░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 17:20:42] • Międzyzdroje

Podziękowania dla załogi Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach

Podziękowania dla załogi Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach

fot. kam

Jako dyrektor pracę Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach rozpocząłem w kwietniu 2015r. Przejąłem od poprzedniego dyrektora Roczny plan pracy( zawarte umowy na pobyt) oraz grafik turnusów na 5 miesięcy przed zakończeniem roku szkolnego . Nie miałem wpływu na jego kształt, będąc jedynie osoba odpowiedzialną za jego realizację . Natomiast w okresie od 1.09.2015 do 31.08.2016 w całości zaplanowałem i zrealizowałem wszystkie turnusy i pobyty grup Dom Wczasów Dziecięcych.

Broniąc placówkę przed likwidacją na sesji Rady Powiatu w dniu 23.12.2015 powiedziałem o możliwościach i potencjale tkwiącym w załodze ośrodka oraz atutach lokalizacyjnych jednostki. Wspólną pracą, za którą dziś za pośrednictwem redakcji pragnę podziękować załodze Domu Wczasów Dziecięcych jest wzrost wskaźnika dochodów o rząd wielkości 280 tys zł. Wskaźnik subwencji oświatowej wzrósł z 12 w roku szkolnym 2014/15 do 20 co wynika z liczy wykorzystanych osobodni.

Fakty są takie, że w okresie roku szkolnego 2015/16 nastąpił wzrost dochodów Domu Wczasów Dziecięcych o ok 66 %, co obrazuje także poniższe porównanie.

Rok szkolny 2010/11 liczba osobodni 4162
Rok szklony 2011/12 liczba osobodni 6056
Rok szkolny 2012/13 liczba osobodni 5349
Rok szklony 2013/14 liczba osobodni 4478
Rok szkolny 2014/15 liczba osobodni 5042
Rok szkolny 2015/16 liczba osobodni 8370

W chwili obecnej w Domu Wczasów Dziecięcych przebywa grupa młodzieży z Dolnego Śląska . Placówka rozszerzyła swoją działalność na obiekt w Wisełce gdzie na rok 2017 swoją chęć przyjazdu zgłosiło 20 grup.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [21.02.2017, 11:48:24] • [IP: 83.20.241.***]

Gratuluję załodze!! Robicie fajną robotę. SZKODA BY BYŁO SPRZEDAWAĆ TAKI DOM! Strategia przynosi skutek po jakimś czasie. Mnie te liczby przekonują, a i na zysk przyjdzie czas. Swoja drogą, schody to wymóg Strażaków, nie starosty przecież. Duże inwestycje komercyjne zaczynają czesto przynosić zyski po 10-20 latach i to jest norma, wiec to, czego ja oczekuję to spójnego planu biznesowego i jego realizacji. Na razie to DOBRZE wygląda.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:37:56] • [IP: 188.112.63.**]

czemu nie podacie kwoty zysku ? Czyżby dlatego że go niema! Jak w kabarecie nie jest zepsute jedne koło w ciągniku tylko są trzy sprawne, a że się pojechać nie da cóż trudno.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:00:35] • [IP: 93.94.188.**]

Schody ewakuacyjne.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:34:59] • [IP: 83.11.143.***]

Dla kominiarza.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:12:41] • [IP: 78.10.208.***]

Ale po co są te schody zewnętrzne ,

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:28:14] • [IP: 83.11.146.**]

Jędrzejewski, pokazuje na fotce nowe schody, za które Starostwo zapłaciło też ponad 100 000tys zł.Czy ktoś tu nie oszalał, to tak pasuje jakby g...wno w kwiatki przystroił.Panie starosto kiedy pan się obudzi ?.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 23:21:21] • [IP: 83.11.146.**]

Nie wierzę że jędrzejewski nie czyta tych komentarzy, jak masz jeszcze trochę honoru, to odnieś się do nich bohaterze.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 22:19:11] • [IP: 5.174.18.***]

Propaganda sukcesu rodem z PRL i strata jak w PRL takie są fakty

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:41:28] • [IP: 83.21.68.***]

skoro powiat co roku dokłada do tej placówki ponad 100 tyś to należy zlikwidować

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 20:26:13] • [IP: 83.12.44.***]

Znamy juz z gminy zabulgotanie Jedrzejewskiego. Mam nadieje ze radni powiatowi juz nie tacy jak byli gminni choc troche z nich tam jest. Panie Jedrzejewski jak panu nie wstyd tak kurczowo trzymac sie posadki, wnioskuje z ostatnich artykulow ze nie da Pan sobie rady w nowej rzeczywiatosci bez ukladow i lizusostwa

