POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 17:41:22] • Kamień Pomorski

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Około godziny 16-tej służby ratunkowe oraz Policja poinformowane zostały o osobie znajdującej się na lodzie Zalewu Kamieńskiego w pewnym oddaleniu od brzegu w okolicach przystani rybackiej w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kamieniu Pomorskim m.in. z łodzią ratunkową, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Przebywającego na lodzie chłopca udało się strażakom ściągnąć z lodu przy pomocy sań lodowych i lin. Młody amator chodzenia po lodzie został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi kamieńska policja.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [18.01.2017, 17:26:06] • [IP: 31.1.218.**]

Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie, do wejścia na lód namówili go" mądrzejszy" koledzy. Policja powinna wyjaśnić tę sprawę, całe szczęści wszystko zakończyło się dobrze.

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 12:23:01] • [IP: 95.40.161.**]

Chłopiec jest chory...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:47:40] • [IP: 89.174.73.**]

Był chory, a teraz ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:30] • [IP: 81.219.207.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Po co się nawzajem obrzucać błotem, czy naprawdę sprawia to wam przyjemność?

Ja • Czwartek [12.01.2017, 13:48:06] • [IP: 77.115.79.***]

Do gościa Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**] PRACĘ SPOŁECZNE POWINIENEŚ DOSTAĆ ZA OBSZCZYWANIE MURÓW, RZUCANIE PETÓW GDZIE POPADNIE I NIE SPRZĄTANIE ODCHODÓW PO SWOIM PSIE...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:40:10] • [IP: 77.115.79.***]

Brawo dla strażaków, ratowników i całej reszty szybka sprawna akcja...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:50:48] • [IP: 46.134.73.***]

Zgadzam się z wypowiedzią z IP.31.o.32.***

Gość • Środa [11.01.2017, 20:46:12] • [IP: 31.0.32.***]

Wszyscy, którzy są tutaj najmądrzejsi i zgrywają idealnych rodziców chyba trzymają swoje dzieci w klatce, bo każdy NORMALNY rodzic wie, że nie upilnuje się dziecka na KAŻDYM kroku!! Zastanówcie się co piszecie, nie wiecie kim jest, nie znacie go a się wypowiadacie. Prace społeczne? Koszty? A jak straż pożarna ściąga kotki z drzew lub ratuje jakiekolwiek inne zwierzę to nie są koszty? Radzę 10 razy się zastanowić nad swoim komentarzem i nie pisać bzdur. I mam nadzieję, że wszyscy dający" dobre rady" co do wychowania dziecka mają czyste konto i nie zrobili za młodu nic głupiego.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:12:37] • [IP: 83.21.62.**]

Dla wszystkich chlopiec byl chory na autyzm i nie wiedzial co on robi

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:46] • [IP: 83.11.179.***]

Czytał ze zrozumieniem. Z artykułu nie wynika nic, że wpadł do wody. A po kropce piszemy z dużej litery.

Gość • Środa [11.01.2017, 10:22:44] • [IP: 195.205.28.***]

Czytaj ze zrozumieniem. Chłopiec wpadł do wody. i był niepełnoletni.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:32] • [IP: 176.221.110.***]

nie rozumiem chodził sobie po lodzie i go uratowali ? - jak tak to bez sensu, chodzę na lód na łyżwy teraz niemal codziennie, dobrze że nie ma wokół mnie społeczników bo by mnie ratowali co chwila. Co innego jak była to osoba niepełnoletnia i to jeszcze w pojedynkę. jeszcze raz to on wpadł czy nie ?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:00:55] • [IP: 83.3.70.***]

A gdzie był kamieński WOPR?Przecież to oni pilnują bezpieczeństwa na wodach zalewu.

Gość • Środa [11.01.2017, 07:29:09] • [IP: 78.11.124.*]

Proponuję koło ratusza wystawić tablicę i wywieszać na niej zdjęcia:" ptaszków"," malarz"," handlarzy"," cwaniaków"," pijaków". Od razu podpowiadam! Tablica musi być bardzo duża.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**]

Po wyzdrowieniu, całe ferie społeczne odśnieżanie szpitala i pogotowia ratunkowego.Poprzez pracę wybić z głowy głupoty i narażanie innych na niebezpieczeństwo.

