POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.07.2017, 08:44:36] • Golczewo

„Wypier…j gnoju z wody”

„Wypier…j gnoju z wody”

fot. Czytelnik

Takie słowa zachęty do szybkiego wyjścia z wody miał usłyszeć w niedzielę na kąpielisku nad jeziorem Szczuczym nasz Czytelnik. Pan Jakub twierdzi, że padły z ust nie byle kogo, bo… ratownika.

Przed chwilą na zmodernizowanej plaży nad jeziorem w Golczewie usłyszałem od ratownika "wypier…j gnoju z wody" - pisze nasz Czytelnik, pan Jakub. - Jako mieszkaniec Kamienia Pomorskiego nie wiedziałem o tym, że nie można pływać poza wyznaczonym kąpieliskiem. Wszedłem do wody faktycznie z bocznego pomostu wypożyczalni - rozumiem mój błąd, ale uważam, że zachowanie ratownika było bardzo agresywne. Może inni Czytelnicy też spotkali się z podobną sytuacją?

Dziwi i bulwersuje fakt - czytamy dalej w liście - że na pięknie zmodernizowanym kąpielisku, pracują ludzie pozbawieni podstawowych zasad kultury i szacunku dla drugiego człowieka.

O odniesienie się do tego listu poprosiliśmy Gminę Golczewo, do której należy kąpielisko. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [16.07.2017, 14:41:36] • [IP: 188.146.6.***]

Mam również małą uwagę dla ratownika a raczej jego psa, skoro ja niemogę iść z mim psem dlaczego jego pies paraduje na pomoście a mój musi siedzieć sam w domu??PONOĆ JEST TAM ZAKAZ PSÓW??!!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 14:12:51] • [IP: 80.245.177.*]

nie kiedy tak trzeba bo inaczej nie zrozumie lub nie dociera i w tym konkretnym przypadku pomogło. Brawa dla ratownika za zdecydowanie choć mało kulturalne ale skuteczne.

ratownik • Sobota [15.07.2017, 21:09:08] • [IP: 31.0.47.***]

ludzie szanujcie ratowników bo jak ich zabraknie to dopiero będziecie płakac jak nie daj bóg cos sie stanie waszym pociechom a wy bedziecie prosić o pomoc a nikt nie za reaguje bo ratownika nie będzie ;wiem co mowie bo jestem ratownikiem i musze sie z buractwem mierzyć na co dzień po za tym wzeszłym roku pajace pobili ratownika nad jeziorem który zwrócił uwage pijanym GOLCZEWIAKOM

Gość • Wtorek [11.07.2017, 20:43:37] • [IP: 37.47.141.***]

do dzieci w domu i zony tez tak sie odzywa bo co tam

Gość • Wtorek [11.07.2017, 20:08:23] • [IP: 188.146.108.***]

naawet jak facet sie zle zachowywał to odwalcie sie od psa

Gość • Wtorek [11.07.2017, 15:31:12] • [IP: 62.69.219.***]

Golczewo. Czego sie tam spodziewac ? 😂😂

Gość • Wtorek [11.07.2017, 12:12:53] • [IP: 79.186.254.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Petroniusz • Wtorek [11.07.2017, 11:08:14] • [IP: 37.7.216.***]

Niby informacja do szybkiego opuszczenia kąpieliska dosadna i treściwa. Informacja moja jest taka, precz buraku! Gdy przyjedziesz w góry Pracownicy TOPR podadzą Ci pawulon. Jesteś pan zwykłą szmatą i nie zasługujesz na to by nieść pomoc, panie" ratowniku".

Gość • Wtorek [11.07.2017, 05:38:13] • [IP: 80.245.177.***]

skoro to stek bzdur to artykul powinien byc skasowany, poki co czuje postawe to moja plaza wiec zyjcie do mego poziomu i nigdy nic wiecej

Gość • Wtorek [11.07.2017, 01:22:23] • [IP: 94.254.141.***]

ludzie robia co chcą to ratownik gania wiadomo jacy młodzi teraz brak wychowania

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 23:46:17] • [IP: 83.20.255.**]

Brawo dla Pana wieśmaka za BRAK szacunku i buractwo.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 22:20:29] • [IP: 178.235.43.**]

Widocznie wszyscy piszący te bzdury zapomieli, że to jezioro jest głębokie i pochłonęło już nie jedną ofiarę.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 21:39:26] • [IP: 89.79.164.***]

