POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [05.01.2017, 13:58:23] • Kamień Pomorski

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Potężne fale zaczęły wdzierać się w środowy wieczór na plażę w Międzyzdrojach niszcząc dosłownie wszystko, co stało na jej drodze. Fale wybiły okna w klubie mieszczącym się pod molo oraz zabrały spora część wydm, w tym terenu przeznaczonego pod budowę hotelu.

Wzburzone fale zalewały nie tylko molo ale także podmywały teren wydm, który został sprzedany pod budowę hotelu.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Wejście na molo od strony plaży było niemożliwe. Woda wdzierała się na schody.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Gdy sytuacja uspokoi się, właściciele zniszczonych punktów i terenów będą mogli zacząć szacować szkody.

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

Woda zalała plażę w Międzyzdrojach i zniszczyła wszystko, co stało na jej drodze!

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

• Poniedziałek [09.01.2017, 19:01:40] • [IP: 89.31.57.*]

biedny biednemu przyganial

max • Niedziela [08.01.2017, 19:08:29] • [IP: 46.169.163.***]

No i woda zniszczyła wszystko, bo jak by nad morzem stał choć jeden krzyż to by takich zniszczeń nie było...Po letnim sezonie szatan urządził sobie balety na plaży, a co na to powie teraz Biskup Terlikowski?...amen

Gość • Niedziela [08.01.2017, 08:04:59] • [IP: 62.210.81.***]

oszukujcie sie, dalej, nie wiadomo czy nowa wladza da pozwolenie na alko, moczem tak nie daje na calym wybrzezu, poupaja dla ubogich, szczochow

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:11:20] • [IP: 89.174.73.**]

taki sztorm zdarza się raz na kilka lat

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:07:06] • [IP: 83.8.45.***]

Dawniej pamiętam z dzieciństwa, wydmy to było coś nietykalnego, jako dzieci wiedzieliśmy doskonale korzystając z plaży, jak się na niej zachowywać. Dlaczego mentalność ludzka tak się strasznie zmieniła. To, co kiedyś zakorzeniono w naszych umysłach że jest słuszne, a tak jest jeśli chodzi o ochronę wydm, to teraz na jakiej podstawie ja jako dorosła osoba mam sobie tłumaczyć te dziwne zmiany?Międzyzdroje zawsze górowqło nad Świnoujściem i nie pomoże tu tunel, Międzyzdroje to przepiękny kurort i właśnie, niech taki zostanie.

Gość • Sobota [07.01.2017, 08:36:45] • [IP: 80.245.187.***]

mam pytanie sztormy byly sa i beda a moze to falochrony gazoportu utrudniaja cyrkulacje wody i teraz mamy to co mamy bo z matka natura jeszcze nikt nie wygral

R . . . k • Sobota [07.01.2017, 02:06:13] • [IP: 95.129.225.**]

Pod molo to najbardziej atrakcyjna dyskoteka i restauracja w Miedzyzdrojach. .. dziala przez caly rok i kazdy moze sie wyzyc jak chce , , , dziekujemy Tobie Andrzej. ...R...k

Gość • Piątek [06.01.2017, 18:34:50] • [IP: 62.102.148.**]

szkoda ze nie zalalo tej speluny, spedu samych chlorow, podpowiem, nalezy krok wstecz, zmiana na stolkach, pewne rzeczy sa niewybaczalne

Turist • Piątek [06.01.2017, 13:25:05] • [IP: 37.248.153.**]

Będziemy jeżdzić do Petrugalii.

Gośćbibi • Piątek [06.01.2017, 13:21:49] • [IP: 89.174.73.**]

gdzie szachownice na wydmach, gdzie wydmowa roślinnosć?nie ma, bo będą hotele.małe pytanie:, , amber" już sie topi, a te nowe mają stanąć jeszcze bliżej?głupota.moje ukochane miasto zmienia się w apartamentowca.traci swój urok, przypomina powoli każde inne miasto.

