POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 15:10:25] • Gmina Wolin

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

fot. Czytelnik

Po Ładzinie błąka się samotny pies. Jest to stary owczarek niemiecki. Może ktoś go rozpoznaje, może szuka go właściciel?

Ostatni raz pies był widziany dzisiaj, 8 stycznia 2017r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:06] • [IP: 5.172.234.***]

Czy jeszcze widziany jest tam ten biedny piesek?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:31:31] • [IP: 31.62.142.**]

:) Pozdrawiam sprzedawce szwedzkiej karmy:)

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:53:28] • [IP: 83.8.185.**]

Dzień dobry, Sprzedawca szwedzkiej karmy husse się kłania. Otóż to właśnie ja wysłałem to zdjęcie z prośbą o, , pomoc" w tej sprawie do redakcji ikamien.pl. Staraliśmy się pieska złapać ale nam nie wyszło. Póki co dostał miskę z jedzeniem i czystą wodą. Dziś go nie widziałem, może znalazł się właściciel.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:48:11] • [IP: 46.171.188.***]

Czy ktoś z Ładzina skontaktował się ze schroniskiem albo strażą miejską w Wolinie czy pod czyj tam rejon Ładzin należy? Pies wydaje się bardzo wychudzony, przynajmniej tak wygląda na zdjęciu, więc to raczej nie ofiara fajerwerków a celowe porzucenie. Co za podłość, do ludzi, którzy coś takiego robią to wróci, ale teraz najważniejsze, żeby zwierzak przestał cierpieć.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:43:21] • [IP: 188.146.93.***]

zróbcie coś a nie tylko zdjęcia pstrykacie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:04:02] • [IP: 37.187.7.**]

nie sa potrzebne, pewnie ktos podkarmi

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:59:49] • [IP: 31.0.65.***]

Sprzedawca karmy to myśli o sprzdarzy i o biznesie a nie o nianczeniu kundli

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:54:46] • [IP: 37.47.139.***]

A gdzie są odpowiednie służby !!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:43:38] • [IP: 46.169.104.*]

a tam tyle co mieszka sprzedawca szwedzkiej karmy i jak zawsze nam nabywcom mówi Jemu psi los nie jest obcy, to może coś zainicjuje w tym temacie, sam mam 2 pieski i dbam o ich komfort w czasie totalnego strzelania petardami, ładny piesek, oby właściciel jego się odnalazł

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:32] • [IP: 51.15.39.*]

hauhau

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:45:03] • [IP: 188.146.95.**]

Uważam, że należałoby skontaktować się ze schroniskiem w sosnowicach, oni go zabiorą, gdyż do nich administracyjnie należy ten teren.czy piesek jest tam wydany notorycznie czy był widziany jednokrotnie?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:55:35] • [IP: 37.248.158.**]

Nie wierze, że w Ładzinie NIE MA LUDZI O DOBRYM SERCU.Proszę pomożcie jemu.Jak trzeba pomóc to podrzucę karme ale teraz to przygarnijcie go nie sie ogrzeje i pozywi.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:46:31] • [IP: 37.248.158.**]

Nie zostawiajcie go tak samego na pastwe losu.Pomóżcie mu przetrwac to najgorsze. On sie Wam odwdzięczy swoja miloscią i przywiązaniem.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:29:55] • [IP: 62.69.203.**]

Efekt Sylwestrowej Nocy i tych j...nych s...w, co odpalają petardy.Fajerwerki o północy tak, ale petardy hukowe powinny być zakazane pod karą więzienia.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:34] • [IP: 79.186.222.**]

Dajcie chociazbiednemu psu jesci pic bo taki jest strasznie wychudzony

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:22] • [IP: 83.11.83.***]

Boże jak mi go szkoda. Gdyby nie to że jestem więcej poza domem niż w domu przygarnelabym.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:18:06] • [IP: 83.20.237.***]

Kochani, przygarnijcie go! Przecież macie serce! Nie pozwólcie mu cierpieć! Również mam trójkę czworonogów i ze względów czysto finansowych nie mogę przygarnąć ich więcej. Ubolewam nad tym bardzo... WARTO POMAGAĆ...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 15:48:40] • [IP: 37.248.158.**]

