POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 20:12:39] • Gmina Wolin

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

Autor: chalabala( fot. Fotolia.com )

Właścicielu pilnuj swojego psa! Do takich wniosków można niewątpliwie dojść po groźnym incydencie, do którego doszło w ten weekend w niewielkiej miejscowości w gminie Wolin. W niedzielne popołudnie, pies pogryzł dziecko. 10- latek trafił do szczecińskiego szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić chłopiec doznał obrażeń nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Właściciel psa został ukarany mandatem.

- 12 lutego około 15.20 zostaliśmy powiadomieni o dziecku, które zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło w Korzęcinie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [21.02.2017, 20:12:14] • [IP: 80.245.177.***]

ja nie mam nic do psow bez smyczy ale do ogarnietych psow, moj nawet kotow nie gania

baba jaga • Poniedziałek [20.02.2017, 13:20:21] • [IP: 91.216.115.**]

nie ma czegoś takiego jak dobrze wychowany pies zrozumcie to, zwierzęta rządzą się instynktem ludziom nie można do końca ufać a co dopiero zwierzetom

psia kość • Poniedziałek [20.02.2017, 13:17:22] • [IP: 91.216.115.**]

podwyższyć kary za spacerki z pieskiem bez smyczy i kagańca do 5 tys. dla delikwenta. atak psa na człowieka kara dla właściciela 20 tys. w końcu to naruszenie nietykalności

Gość • Piątek [17.02.2017, 12:48:20] • [IP: 31.0.26.**]

Do 16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.* tylko, że ten pies to przybleda.

Gość • Czwartek [16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.**]

Gdyby pies był dobrze wychowany nie zrobił by krzywdy a tym bardziej dziecku. Wina właściela, który źle wychował psa. Został nauczony agresji i tym się kieruje. Nie którym powinni zakazać ale mieć pod opieką zwierzęta.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:21:27] • [IP: 79.186.185.**]

Matka dziecka napewno wystapi do sądu o odszkodowanie.[IP: 77.115.59.***] widać znajomy albo bliska osoba właściciela psa :) [IP: 80.55.205.***] Mojego psa też atakowały inne psy co sobie latały a ja byłem na spacerku i napisze ci że gaz jest bardzooo skuteczny!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:04:39] • [IP: 167.114.118.*]

O czym ty pierdzielisz czlowieku?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:44:02] • [IP: 77.115.59.***]

Jeszcze tylko jedno pytanie mam do trybunału internetowego. Czy którys z was chociaż spróbował pomóc temu pogryzionemu dziecku lub matce? Moze potrzebuje na leczenie. Czy którys z was wysłał w życiu smsa na rzecz potrzebujących pomocy. Na leczenie pogryzionych przez psy. A moze którys z Was przygarnie tego psa? Pozostawiam to jako pytanie retoryczne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:13:31] • [IP: 77.115.59.***]

Witam kolegów policjantów i sędziów zarazem. Zwolenników zaostrzania kar. Panowie zapoznajcie sie najpierw z przepisami prawa chroniące zwierzęta w naszym kraju. Czy agresję psa mozna uspic czy nie. W jakiej sytuacji, czy znacie szczegóły wydarzenia ze wydajecie sądy.? Czy macie pewnosc ze ten pies nie był wzięty ze schroniska? A moze ktos go sie pozbył wczesniej a facet go przygarnął z dobrego serca. Czy znacie takie szczegóły?? Pewnie nie, bo po co jest okazja komus dołozyc to trzeba. Pies jest z natury stworzony do polowania. Czy wy którzy domagacie sie wyzszych kar i osądzacie zawsze jestescie trzezwi? Nigdy nie popełnialiscie błędu ?? Jestescie nieomylni?? Oczywiscie bardzo współczuje dziecku i matce. Ten wypadek nie powinien sie zdarzyć. Ale współczuje też Włascicielowi psa. Spróbujcie sie postawic w jego sytuacji. Panowie sedziowie, dokopcie mu jeszcze moze wasze ego jeszcze bardziej urosnie. Może lepiej sie poczujecie. Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:44:40] • [IP: 80.55.205.***]

W takich wiochach biegajace luzem agresywne kundle to norma. Polecam gaz pieprzowy, działa zarówno na kundla jak i na wlasciciela

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:17:34] • [IP: 176.221.110.***]

Blonka / pszyjebani / pszygupy / terz / morze (w tym znaczeniu) / postajcie / - cytaty z wpisów poprzednich, jesteście przykładami niewydolności naszego systemu edukacji.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 06:40:40] • [IP: 83.23.255.**]

W UNINIE terz blonka sie duzo psow i kotow plaga zasrany jest caly UNIN natomiast wlasciciele psow wyprowadzaja je przed okna sasiadow.

Doberman • Wtorek [14.02.2017, 06:24:37] • [IP: 79.74.79.***]

Po co gowniarz sie gryzl z psem ? co ? kazdy pies jak sie go bedzie ciagnac za ogon ugryzie proste - a wy robicie jak zwykle afere - robota sie zainteresujcie a nie

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:04:17] • [IP: 77.115.119.***]

Moim zdaniem jesteście pszyjebani po pierwsze żywa istota pies morze was zabić pszygupy stało się i tyle postacie się w sytuacji właściciela city gadać jesteście nienormalni

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:53:53] • [IP: 37.152.24.**]

Psy biegające luzem to niestety częsty widok nawet w Wolinie.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:48:19] • [IP: 83.16.227.**]

KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ za wsio, przede wszystkim za odchody

Ewa • Poniedziałek [13.02.2017, 21:43:20] • [IP: 83.20.85.***]

Popieram najwyższy czas zająć się właścicielami, którzy nie pilnują swoich psów, albo mówią proszę się nie bać on nie ugryzie. Również w Świerznie jest sporo psów, których nie pilnują właściciele. Najlepiej wypuścić psa na dwór żeby sobie pobiegał a co robi w tym czasie właściciel? I komu zgłaszać takie sytuacje?

