POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 20:12:39] • Gmina Wolin

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

Autor: chalabala( fot. Fotolia.com )

Właścicielu pilnuj swojego psa! Do takich wniosków można niewątpliwie dojść po groźnym incydencie, do którego doszło w ten weekend w niewielkiej miejscowości w gminie Wolin. W niedzielne popołudnie, pies pogryzł dziecko. 10- latek trafił do szczecińskiego szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić chłopiec doznał obrażeń nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Właściciel psa został ukarany mandatem.

- 12 lutego około 15.20 zostaliśmy powiadomieni o dziecku, które zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło w Korzęcinie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [21.02.2017, 20:12:14] • [IP: 80.245.177.***]

ja nie mam nic do psow bez smyczy ale do ogarnietych psow, moj nawet kotow nie gania

baba jaga • Poniedziałek [20.02.2017, 13:20:21] • [IP: 91.216.115.**]

nie ma czegoś takiego jak dobrze wychowany pies zrozumcie to, zwierzęta rządzą się instynktem ludziom nie można do końca ufać a co dopiero zwierzetom

psia kość • Poniedziałek [20.02.2017, 13:17:22] • [IP: 91.216.115.**]

podwyższyć kary za spacerki z pieskiem bez smyczy i kagańca do 5 tys. dla delikwenta. atak psa na człowieka kara dla właściciela 20 tys. w końcu to naruszenie nietykalności

Gość • Piątek [17.02.2017, 12:48:20] • [IP: 31.0.26.**]

Do 16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.* tylko, że ten pies to przybleda.

Gość • Czwartek [16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.**]

Gdyby pies był dobrze wychowany nie zrobił by krzywdy a tym bardziej dziecku. Wina właściela, który źle wychował psa. Został nauczony agresji i tym się kieruje. Nie którym powinni zakazać ale mieć pod opieką zwierzęta.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:21:27] • [IP: 79.186.185.**]

Matka dziecka napewno wystapi do sądu o odszkodowanie.[IP: 77.115.59.***] widać znajomy albo bliska osoba właściciela psa :) [IP: 80.55.205.***] Mojego psa też atakowały inne psy co sobie latały a ja byłem na spacerku i napisze ci że gaz jest bardzooo skuteczny!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:04:39] • [IP: 167.114.118.*]

O czym ty pierdzielisz czlowieku?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:44:02] • [IP: 77.115.59.***]

Jeszcze tylko jedno pytanie mam do trybunału internetowego. Czy którys z was chociaż spróbował pomóc temu pogryzionemu dziecku lub matce? Moze potrzebuje na leczenie. Czy którys z was wysłał w życiu smsa na rzecz potrzebujących pomocy. Na leczenie pogryzionych przez psy. A moze którys z Was przygarnie tego psa? Pozostawiam to jako pytanie retoryczne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:13:31] • [IP: 77.115.59.***]

Witam kolegów policjantów i sędziów zarazem. Zwolenników zaostrzania kar. Panowie zapoznajcie sie najpierw z przepisami prawa chroniące zwierzęta w naszym kraju. Czy agresję psa mozna uspic czy nie. W jakiej sytuacji, czy znacie szczegóły wydarzenia ze wydajecie sądy.? Czy macie pewnosc ze ten pies nie był wzięty ze schroniska? A moze ktos go sie pozbył wczesniej a facet go przygarnął z dobrego serca. Czy znacie takie szczegóły?? Pewnie nie, bo po co jest okazja komus dołozyc to trzeba. Pies jest z natury stworzony do polowania. Czy wy którzy domagacie sie wyzszych kar i osądzacie zawsze jestescie trzezwi? Nigdy nie popełnialiscie błędu ?? Jestescie nieomylni?? Oczywiscie bardzo współczuje dziecku i matce. Ten wypadek nie powinien sie zdarzyć. Ale współczuje też Włascicielowi psa. Spróbujcie sie postawic w jego sytuacji. Panowie sedziowie, dokopcie mu jeszcze moze wasze ego jeszcze bardziej urosnie. Może lepiej sie poczujecie. Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:44:40] • [IP: 80.55.205.***]

W takich wiochach biegajace luzem agresywne kundle to norma. Polecam gaz pieprzowy, działa zarówno na kundla jak i na wlasciciela

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:17:34] • [IP: 176.221.110.***]

Blonka / pszyjebani / pszygupy / terz / morze (w tym znaczeniu) / postajcie / - cytaty z wpisów poprzednich, jesteście przykładami niewydolności naszego systemu edukacji.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 06:40:40] • [IP: 83.23.255.**]

W UNINIE terz blonka sie duzo psow i kotow plaga zasrany jest caly UNIN natomiast wlasciciele psow wyprowadzaja je przed okna sasiadow.

