░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.01.2017, 12:14:03] • Gmina Wolin

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który zauważył dwa podrzucone kundelki, od tygodnia błąkające się w Skoszewie. Pies i suczka boją się ludzi, jednak po jakimś czasie zaufały naszemu Czytelnikowi na tyle, że podeszły pod jego dom. Są bardzo chude i zmarznięte.

- Bardzo mi zależy, żeby ktoś je przygarnął, ale równie mocno zależy mi na znalezieniu byłego "właściciela" i ukaraniu go, bo samo porzucenie jest okrucieństwem, a porzucenie w zimie to już brak słów...

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

fot. Czytelnik

Może ktoś zauważy, że jego sąsiad, znajomy miał takie pieski i nagle zniknęły. A gdyby informacja dotarła do "właściciela" to pragnę mu uświadomić, że na wsiach ludzie potrafią korzystać z internetu i mają na tyle empatii, żeby zainteresować się losem zwierząt. W czasach, w których komunikowanie się ze światem jest tak proste, mam nadzieję, że uda się znaleźć psiakom kochający dom a tego kto je porzucił dosięgnie surowa kara- pisze Czytelnik, któremu nieobojętny jest los porzuconych psiaków.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:32:21] • [IP: 83.20.197.***]

Super brawa dla redakcji ikamień za troskę nad psiakami.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:17:01] • [IP: 37.248.158.**]

Dzisiaj znowu w Ładzinie CHODZI WYCHUDZONY I ZMARZNIETY OWCZAREK NIEMIECKI.Wyglada na to że chyba juz długo szuka swojego domu, bo jest wycienczony.Może ktos się znajdzie i przygarnie biedaka do domu, bo sam nie przezyje tej zimy.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:16:36] • [IP: 37.248.164.***]

Pieski zostaja z Pania :)

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:37:26] • [IP: 46.171.188.***]

No to dobrze się skończyło:-) Mam nadzieję, że ta pani będzie mogła zatrzymać pieski, że cokolwiek wtedy było przyczyną, że szukała dla nich nowego domu, to teraz się poprawiło i pieski z tą panią zostaną. Pozdrawiam gorąco:-))

Gość • Niedziela [08.01.2017, 11:27:50] • [IP: 5.172.234.**]

SZACUN DLA PANI!!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:51:13] • [IP: 31.0.44.***]

I naprawde nie uwazam zebym zrobila cos niezwyklego, moim zdaniem to normalny odruch czlowieka, ktory ma choc troche wyobrazni, bo wiadomo co moglo im sie stac o tej porze roku, gdyby nie otrzymaly pomocy. Zycze sobie tylko, zeby ludzie w koncu zaczeli brac odpowiedzialnosc za swoje decyzje takie jak przygarniecie zwierzaka. Wszystkim, ktorzy trzymali kciuki za Nas i tak dobrze mi zycza bardzo dziekuje :)

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:44:45] • [IP: 31.0.44.***]

Psiaki dostaly ode mnie worek karmy na pozegnanie, bede w stalym kontakcie z ich Pania, sama w razie potrzeby bede pomagac :)

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:29:40] • [IP: 83.82.254.***]

Piekne zakonczenie chociaz smutne bylo ich zycie po oddaniu komus innemu, sadzac po pani wpisie. Nieuczciwi i okrutni ludzie. Ciesze sie razem z pania i z wlascicielka psiakow. Niech juz nigdy sie ze soba nie rozstaja, bo sa sobie potrzebni a psiaki kochaja miloscia bezwarunkowa i nigdy nie zapominaja swojego kochanego opiekuna. Wszystkiego dobrego dla pani i uklony za wielkie serce i empatie. P.S. Jesli bylaby potrzebna karma dla psiakow lub jakakolwiek inna pomoc dla nich, prosze dac znac tu na ikamien. Wspolnym sumptem ze zwierzolubami damy rade.