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 19:39:38] • [IP: 83.23.120.**]

Do gościa z 18:53.Gdzie tam jest napisane że jest 66% na plusie, o 66% wzrosła tylko liczba gości, co nie przekłada się na zyski placówki, do której starostwo co rok dokłada z tego co wiem około 100 000 tys zł.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 19:33:44] • [IP: 83.23.120.**]

Jędrzejewski, krótko, jaki dochód przyniosła prowadzona przez ciebie placówka, króciutko i na temat.Wypisujesz jakieś dyrdymały, bo dobierają ci się do tyłka co?.Szkoda takiej fuchy prawda.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:53:21] • [IP: 83.11.185.***]

proszę. ... a niby się nie opłaca. .. 66% na plusie w rok czasu. .. problem tkwił w zarządzaniu. .. brawo Panie Andrzeju, brawo dla załogi , nie mają lekko

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:22:08] • [IP: 83.168.86.***]

I tak trzymać bo nie jeden położył na DWD krzyżyk. Teraz trzeba być czujnym bo sukces ma wielu ojców, tylko porażka jest sierotą. Powodzenia.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 18:19:17] • [IP: 213.238.104.**]

Co to za bzdury ??

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzieci z Baltijska w Golczewie. W ramach współpracy Gminy Golczewo z miastami z okręgu Kalingradzkiego w Rosji gościliśmy w dniach 19-21 maja delegację z Baltyjska i Primorska. W skład delegacji wchodziła drużyna piłkarska juniorów Iskry Baltyjsk (chłopcy rocznik 2005 i 2006) oraz ich opiekunowie. ■ Gabinet Szefa Wydziału Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego potwierdza, że funkcjonariusze CBA prowadzą czynności w gminie Świerzno. - informuję, że czynności prowadzone przez funkcjonariuszy CBA w gminie Świerzno są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. W związku z powyższym jedynie prokuratura, jako gospodarz sprawy, może ewentualnie udzielić więcej informacji - odpowiada biuro CBA. Nieoficjalnie mówi się, że czynności mogą dotyczyć jednego z projektów realizowanych przez gminę Świerzno, którą kieruje wójt Krzysztof Atras ze Stuchowa ■ Powiat kamieński dostał 2,5 mln złotych z rezerwy mostowej państwa na remont mostu i drogi w miejscowości Dusino, w ciągu drogi powiatowej Kamień Pomorski - Recław ■ Morskie Skarby w muzeum WPN w Międzyzdrojach. Dnia 22 .05. 2017 w Galerii Stare Muzeum WPN w Międzyzdrojach odbyły się warsztaty z rysunku przyrodniczego w ramach spotkania z autorem wystawy „Ptaki Wolińskiego Parku Narodowego’ Piotrem Barańskim. ■ Mirosław i Ewa Szmajdowie wspominają turniej taneczny w Międzyzdrojach. Międzyzdroje – miejsce jednej z najważniejszych imprez sportowo-tanecznych w Polsce dla par seniorskich i nie tylko. Z tańcem mamy do czynienia już od 25 lat. Zaczynaliśmy jeszcze w latach 90-tych. Poznaliśmy się na parkiecie w jednym z poznańskich klubów tańca, kiedy nasz trener postanowił, że zostaniemy partnerami. No i tak już zostało do dziś. W międzyczasie się zakochaliśmy, pobraliśmy, wychowaliśmy wspaniałą córkę i teraz dalej tańczymy. Od kilku lat, co roku w maju, przyjeżdżamy do Międzyzdrojów na Turniej Tańca Towarzyskiego „Perła Bałtyku”, aby spotkać się z innymi dorosłymi parami z całej Polski i rywalizować w tańcu na parkiecie Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 ■ W Kamieniu Pomorskim z udziałem zastępcy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. mgr inż. Jacka Rudzińskiego oraz biskupa Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. Henryka Wejmana odbyła się uroczystość Dnia Strażaka oraz 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej ■ W niedzielę 4 czerwca Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, gmina Golczewo organizuje I Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach. ■ Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! ■ W Międzyzdrojach kwiaty łagodzą obyczaje. Zielona brygada już w akcji. Ruszyły nasadzenia na ulicach Międzyzdrojów. Czy najpopularniejszy kurort w Zachodniopomorskiem znów zadziwi turystów i mieszkańców finezyjnymi kompozycjami kwiatów ■ Niewybuch na cmentarzu w Golczewie. Do akcji ruszyli saperzy. W czwartkowy poranek, na cmentarzu komunalnym w Golczewie znaleziono niewybuch. Na pocisk artyleryjski w trakcie przygotowania miejsca pod pochówek, natknęli się pracownicy cmentarza ■