POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [10.07.2017, 08:44:36] • Golczewo

„Wypier…j gnoju z wody”

„Wypier…j gnoju z wody”

fot. Czytelnik

Takie słowa zachęty do szybkiego wyjścia z wody miał usłyszeć w niedzielę na kąpielisku nad jeziorem Szczuczym nasz Czytelnik. Pan Jakub twierdzi, że padły z ust nie byle kogo, bo… ratownika.

Przed chwilą na zmodernizowanej plaży nad jeziorem w Golczewie usłyszałem od ratownika "wypier…j gnoju z wody" - pisze nasz Czytelnik, pan Jakub. - Jako mieszkaniec Kamienia Pomorskiego nie wiedziałem o tym, że nie można pływać poza wyznaczonym kąpieliskiem. Wszedłem do wody faktycznie z bocznego pomostu wypożyczalni - rozumiem mój błąd, ale uważam, że zachowanie ratownika było bardzo agresywne. Może inni Czytelnicy też spotkali się z podobną sytuacją?

Dziwi i bulwersuje fakt - czytamy dalej w liście - że na pięknie zmodernizowanym kąpielisku, pracują ludzie pozbawieni podstawowych zasad kultury i szacunku dla drugiego człowieka.

O odniesienie się do tego listu poprosiliśmy Gminę Golczewo, do której należy kąpielisko. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [16.07.2017, 14:41:36] • [IP: 188.146.6.***]

Mam również małą uwagę dla ratownika a raczej jego psa, skoro ja niemogę iść z mim psem dlaczego jego pies paraduje na pomoście a mój musi siedzieć sam w domu??PONOĆ JEST TAM ZAKAZ PSÓW??!!

Gość • Niedziela [16.07.2017, 14:12:51] • [IP: 80.245.177.*]

nie kiedy tak trzeba bo inaczej nie zrozumie lub nie dociera i w tym konkretnym przypadku pomogło. Brawa dla ratownika za zdecydowanie choć mało kulturalne ale skuteczne.

ratownik • Sobota [15.07.2017, 21:09:08] • [IP: 31.0.47.***]

ludzie szanujcie ratowników bo jak ich zabraknie to dopiero będziecie płakac jak nie daj bóg cos sie stanie waszym pociechom a wy bedziecie prosić o pomoc a nikt nie za reaguje bo ratownika nie będzie ;wiem co mowie bo jestem ratownikiem i musze sie z buractwem mierzyć na co dzień po za tym wzeszłym roku pajace pobili ratownika nad jeziorem który zwrócił uwage pijanym GOLCZEWIAKOM

Gość • Wtorek [11.07.2017, 20:43:37] • [IP: 37.47.141.***]

do dzieci w domu i zony tez tak sie odzywa bo co tam

Gość • Wtorek [11.07.2017, 20:08:23] • [IP: 188.146.108.***]

naawet jak facet sie zle zachowywał to odwalcie sie od psa

Gość • Wtorek [11.07.2017, 15:31:12] • [IP: 62.69.219.***]

Golczewo. Czego sie tam spodziewac ? 😂😂

Gość • Wtorek [11.07.2017, 12:12:53] • [IP: 79.186.254.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Petroniusz • Wtorek [11.07.2017, 11:08:14] • [IP: 37.7.216.***]

Niby informacja do szybkiego opuszczenia kąpieliska dosadna i treściwa. Informacja moja jest taka, precz buraku! Gdy przyjedziesz w góry Pracownicy TOPR podadzą Ci pawulon. Jesteś pan zwykłą szmatą i nie zasługujesz na to by nieść pomoc, panie" ratowniku".

Gość • Wtorek [11.07.2017, 05:38:13] • [IP: 80.245.177.***]

skoro to stek bzdur to artykul powinien byc skasowany, poki co czuje postawe to moja plaza wiec zyjcie do mego poziomu i nigdy nic wiecej

Gość • Wtorek [11.07.2017, 01:22:23] • [IP: 94.254.141.***]

ludzie robia co chcą to ratownik gania wiadomo jacy młodzi teraz brak wychowania

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 23:46:17] • [IP: 83.20.255.**]

Brawo dla Pana wieśmaka za BRAK szacunku i buractwo.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 22:20:29] • [IP: 178.235.43.**]

Widocznie wszyscy piszący te bzdury zapomieli, że to jezioro jest głębokie i pochłonęło już nie jedną ofiarę.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 21:39:26] • [IP: 89.79.164.***]

