POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.01.2017, 12:14:03] • Gmina Wolin

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który zauważył dwa podrzucone kundelki, od tygodnia błąkające się w Skoszewie. Pies i suczka boją się ludzi, jednak po jakimś czasie zaufały naszemu Czytelnikowi na tyle, że podeszły pod jego dom. Są bardzo chude i zmarznięte.

- Bardzo mi zależy, żeby ktoś je przygarnął, ale równie mocno zależy mi na znalezieniu byłego "właściciela" i ukaraniu go, bo samo porzucenie jest okrucieństwem, a porzucenie w zimie to już brak słów...

Dwa małe kundelki szukają ciepłego domu

fot. Czytelnik

Może ktoś zauważy, że jego sąsiad, znajomy miał takie pieski i nagle zniknęły. A gdyby informacja dotarła do "właściciela" to pragnę mu uświadomić, że na wsiach ludzie potrafią korzystać z internetu i mają na tyle empatii, żeby zainteresować się losem zwierząt. W czasach, w których komunikowanie się ze światem jest tak proste, mam nadzieję, że uda się znaleźć psiakom kochający dom a tego kto je porzucił dosięgnie surowa kara- pisze Czytelnik, któremu nieobojętny jest los porzuconych psiaków.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Niedziela [08.01.2017, 21:32:21] • [IP: 83.20.197.***]

Super brawa dla redakcji ikamień za troskę nad psiakami.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:17:01] • [IP: 37.248.158.**]

Dzisiaj znowu w Ładzinie CHODZI WYCHUDZONY I ZMARZNIETY OWCZAREK NIEMIECKI.Wyglada na to że chyba juz długo szuka swojego domu, bo jest wycienczony.Może ktos się znajdzie i przygarnie biedaka do domu, bo sam nie przezyje tej zimy.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 18:16:36] • [IP: 37.248.164.***]

Pieski zostaja z Pania :)

Gość • Niedziela [08.01.2017, 16:37:26] • [IP: 46.171.188.***]

No to dobrze się skończyło:-) Mam nadzieję, że ta pani będzie mogła zatrzymać pieski, że cokolwiek wtedy było przyczyną, że szukała dla nich nowego domu, to teraz się poprawiło i pieski z tą panią zostaną. Pozdrawiam gorąco:-))

Gość • Niedziela [08.01.2017, 11:27:50] • [IP: 5.172.234.**]

SZACUN DLA PANI!!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:51:13] • [IP: 31.0.44.***]

I naprawde nie uwazam zebym zrobila cos niezwyklego, moim zdaniem to normalny odruch czlowieka, ktory ma choc troche wyobrazni, bo wiadomo co moglo im sie stac o tej porze roku, gdyby nie otrzymaly pomocy. Zycze sobie tylko, zeby ludzie w koncu zaczeli brac odpowiedzialnosc za swoje decyzje takie jak przygarniecie zwierzaka. Wszystkim, ktorzy trzymali kciuki za Nas i tak dobrze mi zycza bardzo dziekuje :)

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:44:45] • [IP: 31.0.44.***]

Psiaki dostaly ode mnie worek karmy na pozegnanie, bede w stalym kontakcie z ich Pania, sama w razie potrzeby bede pomagac :)

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:29:40] • [IP: 83.82.254.***]

Piekne zakonczenie chociaz smutne bylo ich zycie po oddaniu komus innemu, sadzac po pani wpisie. Nieuczciwi i okrutni ludzie. Ciesze sie razem z pania i z wlascicielka psiakow. Niech juz nigdy sie ze soba nie rozstaja, bo sa sobie potrzebni a psiaki kochaja miloscia bezwarunkowa i nigdy nie zapominaja swojego kochanego opiekuna. Wszystkiego dobrego dla pani i uklony za wielkie serce i empatie. P.S. Jesli bylaby potrzebna karma dla psiakow lub jakakolwiek inna pomoc dla nich, prosze dac znac tu na ikamien. Wspolnym sumptem ze zwierzolubami damy rade.

Gość • Sobota [07.01.2017, 20:37:55] • [IP: 31.0.124.**]

Probowalam, mimo szczerych checi moj pies nie dawal za wygrana i bardzo agresywnie reagowal na maluchy... Ale to juz jest nieistotne, po psiaki przyjechala wlascicielka, ktora je oddala, jak jej sie wydawalo odpowiedzialnym ludziom (ta Pani naprawde miala wazny powod zeby znalezc im nowy dom i rozumiem Ja), ktorzy zamiast pieski oddac z powrotem woleli porzucic. Wierzcie mi Panstwo, ze te psiaki z radosci omal nie skakaly pod sufit, kiedy tylko uslyszaly glos, ktory tak dobrze znaja. Pani postanowila, ze pieski zostaja juz u Niej. Bardzo dziekuje wszystkim za udostepnianie wiadomosci o pieskach, bo dzieki temu, ich ukochana Pani dowiedziala sie o tym, ze ludzie, ktorym zaufala, pozbyli sie ich w tak okropny sposob. Psiaki na koniec mnie wycalowaly, poprzytulaly i to byly dla mnie najpiekniejsze podziekowania.