Gość • Sobota [07.01.2017, 20:37:55] • [IP: 31.0.124.**]

Probowalam, mimo szczerych checi moj pies nie dawal za wygrana i bardzo agresywnie reagowal na maluchy... Ale to juz jest nieistotne, po psiaki przyjechala wlascicielka, ktora je oddala, jak jej sie wydawalo odpowiedzialnym ludziom (ta Pani naprawde miala wazny powod zeby znalezc im nowy dom i rozumiem Ja), ktorzy zamiast pieski oddac z powrotem woleli porzucic. Wierzcie mi Panstwo, ze te psiaki z radosci omal nie skakaly pod sufit, kiedy tylko uslyszaly glos, ktory tak dobrze znaja. Pani postanowila, ze pieski zostaja juz u Niej. Bardzo dziekuje wszystkim za udostepnianie wiadomosci o pieskach, bo dzieki temu, ich ukochana Pani dowiedziala sie o tym, ze ludzie, ktorym zaufala, pozbyli sie ich w tak okropny sposob. Psiaki na koniec mnie wycalowaly, poprzytulaly i to byly dla mnie najpiekniejsze podziekowania.

Gość • Sobota [07.01.2017, 16:51:10] • [IP: 46.171.188.***]

Weszły do domu? Super!!:-)))) To może jednak dogadają się z Pani pieskiem i psia rodzina się powiększy? Miałam kiedyś taką psią 'przybłedę', to był niesamowity, bardzo kochany piesek. Gdyby teraz w mojej wsi taki biedak się kręcił, to miałabym ogromny dylemat i pewnie próbowałabym zaprzyjaźnić z moją sunią, żeby dać mu dom. Serdecznie pozdrawiam!

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:45:02] • [IP: 83.20.202.***]

Pani która opiekuje się pieskami niech żyje długo i w dostatku.

Grażyna • Sobota [07.01.2017, 10:46:53] • [IP: 5.172.232.**]

Ma Pani Wielkie Serce.Gdybym mogła tez by je przygarneła ale juz mam trzy zwierzaczki tez porzucone przez kogos bezdusznego.Moze znajdzie sie ktos kto je przygarnie i nie pozwoli im zamarznąć.Czekam na szczesliwe zakonczenie, bo schronisko to ostateczność.Pozdrawiam Panią.

Gość • Sobota [07.01.2017, 10:10:11] • [IP: 5.172.232.**]

Psiaki maja sie dobrze :) Dzis wygrzaly sie w domu :) Sytuacja powoli sie klaruje, wieczorem dam znac co i jak z Maluchami :)

Gość • Sobota [07.01.2017, 09:37:27] • [IP: 46.171.188.***]

Dzień dobry? Jak po nocy mają się Psiaki? Dziś było dużo zimniej:- (Dobrze, że trafiły na Panią, że dostają jedzenie, są takie ładne, poczciwe, sama bym je wzięła, jakbym mogła, ale z moja psica też by ich nie zaakceptowała:- (Trzymam za nie kciuki, żeby szybko znalazły dom i żeby ktoś wziął je razem, bo rozdzielenie bardzo przeżyją.

Gość • Sobota [07.01.2017, 05:59:38] • [IP: 5.172.232.***]

Buda tez juz jest, od wczorajszego poludnia, jednak wydaje mi sie, ze te maluchy nie wiedza co to buda... Wygladaja na psiaki mieszkajace w domu. Ktos, kto je wezmie bedzie prawdziwym szczesciarzem, one wiedza, ze nie mozna im przejsc za ogrodzenie. Chociaz mamy ogrodzenie przez ktore bez problemu taki psiak moze przejsc, one czekaja az im sie otworzy bramke.