Gucia • Wtorek [10.01.2017, 21:41:56] • [IP: 83.17.236.**]

Podziękowania dla młodych ludzi, którzy zauważyli z daleka, że postać na lodzie zniknęła i zainteresowali się tym. Przybyli nad wodę i próbowali go ratować oraz zawiadomili odpowiednie służby. BRAWO JESTEM Z WAS DUMNA.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:50:36] • [IP: 83.11.75.**]

Brawo RATOWNICY MEDYCZNI

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:33:02] • [IP: 83.20.203.**]

Chyba gonił pokemona.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:14:25] • [IP: 31.1.27.**]

malolata powinni ukrac za narazanie siebie i sluzb.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:09:38] • [IP: 37.47.161.**]

znowu bohatersko a co na to mysliwi internet nie zapomina

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:44:17] • [IP: 37.47.182.*]

BRAWO DLA STRAŻAKÓW I LUDZI KTÓRZY POWIADOMILI SŁUŻBY RATUNKOWE.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:21:04] • [IP: 89.174.73.**]

Wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich biorących udział w tej akcji !

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Poszukiwania Eweliny Tarajko zostają odwołane. Policjanci odnaleźli już na terenie Świnoujścia zaginioną 26-latkę ■ Nieobecni- wyróźnieni. Policjani otrzymali akty mianowania, wyróźnienia oraz nagrody. 3 sierpnia 2017r. Komendant Powiatowy Policji w Kamieniu Pomorskim mł. insp. Leszek Nowak, wręczył akty mianowania, wyróżnienia oraz nagrody dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, którzy nie mogli uczestniczyć w powiatowych obchodach Święta Policji ■ Mieszkaniec pyta, dlaczego Gmina Międzyzdroje nielegalnie pobiera opłaty za parkowanie w soboty? My wyjaśniamy: W tej sprawie zapadł już wyrok! ■ Dzika plaża na zachód od Międzyzdrojów- to idelane miejsce do plażowania! ■ Kto żyw do żniw – Każdy kłos na wagę złota ■ Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przystąpiło do projektu „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych”. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie zgłoszone przez nas wnioski z pomysłami na inicjatywy społeczne uzyskały akceptację komisji i otrzymały dotacje ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Na naszą skrzynkę mailową dostaliśmy wiadomość od Czytelnika, który w załączniku przysłał nam zdjęcia zaniedbanego Kamienia Pomorskiego ■ Dzień konkursowy ostatniej letniej edycji KARAWANY KULTURY 2017 (Jomsy Games of Culture Caravan) już za nami. 5 sierpnia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach uczestnicy z Polski, Białorusi i Łotwy dali z siebie wszystko walcząc o nagrody w nominacjach teatr, wokal i taniec. Polskę reprezentowali: Wiktoria Kiełbasa (Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie, instruktor - Maja Koterba), Katarzyna Stryczek (Kamieński Dom Kultury, Kamień Pomorski, instruktor - Valerii Burianenko), Agnieszka Szaforz (MDK Międzyzdroje, instruktor - Inna Żołudiewa), Izabela Wnorowska, Weronika Markiewicz (MDK w Świnoujściu, instruktor - Marina Nikoriuk). ■ Na Ostrowiu na Dziwnie oraz na wolińskich błoniach trwa XXIII Festiwal Słowian i Wikingów, uczestniczy w nich ponad 2,5 tysiąca rekonstruktorów, rzemieślników i kupców ■ Strabag podpisał umowę na przebudowę drogi Skarchowo - Dusin ■ Miło mi poinformować szanowne dzieci ze szkół podstawowych Gminy Wolin iż Euroregion Pomerania zatwierdził nasz projekt festiwalu piosenki dla dzieci. Projekt ten zostanie sfinansowany w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG VA oraz środków z Unii Europejskiej ■Plaga komarów w Dziwnowie! Mieszkańcy rozkładają ręce ■ Oddział Internistyczny w kamieńskim szpitalu czasowo zawiesił swoją działalność! Od 2 sierpnia Oddział Internistyczny w Szpitalu św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim czasowo zawiesił przyjmowanie pacjentów. W tej chwili wszystkie osoby, wymagające opieki internistycznej, są kierowane do innych szpitali w województwie zachodniopomorskim. - Zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o tymczasowym zawieszeniu działalności oddziału z powodu nagłej choroby jednego z lekarzy oraz odejścia z pracy drugiego. Intensywnie szukamy nowych lekarzy, żeby przywrócić normalne funkcjonowanie oddziału. Robimy co w naszej mocy, żeby stało się to jak najszybciej, bo w okresie wakacyjnym zawsze mamy wielu pacjentów - powiedział Arkadiusz Michalak, dyrektor szpitala. Obecnie opieka na oddziale jest zabezpieczona przez jednego specjalistę chorób wewnętrznych. Pozostałe oddziały szpitala funkcjonują bez zmian ■