░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 15:10:25] • Gmina Wolin

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

Zmarznięty i samotny owczarek - szukamy właściciela

fot. Czytelnik

Po Ładzinie błąka się samotny pies. Jest to stary owczarek niemiecki. Może ktoś go rozpoznaje, może szuka go właściciel?

Ostatni raz pies był widziany dzisiaj, 8 stycznia 2017r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [10.01.2017, 11:02:06] • [IP: 5.172.234.***]

Czy jeszcze widziany jest tam ten biedny piesek?

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:31:31] • [IP: 31.62.142.**]

:) Pozdrawiam sprzedawce szwedzkiej karmy:)

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:53:28] • [IP: 83.8.185.**]

Dzień dobry, Sprzedawca szwedzkiej karmy husse się kłania. Otóż to właśnie ja wysłałem to zdjęcie z prośbą o, , pomoc" w tej sprawie do redakcji ikamien.pl. Staraliśmy się pieska złapać ale nam nie wyszło. Póki co dostał miskę z jedzeniem i czystą wodą. Dziś go nie widziałem, może znalazł się właściciel.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:48:11] • [IP: 46.171.188.***]

Czy ktoś z Ładzina skontaktował się ze schroniskiem albo strażą miejską w Wolinie czy pod czyj tam rejon Ładzin należy? Pies wydaje się bardzo wychudzony, przynajmniej tak wygląda na zdjęciu, więc to raczej nie ofiara fajerwerków a celowe porzucenie. Co za podłość, do ludzi, którzy coś takiego robią to wróci, ale teraz najważniejsze, żeby zwierzak przestał cierpieć.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:43:21] • [IP: 188.146.93.***]

zróbcie coś a nie tylko zdjęcia pstrykacie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 23:04:02] • [IP: 37.187.7.**]

nie sa potrzebne, pewnie ktos podkarmi

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:59:49] • [IP: 31.0.65.***]

Sprzedawca karmy to myśli o sprzdarzy i o biznesie a nie o nianczeniu kundli

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:54:46] • [IP: 37.47.139.***]

A gdzie są odpowiednie służby !!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:43:38] • [IP: 46.169.104.*]

a tam tyle co mieszka sprzedawca szwedzkiej karmy i jak zawsze nam nabywcom mówi Jemu psi los nie jest obcy, to może coś zainicjuje w tym temacie, sam mam 2 pieski i dbam o ich komfort w czasie totalnego strzelania petardami, ładny piesek, oby właściciel jego się odnalazł

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:32] • [IP: 51.15.39.*]

hauhau

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:45:03] • [IP: 188.146.95.**]

Uważam, że należałoby skontaktować się ze schroniskiem w sosnowicach, oni go zabiorą, gdyż do nich administracyjnie należy ten teren.czy piesek jest tam wydany notorycznie czy był widziany jednokrotnie?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:55:35] • [IP: 37.248.158.**]

Nie wierze, że w Ładzinie NIE MA LUDZI O DOBRYM SERCU.Proszę pomożcie jemu.Jak trzeba pomóc to podrzucę karme ale teraz to przygarnijcie go nie sie ogrzeje i pozywi.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:46:31] • [IP: 37.248.158.**]

Nie zostawiajcie go tak samego na pastwe losu.Pomóżcie mu przetrwac to najgorsze. On sie Wam odwdzięczy swoja miloscią i przywiązaniem.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 17:29:55] • [IP: 62.69.203.**]

Efekt Sylwestrowej Nocy i tych j...nych s...w, co odpalają petardy.Fajerwerki o północy tak, ale petardy hukowe powinny być zakazane pod karą więzienia.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:34] • [IP: 79.186.222.**]

Dajcie chociazbiednemu psu jesci pic bo taki jest strasznie wychudzony

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:20:22] • [IP: 83.11.83.***]

Boże jak mi go szkoda. Gdyby nie to że jestem więcej poza domem niż w domu przygarnelabym.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:18:06] • [IP: 83.20.237.***]

Kochani, przygarnijcie go! Przecież macie serce! Nie pozwólcie mu cierpieć! Również mam trójkę czworonogów i ze względów czysto finansowych nie mogę przygarnąć ich więcej. Ubolewam nad tym bardzo... WARTO POMAGAĆ...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 15:48:40] • [IP: 37.248.158.**]