Gość • Piątek [06.01.2017, 21:51:12] • [IP: 83.82.254.***]

Chyba bedzie trudno tak na szybko znalezc im domek wiec lepsze schronisko.Jest naprawde dobre a psiaki zadbane i super wolontariat. Mialem na mysli postawienie im prowizorycznej budy przed ogrodzeniem domu i nieco dalej od wejscia na posesje, jesli ma pani wlasnego pieska. Tam, gdzie nie boja sie podejsc do jedzenia. Nawet paleta wylozona sloma i jakis daszek nad nia, ewentualnie niepotrzebna juz gleboka szafka tez zdaje egzamin. Byleby nie zamarzly strachulce do poniedzialku. Trzymam kciuki za szczesliwe zakonczenie Uklony dla pani.

Gość • Piątek [06.01.2017, 17:57:02] • [IP: 5.172.233.**]

Niestety pieski do domu wejsc nie chca, jedzenie dostaja co 2-3 godziny. ja ich nie moge zatrzymac, poniewaz moj pies ich nie akceptuje i boje sie, ze moze im zrobic krzywde... Pierwsze co zrobilam to zglosilam sprawe do schroniska, zostalam przekierowana do Gminy, gdzie udzielono mi informacji, ze psiaki w poniedzialek zostana przewiezione do schroniska, jednak wolalabym zeby tego uniknely i znalazly kochajacy dom i ludzi, ktorzy juz wiecej ich nie skrzywdza.

Gość • Piątek [06.01.2017, 17:45:15] • [IP: 83.82.254.***]

Moze chociaz jakas tymczasowa bude wyscielona sloma postawic przed domem lub na terenie posesji, miske z woda i odrobina oleju np. slonecznikowego do niej/ wowczas woda nie zamarza w misce/, to byloby idealnie do czasu znalezienia im domu lub powierzenia pod opieke schronisku. Sliczne psiaczki.Ludzie coraz gorsi, zero empatii.Dobrze ze pan ma serce i za to czapki z glow.

Gość • Piątek [06.01.2017, 16:10:50] • [IP: 46.171.188.***]

