POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [10.01.2017, 17:41:22] • Kamień Pomorski

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Około godziny 16-tej służby ratunkowe oraz Policja poinformowane zostały o osobie znajdującej się na lodzie Zalewu Kamieńskiego w pewnym oddaleniu od brzegu w okolicach przystani rybackiej w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kamieniu Pomorskim m.in. z łodzią ratunkową, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. Przebywającego na lodzie chłopca udało się strażakom ściągnąć z lodu przy pomocy sań lodowych i lin. Młody amator chodzenia po lodzie został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

Postępowanie wyjaśniające w sprawie prowadzi kamieńska policja.

Strażacy uratowali chłopca, który wszedł na zamarznięty Zalew Kamieński

fot. kam

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [18.01.2017, 17:26:06] • [IP: 31.1.218.**]

Chłopiec jest niepełnosprawny intelektualnie, do wejścia na lód namówili go" mądrzejszy" koledzy. Policja powinna wyjaśnić tę sprawę, całe szczęści wszystko zakończyło się dobrze.

Gość • Poniedziałek [16.01.2017, 12:23:01] • [IP: 95.40.161.**]

Chłopiec jest chory...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:47:40] • [IP: 89.174.73.**]

Był chory, a teraz ?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:13:30] • [IP: 81.219.207.***]

Najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Po co się nawzajem obrzucać błotem, czy naprawdę sprawia to wam przyjemność?

Ja • Czwartek [12.01.2017, 13:48:06] • [IP: 77.115.79.***]

Do gościa Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**] PRACĘ SPOŁECZNE POWINIENEŚ DOSTAĆ ZA OBSZCZYWANIE MURÓW, RZUCANIE PETÓW GDZIE POPADNIE I NIE SPRZĄTANIE ODCHODÓW PO SWOIM PSIE...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:40:10] • [IP: 77.115.79.***]

Brawo dla strażaków, ratowników i całej reszty szybka sprawna akcja...

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:50:48] • [IP: 46.134.73.***]

Zgadzam się z wypowiedzią z IP.31.o.32.***

Gość • Środa [11.01.2017, 20:46:12] • [IP: 31.0.32.***]

Wszyscy, którzy są tutaj najmądrzejsi i zgrywają idealnych rodziców chyba trzymają swoje dzieci w klatce, bo każdy NORMALNY rodzic wie, że nie upilnuje się dziecka na KAŻDYM kroku!! Zastanówcie się co piszecie, nie wiecie kim jest, nie znacie go a się wypowiadacie. Prace społeczne? Koszty? A jak straż pożarna ściąga kotki z drzew lub ratuje jakiekolwiek inne zwierzę to nie są koszty? Radzę 10 razy się zastanowić nad swoim komentarzem i nie pisać bzdur. I mam nadzieję, że wszyscy dający" dobre rady" co do wychowania dziecka mają czyste konto i nie zrobili za młodu nic głupiego.

Gość • Środa [11.01.2017, 14:12:37] • [IP: 83.21.62.**]

Dla wszystkich chlopiec byl chory na autyzm i nie wiedzial co on robi

Gość • Środa [11.01.2017, 12:14:46] • [IP: 83.11.179.***]

Czytał ze zrozumieniem. Z artykułu nie wynika nic, że wpadł do wody. A po kropce piszemy z dużej litery.

Gość • Środa [11.01.2017, 10:22:44] • [IP: 195.205.28.***]

Czytaj ze zrozumieniem. Chłopiec wpadł do wody. i był niepełnoletni.

Gość • Środa [11.01.2017, 08:10:32] • [IP: 176.221.110.***]

nie rozumiem chodził sobie po lodzie i go uratowali ? - jak tak to bez sensu, chodzę na lód na łyżwy teraz niemal codziennie, dobrze że nie ma wokół mnie społeczników bo by mnie ratowali co chwila. Co innego jak była to osoba niepełnoletnia i to jeszcze w pojedynkę. jeszcze raz to on wpadł czy nie ?

Gość • Środa [11.01.2017, 08:00:55] • [IP: 83.3.70.***]

A gdzie był kamieński WOPR?Przecież to oni pilnują bezpieczeństwa na wodach zalewu.

Gość • Środa [11.01.2017, 07:29:09] • [IP: 78.11.124.*]

Proponuję koło ratusza wystawić tablicę i wywieszać na niej zdjęcia:" ptaszków"," malarz"," handlarzy"," cwaniaków"," pijaków". Od razu podpowiadam! Tablica musi być bardzo duża.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:53:02] • [IP: 62.69.203.**]

Po wyzdrowieniu, całe ferie społeczne odśnieżanie szpitala i pogotowia ratunkowego.Poprzez pracę wybić z głowy głupoty i narażanie innych na niebezpieczeństwo.

Gucia • Wtorek [10.01.2017, 21:41:56] • [IP: 83.17.236.**]

Podziękowania dla młodych ludzi, którzy zauważyli z daleka, że postać na lodzie zniknęła i zainteresowali się tym. Przybyli nad wodę i próbowali go ratować oraz zawiadomili odpowiednie służby. BRAWO JESTEM Z WAS DUMNA.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:50:36] • [IP: 83.11.75.**]

Brawo RATOWNICY MEDYCZNI

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:33:02] • [IP: 83.20.203.**]

Chyba gonił pokemona.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:14:25] • [IP: 31.1.27.**]

malolata powinni ukrac za narazanie siebie i sluzb.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 20:09:38] • [IP: 37.47.161.**]

znowu bohatersko a co na to mysliwi internet nie zapomina

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:44:17] • [IP: 37.47.182.*]

BRAWO DLA STRAŻAKÓW I LUDZI KTÓRZY POWIADOMILI SŁUŻBY RATUNKOWE.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:21:04] • [IP: 89.174.73.**]

Wyrazy szacunku i uznania dla wszystkich biorących udział w tej akcji !

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■