POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 15:10:25] • Gmina Wolin

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

fot. Czytelnik

Po Ładzinie błąka się samotny pies. Jest to stary owczarek niemiecki. Może ktoś go rozpoznaje, może szuka go właściciel?

Ostatni raz pies był widziany dzisiaj, 8 stycznia 2017r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:06] • [IP: 5.172.234.***]

Czy jeszcze widziany jest tam ten biedny piesek?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:31:31] • [IP: 31.62.142.**]

:) Pozdrawiam sprzedawce szwedzkiej karmy:)

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:53:28] • [IP: 83.8.185.**]

Dzień dobry, Sprzedawca szwedzkiej karmy husse się kłania. Otóż to właśnie ja wysłałem to zdjęcie z prośbą o, , pomoc" w tej sprawie do redakcji ikamien.pl. Staraliśmy się pieska złapać ale nam nie wyszło. Póki co dostał miskę z jedzeniem i czystą wodą. Dziś go nie widziałem, może znalazł się właściciel.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:48:11] • [IP: 46.171.188.***]

Czy ktoś z Ładzina skontaktował się ze schroniskiem albo strażą miejską w Wolinie czy pod czyj tam rejon Ładzin należy? Pies wydaje się bardzo wychudzony, przynajmniej tak wygląda na zdjęciu, więc to raczej nie ofiara fajerwerków a celowe porzucenie. Co za podłość, do ludzi, którzy coś takiego robią to wróci, ale teraz najważniejsze, żeby zwierzak przestał cierpieć.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:43:21] • [IP: 188.146.93.***]

zróbcie coś a nie tylko zdjęcia pstrykacie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:04:02] • [IP: 37.187.7.**]

nie sa potrzebne, pewnie ktos podkarmi

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:59:49] • [IP: 31.0.65.***]

Sprzedawca karmy to myśli o sprzdarzy i o biznesie a nie o nianczeniu kundli

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:54:46] • [IP: 37.47.139.***]

A gdzie są odpowiednie służby !!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:43:38] • [IP: 46.169.104.*]

a tam tyle co mieszka sprzedawca szwedzkiej karmy i jak zawsze nam nabywcom mówi Jemu psi los nie jest obcy, to może coś zainicjuje w tym temacie, sam mam 2 pieski i dbam o ich komfort w czasie totalnego strzelania petardami, ładny piesek, oby właściciel jego się odnalazł

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:32] • [IP: 51.15.39.*]

hauhau

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:45:03] • [IP: 188.146.95.**]

Uważam, że należałoby skontaktować się ze schroniskiem w sosnowicach, oni go zabiorą, gdyż do nich administracyjnie należy ten teren.czy piesek jest tam wydany notorycznie czy był widziany jednokrotnie?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:55:35] • [IP: 37.248.158.**]

Nie wierze, że w Ładzinie NIE MA LUDZI O DOBRYM SERCU.Proszę pomożcie jemu.Jak trzeba pomóc to podrzucę karme ale teraz to przygarnijcie go nie sie ogrzeje i pozywi.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:46:31] • [IP: 37.248.158.**]

Nie zostawiajcie go tak samego na pastwe losu.Pomóżcie mu przetrwac to najgorsze. On sie Wam odwdzięczy swoja miloscią i przywiązaniem.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:29:55] • [IP: 62.69.203.**]

Efekt Sylwestrowej Nocy i tych j...nych s...w, co odpalają petardy.Fajerwerki o północy tak, ale petardy hukowe powinny być zakazane pod karą więzienia.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:34] • [IP: 79.186.222.**]

Dajcie chociazbiednemu psu jesci pic bo taki jest strasznie wychudzony

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:22] • [IP: 83.11.83.***]

Boże jak mi go szkoda. Gdyby nie to że jestem więcej poza domem niż w domu przygarnelabym.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:18:06] • [IP: 83.20.237.***]