Doberman • Wtorek [14.02.2017, 06:24:37] • [IP: 79.74.79.***]

Po co gowniarz sie gryzl z psem ? co ? kazdy pies jak sie go bedzie ciagnac za ogon ugryzie proste - a wy robicie jak zwykle afere - robota sie zainteresujcie a nie

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:04:17] • [IP: 77.115.119.***]

Moim zdaniem jesteście pszyjebani po pierwsze żywa istota pies morze was zabić pszygupy stało się i tyle postacie się w sytuacji właściciela city gadać jesteście nienormalni

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:53:53] • [IP: 37.152.24.**]

Psy biegające luzem to niestety częsty widok nawet w Wolinie.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:48:19] • [IP: 83.16.227.**]

KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ za wsio, przede wszystkim za odchody

Ewa • Poniedziałek [13.02.2017, 21:43:20] • [IP: 83.20.85.***]

Popieram najwyższy czas zająć się właścicielami, którzy nie pilnują swoich psów, albo mówią proszę się nie bać on nie ugryzie. Również w Świerznie jest sporo psów, których nie pilnują właściciele. Najlepiej wypuścić psa na dwór żeby sobie pobiegał a co robi w tym czasie właściciel? I komu zgłaszać takie sytuacje?

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:31:44] • [IP: 188.146.86.***]

masz agresywnego psa to powinieneś odpowiadać jak byś miał pozwolenie na broń. Wiesniaku

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:13:08] • [IP: 79.188.98.***]

Można o tym mówić, zwracać uwagę, a ludzie i tak ignorują-aż do nieszczęścia.kogo informować o luzem biegających psach i na czyją interwencję można liczyć? Niech się redaktor zajmie tym tematem.Przytór- mekka wypuszczanych luzem psów od wczesnych godzin porannych. Nie można spokojnie wyjść ze swoim na smyczy, bo te biegające-rzucają się zaraz.Kto ma karać niefrasobliwych właścicieli-bo tylko chyba tak można ich nauczyć odpowiedzialności?I jeszce jedno-pies może i być łagodny, ale to tylko pies, odpowiadamy za niego cały czas. Mnie niedawno pogryzł taki, co to nigdy nikogo...Także - więcej odpowiedzialności i myślenia, a mniej ignorancji.Panie redaktorze-do dzieła, temat jak najbardziej godny uwagi.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:43:35] • [IP: 46.76.203.***]

Nie wlascicieli tylko wlasciciela bo chodzil z psem i byl pod wplywem alkocholu a co do kary to sie zgadzam powinna byc surowa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:39:35] • [IP: 178.238.243.**]

Nie wina psa a właściela, który go tak wychował. Ułożony i dobrze wychowany pies nigdy nie zaatakuje człowieka.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:36:47] • [IP: 31.0.65.**]

