░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 17:41:22] • Kamień Pomorski

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Około godziny 16-tej służby ratunkowe oraz Policja poinformowane zostały o osobie znajdującej się na lodzie Zalewu Kamieńskiego w pewnym oddaleniu od brzegu w okolicach przystani rybackiej w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kamieniu Pomorskim m.in. z łodzią ratunkową, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Przebywającego na lodzie chłopca udało się strażakom ściągnąć z lodu przy pomocy sań lodowych i lin. Młody amator chodzenia po lodzie został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi kamieńska policja.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [18.01.2017, 17:26:06] • [IP: 31.1.218.**]

Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie, do wejścia na lód namówili go" mądrzejszy" koledzy. Policja powinna wyjaśnić tę sprawę, całe szczęści wszystko zakończyło się dobrze.

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 12:23:01] • [IP: 95.40.161.**]

Chłopiec jest chory...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:47:40] • [IP: 89.174.73.**]

Był chory, a teraz ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:30] • [IP: 81.219.207.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Po co się nawzajem obrzucać błotem, czy naprawdę sprawia to wam przyjemność?

Ja • Czwartek [12.01.2017, 13:48:06] • [IP: 77.115.79.***]

Do gościa Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**] PRACĘ SPOŁECZNE POWINIENEŚ DOSTAĆ ZA OBSZCZYWANIE MURÓW, RZUCANIE PETÓW GDZIE POPADNIE I NIE SPRZĄTANIE ODCHODÓW PO SWOIM PSIE...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:40:10] • [IP: 77.115.79.***]

Brawo dla strażaków, ratowników i całej reszty szybka sprawna akcja...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:50:48] • [IP: 46.134.73.***]

Zgadzam się z wypowiedzią z IP.31.o.32.***

Gość • Środa [11.01.2017, 20:46:12] • [IP: 31.0.32.***]

Wszyscy, którzy są tutaj najmądrzejsi i zgrywają idealnych rodziców chyba trzymają swoje dzieci w klatce, bo każdy NORMALNY rodzic wie, że nie upilnuje się dziecka na KAŻDYM kroku!! Zastanówcie się co piszecie, nie wiecie kim jest, nie znacie go a się wypowiadacie. Prace społeczne? Koszty? A jak straż pożarna ściąga kotki z drzew lub ratuje jakiekolwiek inne zwierzę to nie są koszty? Radzę 10 razy się zastanowić nad swoim komentarzem i nie pisać bzdur. I mam nadzieję, że wszyscy dający" dobre rady" co do wychowania dziecka mają czyste konto i nie zrobili za młodu nic głupiego.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:12:37] • [IP: 83.21.62.**]

Dla wszystkich chlopiec byl chory na autyzm i nie wiedzial co on robi

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:46] • [IP: 83.11.179.***]

Czytał ze zrozumieniem. Z artykułu nie wynika nic, że wpadł do wody. A po kropce piszemy z dużej litery.

Gość • Środa [11.01.2017, 10:22:44] • [IP: 195.205.28.***]

Czytaj ze zrozumieniem. Chłopiec wpadł do wody. i był niepełnoletni.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:32] • [IP: 176.221.110.***]

nie rozumiem chodził sobie po lodzie i go uratowali ? - jak tak to bez sensu, chodzę na lód na łyżwy teraz niemal codziennie, dobrze że nie ma wokół mnie społeczników bo by mnie ratowali co chwila. Co innego jak była to osoba niepełnoletnia i to jeszcze w pojedynkę. jeszcze raz to on wpadł czy nie ?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:00:55] • [IP: 83.3.70.***]

A gdzie był kamieński WOPR?Przecież to oni pilnują bezpieczeństwa na wodach zalewu.

Gość • Środa [11.01.2017, 07:29:09] • [IP: 78.11.124.*]

Proponuję koło ratusza wystawić tablicę i wywieszać na niej zdjęcia:" ptaszków"," malarz"," handlarzy"," cwaniaków"," pijaków". Od razu podpowiadam! Tablica musi być bardzo duża.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**]

Po wyzdrowieniu, całe ferie społeczne odśnieżanie szpitala i pogotowia ratunkowego.Poprzez pracę wybić z głowy głupoty i narażanie innych na niebezpieczeństwo.