Kochani, przygarnijcie go! Przecież macie serce! Nie pozwólcie mu cierpieć! Również mam trójkę czworonogów i ze względów czysto finansowych nie mogę przygarnąć ich więcej. Ubolewam nad tym bardzo... WARTO POMAGAĆ...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 15:48:40] • [IP: 37.248.158.**]

Może ktos go przygarnie ktos kto ma serce nie z lodu. On tak chyba juz długo chodzi i szuka prawdziwego domu.Mam juz 3 porzucone zwiarzatka i nie mam miejsca na kolejnego.ZNAJDZCIE JEMU SCHRONIENIE.SZKODA GO, ZE TAK CIERPI.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Fermy zwierząt futerkowych do likwidacji? To może być początek końca ferm zwierząt futerkowych w Polsce. Projekt ustawy złożyli w Sejmie posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z nim całkowity zakaz hodowli np. norek czy lisów obowiązywałby od 2022 roku ■ Groźny wypadek za Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Dnia 18.11.2017r. od godz.12.00 do godz.18.00 serdecznie zapraszamy na "WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ ", oraz na pyszne domowe wypieki ,które odbędą się w świetlicy w Kołczewie.Pieniążki ze sprzedaży fantów zostaną przekazane do puli pieniędzy na zakup placu zabaw do Punktu Przedszkolnego oraz monitoringu do budynku szkolnego w Kołczewie. Dziękujemy i zapraszamy serdecznie. Rada Rodziców ■ Spotkanie z Romanem Czejarkiem w dziwnowskiej bibliotece. Już 24 listopada 2017r. o godz. 17.00 spotykamy się w Dziwnowie w Bibliotece - ponownie z dziennikarzem, radiowcem, pisarzem, fotografem i podróżnikiem, autorem humorystycznych opowiadań, konferansjerem Romanem CZEJARKIEM ■ Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Wolina z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W Ładzinie na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wolinie w dniu 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Wolina ■ W czwartek 09 listopada br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady 2017/2018 ■ 3 część Listów do M w kinie Eva w Międzyzdrojach! Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od piątku, 10 listopada w kinie obejrzymy takie produkcje jak: Między nami wampirami 3D, czy kontynuacja hitu kinowego Listy do M.3. ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. W Międzyzdrojach i Kamieniu Pomorskim powstaną nowe atrakcje!■ Edukacyjny Sejmik Krajoznawczy PTTK w Międzyzdrojach ■ Pracownicy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie, rozpoczęli na terenie 10 powiatów województwa Zachodniopomorskiego cykl bezpłatnych szkoleń dla rolników. W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7B 8 listopada 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla rolników z powiatu kamieńskiego ■ Nasz Czytelnik, który jest chwilowym opiekunem małego kotka, widocznego na zdjęciu, pragnie znaleźć mu nowy dom. Sam nie może zatrzymać go u siebie, gdyż jest już właścicielem kota oraz psa ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności ■ „Z gliny świat lepimy” to projekt, który polega na stworzeniu przy Kamieńskim Domu Kultury pracowni ceramicznej oraz poszerzeniu możliwości naszego cyklicznego projektu „Artystyczny Kulturobus”. W ramach programu Infrastruktura Domów Kultury otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 35 000 złotych na zakup pieca ceramicznego, przyczepki samochodowej i mebli plenerowych, które będą służyły naszym instruktorom do prowadzenia zajęć poza siedzibą KaDeKu ■ Na drodze krajowej numer 3, na wysokości miejscowości Piaski Wielkie kierowca samochodu ciężarowego uderzył w tył Emilbusa. - Kierowca TiR-a uderzył w tył skręcającego w prawo busa - informuje rzecznik kamieńskiej policji, Izabela Trepko. Na miejsce oprócz policji, wezwano także pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy medycznej kobiecie z dzieckiem. Z informacji policji, wynika, że źle się poczuli ■ Śmiertelny wypadek między Wisełką a Międzyzdrojami! Nie żyje 30 - letni kierowca opla! ■ Z inicjatywy radnych nowy plan zagospodarowania przestrzennego Międzyzdrojów uwzględni historyczną zabudowę ■