Może ktos go przygarnie ktos kto ma serce nie z lodu. On tak chyba juz długo chodzi i szuka prawdziwego domu.Mam juz 3 porzucone zwiarzatka i nie mam miejsca na kolejnego.ZNAJDZCIE JEMU SCHRONIENIE.SZKODA GO, ZE TAK CIERPI.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dzieci z Baltijska w Golczewie. W ramach współpracy Gminy Golczewo z miastami z okręgu Kalingradzkiego w Rosji gościliśmy w dniach 19-21 maja delegację z Baltyjska i Primorska. W skład delegacji wchodziła drużyna piłkarska juniorów Iskry Baltyjsk (chłopcy rocznik 2005 i 2006) oraz ich opiekunowie. ■ Gabinet Szefa Wydziału Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego potwierdza, że funkcjonariusze CBA prowadzą czynności w gminie Świerzno. - informuję, że czynności prowadzone przez funkcjonariuszy CBA w gminie Świerzno są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. W związku z powyższym jedynie prokuratura, jako gospodarz sprawy, może ewentualnie udzielić więcej informacji - odpowiada biuro CBA. Nieoficjalnie mówi się, że czynności mogą dotyczyć jednego z projektów realizowanych przez gminę Świerzno, którą kieruje wójt Krzysztof Atras ze Stuchowa ■ Powiat kamieński dostał 2,5 mln złotych z rezerwy mostowej państwa na remont mostu i drogi w miejscowości Dusino, w ciągu drogi powiatowej Kamień Pomorski - Recław ■ Morskie Skarby w muzeum WPN w Międzyzdrojach. Dnia 22 .05. 2017 w Galerii Stare Muzeum WPN w Międzyzdrojach odbyły się warsztaty z rysunku przyrodniczego w ramach spotkania z autorem wystawy „Ptaki Wolińskiego Parku Narodowego’ Piotrem Barańskim. ■ Mirosław i Ewa Szmajdowie wspominają turniej taneczny w Międzyzdrojach. Międzyzdroje – miejsce jednej z najważniejszych imprez sportowo-tanecznych w Polsce dla par seniorskich i nie tylko. Z tańcem mamy do czynienia już od 25 lat. Zaczynaliśmy jeszcze w latach 90-tych. Poznaliśmy się na parkiecie w jednym z poznańskich klubów tańca, kiedy nasz trener postanowił, że zostaniemy partnerami. No i tak już zostało do dziś. W międzyczasie się zakochaliśmy, pobraliśmy, wychowaliśmy wspaniałą córkę i teraz dalej tańczymy. Od kilku lat, co roku w maju, przyjeżdżamy do Międzyzdrojów na Turniej Tańca Towarzyskiego „Perła Bałtyku”, aby spotkać się z innymi dorosłymi parami z całej Polski i rywalizować w tańcu na parkiecie Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby przy Szkole Podstawowej nr 1 ■ W Kamieniu Pomorskim z udziałem zastępcy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. mgr inż. Jacka Rudzińskiego oraz biskupa Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej ks. Henryka Wejmana odbyła się uroczystość Dnia Strażaka oraz 25-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej ■ W niedzielę 4 czerwca Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, gmina Golczewo organizuje I Sosnowicki Rajd na Sześciu Łapach. ■ Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! Kamieńscy policjanci zatrzymali trzech pijanych rowerzystów! ■ W Międzyzdrojach kwiaty łagodzą obyczaje. Zielona brygada już w akcji. Ruszyły nasadzenia na ulicach Międzyzdrojów. Czy najpopularniejszy kurort w Zachodniopomorskiem znów zadziwi turystów i mieszkańców finezyjnymi kompozycjami kwiatów ■ Niewybuch na cmentarzu w Golczewie. Do akcji ruszyli saperzy. W czwartkowy poranek, na cmentarzu komunalnym w Golczewie znaleziono niewybuch. Na pocisk artyleryjski w trakcie przygotowania miejsca pod pochówek, natknęli się pracownicy cmentarza ■