Ktokolwiek miał przyjemność poznać Pana ratownika wie że ten artykuł to stek bzdur.Nie byłem na plaży w momencie tego incydentu ale jestem przekonany że albo Pana Jakuba albo autora trochę poniosło.Łatwa sensacja, nic więcej. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości zapraszam na plażę niech zobaczy jak to wygląda naprawdę zamiast wypisywać takie bzdury.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 20:28:43] • [IP: 79.186.78.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 19:41:44] • [IP: 80.245.177.***]

niech siedzi na brzegu bo ludzie umia plywac w tych czasach a dziewczyny sie krepuja jak sa pod obserwacja jak na zdjeciu, lodka do tego z silnikiem motorowym mala wystarczy nawet wedkarska i mozna zyc, u mnie silniki sie marnuja do remontu a tam brakuje

Grr... • Poniedziałek [10.07.2017, 18:30:44] • [IP: 79.186.214.***]

W sobotę byłem świadkiem, , interwencji'' Pana ratownika w stosunku do innego czlopca ktory nie stosowal sie do zalecen i kilka razy skakal do wody...Pan ratownik w ramach kary nakazal mu wykonac przysiady...Jak dla mnie wzorowa postawa, widac ze zalezy mu na tym zeby mlody czlowiek odebral jakas lekcje ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania! Dodam rowniez ze bylem wielce zaskoczony (mile zaskoczony) widzac tego samego ratownika ktory robil wyklad ludziom plywajacym na rowerkach wodnych o przeslankach do uzywania kapoków!Widzac ze facet ma misje i swoja prace wypelnia na milion procent!!Takich wlasnie rat nam trzeba, , , plaza to nie burdel...tam ma byc bezpiecznie i casem jesli do kogos nie docieraja normalne prosby to ratownik powinien na kopach pogonic!!potem to on bd odpowiadal a Wy bd wielce lamentowac i obwiniac ratownika jak cos sie stanie!!

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 16:58:14] • [IP: 77.112.115.***]

Ratownik jest chamski.w tamtym roku odzywal się nawet tak do dzieci.jeszcze z psem siedzi na plaży gdzie jest zakaz.nie wiem dlaczego znowu tu jest.

Davidee • Poniedziałek [10.07.2017, 16:39:21] • [IP: 5.172.233.**]

Pamiętam czasy gdy ratownikiem był Pan Nolek a kierownikiem plaży Pan Marek.L wówczas była pełna kultura muzyka grała człowiek nie bał się dokumentów zostawić a i doradzimy. Życzliwi Panowie nawet dla turystów. Brak takiej załogi.

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 16:35:37] • [IP: 80.245.177.***]

komus krzywde pies robi ze ktos sie czepia? to nie jest agresor, bedzie wiecej ratownika bedzie moze dalo sie w wiekszej ilosci miejsc plywac a ze projekt jest nietrafiony bo zamknieto doplyw do brzegu to ja o tym wiem ale zobacz jak wyglada wiekszosc architektow to zrozumiesz w jakims strachu i zapobiegawczosci nawet przed kropla wody w deszczowy dzien zyja, dziekuje za uwage. dzien wolny wchodzisz zobaczyc co fajnego slychac a wiecznie same kwasy a podobno polaki takie takie debesciaki de best of the wordl a kultury zero po tej czy tamtej stronie. nauczccie ich jola to sie wyluzuja a tak to jest jak jest bo yolo to malo, trzeba miec jeszcze wyczucie bo nie wszyscy sa yolo czyli na biezaco, np na drodze czy w wodzie, pzdr

Pazdzioch • Poniedziałek [10.07.2017, 15:14:37] • [IP: 83.23.253.***]

Pewnie był naje bany ratownik

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 14:50:38] • [IP: 145.237.2.***]

założe się że biedny Jakub zapomniał o kilku aktach tej historii i o tym jak się wcześniej zachował, że doprowadził do takiego stanu ratownika !

