IP: 188.47.46.***]

bezpieczne miejsce orlen o matko, skąd on się urwał... bezpieczniej w środku lasu by mu było. Dobrze, że to jakiś mało atrakcyjny rocznik, bo przecież na tej wyspie całe auta znikają zazwyczaj, a nie drzewka na nie spadają :D

Petroniusz • Środa [12.07.2017, 21:01:35] • [IP: 46.76.229.***]

Orlen to bardzo niebezpieczne miejsce do parkowania.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■