Powinno się zabić tego kundla a dla właścicieli wlepic sroga karę

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z panem Joachimem Brudzińskim Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Mateusza Morawieckiego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18. października 2018 roku o godz. 14.15 w „Wolińskim Dworku” w Wolinie ■ Domek kempingowy spłonął w Dziwnówku. Pożar wybuchł w niedzielę po godzinie 3. W akcji gaśniczej uczestniczyło sześć zastępów strażaków. Jedna osoba potrzebowała pomocy ratowników pogotowia ■ Uwaga, mieszkańcy Świńca- nie będzie prądu ENEA informuje o planowanym wyłączeniu prądu 2018-10-15, w godzinach: 08:30 -14:00 w miejscowości Świniec ■ W powiecie kamieńskim kradną niemieckie samochody! Od początku roku skradziono 11 aut! ■ Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora. Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku. ■ Na prośbę mieszkańców, którzy usnęli azbest, a teraz zalega im na posesjach postanowiłem zapytać się wójta co dalej. Gmina posiada miejsca, w których mogłaby przechować ten niebezpieczny materiał, do chwili wywozu na utylizację - mówi w rozmowie z ikamien.pl radny Świerzna Waldemar Kaproń ■ W kamieńskim parku rozpoczęto wycinkę drzew, uzasadnianą przez władze względami bezpieczeństwa mieszkańców. Tymczasem jeden z Czytelników z Mamienia Pomorskiego uważa, że uwaga burmistrza powinna skierować się również na inne ulice, gdzie rosną drzewa zagrażające przechodniom ■ Na południowym - zachodzie i zachodzie kraju prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza do 30°C. Ponadto, w rejonach zachodnich i częściowo północnych w drugiej części dnia rozwinie się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-95 km/h. ■ W wypadku na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo śmierć poniosła pasażerka Mercedesa. Zderzenie skutera z samochodem około godz. 10.30 miało miejsce na drodze wojewódzkiej Rzewnowo – Golczewo. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu ■ Uwaga, mieszkańcy Dobropola, Piasków Wielkich i Sierosławia. Komunikat Dyrektora ZGK i M w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dostarczanej przez wodociąg publiczny Dobropole, Piaski Wielkie i Sierosław ■ Wyczyścili konto bankowe nieświadomej starszej kobiety? Bez skrupułów wyczyścili konto bankowe nieświadomej kobiety z Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie- pisze Dziennik Powiatu Kamieńskiego. -Policja prowadzi śledztwo w sprawie możliwości bezczelnego przywłaszczenia ponad 80 tysięcy złotych. Poszkodowaną ma być jedna ze starszych pensjonariuszek DPS w Śniatowie, która posiadała ponad 80 tysięcy złotych ze sprzedaży mieszkania w jednej ze wspólnot. Jak donosi dziennik, przestępstwa mogli dopuścić się członkowie najbliższej rodziny z gminy Międzyzdroje, którzy za pomocą znajomego notariusza mieli podstępnie uzyskać pełnomocnictwo od nieświadomej niczego starszej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi kamieńska Policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie ■ Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowiańskiej w Wolinie, gdzie rozpędzony motocyklista nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód. Jak się okazuje, siła uderzenia była tak duża, że uderzone przez motocyklistę auto zatrzymało się na drzewie. Kierujący motocyklem cudem przeżył wypadek i został przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie ■ W barze "Rejs" wybuchł pożar w skutek którego spłonął pawilon usługowo - gastronomiczny. Zniszczeniu uległ także zaparkowany przy pawilonie samochód. Pechowa zaczął się poniedziałek w Międzyzdrojach. Pracownik ochrony przy Alei Gwiazd o godzinie 5 nad ranem zauważył pożar ciągu pawilonów usługowych. Natychmiast zadzwonił po straż ■ 19 strażaków wyciągało z dołu mężczyznę, który 6 września, około godziny 18.00 spadł ze stromej skarpy. Na szczęście, kilka minut wcześniej na szlaku prowadzącym wokół jeziora nieszczęśnik spotkał kobietę. To właśnie ona, gdy usłyszała przeraźliwy krzyk spadającego ze zbocza mężczyzny natychmiast powiadomiła służby ratownicze ■ Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje spółkę Międzyzdrojski Rynek. Jak informuje Polska Agencja Prasowa agenci sprawdzają czy majątek gminy, który został wniesiony do w większości prywatnej spółki został odpowiednio zabezpieczony ■ Śmiertelny wypadek - 71-latka najpierw opalała się na plaży, potem szła wzdłuż torów i została potrącona przez lokomotywę ■ We wsi dożynki a w centrum Świerzna pożar domu! W dożynkową noc, około północy w płomieniach stanął opuszczony dom w centrum Świerzna (niedaleko Urzędu Gminy). Pierwsza do akcji przybyła Policja a następnie OSP Świerzno. Budynek został prawdopodobnie podpalony. Nie wiadomo czy w środku przebywali ludzie ■