POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [10.05.2017, 14:03:55] • Gmina Dziwnów

Remontują zejście na plażę w Łukęcinie

Remontują zejście na plażę w Łukęcinie

fot. kam

Od zimowych sztormów, kiedy to zniszczone zostało wiele dogodnych zejść na nadbałtyckie plaże zostało zniszczonych pytamy: Kiedy one i czy w ogóle zostaną odbudowane? Bowiem wielkimi krokami zbliża się sezon turystyczno-wczasowy.

Dniu wczorajszym – wtorek 9 maja towarzyszyliśmy Grzegorzowi Jóźwiakowi burmistrzowi Dziwnowa w objeździe jego gospodarstwa, czyli gminy Dziwnów. M.in. dotarliśmy do Łukęcina. Tam zniszczeniu uległo zejście na plażę z brzegu klifowego na przedłużeniu ulicy Leśnej.

- W tej chwili odbudowywane jest zejście na plażę AGH. Zakres robót to uzupełnienie brakujących elementów konstrukcyjnych, piaskowanie całej konstrukcji a potem jej pomalowanie. Koszt naprawy powinien się zamknąć kwotą 50 tysięcy złotych – powiedział Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.

Przez zejście na plażę AGH, należy rozumieć zejście w pobliżu Ośrodka Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa przy ulicy Leśnej w Łukęcinie.

mzk


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■