Biedne Pieski i obezwładniająca ludzka podłość:- (Czy te psiaki weszły do domu albo chociaż wzięły jedzenie? Jeśli ta osoba, do ktorej się zbliżyły nie może ich przyjąć, to może należy zgłosić to do schroniska, tam przynajmniej dostaną jeść, będą przebadane i będą im szukać domu. Pozdrawiam psiaki i dobrych ludzi, którzy im pomogą.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ ”Idol Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd wybrany! Zgodnie z regulaminem ogłoszonego plebiscytu na „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach”, w dniu 21 czerwca br. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która dokonała kontroli prawidłowości przeprowadzonego plebiscytu. Łącznie w plebiscycie oddano 9 429 głosów w tym 144 głosów uznano za nieważne. Zwycięzcą plebiscytu została Zofia Zborowska, która uzyskała w głosowaniu internautów 4 041 głosów. Zgodnie z regulaminem konkursu wśród głosujących rozlosowano nagrody ufundowane przez gestorów branży turystycznej. ■ Waldemar Dubrawski, radny powiatu kamieńskiego zwrócił się z wnioskiem do burmistrza Wolina o udostępnienie kopii faktur za utrzymanie świetlic wiejskich, bibliotek oraz instytucji kultury działających na terenie gminy Wolin. Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz odmówił. Twierdzi, że na przygotowanie tej informacji pracownik gminy musiałby poświęcić prawie 8 dni roboczych. Sprawa trafiła do Samorządowego Kolegium Odwoławczego ■ W Międzyzdrojach grupa osób weszła do wody. Jeden z nich nie powrócił na brzeg, trwa akcja poszukiwawcza. Zobacz film! ■ Wystawa o zabytkowym wraku XIX-wiecznego żaglowca już od jutra w MHZK Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej, Zachodniopomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy „Ocalony od zapomnienia. Historia wydobycia wraku XIX-wiecznego żaglowca odkrytego u wybrzeży Bałtyku”, które odbędzie się już jutro, 17 bm., o godzinie 12.00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ We wtorek 13 czerwca br. przed Sądem Okręgowym w Szczecinie VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w procesie przeciwko Renacie Bielaszewskiej-Mamzer z powództwa Kamieńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z wezwanych 5 świadków na rozprawę stawiło się troje. Do sprawy niczego istotnego nie wniosła świadek Katarzyna Łęczyńska-Caronia była członkini Rady Nadzorczej KTBS. Na pytania pani Sądu zasłaniała się brakiem pamięci i kompletną niewiedzą ■ Aż 104 194 złotych przeznaczył w ubiegłym roku Urząd Miejski w Międzyzdrojach na nagrody dla swoich pracowników. A ile w tym roku? Zobaczcie! Niedawno pisaliśmy, że magistrat zażądał do nas wykazania istnienia interesu publicznego w ujawnianiu tych informacji ■ W Golczewie sesja z nagrodami i wyróżnieniami. W najbliższą środę, 14 czerwca 2017 roku o godz. 12:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 12 odbędzie się XXX sesja Rady Miejskiej Golczewa ■ 11 czerwca br. przeżyliśmy w Lubinie II Dzień św. Ottona z Bambergu zorganizowany przez Władze miasta i gminy Międzyzdroje, Stowarzyszenie Historia Grodziska Lubin, Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Volvard i Parafię Rzymskokatolicką pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Lubinie ■ W ubiegłą sobotę pięćdziesięciu członków kamieńskiego SUTW , w ramach projektu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wspieranie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”, uczestniczyło (w ostatnim już w tym roku akademickim) wykładzie i w warsztatach na szczecińskim ZUT ■ W sobotę około 14:15 na placu Stefana kardynała Wyszyńskiego doszło do kolizji z udziałem dwóch aut na niemieckich rejestracjach. Jeden z pojazdów zatrzymał się przed pasami, a chwilę później uderzył w niego samochód jadący z tyłu. Największe obrażenia odnieśli pasażerowie uderzonego auta w którym było małżeństwo i dwoje dzieci. Po przebadaniu dzieci nie stwierdzono u nich większych dolegliwości. Najbardziej ucierpiał kręgosłup ich matki, żony kierowcy z Niemiec. Wezwano więc drugą karetkę, w której był lekarz z odpowiednią specjalizacją ■ Wychowanek LKS Vinety Wolin został powołany na konsultację szkoleniową kadry Polski U- 18 w Jarocinie! Dawid Wach z Świńca, niewielkiej miejscowości koło Trzebieszewa w gminie Kamień Pomorski coraz lepiej radzi sobie jako piłkarz. Młody sportowiec dostał właśnie powołanie na konsultacje kadry Polski U- 18 w Jarocinie. Dawid jest wychowankiem LKS Vinety Wolin, a obecnie gra w jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, Ruchu Chorzów, gdzie został wypożyczony do końca bieżącego sezonu ■ „Skarby” na dnie jeziora. Jak już informowaliśmy w Golczewie realizowana jest kosztem około 800 tysięcy złotych inwestycja polegająca na zagospodarowaniu terenu wokół jeziora Szczucze dla celów rekreacyjno-turystycznych ■ Na zachodzie kraju prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 80 km/h, intensywny opad deszczu do 20 mm ■ Nowa część Piratów z Karaibów. Zemsta Salazara w kinie Eva w Międzyzdrojach.Kino Eva zaprasza na seanse. Od 9 czerwca w międzyzdrojskim kinie obejrzymy takie produkcje jak: Dzieciak rządzi oraz kolejna część kultowych Piratów z Karaibów. Zemsta Salazara w 3D ■ Bałtyk wyrzuca na brzeg martwe foki. Na ssaki natknięto się też na plażach w Międzyzdrojach, Dziwnówku i Łukęcinie ■ Weronika Jaroszek z Klubu Sportów Wodnych „Baltic” Dziwnów na drugim miejscu po pierwszym dniu III eliminacji do Mistrzostw Europy i Świata w klasie Optimist ■ Program Wojewódzki „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” We wtorek (30.05.2017r.) Gimnazjum w Świerznie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wspólnie z przedstawicielem Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim przeprowadzili wykład na temat „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach ■