POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.01.2017, 15:24:13] • Powiat Kamieński

Nie widać nawet pobocza

Nie widać nawet pobocza

fot. Czytelnik

Od rana droga wojewódzka nr 106 między Kamieniem Pomorskim i Golczewem nie widziała pługa ani piaskarki. Niedługo wieczór, ale w ciemnościach problem nie zniknie. Po prostu będzie jeszcze niebezpieczniej.

Czyżby zimą drogowców zaskoczyła droga Kamień Pomorski – Golczewo? – zastanawia się nasz Czytelnik. – Droga wcale nie jest odśnieżona! To jest kpina! Nie widać nawet, gdzie jest pobocze.

Nie widać nawet pobocza

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik cudem przejechał opisywany odcinek swoim autem. Przesyła nam więc fotografie, także z samego Golczewa.

Nie widać nawet pobocza

fot. Czytelnik

Czekamy, co na ten temat ma do powiedzenia starostwo powiatowe.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [10.01.2017, 17:07:06] • [IP: 79.185.215.***]

macie pis i 500 do roboty niech śnieg zamiatają

gosc • Sobota [07.01.2017, 21:03:08] • [IP: 185.11.180.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [07.01.2017, 20:19:35] • [IP: 188.146.170.**]

A marudy dalej swoje. Tak trudno wam zrozumieć, że nie o samą jazdę chodzi? Kierowca lepszy, lub gorszy, jakoś poradzi sobie. Będzie jechał mniej lub bardziej ostrożnie, jak ma łopatę to się odkopie i jakoś dotrze do celu. Gorzej z karetkami pogotowia, itp. Tu nie chodzi o kierowców, o średniowiecze, o kraje skandynawskie, ale o tych, co za nasze pieniądze zobowiązali się odśnieżać drogi. To oni nie wywiązują się z umowy, bo o tym, że będą opady śniegu i kiedy było wiadomo, więc bez problemu można było pracę zaplanować, albo mają bałagan i braki w firmie, i nie powinni tego zamówienia otrzymać, albo. .. kpią sobie z nas.

Gość • Sobota [07.01.2017, 18:27:12] • [IP: 83.168.86.***]

Co za bzdury to jest i będzie wina nadzoru nad firmami odśnieżającymi wczoraj rano na drodze krajowej do Szczecina do wiaduktu w Goleniowie było biało i ani widu pługa, a od Goleniowa i po Szczecinie było czarno po prostu ktoś dba a ktoś nie i nie piszcie złych komentarzy na kierowców bi każdy chce jeżdzić komfortowo skoro płaci podatki. Nikt nad tym nie panuje i nikt nikogo nie rozlicza jest w tym kraju bezkrolewie i tyle

Gość • Sobota [07.01.2017, 18:19:23] • [IP: 188.146.19.**]

A co na to Burmistrz Golczewa śpi, nic nie robi. Każą odśnieżać przy posesjach, niech o posesje się nie martwi niech się martwi o drogi. Jaki Burmistrz taka gospodarka

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:51:04] • [IP: 79.186.194.**]

A co ma starostwo powiatowe do drogi wojewódzkiej??

toffik • Sobota [07.01.2017, 13:36:11] • [IP: 46.169.67.***]

ludzie około 5000 lat spacerowali między miejscowościami, nie mieli prądu bieżącej wody kanalizacji internetu telefonu medyków w pobliżu pojazdów mechanicznych a tu nagle śniegu 5cm nasypało i co nie którzy obywatele mają problem się poruszać, może trochę ruchu by się przydało i te narty na nogi warto założyć... a jak nie to komunikacja miejska albo z kimś innym dojeżdżać jak się boicie w takich warunkach poruszać się po drogach... ą jeżeli to naprawdę problem na skale narodową to ogłośmy klęskę żywiołową i zamknijmy wszystkie zakłady pracownicze, wszystkie sklepy i szkoły żebyśmy nie musieli wychodzić z domów... weźmiemy sobie urlopy bezpłatne i po problemie...

𝚫𝐥𝐟𝛂─01 • Sobota [07.01.2017, 12:44:49] • [IP: 62.69.231.***]

Kto dał Ci prawo jazdy czytelniku? Nie dał by Tobie się nawet pobawić resorakami.

Gość • Sobota [07.01.2017, 12:31:01] • [IP: 87.205.126.***]

PRZETARGI GÓRA !!

Gość • Sobota [07.01.2017, 11:34:37] • [IP: 188.146.170.**]

10.51. co nas obchodzi Finlandia? Albo Alaska ! Skoro przez większość roku mają zimno, ciemno i śnieg - to ich sprawa. Tu jest Polska, nikt nie atakuje tych co mają odśnieżać, za problemy spowodowane gigantycznymi opadami, tak obfitymi, że nie nadążają odśnieżać. To można zrozumieć. My płacimy za odśnieżanie dróg, wcale niemałe pieniądze, więc ten, kto się tego podjął, ma się ze zobowiązań wywiązywać. Tu nie było wielkich opadów, więc wszystkie drogi powinny być odśnieżone. Co z tego, że idzie" przejechać" ? Nikt nie mówi, że drogi mają być suche i czarne. Ktoś, kto podpisał umowę, bierze pieniądze za friko. To są nasze zmarnowane pieniądze.

Gość • Sobota [07.01.2017, 10:51:44] • [IP: 83.20.88.***]

Wielka tragedia, bo spadło trochę śniegu i jak tu jechać. Zapraszam do Finlandii. Średnia dobowa temperatura to -15 i metr śniegu i nikt nie biadoli, ludzie ogarnijcie się.

Gość • Sobota [07.01.2017, 10:17:50] • [IP: 83.21.36.*]

jak jest zima to musi byc zimno taki mamy klimat hehe

Gość • Sobota [07.01.2017, 09:34:44] • [IP: 188.146.170.**]

Najwięcej do powiedzenia mają ci, co nie muszą codziennie takimi drogami jeździć. Te zachwyty nad pięknem zimy, są Ok, ale to można podziwiać wszędzie, tylko nie na jezdniach.

Gość • Sobota [07.01.2017, 07:47:46] • [IP: 188.146.170.**]

Niech do tych" mędrców" którzy usprawiedliwiają beztroskę drogowców dotrze, że oni DOSTAJĄ spore pieniądze, by drogi odśnieżać ! To nie żadna łaska, ale ich obowiązek wyjeżdżać na drogi i je odśnieżać ! Zima - zimą i wiadomo, że śnieg będzie padał, ale skoro ktoś PODPISAŁ umowę, i zobowiązał się do ich odśnieżania - to powinien to robić ! Jak na razie jedno co widać, to przejeżdżające koło południa pługi z podniesionym spychaczem. Nikt nie wymaga czarnych czyściutkich dróg, ale wypełnienia zobowiązań. Od tego są ! Skoro jest kilka spółek i każda się leni, może pora pożegnać się z nimi i wybrać jedną, która zadba o wszystkie drogi w powiecie. Czy musi ktoś zginąć, lub mieć poważny wypadek, by zareagowali ? Skoro są mandaty za nieodśnieżone chodniki, to tym bardziej powinny być za drogi, bo za to mają płacone !

Gość • Sobota [07.01.2017, 07:41:18] • [IP: 5.60.28.***]

Piękny prezent od natury na 3 Króli. Nie niszczyć natury i pięknego widoku.

Gość • Piątek [06.01.2017, 22:07:01] • [IP: 37.47.137.**]

Miasto też jest zasypane schody i przejścia też są cóż taki mamy klimat a z miasto to nie odpowiada burmistrz

Gość • Piątek [06.01.2017, 21:46:05] • [IP: 95.40.8.**]

ojeju jaki lament

Gość • Piątek [06.01.2017, 21:03:26] • [IP: 164.126.247.**]

droga do gryfic jest taka sama

marko • Piątek [06.01.2017, 20:58:55] • [IP: 77.254.52.***]

..odzwyczailiśmy się od zim, śniegu...pora przywyknąć.

Gość • Piątek [06.01.2017, 19:45:00] • [IP: 83.21.49.**]

To nie natura ale nasze podatki i na cos ida. Dodatkowo snieg zalega juz dwa dni wiec nie sa to minuty czy godziny ale doby

Gość • Piątek [06.01.2017, 19:02:19] • [IP: 83.11.115.***]

A ja bardzo lubię w takich warunkach jezdzić.

Gość • Piątek [06.01.2017, 18:51:02] • [IP: 83.12.44.***]

To nie godzina drogi anonimie a 2 dni. 2 DNI. Gdyby drogi byly choc sola posypane to by tak nie wygladalo. I nie chodzi mi o pompowanie /chyba sie/ a o twykla uczciwosc w wykonywaniu wlasnych obowiazkow. Dokladnie - powierzonych obowiazkow

Gość • Piątek [06.01.2017, 18:03:40] • [IP: 77.114.45.*]

Ludzie, ogarnijcie sie. Jak to sobie wyobrazacie ze w ciagu godziny wszystkie drogi jednoczesnie beda odsniezone ? A niby jak to zrobic? Czy wy jak wstajecie tez w ciagu pieciu minut macie odsniezone przed domem?To jest natura, dajcie spokuj, nie pompujcie sie.Wystarczy wolniej za kierownica!!

Gość • Piątek [06.01.2017, 18:02:53] • [IP: 83.12.44.***]

Wiekszosc drog poza Kamieniem jest taka. To juz kpiny. Dokladnie. Ile to juz tat zwalniaja Kwiatkowskiegi i co? i nic. i jak co roku mamy bajzel nawet w kilka dni zimy.za co my placimy podatki? To odsniezanie nam sie nalezy bez wzgledu na to czy ktos jest niedzielny kierowca czy codzienny. STAROSTO i co dalej cicho? jak sa rozliczane pieniadze na odsniezanie, jak zwykle niejasno. Czy w koncu ktos sie tym zamie na serio ? to nasze prawo, podatnikow i wyborcow !!

Gość • Piątek [06.01.2017, 17:23:59] • [IP: 83.11.185.**]

Podobnie jest na drodze Wolin-Międzywodzie tylko tu nie wiadomo gdzie jest droga

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■