POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 20:12:39] • Gmina Wolin

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

W Korzęcinie pies pogryzł dziecko! 10- letni chłopiec trafił do szpitala

Autor: chalabala( fot. Fotolia.com )

Właścicielu pilnuj swojego psa! Do takich wniosków można niewątpliwie dojść po groźnym incydencie, do którego doszło w ten weekend w niewielkiej miejscowości w gminie Wolin. W niedzielne popołudnie, pies pogryzł dziecko. 10- latek trafił do szczecińskiego szpitala. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić chłopiec doznał obrażeń nogi. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję.

Właściciel psa został ukarany mandatem.

- 12 lutego około 15.20 zostaliśmy powiadomieni o dziecku, które zostało pogryzione przez psa. Do zdarzenia doszło w Korzęcinie. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [21.02.2017, 20:12:14] • [IP: 80.245.177.***]

ja nie mam nic do psow bez smyczy ale do ogarnietych psow, moj nawet kotow nie gania

baba jaga • Poniedziałek [20.02.2017, 13:20:21] • [IP: 91.216.115.**]

nie ma czegoś takiego jak dobrze wychowany pies zrozumcie to, zwierzęta rządzą się instynktem ludziom nie można do końca ufać a co dopiero zwierzetom

psia kość • Poniedziałek [20.02.2017, 13:17:22] • [IP: 91.216.115.**]

podwyższyć kary za spacerki z pieskiem bez smyczy i kagańca do 5 tys. dla delikwenta. atak psa na człowieka kara dla właściciela 20 tys. w końcu to naruszenie nietykalności

Gość • Piątek [17.02.2017, 12:48:20] • [IP: 31.0.26.**]

Do 16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.* tylko, że ten pies to przybleda.

Gość • Czwartek [16.02.2017, 22:42:54] • [IP: 178.238.243.**]

Gdyby pies był dobrze wychowany nie zrobił by krzywdy a tym bardziej dziecku. Wina właściela, który źle wychował psa. Został nauczony agresji i tym się kieruje. Nie którym powinni zakazać ale mieć pod opieką zwierzęta.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:21:27] • [IP: 79.186.185.**]

Matka dziecka napewno wystapi do sądu o odszkodowanie.[IP: 77.115.59.***] widać znajomy albo bliska osoba właściciela psa :) [IP: 80.55.205.***] Mojego psa też atakowały inne psy co sobie latały a ja byłem na spacerku i napisze ci że gaz jest bardzooo skuteczny!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:04:39] • [IP: 167.114.118.*]

O czym ty pierdzielisz czlowieku?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:44:02] • [IP: 77.115.59.***]

Jeszcze tylko jedno pytanie mam do trybunału internetowego. Czy którys z was chociaż spróbował pomóc temu pogryzionemu dziecku lub matce? Moze potrzebuje na leczenie. Czy którys z was wysłał w życiu smsa na rzecz potrzebujących pomocy. Na leczenie pogryzionych przez psy. A moze którys z Was przygarnie tego psa? Pozostawiam to jako pytanie retoryczne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:13:31] • [IP: 77.115.59.***]

Witam kolegów policjantów i sędziów zarazem. Zwolenników zaostrzania kar. Panowie zapoznajcie sie najpierw z przepisami prawa chroniące zwierzęta w naszym kraju. Czy agresję psa mozna uspic czy nie. W jakiej sytuacji, czy znacie szczegóły wydarzenia ze wydajecie sądy.? Czy macie pewnosc ze ten pies nie był wzięty ze schroniska? A moze ktos go sie pozbył wczesniej a facet go przygarnął z dobrego serca. Czy znacie takie szczegóły?? Pewnie nie, bo po co jest okazja komus dołozyc to trzeba. Pies jest z natury stworzony do polowania. Czy wy którzy domagacie sie wyzszych kar i osądzacie zawsze jestescie trzezwi? Nigdy nie popełnialiscie błędu ?? Jestescie nieomylni?? Oczywiscie bardzo współczuje dziecku i matce. Ten wypadek nie powinien sie zdarzyć. Ale współczuje też Włascicielowi psa. Spróbujcie sie postawic w jego sytuacji. Panowie sedziowie, dokopcie mu jeszcze moze wasze ego jeszcze bardziej urosnie. Może lepiej sie poczujecie. Pozdrawiam.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:44:40] • [IP: 80.55.205.***]

