POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [08.01.2017, 10:24:04] • Międzyzdroje

Czytelnik pyta, gdzie są radni i burmistrz. (Nie)porządki przy międzyzdrojskim molo

Czytelnik pyta, gdzie są radni i burmistrz. (Nie)porządki przy międzyzdrojskim molo

Gdzie jest Przewodniczący Rady ( fot. Czytelnik )

Wszyscy pamiętamy niedawny sztorm, który był nie tylko piękny, ale przede wszystkim straszny. Zabrał plażę, zaatakował wydmy, poczynił spustoszenia wśród plażowych kafejek i restauracji. Nawet stabilne molo ucierpiało w zetknięciu z rozszalałym żywiołem. Teraz wszystko wraca do normy, właściciele punktów gastronomicznych szacują straty, sprzątają, naprawiają szkody. Jednak nie wszędzie krajobraz po sztormie znika. Sprawa nieuprzątniętego zejścia z molo poruszyła naszego Czytelnika, który napisał do portalu ikamien.pl.

- Gdzie jest Burmistrz! Gdzie jest Przewodniczący Rady? Gdzie są Radni! - pyta Roman Ganowski - Międzyzdroje, sobota dwa dni po sztormie, schody na nasze molo zarzucone zamarzniętymi korzeniami, belkami, kłodami i co tam jeszcze woda dała radę narzucić, wyłamana zniszczona barierka! Podmyte podstawy, wejście na plaże po obu stronach mola jeszcze więcej zawaliny po sztormowej a po tym wszystkim wspinający się turyści z dziećmi!

Czytelnik pyta, gdzie są radni i burmistrz. (Nie)porządki przy międzyzdrojskim molo

fot. Czytelnik

Wszystko to na fotografiach, które zostały zrobione około godziny 15:00. Drodzy czytelnicy, najbardziej przerażające jest to, że nikt tego nie sprząta! Nikt tego nawet nie zabezpieczył nie ogrodził!

Czytelnik pyta, gdzie są radni i burmistrz. (Nie)porządki przy międzyzdrojskim molo

fot. Czytelnik

Odnoszę wrażenie, że wymienieni absolutnie nie czują się gospodarzami naszego miasta, czekają aż komuś stanie się krzywda, nie wspominając o skutkach dla wizerunku Międzyzdrojów.

Mamy nadzieję, że nadchodzący tydzień przyniesie nowe porządki na międzyzdrojskim molo, tak, aby znów było wizytówką miasta.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Sobota [14.01.2017, 12:14:43] • [IP: 62.141.55.***]

nie przesadzaj

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 21:55:19] • [IP: 37.248.104.***]

Prawda, powinni to szybko usunąć turyści zimą także są nad morzem. Słabo to wygląda.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 19:15:08] • [IP: 89.31.57.*]

niedlugo wybory, w koncu, ludzie przejrzeli na oczy

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 18:41:57] • [IP: 83.21.63.***]

spokojnie do sesunu jeszcze 5 miesiecy damy radę

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 12:23:48] • [IP: 83.3.210.***]

Znowu popis nierozgarniętych. Urzędnicy jak wszyscy pracują 40 godzin tygodniowo. W piątki do 14 a w środy do 17 w inne dni do 15, 30.

Gośćbibi • Poniedziałek [09.01.2017, 11:50:50] • [IP: 89.174.73.**]

zaniepokojony czytelniku, weż się do roboty.nawet Herkules nie dałby rady wszystkiego od ręki posprzątać.w sobotni wieczór ekipy ZOŚ działały, odśnieżając miasto.tak, prawda, że Świnoujście odjeżdżają, ale to 50 tys. ludzi, a nasza gmina w porywach 8 tys., nie ma porównań

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 11:21:26] • [IP: 62.69.253.***]

Gdzie Sztab Kryzysowy, gdzie nienormowane godziny pracy a kasę biorą, kto ma zrobić zakaz wchodzenia i oznakować.Burmistrz jak zwykle nie panuje nad niczym oprócz Spółek. 15/00 w dziesiątkę i pa pa. Dobrze Panie Romanie że chociaż Pan to dostrzega oby Takich więcej to i gmina stała by lepiej a tu każdy Sęp ciągnie do siebie aby się jak najwięcej nachapać i za półdarmo wydzierżawić.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 09:32:29] • [IP: 83.11.152.***]

W Polsce urzędnicy mają dużo wolnego czasu. Po odliczeniu urlopów, dni wolnych od pracy: są to wszelkie święta soboty, niedziele i różne urlopy, to dlatego pracują tylko pół roku, a suweren tyra na ich pensje i brak odpowiedzialności za ich decyzje. W Międzyzdrojach Urząd w piątek czynny jet tylko do południa i PÓŹNIEJ ZAMKNIĘTY JEST NA CZTERY SPUSTY. o CZYM MY TU MÓWIMY.

