POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 15:10:25] • Gmina Wolin

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

fot. Czytelnik

Po Ładzinie błąka się samotny pies. Jest to stary owczarek niemiecki. Może ktoś go rozpoznaje, może szuka go właściciel?

Ostatni raz pies był widziany dzisiaj, 8 stycznia 2017r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:06] • [IP: 5.172.234.***]

Czy jeszcze widziany jest tam ten biedny piesek?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:31:31] • [IP: 31.62.142.**]

:) Pozdrawiam sprzedawce szwedzkiej karmy:)

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:53:28] • [IP: 83.8.185.**]

Dzień dobry, Sprzedawca szwedzkiej karmy husse się kłania. Otóż to właśnie ja wysłałem to zdjęcie z prośbą o, , pomoc" w tej sprawie do redakcji ikamien.pl. Staraliśmy się pieska złapać ale nam nie wyszło. Póki co dostał miskę z jedzeniem i czystą wodą. Dziś go nie widziałem, może znalazł się właściciel.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:48:11] • [IP: 46.171.188.***]

Czy ktoś z Ładzina skontaktował się ze schroniskiem albo strażą miejską w Wolinie czy pod czyj tam rejon Ładzin należy? Pies wydaje się bardzo wychudzony, przynajmniej tak wygląda na zdjęciu, więc to raczej nie ofiara fajerwerków a celowe porzucenie. Co za podłość, do ludzi, którzy coś takiego robią to wróci, ale teraz najważniejsze, żeby zwierzak przestał cierpieć.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:43:21] • [IP: 188.146.93.***]

zróbcie coś a nie tylko zdjęcia pstrykacie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:04:02] • [IP: 37.187.7.**]

nie sa potrzebne, pewnie ktos podkarmi

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:59:49] • [IP: 31.0.65.***]

Sprzedawca karmy to myśli o sprzdarzy i o biznesie a nie o nianczeniu kundli

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:54:46] • [IP: 37.47.139.***]

A gdzie są odpowiednie służby !!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:43:38] • [IP: 46.169.104.*]

a tam tyle co mieszka sprzedawca szwedzkiej karmy i jak zawsze nam nabywcom mówi Jemu psi los nie jest obcy, to może coś zainicjuje w tym temacie, sam mam 2 pieski i dbam o ich komfort w czasie totalnego strzelania petardami, ładny piesek, oby właściciel jego się odnalazł

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:32] • [IP: 51.15.39.*]

hauhau

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:45:03] • [IP: 188.146.95.**]

Uważam, że należałoby skontaktować się ze schroniskiem w sosnowicach, oni go zabiorą, gdyż do nich administracyjnie należy ten teren.czy piesek jest tam wydany notorycznie czy był widziany jednokrotnie?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:55:35] • [IP: 37.248.158.**]

Nie wierze, że w Ładzinie NIE MA LUDZI O DOBRYM SERCU.Proszę pomożcie jemu.Jak trzeba pomóc to podrzucę karme ale teraz to przygarnijcie go nie sie ogrzeje i pozywi.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:46:31] • [IP: 37.248.158.**]

Nie zostawiajcie go tak samego na pastwe losu.Pomóżcie mu przetrwac to najgorsze. On sie Wam odwdzięczy swoja miloscią i przywiązaniem.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:29:55] • [IP: 62.69.203.**]

Efekt Sylwestrowej Nocy i tych j...nych s...w, co odpalają petardy.Fajerwerki o północy tak, ale petardy hukowe powinny być zakazane pod karą więzienia.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:34] • [IP: 79.186.222.**]

Dajcie chociazbiednemu psu jesci pic bo taki jest strasznie wychudzony

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:22] • [IP: 83.11.83.***]

Boże jak mi go szkoda. Gdyby nie to że jestem więcej poza domem niż w domu przygarnelabym.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:18:06] • [IP: 83.20.237.***]

Kochani, przygarnijcie go! Przecież macie serce! Nie pozwólcie mu cierpieć! Również mam trójkę czworonogów i ze względów czysto finansowych nie mogę przygarnąć ich więcej. Ubolewam nad tym bardzo... WARTO POMAGAĆ...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 15:48:40] • [IP: 37.248.158.**]

Może ktos go przygarnie ktos kto ma serce nie z lodu. On tak chyba juz długo chodzi i szuka prawdziwego domu.Mam juz 3 porzucone zwiarzatka i nie mam miejsca na kolejnego.ZNAJDZCIE JEMU SCHRONIENIE.SZKODA GO, ZE TAK CIERPI.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W hali widowiskowo - sportowej w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 9 odbędą się III Targi Pracy połączone z Tragami Edukacyjnymi ■ Czytelnik ostrzega użytkowników przed ścieżką rowerową z Unina do Międzywodzia ■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■