POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 17:20:42] • Międzyzdroje

Podziękowania dla załogi Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach

Podziękowania dla załogi Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach

fot. kam

Jako dyrektor pracę Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach rozpocząłem w kwietniu 2015r. Przejąłem od poprzedniego dyrektora Roczny plan pracy( zawarte umowy na pobyt) oraz grafik turnusów na 5 miesięcy przed zakończeniem roku szkolnego . Nie miałem wpływu na jego kształt, będąc jedynie osoba odpowiedzialną za jego realizację . Natomiast w okresie od 1.09.2015 do 31.08.2016 w całości zaplanowałem i zrealizowałem wszystkie turnusy i pobyty grup Dom Wczasów Dziecięcych.

Broniąc placówkę przed likwidacją na sesji Rady Powiatu w dniu 23.12.2015 powiedziałem o możliwościach i potencjale tkwiącym w załodze ośrodka oraz atutach lokalizacyjnych jednostki. Wspólną pracą, za którą dziś za pośrednictwem redakcji pragnę podziękować załodze Domu Wczasów Dziecięcych jest wzrost wskaźnika dochodów o rząd wielkości 280 tys zł. Wskaźnik subwencji oświatowej wzrósł z 12 w roku szkolnym 2014/15 do 20 co wynika z liczy wykorzystanych osobodni.

Fakty są takie, że w okresie roku szkolnego 2015/16 nastąpił wzrost dochodów Domu Wczasów Dziecięcych o ok 66 %, co obrazuje także poniższe porównanie.

Rok szkolny 2010/11 liczba osobodni 4162
Rok szklony 2011/12 liczba osobodni 6056
Rok szkolny 2012/13 liczba osobodni 5349
Rok szklony 2013/14 liczba osobodni 4478
Rok szkolny 2014/15 liczba osobodni 5042
Rok szkolny 2015/16 liczba osobodni 8370

W chwili obecnej w Domu Wczasów Dziecięcych przebywa grupa młodzieży z Dolnego Śląska . Placówka rozszerzyła swoją działalność na obiekt w Wisełce gdzie na rok 2017 swoją chęć przyjazdu zgłosiło 20 grup.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [21.02.2017, 11:48:24] • [IP: 83.20.241.***]

Gratuluję załodze!! Robicie fajną robotę. SZKODA BY BYŁO SPRZEDAWAĆ TAKI DOM! Strategia przynosi skutek po jakimś czasie. Mnie te liczby przekonują, a i na zysk przyjdzie czas. Swoja drogą, schody to wymóg Strażaków, nie starosty przecież. Duże inwestycje komercyjne zaczynają czesto przynosić zyski po 10-20 latach i to jest norma, wiec to, czego ja oczekuję to spójnego planu biznesowego i jego realizacji. Na razie to DOBRZE wygląda.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:37:56] • [IP: 188.112.63.**]

czemu nie podacie kwoty zysku ? Czyżby dlatego że go niema! Jak w kabarecie nie jest zepsute jedne koło w ciągniku tylko są trzy sprawne, a że się pojechać nie da cóż trudno.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:00:35] • [IP: 93.94.188.**]

Schody ewakuacyjne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:34:59] • [IP: 83.11.143.***]

Dla kominiarza.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:12:41] • [IP: 78.10.208.***]

Ale po co są te schody zewnętrzne ,

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:28:14] • [IP: 83.11.146.**]

Jędrzejewski, pokazuje na fotce nowe schody, za które Starostwo zapłaciło też ponad 100 000tys zł.Czy ktoś tu nie oszalał, to tak pasuje jakby g...wno w kwiatki przystroił.Panie starosto kiedy pan się obudzi ?.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:21:21] • [IP: 83.11.146.**]

Nie wierzę że jędrzejewski nie czyta tych komentarzy, jak masz jeszcze trochę honoru, to odnieś się do nich bohaterze.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 22:19:11] • [IP: 5.174.18.***]

Propaganda sukcesu rodem z PRL i strata jak w PRL takie są fakty

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:41:28] • [IP: 83.21.68.***]

skoro powiat co roku dokłada do tej placówki ponad 100 tyś to należy zlikwidować

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:26:13] • [IP: 83.12.44.***]

Znamy juz z gminy zabulgotanie Jedrzejewskiego. Mam nadieje ze radni powiatowi juz nie tacy jak byli gminni choc troche z nich tam jest. Panie Jedrzejewski jak panu nie wstyd tak kurczowo trzymac sie posadki, wnioskuje z ostatnich artykulow ze nie da Pan sobie rady w nowej rzeczywiatosci bez ukladow i lizusostwa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 19:39:38] • [IP: 83.23.120.**]

Do gościa z 18:53.Gdzie tam jest napisane że jest 66% na plusie, o 66% wzrosła tylko liczba gości, co nie przekłada się na zyski placówki, do której starostwo co rok dokłada z tego co wiem około 100 000 tys zł.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 19:33:44] • [IP: 83.23.120.**]

Jędrzejewski, krótko, jaki dochód przyniosła prowadzona przez ciebie placówka, króciutko i na temat.Wypisujesz jakieś dyrdymały, bo dobierają ci się do tyłka co?.Szkoda takiej fuchy prawda.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:53:21] • [IP: 83.11.185.***]

proszę. ... a niby się nie opłaca. .. 66% na plusie w rok czasu. .. problem tkwił w zarządzaniu. .. brawo Panie Andrzeju, brawo dla załogi , nie mają lekko

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:22:08] • [IP: 83.168.86.***]

I tak trzymać bo nie jeden położył na DWD krzyżyk. Teraz trzeba być czujnym bo sukces ma wielu ojców, tylko porażka jest sierotą. Powodzenia.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:19:17] • [IP: 213.238.104.**]

Co to za bzdury ??

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Planowane wyłączenia prądu, w gminie Wolin, w dniach: 2017-02-27, w godzinach: 27 lut 09:00 - 27 lut 14:00 w miejscowości Laska ■ Gmina Golczewo ubiegała się o dofinansowanie projektu utworzenia szlaku kajakowego wokół jeziora Szczuczego. Ma on powstać w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Najważniejszym elementem tego projektu jest modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego czyli kąpieliska i plaży.■ Marszałek Geblewicz prosi rząd o zainteresowanie się Nord Stream 2 i EUGAL ■ 5 zastępów straży i 11 policjantów poszukiwało 85- letniej mieszkanki gminy Świerzno. Kobieta wyszła na spacer...■ Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ostrzega: Nie dajcie się oszukać! Naciągacz chciał wyłudzić od mojej babci 200 złotych! ■ Najstarsza mieszkanka gminy Świerzno obchodziła swoje 103 urodziny! 20 lutego 2017 roku jubileusz 103 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. ■ Woliński Park Narodowy zaprasza na aukcje. Do kupienia elementy metalowych wiat ■ Półkolonie w PSOUU w Kamieniu Pomorskim. 20 lutego 2017r. w ramach realizacji programu pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2017r.” kamieńscy funkcjonariusze wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili wykład dla dzieci przebywających na półkoloniach w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kamieniu Pomorskim. W trakcie spotkania dzieci miały okazję poznać podstawowe przepisy ruchu drogowego, zasady których powinny przestrzegać podczas spędzania czasu wolnego poza domem, a także jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi czy podczas ataku rozzłoszczonego psa. ■ Ulica Leśna w Golczewie to prawdziwa droga przez mękę - tak to widzą jej mieszkańcy. Często na łamach portalu ikamien poruszamy problemy mieszkańców, którzy są bezradni wobec władz, służb odpowiedzialnych np. za stan nawierzchni. Tym razem do naszej redakcji zwrócił się mieszkaniec Golczewa, konkretnie ulicy Leśnej, który w imieniu tamtejszych lokatorów prosi o nagłośnienie sprawy fatalnego stanu drogi ■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■