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 08:39:21] • [IP: 188.146.169.***]

Władza to-amatorzy i tylko kasa się liczy, ale dla kogo?

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:50:45] • [IP: 94.254.227.***]

Durniu a kto Ci odsnieza w ten czas chodniki i drogi ludzie mają się rozdwoic? Nie ma ludzi do pracy bo wszyscy powyjezdzali za granicę z tego chorego państwa a ty imbecylu jak ci widok przeszkadza weź się i posprzataj

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:38:10] • [IP: 37.187.7.**]

ludzie niech marzna a komus wiecznie malo, zaswiadczam ze nikt kto nie potrzebuje drewna by nie wzial

Gość • Niedziela [08.01.2017, 22:20:00] • [IP: 5.174.68.**]

Pisiory i narodowcy niech dymaja w czynie spolecznym

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:10:45] • [IP: 37.47.176.***]

Myślę że na kłopoty powinien być ściągnięty przyjaciel Pana Burmistrza -Maksymowicz a dlaczego? Problem gmina miała z bazą rybacką kto rozwiązał ani Maksymowicz Problem przed sezonem śmieci przy molo i kto uleczyl ano Maksymowicz. Petycja w sprawie szkoły w Wapnicy ano Maksymowicz. Proszę się nie krepowac da radę.

gosc • Niedziela [08.01.2017, 21:09:27] • [IP: 37.187.7.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:30:27] • [IP: 89.174.73.**]

Już ktoś chciał sprzątnąć drewno z przejście i zabrać na opał. Szybko zjawił się Urząd Morski i zabronił zabierania drewna. To tyle i gdzie logika, szybko by posprzątano plaże... lepiej niech zgnije i zaśmieca...

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:27:35] • [IP: 83.168.86.***]

spokojnie jutro zaczynamy sprzątanie

Roman Ganowski • Niedziela [08.01.2017, 20:06:27] • [IP: 80.245.177.***]

Wynika tu z komentarzy kilka ciekawych sugestii. . . Otóż niniejszym My mieszkańcy mamy rozumieć, że teren obok MOLA jest nie NASZ ! Nie społeczny! Zaczyna się mydlenie. . . morze to przecież Urząd Morski a może winny Park Narodowy? A też zamieszana mogła by być, . . spółka ? Ludzie przecież to Wasze miasto !

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:46:58] • [IP: 89.174.73.**]

Poniekąd ten Pan ma rację. Promuje się co niektórych kierowników, a w sytuacji" przewidywalnej" brak reakcji?? Na takie ewentualności znając specyfikę Gmina powinna być przygotowana.

gosc • Niedziela [08.01.2017, 19:28:52] • [IP: 51.15.39.*]

nikt nikomu nie zacheca aby obecnie chodzic to co narzekacie, chodzenie na wlasne ryzyko, jest czas, jest zima, spokojnie

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:09:11] • [IP: 5.60.203.*]

W Międzyzdrojach jest kilka wejść na plażę i nie trzeba wchodzić akurat w tym miejscu !! W tej chwili pracownicy ZOŚ mają pilniejsze sprawy : odśnieżanie chodników, ulic chociaż i tu nie widać ekip.Mało tego jest weekend i było święto, i pracownicy też chcą mieć wolne !! Nie mam też pewności czy sprzątnięcie terenu i naprawa uszkodzonych barierek nie należy do spółki Adler Schiffe. Pan Ganowski zawsze próbuje znaleźć haczyk na władze miasta i czepia się wszystkiego. Podejrzewam, że gdyby nie święto, weekend uprzątnięto by chociaż część gałęzi i drzew, przynajmniej tych do usunięcia których nie trzeba ciężkiego sprzętu. Tym samym ulice nie zostałyby posypane piaskiem, zalegałby śnieg a w/w pan przewróciłby się i tytuł artykuły brzmiałby :, , Czytelnik pyta, gdzie są radni i burmistrz. Dlaczego ulice i chodniki w Międzyzdrojach przypominają lodowisko ?..."