Ktokolwiek miał przyjemność poznać Pana ratownika wie że ten artykuł to stek bzdur.Nie byłem na plaży w momencie tego incydentu ale jestem przekonany że albo Pana Jakuba albo autora trochę poniosło.Łatwa sensacja, nic więcej. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości zapraszam na plażę niech zobaczy jak to wygląda naprawdę zamiast wypisywać takie bzdury.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 20:28:43] • [IP: 79.186.78.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 19:41:44] • [IP: 80.245.177.***]

niech siedzi na brzegu bo ludzie umia plywac w tych czasach a dziewczyny sie krepuja jak sa pod obserwacja jak na zdjeciu, lodka do tego z silnikiem motorowym mala wystarczy nawet wedkarska i mozna zyc, u mnie silniki sie marnuja do remontu a tam brakuje

Grr... • Poniedziałek [10.07.2017, 18:30:44] • [IP: 79.186.214.***]

W sobotę byłem świadkiem, , interwencji'' Pana ratownika w stosunku do innego czlopca ktory nie stosowal sie do zalecen i kilka razy skakal do wody...Pan ratownik w ramach kary nakazal mu wykonac przysiady...Jak dla mnie wzorowa postawa, widac ze zalezy mu na tym zeby mlody czlowiek odebral jakas lekcje ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania! Dodam rowniez ze bylem wielce zaskoczony (mile zaskoczony) widzac tego samego ratownika ktory robil wyklad ludziom plywajacym na rowerkach wodnych o przeslankach do uzywania kapoków!Widzac ze facet ma misje i swoja prace wypelnia na milion procent!!Takich wlasnie rat nam trzeba, , , plaza to nie burdel...tam ma byc bezpiecznie i casem jesli do kogos nie docieraja normalne prosby to ratownik powinien na kopach pogonic!!potem to on bd odpowiadal a Wy bd wielce lamentowac i obwiniac ratownika jak cos sie stanie!!

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 16:58:14] • [IP: 77.112.115.***]

Ratownik jest chamski.w tamtym roku odzywal się nawet tak do dzieci.jeszcze z psem siedzi na plaży gdzie jest zakaz.nie wiem dlaczego znowu tu jest.

Davidee • Poniedziałek [10.07.2017, 16:39:21] • [IP: 5.172.233.**]

Pamiętam czasy gdy ratownikiem był Pan Nolek a kierownikiem plaży Pan Marek.L wówczas była pełna kultura muzyka grała człowiek nie bał się dokumentów zostawić a i doradzimy. Życzliwi Panowie nawet dla turystów. Brak takiej załogi.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 16:35:37] • [IP: 80.245.177.***]

komus krzywde pies robi ze ktos sie czepia? to nie jest agresor, bedzie wiecej ratownika bedzie moze dalo sie w wiekszej ilosci miejsc plywac a ze projekt jest nietrafiony bo zamknieto doplyw do brzegu to ja o tym wiem ale zobacz jak wyglada wiekszosc architektow to zrozumiesz w jakims strachu i zapobiegawczosci nawet przed kropla wody w deszczowy dzien zyja, dziekuje za uwage. dzien wolny wchodzisz zobaczyc co fajnego slychac a wiecznie same kwasy a podobno polaki takie takie debesciaki de best of the wordl a kultury zero po tej czy tamtej stronie. nauczccie ich jola to sie wyluzuja a tak to jest jak jest bo yolo to malo, trzeba miec jeszcze wyczucie bo nie wszyscy sa yolo czyli na biezaco, np na drodze czy w wodzie, pzdr

Pazdzioch • Poniedziałek [10.07.2017, 15:14:37] • [IP: 83.23.253.***]

Pewnie był naje bany ratownik

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 14:50:38] • [IP: 145.237.2.***]

założe się że biedny Jakub zapomniał o kilku aktach tej historii i o tym jak się wcześniej zachował, że doprowadził do takiego stanu ratownika !

Maria • Poniedziałek [10.07.2017, 14:41:27] • [IP: 78.8.69.***]

Ja nie dziwie się że nerwy puściły. Tu chodzi o bezpieczeństwo. Gdy nad wodą w porze wakacyjnej jest tyle osób, ratownik musi mieć oczy dookoła głowy. Czytelnik sam napisał, że złamał zasady kąpieliska, więc na jakie słowa liczył?. Nie wolno pływać po niewyznaczonym do tego terenie