POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 17:41:22] • Kamień Pomorski

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Około godziny 16-tej służby ratunkowe oraz Policja poinformowane zostały o osobie znajdującej się na lodzie Zalewu Kamieńskiego w pewnym oddaleniu od brzegu w okolicach przystani rybackiej w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kamieniu Pomorskim m.in. z łodzią ratunkową, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Przebywającego na lodzie chłopca udało się strażakom ściągnąć z lodu przy pomocy sań lodowych i lin. Młody amator chodzenia po lodzie został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi kamieńska policja.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [18.01.2017, 17:26:06] • [IP: 31.1.218.**]

Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie, do wejścia na lód namówili go" mądrzejszy" koledzy. Policja powinna wyjaśnić tę sprawę, całe szczęści wszystko zakończyło się dobrze.

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 12:23:01] • [IP: 95.40.161.**]

Chłopiec jest chory...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:47:40] • [IP: 89.174.73.**]

Był chory, a teraz ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:30] • [IP: 81.219.207.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Po co się nawzajem obrzucać błotem, czy naprawdę sprawia to wam przyjemność?

Ja • Czwartek [12.01.2017, 13:48:06] • [IP: 77.115.79.***]

Do gościa Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**] PRACĘ SPOŁECZNE POWINIENEŚ DOSTAĆ ZA OBSZCZYWANIE MURÓW, RZUCANIE PETÓW GDZIE POPADNIE I NIE SPRZĄTANIE ODCHODÓW PO SWOIM PSIE...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:40:10] • [IP: 77.115.79.***]

Brawo dla strażaków, ratowników i całej reszty szybka sprawna akcja...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:50:48] • [IP: 46.134.73.***]

Zgadzam się z wypowiedzią z IP.31.o.32.***

Gość • Środa [11.01.2017, 20:46:12] • [IP: 31.0.32.***]

Wszyscy, którzy są tutaj najmądrzejsi i zgrywają idealnych rodziców chyba trzymają swoje dzieci w klatce, bo każdy NORMALNY rodzic wie, że nie upilnuje się dziecka na KAŻDYM kroku!! Zastanówcie się co piszecie, nie wiecie kim jest, nie znacie go a się wypowiadacie. Prace społeczne? Koszty? A jak straż pożarna ściąga kotki z drzew lub ratuje jakiekolwiek inne zwierzę to nie są koszty? Radzę 10 razy się zastanowić nad swoim komentarzem i nie pisać bzdur. I mam nadzieję, że wszyscy dający" dobre rady" co do wychowania dziecka mają czyste konto i nie zrobili za młodu nic głupiego.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:12:37] • [IP: 83.21.62.**]

Dla wszystkich chlopiec byl chory na autyzm i nie wiedzial co on robi

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:46] • [IP: 83.11.179.***]

Czytał ze zrozumieniem. Z artykułu nie wynika nic, że wpadł do wody. A po kropce piszemy z dużej litery.

Gość • Środa [11.01.2017, 10:22:44] • [IP: 195.205.28.***]

Czytaj ze zrozumieniem. Chłopiec wpadł do wody. i był niepełnoletni.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:32] • [IP: 176.221.110.***]

nie rozumiem chodził sobie po lodzie i go uratowali ? - jak tak to bez sensu, chodzę na lód na łyżwy teraz niemal codziennie, dobrze że nie ma wokół mnie społeczników bo by mnie ratowali co chwila. Co innego jak była to osoba niepełnoletnia i to jeszcze w pojedynkę. jeszcze raz to on wpadł czy nie ?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:00:55] • [IP: 83.3.70.***]

A gdzie był kamieński WOPR?Przecież to oni pilnują bezpieczeństwa na wodach zalewu.

Gość • Środa [11.01.2017, 07:29:09] • [IP: 78.11.124.*]

Proponuję koło ratusza wystawić tablicę i wywieszać na niej zdjęcia:" ptaszków"," malarz"," handlarzy"," cwaniaków"," pijaków". Od razu podpowiadam! Tablica musi być bardzo duża.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**]

Po wyzdrowieniu, całe ferie społeczne odśnieżanie szpitala i pogotowia ratunkowego.Poprzez pracę wybić z głowy głupoty i narażanie innych na niebezpieczeństwo.

Gucia • Wtorek [10.01.2017, 21:41:56] • [IP: 83.17.236.**]

Podziękowania dla młodych ludzi, którzy zauważyli z daleka, że postać na lodzie zniknęła i zainteresowali się tym. Przybyli nad wodę i próbowali go ratować oraz zawiadomili odpowiednie służby. BRAWO JESTEM Z WAS DUMNA.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:50:36] • [IP: 83.11.75.**]

Brawo RATOWNICY MEDYCZNI

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:33:02] • [IP: 83.20.203.**]

Chyba gonił pokemona.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:14:25] • [IP: 31.1.27.**]

malolata powinni ukrac za narazanie siebie i sluzb.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:09:38] • [IP: 37.47.161.**]

znowu bohatersko a co na to mysliwi internet nie zapomina

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:44:17] • [IP: 37.47.182.*]

BRAWO DLA STRAŻAKÓW I LUDZI KTÓRZY POWIADOMILI SŁUŻBY RATUNKOWE.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:21:04] • [IP: 89.174.73.**]

Wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich biorących udział w tej akcji !

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■