POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 15:10:25] • Gmina Wolin

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

fot. Czytelnik

Po Ładzinie błąka się samotny pies. Jest to stary owczarek niemiecki. Może ktoś go rozpoznaje, może szuka go właściciel?

Ostatni raz pies był widziany dzisiaj, 8 stycznia 2017r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:06] • [IP: 5.172.234.***]

Czy jeszcze widziany jest tam ten biedny piesek?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:31:31] • [IP: 31.62.142.**]

:) Pozdrawiam sprzedawce szwedzkiej karmy:)

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:53:28] • [IP: 83.8.185.**]

Dzień dobry, Sprzedawca szwedzkiej karmy husse się kłania. Otóż to właśnie ja wysłałem to zdjęcie z prośbą o, , pomoc" w tej sprawie do redakcji ikamien.pl. Staraliśmy się pieska złapać ale nam nie wyszło. Póki co dostał miskę z jedzeniem i czystą wodą. Dziś go nie widziałem, może znalazł się właściciel.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:48:11] • [IP: 46.171.188.***]

Czy ktoś z Ładzina skontaktował się ze schroniskiem albo strażą miejską w Wolinie czy pod czyj tam rejon Ładzin należy? Pies wydaje się bardzo wychudzony, przynajmniej tak wygląda na zdjęciu, więc to raczej nie ofiara fajerwerków a celowe porzucenie. Co za podłość, do ludzi, którzy coś takiego robią to wróci, ale teraz najważniejsze, żeby zwierzak przestał cierpieć.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:43:21] • [IP: 188.146.93.***]

zróbcie coś a nie tylko zdjęcia pstrykacie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:04:02] • [IP: 37.187.7.**]

nie sa potrzebne, pewnie ktos podkarmi

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:59:49] • [IP: 31.0.65.***]

Sprzedawca karmy to myśli o sprzdarzy i o biznesie a nie o nianczeniu kundli

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:54:46] • [IP: 37.47.139.***]

A gdzie są odpowiednie służby !!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:43:38] • [IP: 46.169.104.*]

a tam tyle co mieszka sprzedawca szwedzkiej karmy i jak zawsze nam nabywcom mówi Jemu psi los nie jest obcy, to może coś zainicjuje w tym temacie, sam mam 2 pieski i dbam o ich komfort w czasie totalnego strzelania petardami, ładny piesek, oby właściciel jego się odnalazł

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:32] • [IP: 51.15.39.*]

hauhau

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:45:03] • [IP: 188.146.95.**]

Uważam, że należałoby skontaktować się ze schroniskiem w sosnowicach, oni go zabiorą, gdyż do nich administracyjnie należy ten teren.czy piesek jest tam wydany notorycznie czy był widziany jednokrotnie?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:55:35] • [IP: 37.248.158.**]

Nie wierze, że w Ładzinie NIE MA LUDZI O DOBRYM SERCU.Proszę pomożcie jemu.Jak trzeba pomóc to podrzucę karme ale teraz to przygarnijcie go nie sie ogrzeje i pozywi.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:46:31] • [IP: 37.248.158.**]

Nie zostawiajcie go tak samego na pastwe losu.Pomóżcie mu przetrwac to najgorsze. On sie Wam odwdzięczy swoja miloscią i przywiązaniem.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:29:55] • [IP: 62.69.203.**]

Efekt Sylwestrowej Nocy i tych j...nych s...w, co odpalają petardy.Fajerwerki o północy tak, ale petardy hukowe powinny być zakazane pod karą więzienia.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:34] • [IP: 79.186.222.**]

Dajcie chociazbiednemu psu jesci pic bo taki jest strasznie wychudzony

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:22] • [IP: 83.11.83.***]

Boże jak mi go szkoda. Gdyby nie to że jestem więcej poza domem niż w domu przygarnelabym.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:18:06] • [IP: 83.20.237.***]

Kochani, przygarnijcie go! Przecież macie serce! Nie pozwólcie mu cierpieć! Również mam trójkę czworonogów i ze względów czysto finansowych nie mogę przygarnąć ich więcej. Ubolewam nad tym bardzo... WARTO POMAGAĆ...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 15:48:40] • [IP: 37.248.158.**]

Może ktos go przygarnie ktos kto ma serce nie z lodu. On tak chyba juz długo chodzi i szuka prawdziwego domu.Mam juz 3 porzucone zwiarzatka i nie mam miejsca na kolejnego.ZNAJDZCIE JEMU SCHRONIENIE.SZKODA GO, ZE TAK CIERPI.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■