Gucia • Wtorek [10.01.2017, 21:41:56] • [IP: 83.17.236.**]

Podziękowania dla młodych ludzi, którzy zauważyli z daleka, że postać na lodzie zniknęła i zainteresowali się tym. Przybyli nad wodę i próbowali go ratować oraz zawiadomili odpowiednie służby. BRAWO JESTEM Z WAS DUMNA.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:50:36] • [IP: 83.11.75.**]

Brawo RATOWNICY MEDYCZNI

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:33:02] • [IP: 83.20.203.**]

Chyba gonił pokemona.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:14:25] • [IP: 31.1.27.**]

malolata powinni ukrac za narazanie siebie i sluzb.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:09:38] • [IP: 37.47.161.**]

znowu bohatersko a co na to mysliwi internet nie zapomina

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:44:17] • [IP: 37.47.182.*]

BRAWO DLA STRAŻAKÓW I LUDZI KTÓRZY POWIADOMILI SŁUŻBY RATUNKOWE.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:21:04] • [IP: 89.174.73.**]

Wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich biorących udział w tej akcji !

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzieci z Baltijska w Golczewie. W ramach współpracy Gminy Golczewo z miastami z okręgu Kalingradzkiego w Rosji gościliśmy w dniach 19-21 maja delegację z Baltyjska i Primorska. W skład delegacji wchodziła drużyna piłkarska juniorów Iskry Baltyjsk (chłopcy rocznik 2005 i 2006) oraz ich opiekunowie. ■ Gabinet Szefa Wydziału Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego potwierdza, że funkcjonariusze CBA prowadzą czynności w gminie Świerzno. - informuję, że czynności prowadzone przez funkcjonariuszy CBA w gminie Świerzno są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. W związku z powyższym jedynie prokuratura, jako gospodarz sprawy, może ewentualnie udzielić więcej informacji - odpowiada biuro CBA. Nieoficjalnie mówi się, że czynności mogą dotyczyć jednego z projektów realizowanych przez gminę Świerzno, którą kieruje wójt Krzysztof Atras ze Stuchowa ■ Powiat kamieński dostał 2,5 mln złotych z rezerwy mostowej państwa na remont mostu i drogi w miejscowości Dusino, w ciągu drogi powiatowej Kamień Pomorski - Recław ■ Morskie Skarby w muzeum WPN w Międzyzdrojach. Dnia 22 .05. 2017 w Galerii Stare Muzeum WPN w Międzyzdrojach odbyły się warsztaty z rysunku przyrodniczego w ramach spotkania z autorem wystawy „Ptaki Wolińskiego Parku Narodowego’ Piotrem Barańskim. ■ Mirosław i Ewa Szmajdowie wspominają turniej taneczny w Międzyzdrojach. Międzyzdroje – miejsce jednej z najważniejszych imprez sportowo-tanecznych w Polsce dla par seniorskich i nie tylko. Z tańcem mamy do czynienia już od 25 lat. Zaczynaliśmy jeszcze w latach 90-tych. Poznaliśmy się na parkiecie w jednym z poznańskich klubów tańca, kiedy nasz trener postanowił, że zostaniemy partnerami. No i tak już zostało do dziś. W międzyczasie się zakochaliśmy, pobraliśmy, wychowaliśmy wspaniałą córkę i teraz dalej tańczymy. Od kilku lat, co roku w maju, przyjeżdżamy do Międzyzdrojów na Turniej Tańca Towarzyskiego „Perła Bałtyku”, aby spotkać się z innymi dorosłymi parami z całej Polski i rywalizować w tańcu na parkiecie Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 ■ W Kamieniu Pomorskim z udziałem zastępcy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. mgr inż. Jacka Rudzińskiego oraz biskupa Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. Henryka Wejmana odbyła się uroczystość Dnia Strażaka oraz 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej ■ W niedzielę 4 czerwca Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, gmina Golczewo organizuje I Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach. ■ Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! ■ W Międzyzdrojach kwiaty łagodzą obyczaje. Zielona brygada już w akcji. Ruszyły nasadzenia na ulicach Międzyzdrojów. Czy najpopularniejszy kurort w Zachodniopomorskiem znów zadziwi turystów i mieszkańców finezyjnymi kompozycjami kwiatów ■ Niewybuch na cmentarzu w Golczewie. Do akcji ruszyli saperzy. W czwartkowy poranek, na cmentarzu komunalnym w Golczewie znaleziono niewybuch. Na pocisk artyleryjski w trakcie przygotowania miejsca pod pochówek, natknęli się pracownicy cmentarza ■