Gość • Piątek [06.01.2017, 12:13:01] • [IP: 5.174.68.**]

Rybacy w miedzyzdrojach urmra z glodu bo nie mogą wypłynąć jakby niewiadomo jak lowili ryby zacieraja rece na odszkodowania smiech nasali

Gość • Piątek [06.01.2017, 09:52:59] • [IP: 93.105.181.**]

1 porcja ryby, frytki, surówka i piwo: 120 zł, w kontekście tego z optymizmem zakładam szybką odbudowę interesu.

Gość • Piątek [06.01.2017, 09:30:43] • [IP: 31.0.127.***]

Do pierdla tych co sprzedali wydmy. NIK się powinien nimi zająć.

marko • Piątek [06.01.2017, 04:37:13] • [IP: 77.254.52.***]

..pytanko...dlaczego tak dużo turystów z Niemiec odwiedza nasze wybrzeże..?..podpowiem. .nie tylko że taniej..dla nich liczy się klimat, środowisko w którym wypoczywają, , oni już znają drogi betonowe za leżakami plażowiczów, szum samochodów prawie na plazy, kurorty betonowe..już sie nimi najedli, , teraz nawrót w poszukiwaniu natury..podoba im sie jeszcze nasze wybrzeże..jeszcze nie zabetonowane..ale od wielu lat jak widzę pod tym względem jest coraz gorze, przykro patrzeć na kolejne sprzedaże działek w pasach przywydmowych..niszczymy to co najpiekniejsze, nasze środowisko w pogoni za kasą, więc piły w ruch..zetnijcie te wszystkie sosny..te krzewy dzikich róż co nam morze zasłaniają..wylejcie na wydmach drogi betonowe..będzie piekny widok z samochodu...

Gość • Piątek [06.01.2017, 00:10:15] • [IP: 80.245.186.***]

Oj tam oj tam.Przecież już po Międzyzdrojach.Świnoujście ma pieniądze na tunel i kto teraz do was przyjedzie?Toć u was nawet plaży nie ma i nigdy nie było.Pokazała to ostatnia aura.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 23:12:28] • [IP: 91.226.7.***]

Kto i jakie lody ukręcił na sprzedaży tego kawałka wydm pod zabudowę?

Gość • Czwartek [05.01.2017, 22:30:56] • [IP: 79.186.80.***]

Odbije w sezonie

Gość • Czwartek [05.01.2017, 21:53:07] • [IP: 37.47.168.**]

Na biednego nie trafilo😊

Gość • Czwartek [05.01.2017, 21:47:15] • [IP: 83.20.74.***]

I zamiast wzmacniać wydmy to teraz wszyscy płaczą...Dzieki urzedaski za wasze cudowne decyzje. Przyroda się odwdzięczy za jej niszczenie

Edek • Czwartek [05.01.2017, 21:21:34] • [IP: 83.22.96.***]

Brawo włodarze miasta Międzyzdroje! Róbcie tak dalej a matka natura was rozliczy lepiej niż sąd...

Gość • Czwartek [05.01.2017, 19:46:31] • [IP: 83.82.254.***]

Ci, ktorzy decydowali o sprzedazy wydm pod zabudowe, powinni siedziec w wiezieniu.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 17:40:52] • [IP: 31.0.70.**]

Dlaczego wydmy nie zostaly zabezpieczone?

Gość • Czwartek [05.01.2017, 17:15:58] • [IP: 89.174.73.**]

Hotele tak blisko morza. Może walnijcie od razu na plażę. Wieżowce w Międzyzdrojach wyglądają okropnie. Urbanizacja poszła bardziej na kasę niż na wizerunek. Morze zabiera plażę w Międzyzdrojach to lepiej postawcie na morzu takie hotele.

Gość • Czwartek [05.01.2017, 16:36:55] • [IP: 31.0.38.**]

Gdzie ja się teraz bawić będę : (

Gość • Czwartek [05.01.2017, 16:17:41] • [IP: 83.8.46.***]

Hotel Amber Bałtic, raz sztorm podmył w 1995 roku. Aby tego hotelu, co koło mola ma stanąć nie podmyło

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na Wybrzeżu prognozowane są silne porywy zachodniego i północno - zachodniego wiatru o prędkości do 80-90 km/h ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■