W takich wiochach biegajace luzem agresywne kundle to norma. Polecam gaz pieprzowy, działa zarówno na kundla jak i na wlasciciela

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:17:34] • [IP: 176.221.110.***]

Blonka / pszyjebani / pszygupy / terz / morze (w tym znaczeniu) / postajcie / - cytaty z wpisów poprzednich, jesteście przykładami niewydolności naszego systemu edukacji.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 06:40:40] • [IP: 83.23.255.**]

W UNINIE terz blonka sie duzo psow i kotow plaga zasrany jest caly UNIN natomiast wlasciciele psow wyprowadzaja je przed okna sasiadow.

Doberman • Wtorek [14.02.2017, 06:24:37] • [IP: 79.74.79.***]

Po co gowniarz sie gryzl z psem ? co ? kazdy pies jak sie go bedzie ciagnac za ogon ugryzie proste - a wy robicie jak zwykle afere - robota sie zainteresujcie a nie

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:04:17] • [IP: 77.115.119.***]

Moim zdaniem jesteście pszyjebani po pierwsze żywa istota pies morze was zabić pszygupy stało się i tyle postacie się w sytuacji właściciela city gadać jesteście nienormalni

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:53:53] • [IP: 37.152.24.**]

Psy biegające luzem to niestety częsty widok nawet w Wolinie.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:48:19] • [IP: 83.16.227.**]

KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ za wsio, przede wszystkim za odchody

Ewa • Poniedziałek [13.02.2017, 21:43:20] • [IP: 83.20.85.***]

Popieram najwyższy czas zająć się właścicielami, którzy nie pilnują swoich psów, albo mówią proszę się nie bać on nie ugryzie. Również w Świerznie jest sporo psów, których nie pilnują właściciele. Najlepiej wypuścić psa na dwór żeby sobie pobiegał a co robi w tym czasie właściciel? I komu zgłaszać takie sytuacje?

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:31:44] • [IP: 188.146.86.***]

masz agresywnego psa to powinieneś odpowiadać jak byś miał pozwolenie na broń. Wiesniaku

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 21:13:08] • [IP: 79.188.98.***]

Można o tym mówić, zwracać uwagę, a ludzie i tak ignorują-aż do nieszczęścia.kogo informować o luzem biegających psach i na czyją interwencję można liczyć? Niech się redaktor zajmie tym tematem.Przytór- mekka wypuszczanych luzem psów od wczesnych godzin porannych. Nie można spokojnie wyjść ze swoim na smyczy, bo te biegające-rzucają się zaraz.Kto ma karać niefrasobliwych właścicieli-bo tylko chyba tak można ich nauczyć odpowiedzialności?I jeszce jedno-pies może i być łagodny, ale to tylko pies, odpowiadamy za niego cały czas. Mnie niedawno pogryzł taki, co to nigdy nikogo...Także - więcej odpowiedzialności i myślenia, a mniej ignorancji.Panie redaktorze-do dzieła, temat jak najbardziej godny uwagi.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:43:35] • [IP: 46.76.203.***]

Nie wlascicieli tylko wlasciciela bo chodzil z psem i byl pod wplywem alkocholu a co do kary to sie zgadzam powinna byc surowa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:39:35] • [IP: 178.238.243.**]

Nie wina psa a właściela, który go tak wychował. Ułożony i dobrze wychowany pies nigdy nie zaatakuje człowieka.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:36:47] • [IP: 31.0.65.**]

Powinno się zabić tego kundla a dla właścicieli wlepic sroga karę

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na Wybrzeżu prognozowane są silne porywy zachodniego i północno - zachodniego wiatru o prędkości do 80-90 km/h ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■