Gość • Sobota [07.01.2017, 16:51:10] • [IP: 46.171.188.***]

Weszły do domu? Super!!:-)))) To może jednak dogadają się z Pani pieskiem i psia rodzina się powiększy? Miałam kiedyś taką psią 'przybłedę', to był niesamowity, bardzo kochany piesek. Gdyby teraz w mojej wsi taki biedak się kręcił, to miałabym ogromny dylemat i pewnie próbowałabym zaprzyjaźnić z moją sunią, żeby dać mu dom. Serdecznie pozdrawiam!

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:45:02] • [IP: 83.20.202.***]

Pani która opiekuje się pieskami niech żyje długo i w dostatku.

Grażyna • Sobota [07.01.2017, 10:46:53] • [IP: 5.172.232.**]

Ma Pani Wielkie Serce.Gdybym mogła tez by je przygarneła ale juz mam trzy zwierzaczki tez porzucone przez kogos bezdusznego.Moze znajdzie sie ktos kto je przygarnie i nie pozwoli im zamarznąć.Czekam na szczesliwe zakonczenie, bo schronisko to ostateczność.Pozdrawiam Panią.

Gość • Sobota [07.01.2017, 10:10:11] • [IP: 5.172.232.**]

Psiaki maja sie dobrze :) Dzis wygrzaly sie w domu :) Sytuacja powoli sie klaruje, wieczorem dam znac co i jak z Maluchami :)

Gość • Sobota [07.01.2017, 09:37:27] • [IP: 46.171.188.***]

Dzień dobry? Jak po nocy mają się Psiaki? Dziś było dużo zimniej:- (Dobrze, że trafiły na Panią, że dostają jedzenie, są takie ładne, poczciwe, sama bym je wzięła, jakbym mogła, ale z moja psica też by ich nie zaakceptowała:- (Trzymam za nie kciuki, żeby szybko znalazły dom i żeby ktoś wziął je razem, bo rozdzielenie bardzo przeżyją.

Gość • Sobota [07.01.2017, 05:59:38] • [IP: 5.172.232.***]

Buda tez juz jest, od wczorajszego poludnia, jednak wydaje mi sie, ze te maluchy nie wiedza co to buda... Wygladaja na psiaki mieszkajace w domu. Ktos, kto je wezmie bedzie prawdziwym szczesciarzem, one wiedza, ze nie mozna im przejsc za ogrodzenie. Chociaz mamy ogrodzenie przez ktore bez problemu taki psiak moze przejsc, one czekaja az im sie otworzy bramke.

Gość • Piątek [06.01.2017, 21:51:12] • [IP: 83.82.254.***]

Chyba bedzie trudno tak na szybko znalezc im domek wiec lepsze schronisko.Jest naprawde dobre a psiaki zadbane i super wolontariat. Mialem na mysli postawienie im prowizorycznej budy przed ogrodzeniem domu i nieco dalej od wejscia na posesje, jesli ma pani wlasnego pieska. Tam, gdzie nie boja sie podejsc do jedzenia. Nawet paleta wylozona sloma i jakis daszek nad nia, ewentualnie niepotrzebna juz gleboka szafka tez zdaje egzamin. Byleby nie zamarzly strachulce do poniedzialku. Trzymam kciuki za szczesliwe zakonczenie Uklony dla pani.

Gość • Piątek [06.01.2017, 17:57:02] • [IP: 5.172.233.**]

Niestety pieski do domu wejsc nie chca, jedzenie dostaja co 2-3 godziny. ja ich nie moge zatrzymac, poniewaz moj pies ich nie akceptuje i boje sie, ze moze im zrobic krzywde... Pierwsze co zrobilam to zglosilam sprawe do schroniska, zostalam przekierowana do Gminy, gdzie udzielono mi informacji, ze psiaki w poniedzialek zostana przewiezione do schroniska, jednak wolalabym zeby tego uniknely i znalazly kochajacy dom i ludzi, ktorzy juz wiecej ich nie skrzywdza.

Gość • Piątek [06.01.2017, 17:45:15] • [IP: 83.82.254.***]

Moze chociaz jakas tymczasowa bude wyscielona sloma postawic przed domem lub na terenie posesji, miske z woda i odrobina oleju np. slonecznikowego do niej/ wowczas woda nie zamarza w misce/, to byloby idealnie do czasu znalezienia im domu lub powierzenia pod opieke schronisku. Sliczne psiaczki.Ludzie coraz gorsi, zero empatii.Dobrze ze pan ma serce i za to czapki z glow.

Gość • Piątek [06.01.2017, 16:10:50] • [IP: 46.171.188.***]

Biedne Pieski i obezwładniająca ludzka podłość:- (Czy te psiaki weszły do domu albo chociaż wzięły jedzenie? Jeśli ta osoba, do ktorej się zbliżyły nie może ich przyjąć, to może należy zgłosić to do schroniska, tam przynajmniej dostaną jeść, będą przebadane i będą im szukać domu. Pozdrawiam psiaki i dobrych ludzi, którzy im pomogą.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■