POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 20:12:39] • Gmina Wolin

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

Autor: chalabala( fot. Fotolia.com )

Właścicielu pilnuj swojego psa! Do takich wniosków można niewątpliwie dojść po groźnym incydencie, do którego doszło w ten weekend w niewielkiej miejscowości w gminie Wolin. W niedzielne popołudnie, pies pogryzł dziecko. 10- latek trafił do szczecińskiego szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić chłopiec doznał obrażeń nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Właściciel psa został ukarany mandatem.

- 12 lutego około 15.20 zostaliśmy powiadomieni o dziecku, które zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło w Korzęcinie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [21.02.2017, 20:12:14] • [IP: 80.245.177.***]

ja nie mam nic do psow bez smyczy ale do ogarnietych psow, moj nawet kotow nie gania

baba jaga • Poniedziałek [20.02.2017, 13:20:21] • [IP: 91.216.115.**]

nie ma czegoś takiego jak dobrze wychowany pies zrozumcie to, zwierzęta rządzą się instynktem ludziom nie można do końca ufać a co dopiero zwierzetom

psia kość • Poniedziałek [20.02.2017, 13:17:22] • [IP: 91.216.115.**]

podwyższyć kary za spacerki z pieskiem bez smyczy i kagańca do 5 tys. dla delikwenta. atak psa na człowieka kara dla właściciela 20 tys. w końcu to naruszenie nietykalności

Gość • Piątek [17.02.2017, 12:48:20] • [IP: 31.0.26.**]

Do 16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.* tylko, że ten pies to przybleda.

Gość • Czwartek [16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.**]

Gdyby pies był dobrze wychowany nie zrobił by krzywdy a tym bardziej dziecku. Wina właściela, który źle wychował psa. Został nauczony agresji i tym się kieruje. Nie którym powinni zakazać ale mieć pod opieką zwierzęta.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:21:27] • [IP: 79.186.185.**]

Matka dziecka napewno wystapi do sądu o odszkodowanie.[IP: 77.115.59.***] widać znajomy albo bliska osoba właściciela psa :) [IP: 80.55.205.***] Mojego psa też atakowały inne psy co sobie latały a ja byłem na spacerku i napisze ci że gaz jest bardzooo skuteczny!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:04:39] • [IP: 167.114.118.*]

O czym ty pierdzielisz czlowieku?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:44:02] • [IP: 77.115.59.***]

Jeszcze tylko jedno pytanie mam do trybunału internetowego. Czy którys z was chociaż spróbował pomóc temu pogryzionemu dziecku lub matce? Moze potrzebuje na leczenie. Czy którys z was wysłał w życiu smsa na rzecz potrzebujących pomocy. Na leczenie pogryzionych przez psy. A moze którys z Was przygarnie tego psa? Pozostawiam to jako pytanie retoryczne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:13:31] • [IP: 77.115.59.***]

Witam kolegów policjantów i sędziów zarazem. Zwolenników zaostrzania kar. Panowie zapoznajcie sie najpierw z przepisami prawa chroniące zwierzęta w naszym kraju. Czy agresję psa mozna uspic czy nie. W jakiej sytuacji, czy znacie szczegóły wydarzenia ze wydajecie sądy.? Czy macie pewnosc ze ten pies nie był wzięty ze schroniska? A moze ktos go sie pozbył wczesniej a facet go przygarnął z dobrego serca. Czy znacie takie szczegóły?? Pewnie nie, bo po co jest okazja komus dołozyc to trzeba. Pies jest z natury stworzony do polowania. Czy wy którzy domagacie sie wyzszych kar i osądzacie zawsze jestescie trzezwi? Nigdy nie popełnialiscie błędu ?? Jestescie nieomylni?? Oczywiscie bardzo współczuje dziecku i matce. Ten wypadek nie powinien sie zdarzyć. Ale współczuje też Włascicielowi psa. Spróbujcie sie postawic w jego sytuacji. Panowie sedziowie, dokopcie mu jeszcze moze wasze ego jeszcze bardziej urosnie. Może lepiej sie poczujecie. Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:44:40] • [IP: 80.55.205.***]

W takich wiochach biegajace luzem agresywne kundle to norma. Polecam gaz pieprzowy, działa zarówno na kundla jak i na wlasciciela

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:17:34] • [IP: 176.221.110.***]

Blonka / pszyjebani / pszygupy / terz / morze (w tym znaczeniu) / postajcie / - cytaty z wpisów poprzednich, jesteście przykładami niewydolności naszego systemu edukacji.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 06:40:40] • [IP: 83.23.255.**]

W UNINIE terz blonka sie duzo psow i kotow plaga zasrany jest caly UNIN natomiast wlasciciele psow wyprowadzaja je przed okna sasiadow.

Doberman • Wtorek [14.02.2017, 06:24:37] • [IP: 79.74.79.***]

Po co gowniarz sie gryzl z psem ? co ? kazdy pies jak sie go bedzie ciagnac za ogon ugryzie proste - a wy robicie jak zwykle afere - robota sie zainteresujcie a nie

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:04:17] • [IP: 77.115.119.***]

Moim zdaniem jesteście pszyjebani po pierwsze żywa istota pies morze was zabić pszygupy stało się i tyle postacie się w sytuacji właściciela city gadać jesteście nienormalni

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:53:53] • [IP: 37.152.24.**]

Psy biegające luzem to niestety częsty widok nawet w Wolinie.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:48:19] • [IP: 83.16.227.**]

KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ za wsio, przede wszystkim za odchody

Ewa • Poniedziałek [13.02.2017, 21:43:20] • [IP: 83.20.85.***]

Popieram najwyższy czas zająć się właścicielami, którzy nie pilnują swoich psów, albo mówią proszę się nie bać on nie ugryzie. Również w Świerznie jest sporo psów, których nie pilnują właściciele. Najlepiej wypuścić psa na dwór żeby sobie pobiegał a co robi w tym czasie właściciel? I komu zgłaszać takie sytuacje?

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:31:44] • [IP: 188.146.86.***]

masz agresywnego psa to powinieneś odpowiadać jak byś miał pozwolenie na broń. Wiesniaku

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:13:08] • [IP: 79.188.98.***]

Można o tym mówić, zwracać uwagę, a ludzie i tak ignorują-aż do nieszczęścia.kogo informować o luzem biegających psach i na czyją interwencję można liczyć? Niech się redaktor zajmie tym tematem.Przytór- mekka wypuszczanych luzem psów od wczesnych godzin porannych. Nie można spokojnie wyjść ze swoim na smyczy, bo te biegające-rzucają się zaraz.Kto ma karać niefrasobliwych właścicieli-bo tylko chyba tak można ich nauczyć odpowiedzialności?I jeszce jedno-pies może i być łagodny, ale to tylko pies, odpowiadamy za niego cały czas. Mnie niedawno pogryzł taki, co to nigdy nikogo...Także - więcej odpowiedzialności i myślenia, a mniej ignorancji.Panie redaktorze-do dzieła, temat jak najbardziej godny uwagi.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:43:35] • [IP: 46.76.203.***]

Nie wlascicieli tylko wlasciciela bo chodzil z psem i byl pod wplywem alkocholu a co do kary to sie zgadzam powinna byc surowa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:39:35] • [IP: 178.238.243.**]

Nie wina psa a właściela, który go tak wychował. Ułożony i dobrze wychowany pies nigdy nie zaatakuje człowieka.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:36:47] • [IP: 31.0.65.**]

Powinno się zabić tego kundla a dla właścicieli wlepic sroga karę

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■