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:31:44] • [IP: 188.146.86.***]

masz agresywnego psa to powinieneś odpowiadać jak byś miał pozwolenie na broń. Wiesniaku

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:13:08] • [IP: 79.188.98.***]

Można o tym mówić, zwracać uwagę, a ludzie i tak ignorują-aż do nieszczęścia.kogo informować o luzem biegających psach i na czyją interwencję można liczyć? Niech się redaktor zajmie tym tematem.Przytór- mekka wypuszczanych luzem psów od wczesnych godzin porannych. Nie można spokojnie wyjść ze swoim na smyczy, bo te biegające-rzucają się zaraz.Kto ma karać niefrasobliwych właścicieli-bo tylko chyba tak można ich nauczyć odpowiedzialności?I jeszce jedno-pies może i być łagodny, ale to tylko pies, odpowiadamy za niego cały czas. Mnie niedawno pogryzł taki, co to nigdy nikogo...Także - więcej odpowiedzialności i myślenia, a mniej ignorancji.Panie redaktorze-do dzieła, temat jak najbardziej godny uwagi.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:43:35] • [IP: 46.76.203.***]

Nie wlascicieli tylko wlasciciela bo chodzil z psem i byl pod wplywem alkocholu a co do kary to sie zgadzam powinna byc surowa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:39:35] • [IP: 178.238.243.**]

Nie wina psa a właściela, który go tak wychował. Ułożony i dobrze wychowany pies nigdy nie zaatakuje człowieka.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:36:47] • [IP: 31.0.65.**]

Powinno się zabić tego kundla a dla właścicieli wlepic sroga karę

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■ Nieobecni- wyróźnieni. Policjani otrzymali akty mianowania, wyróźnienia oraz nagrody. 3 sierpnia 2017r. Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak, wręczył akty mianowania, wyróżnienia oraz nagrody dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, którzy nie mogli uczestniczyć w powiatowych obchodach Święta Policji ■ Mieszkaniec pyta, dlaczego Gmina Międzyzdroje nielegalnie pobiera opłaty za parkowanie w soboty? My wyjaśniamy: W tej sprawie zapadł już wyrok! ■ Dzika plaża na zachód od Międzyzdrojów- to idelane miejsce do plażowania! ■ Kto żyw do żniw – Każdy kłos na wagę złota ■ Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przystąpiło do projektu „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie zgłoszone przez nas wnioski z pomysłami na inicjatywy społeczne uzyskały akceptację komisji i otrzymały dotacje ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy wiadomość od Czytelnika, który w załączniku przysłał nam zdjęcia zaniedbanego Kamienia Pomorskiego ■ Dzień konkursowy ostatniej letniej edycji KARAWANY KULTURY 2017 (Jomsy Games of Culture Caravan) już za nami. 5 sierpnia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach uczestnicy z Polski, Białorusi i Łotwy dali z siebie wszystko walcząc o nagrody w nominacjach teatr, wokal i taniec. Polskę reprezentowali: Wiktoria Kiełbasa (Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, instruktor - Maja Koterba), Katarzyna Stryczek (Kamieński Dom Kultury, Kamień Pomorski, instruktor - Valerii Burianenko), Agnieszka Szaforz (MDK Międzyzdroje, instruktor - Inna Żołudiewa), Izabela Wnorowska, Weronika Markiewicz (MDK w Świnoujściu, instruktor - Marina Nikoriuk). ■ Na Ostrowiu na Dziwnie oraz na wolińskich błoniach trwa XXIII Festiwal Słowian i Wikingów, uczestniczy w nich ponad 2,5 tysiąca rekonstruktorów, rzemieślników i kupców ■ Strabag podpisał umowę na przebudowę drogi Skarchowo - Dusin ■ Miło mi poinformować szanowne dzieci ze szkół podstawowych Gminy Wolin iż Euroregion Pomerania zatwierdził nasz projekt festiwalu piosenki dla dzieci. Projekt ten zostanie sfinansowany w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG VA oraz środków z Unii Europejskiej ■Plaga komarów w Dziwnowie! Mieszkańcy rozkładają ręce ■ Oddział Internistyczny w kamieńskim szpitalu czasowo zawiesił swoją działalność! Od 2 sierpnia Oddział Internistyczny w Szpitalu św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim czasowo zawiesił przyjmowanie pacjentów. W tej chwili wszystkie osoby, wymagające opieki internistycznej, są kierowane do innych szpitali w województwie zachodniopomorskim. - Zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o tymczasowym zawieszeniu działalności oddziału z powodu nagłej choroby jednego z lekarzy oraz odejścia z pracy drugiego. Intensywnie szukamy nowych lekarzy, żeby przywrócić normalne funkcjonowanie oddziału. Robimy co w naszej mocy, żeby stało się to jak najszybciej, bo w okresie wakacyjnym zawsze mamy wielu pacjentów - powiedział Arkadiusz Michalak, dyrektor szpitala. Obecnie opieka na oddziale jest zabezpieczona przez jednego specjalistę chorób wewnętrznych. Pozostałe oddziały szpitala funkcjonują bez zmian ■