Maria • Poniedziałek [10.07.2017, 14:41:27] • [IP: 78.8.69.***]

Ja nie dziwie się że nerwy puściły. Tu chodzi o bezpieczeństwo. Gdy nad wodą w porze wakacyjnej jest tyle osób, ratownik musi mieć oczy dookoła głowy. Czytelnik sam napisał, że złamał zasady kąpieliska, więc na jakie słowa liczył?. Nie wolno pływać po niewyznaczonym do tego terenie

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 14:31:13] • [IP: 31.0.85.***]

Przypominam że ten sam ratownik był rok temu i nikt nie narzekał jest bardzo sympatyczny ale czasami dla buraków trzeba być chamem

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 14:16:18] • [IP: 188.146.38.***]

W zeszłym roku była fajna ekipa nad jeziorem

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 14:09:16] • [IP: 94.254.133.**]

Po

Oglądasz 1-25 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wydarzenia Kamień Pomorski Międzyzdroje Wolin Dziwnów Golczewo Świerzno Region Sport Fotogaleria Migawki Dnia Urzędy i instytucje Turystyka Medycyna i Zdrowie Gastronomia Ogłoszenia Plan Miasta POGODA Co godzinę Na 16 dni Reklama Wydarzenia ikamien.pl • Piątek [16.02.2018, 20:24:14] • Wysoka Kamieńska Próbowali obrabować dom, ale wpadli na gorącym uczynku! Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu kamieńskiego! ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic. Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci ■ Wyjątkowa i odważna decyzja burmistrza. Co na to mieszkańcy? Dziś Środa Popielcowa. Dla katolików czas pokuty, posypania głowy popiołem. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk także zrobił rachunek sumienia i jak widać, chce zmienić swoje życie. Pan burmistrz opublikował na swoim Facebooku post, w którym pokazał zaświadczenie medyczne o przyjęciu Esperalu. Czyli powszechnie znanego leku, który wszywa się osobom z problemami alkoholowymi ■ Prawo i Sprawiedliwość zwiększa swoje wpływy w powiecie kamieńskim ■ Zarząd Dróg Powiatowych energicznie zaczął wycinkę niebezpiecznych i starych drzew przy drogach powiatowych. Do wycięcia w całym powiecie takich drzew jest nie dziesiątki, ale tysiące. Sami by tego nie dali rady, dlatego zlecenia wycinki drzew będą wykonywać też inne podmioty gospodarcze. Od 8 lutego zaczęto wycinać drzewa na fragmencie drogi powiatowej w Wapnicy, gmina Międzyzdroje ■ Przed kamieński Ratusz wróci flaga Unii Europejskiej. a jeden z trzech masztów stojących przed kamieńskim Ratuszem już niebawem powróci flaga Unii Europejskiej. Stanie się to za sprawą radnej Jadwigi Cuber ■ W piątek około godziny 17:30 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim zaalarmowane zostało o pożarze mieszkania na drugim piętrze w budynku przy ulicy Szpitalnej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Dzięki dzielności strażaków pożar szybko zlokalizowano i zgaszono. Nikt w pożarze nie ucierpiał ■ Od 01 lutego 2018 r. Gmina Wolin ma nowego zastępcę Burmistrza, którym została pani Małgorzata Wójcik, dotychczasowa kierownik referatu Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Wolinie ■ W sali odpraw kamieńskiej komendy odbyła się odprawa, podsumowująca pracę funkcjonariuszy naszego powiatu w 2017 roku. Udział w niej wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski, Starosta Kamieński Józef Malec, burmistrzowie gmin powiatu kamieńskiego, a także przedstawiciele organów i instytucji współpracujących z Policją. ■ Rada Miejska Kamienia Pomorskiego podjęła w dniu 24 listopada 2017 roku Uchwałę Nr XL/365/17 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Kamień Pomorski porozumień w sprawie powierzenia Gminie Kamień Pomorski zadania publicznego w zakresie prowadzenia i kierowania do Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim uczestników z terenu gmin: Dziwnów, Świerzno, Golczewo ■ Miłym akcentem zakończył się pierwszy semestr nauki w Szkole Podstawowej w Dziwnowie, ponieważ aż 6 naszych uczniów zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie ■ 43 - letni mieszkaniec gminy Wolin znieważył policjantów! Był pijany, miał ponad 3 promile! ■ Głębokie, że wpada całe koło samochodu. Mieszkańcy wysypują gruz i popiół, ale i to już nie pomaga przy tak częstych opadach deszczu. Tak wygląda od zeszłego lata droga na osiedle i cmentarz komunalny w Świerznie. Wąska droga o bardzo małej nośności bywała też nadużywana przez transporty rolnicze, o czym w czasie żniw alarmowali mieszkańcy ■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■