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:58:48] • [IP: 79.186.207.**]

Jeżeli się nie mylę to firma Adler jest właścicielem molo i to oni powinni dopilnować porządku i usunięcia wszystkiego co tam zalega. Radzę czytelnikowi poczytać i dopiero siać zamęt.

Spokojny • Niedziela [08.01.2017, 18:53:44] • [IP: 37.47.171.***]

Chciałbym przyjechać do Międzyzdrojów ponownie i nie bać się o to że złamię nogę przeskakując przez kłodę, albo że nie będzie barierki przy schodach. Rozumiem że jest zimno, ale to nikogo nie zwalnia z odpowiedzialności za bezpieczeństwo gości. Jadę do Was przez pół Polski więc miejcie szacunek i ogarnijcie bałagan bo chcę zostawić w Waszym mieście kilka złotych!

E maksymimowiczek • Niedziela [08.01.2017, 18:18:59] • [IP: 37.47.176.***]

Czytelniku to się nazywa zrownowazony rozwój tutaj kapitału politycznego nie będzie. Co innego baza tam nawet zos zadziała a zgadnij dlaczego?? Pilotka gminna niesie ze Pan Burmistrz będzie popierał kandydata na burmistrza.

loqin • Niedziela [08.01.2017, 18:00:24] • [IP: 80.245.177.***]

Mama z dziećmi tam przechodzi same dzieci nikt nawet do dzisiaj nie zabezpieczył ?

rys • Niedziela [08.01.2017, 17:09:29] • [IP: 79.186.194.**]

no i zaistniał nasz czytelnik dokładając burmistrzowi i przewodniczącemu, ale sobie to nie ma nic do zarzucenia, to może zakasał by rękawy i razem z portalem te zawaliny uprzątnął, rada jak i cały zarząd wiedzą co nalezy do ich obowiązków i nie potrzeba takich głupich wpisów-zrobią kosztorys i uprzątną ten bałagan, a pan szanowny panie, możesz zejść innym wejściem na plażę i nóżki i nie złamiesz

Oglądasz 1-25 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Planowane wyłączenia prądu, w gminie Wolin, w dniach: 2017-02-27, w godzinach: 27 lut 09:00 - 27 lut 14:00 w miejscowości Laska ■ Gmina Golczewo ubiegała się o dofinansowanie projektu utworzenia szlaku kajakowego wokół jeziora Szczuczego. Ma on powstać w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Najważniejszym elementem tego projektu jest modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego czyli kąpieliska i plaży.■ Marszałek Geblewicz prosi rząd o zainteresowanie się Nord Stream 2 i EUGAL ■ 5 zastępów straży i 11 policjantów poszukiwało 85- letniej mieszkanki gminy Świerzno. Kobieta wyszła na spacer...■ Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego ostrzega: Nie dajcie się oszukać! Naciągacz chciał wyłudzić od mojej babci 200 złotych! ■ Najstarsza mieszkanka gminy Świerzno obchodziła swoje 103 urodziny! 20 lutego 2017 roku jubileusz 103 urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Świerzno – Pani Bronisława Przybylak. ■ Woliński Park Narodowy zaprasza na aukcje. Do kupienia elementy metalowych wiat ■ Półkolonie w PSOUU w Kamieniu Pomorskim. 20 lutego 2017r. w ramach realizacji programu pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2017r.” kamieńscy funkcjonariusze wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili wykład dla dzieci przebywających na półkoloniach w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kamieniu Pomorskim. W trakcie spotkania dzieci miały okazję poznać podstawowe przepisy ruchu drogowego, zasady których powinny przestrzegać podczas spędzania czasu wolnego poza domem, a także jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi czy podczas ataku rozzłoszczonego psa. ■ Ulica Leśna w Golczewie to prawdziwa droga przez mękę - tak to widzą jej mieszkańcy. Często na łamach portalu ikamien poruszamy problemy mieszkańców, którzy są bezradni wobec władz, służb odpowiedzialnych np. za stan nawierzchni. Tym razem do naszej redakcji zwrócił się mieszkaniec Golczewa, konkretnie ulicy Leśnej, który w imieniu tamtejszych lokatorów prosi o nagłośnienie sprawy fatalnego stanu drogi ■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■