Może ktos go przygarnie ktos kto ma serce nie z lodu. On tak chyba juz długo chodzi i szuka prawdziwego domu.Mam juz 3 porzucone zwiarzatka i nie mam miejsca na kolejnego.ZNAJDZCIE JEMU SCHRONIENIE.SZKODA GO, ZE TAK CIERPI.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 62 miliony złotych, 120 tys. wolontariuszy, 1700 sztabów oraz olbrzymie wsparcie mediów. W ciągu ostatnich trzech dni o WOŚP pojawiło się ponad 10 tysięcy wzmianek o wartości 28,5 mln złotych. Tegoroczny brak wsparcia TVP najwyraźniej nie przeszkodził Orkiestrze w zyskaniu medialnego rozgłosu – wynika z raportu PRESS-SERVICE Monitoring Mediów ■ W Golczewie rozdano „Golczewskie Żabki”. Jorgo Apostolu, Bogdan Wierchanowski, Stadnina Kucy Szetlanckich, Miody Golczewskie, Andrej Vedmuk to osoby oraz podmioty gospodarcze, laureaci „Golczewskich Żabek” za osiągnięcia w 2016 roku. ■ Złe warunki jazdy na zasypanych drogach. Walka o cenne sekundy by uratować życie. 13 grudnia i to w piątek wiele dróg w naszym powiecie były zasypane i trudne do jazdy samochodem. Właśnie około 13-tej w Lubinie jeden mieszkaniec dostał zawału serca. Jednostki ratownicze miały problem z dojazdem. Całe szczęście że znalazł się na miejscu strażak ratownik z OSP Lubin który był przeszkolony w ratowaniu życia. Do pomocy Centrum 112 wysłało karetkę, OSP Lubin i PSP Międzyzdroje ■ Ostatnie dzieło Andrzeja Wajdy do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! Znamy najnowszy repertuar kina Eva w Międzyzdrojach. Na widzów czekają takie filmy jak: Kubo i dwie struny, Po prostu przyjaźń oraz ostatni film Andrzeja Wajdy- Powidoki ■ Pod okiem kamery dwukrotnie włamali się do domu w Dziwnowie! Zobacz złodziei w akcji! ■ Sukces uczniów szkoły podstawowej z Kamienia Pomorskiego. Zdobyli 3 miejsce na konkursie plastycznym! Dzieci z kółka plastycznego klas 4-6 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie, na wykonanie z materiałów recyklingowych ,modelu przestrzennego kosmicznego pojazdu. Konkurs ogłosiła firma G. EN. Gaz Energia z siedzibą w Tarnowie Podgórnym ,której filia jest również w Kamieniu Pomorskim. 21- go listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i miło nam powiadomić, że kółko plastyczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim zdobyło trzecie miejsce, a tym samym wygrało dla szkoły tablicę interaktywną z całym potrzebnym oprzyrządowaniem, również z projektorem ,a dzieci dostały upominki od firmy. Dzieciom życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy. Na zdjęciach dzieci z kółka wraz z przedstawicielką firmy G. EN Gaz Energia Magdaleną Wodnicką, Pani Dyrektor szkoły Elżbieta Słowik i opiekunka koła plastycznego Dorota Jędrzejewska - Motyka oraz dzieci podczas tworzenia i gotowy statek kosmiczny. ■ Dzięki współpracy Policjantów ze Świnoujścia i Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie oraz funkcjonariuszy z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Głównej Policji poszukiwany do sprawy zabójstwa 19 -latka na terenie Świnoujścia, 26 - letni mężczyzna został dzisiaj zatrzymany na terenie innego państwa. Zespól Prasowy KWP w Szczecinie ■ Na północy kraju, południowym-zachodzie i lokalnie w centrum wystąpią silne porywy prędkości wiatru do 80 km/h. Nad morzem sztorm ■ Ostatni film Andrzeja Wajdy do objerzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! Od 13 stycznia kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza swoich widzów na takie produkcje filmowe jak: Kubo i dwie struny, Po prostu przyjaźń, oraz ostatni film Andrzeja Wajdy, Powidoki ■ Mieszkaniec powiatu kamieńskiego pomalował farbą drzwi wejściowe do Sądu Rejonowego, ściany kościoła oraz Prokuratury Rejonowej. Mieszkaniec powiatu kamieńskiego, który w dniu 3 stycznia 2017 roku dopuścił się aktów wandalizmu polegających na niszczeniu mienia, w wyniku działań przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem ■ Salon fryzjerski z Wolina dla WOŚP. - Bądźcie z nami w niedzielę, 15 stycznia! Najlepsi fryzjerzy czekają, by uczynić Was piękniejszymi! – do udziału we fryzjerskiej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca Jurek Owsiak. W ogólnopolskiej akcji bierze udział salon fryzjerski Danuty Łużnej z Wolina (ul. Słowiańska 1E) ■ Może to Twój psiak błąka się po Kamieniu Pomorskim? Jeden z naszych Czytelników zwrócił się do nas z prośbą o opublikowanie zdjęcia psa, który błąka się po ulicy Bałtyckiej w Kamieniu Pomorskim. - Pojawił się tam już jakiś czas temu. Jest lekko zaniedbany, ma obrożę. Na pierwszy rzut oka widać, że nie boi się ludzi. Najczęściej można go spotkać pod blokiem przy ulicy Bałtyckiej 3a ■ Garstka pozbawionych człowieczeństwa ludzi z bloku nr 22 przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową Zdrój zabiła deską okienko piwniczne, skazując tym samym zimujące tam wcześniej koty na śmierć z wyziębienia. Czy nieznajomość prawa zwalnia nas od jego przestrzegania? Bo według ustawy o ochronie o wolno bytujących zwierzętach, którą przeczytałam, prawo zostało ewidentnie złamane.Osoba, która utrudnia innym osobom opiekę nad bezdomnymi lub wolno żyjącymi zwierzętami, podlega karze tak samo jakby się nad nimi znęcała ■ Uwaga, mieszkańcy Kołczewa, zabraknie prądu. Jak informuje ENEA Operator, trwają planowane wyłączenia prądu. Tym razem energii elektrycznej nie będą mieli mieszkańcy Kołczewa - 09 stycznia 2017r. od godziny 09:00 do 14:00 ul. Osadników Wojskowych i Kościelna ■