POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [02.11.2016, 16:40:24] • Gmina Kamień Pomorski

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

fot. kam

- Moim celem nie było zabicie, a tylko nastraszenie przeciwników. Zdarzył się nieszczęśliwy wpadek, a jego głównym powodem był stan drogi. Była ona tak jak i dzisiaj, pełna dziur i wybojów. Kiedy jedzie się po niej dużym autem (Mercedes ML) i szybko to on podskakuje – wyjaśniał Maciej Sz. podczas wizji lokalnej na miejscu zbrodni, do jakiej doszło na odcinku drogi powiatowej Jarszewo – Kamień Pomorski w 2014 roku.

Ponad półtorej godziny trwała wizja lokalna w dniu 2 listopada 2016 roku na odcinku drogi powiatowej Jarszewo – Kamień Pomorski gdzie dwa lata temu doszło do zbrodni zabójstwa. Wizję lokalną z obecności Bartłomieja Skurcza prokuratora okręgowego ze Szczecina, Krzysztofa Tumielewicza obrońcy Macieja Sz. przy udziale Macieja Sz. prowadził Józef Grocholski sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

fot. kam

Maciej Sz. mówił, że jego zamiarem nie było zabicie Grzegorza G. lecz tylko jego postraszenie, nie pamiętał także dokładnie w którym miejscu padł strzał z Mercedesa ML, który dla jadącego w Oplu Corsie Grzegorza G. okazał się śmiertelny.

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

fot. kam

- Dzisiejsza wizja lokalna pozwoliła poznać się z dokładnym wyjaśnieniem Macieja Sz. o zdarzeniu. Nie potrafię powiedzieć jaki to będzie miało wpływ na wyrok w drugiej instancji – powiedział sędzia Józef Grocholski. Natomiast prokurator Bartłomiej Skurcz powiedział, że prokuratura w dalszym ciągu podtrzymuje swoje stanowisko w tej sprawie: - Maciej Sz. strzelając do pokrzywdzonego działał w zamiarze bezpośrednim, czyli chciał zabić.

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

fot. kam

Obrońca Macieja Sz. mecenas Krzysztofa Tumielewicz twierdzi, że dzisiejsza wizja wniosła wiele nowych okoliczności i powinna być brana pod uwagę przez sąd. Bowiem Maciej Sz. nie chciał zabić a tylko postraszyć swoich oponentów.

Co się stało dwa lata temu na drodze Jarszewo- Kamień Pomorski? Wizja lokalna z udziałem Macieja Sz!

fot. kam

Maciej Sz. za zabójstwo Grzegorza G. Skazany został nieprawomocnym wyrokiem na 15 lat więzienia.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [08.11.2016, 04:51:41] • [IP: 80.245.177.***]

tez jestem zdania ze jak naprawde chcialby to zrobic to by przygotowal to po cichu na inny termin

miglanc • Poniedziałek [07.11.2016, 20:35:51] • [IP: 90.186.67.***]

od dawna niemieszkam w kamieniu znam macika niedawno sie dowiedzialem co go spotkalo takie nasze polskie prawo broni sie nie rusz a zgini napadna cie w domu niemzesz sie prawa bronic bo czeka cie odsiadka a jak niezrobisz nic to cmentarz znam goscia jak by naprawde chcial wykonaci egzekucje to zrobil by to pocichu a niebawil sie w amerykaniska gangsterke a zreszta jak by mi ktosi wlazl na posesje bez pozwolenia to wspulczuje temu komus.

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 19:35:15] • [IP: 188.146.96.***]

MAM NADZIEJE ŻE TA WIZJA CI POMOŻE KOLEGO !!

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 07:09:24] • [IP: 85.248.227.***]

afera

Gość • Niedziela [06.11.2016, 14:45:39] • [IP: 80.245.177.***]

wezcie cos ciezkiego do reki, wystawcie za okno na dziurach, zobaczycie jak buja, i tak dalej, widocznie sytuacja byla tak ekstremalna ze musialo tak to wygladac, nie wiem, nie bylo mnie na miejscu, dobrze ze chociaz sa zeznania dwoch na dwoch z tego co kojarze ze jechali we dwoch terenowym, terenowe maja twarde zawieszenia, czym wieksza predkosc tym bardziej rzuca, to chyba normalne

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:59:43] • [IP: 79.184.160.***]

Wielki problem że się bandziory postrzelały!

Gość • Piątek [04.11.2016, 07:56:25] • [IP: 37.47.167.**]

W obronie domu rodziny gdy dochodzą emocje może wydarzyć się wiele. On miał małe dziecko które mogło być w domu.

Gość • Piątek [04.11.2016, 01:16:52] • [IP: 80.245.177.***]

sami zgnijcie skoro innym tego zyczycie, opisano na drugim forum ze trafil kogos kto stwarzal problemy innym ludziom co widac w tym przypadku ze pojechali we 3 do niego, czlowieka kto sie bronil, tak jak dzien wczesniej, po co atakowali

Gość • Czwartek [03.11.2016, 23:02:08] • [IP: 80.245.177.***]

znowu ktos z mego ip pisze

Gość • Czwartek [03.11.2016, 22:00:40] • [IP: 80.245.177.***]

chyba twoje ze takie glupoty piszesz, rumakowanie to sie skonczylo malolatow ktorzy straszyli go pod domem, tyle w temacie, ml skacze na dziurach, twarde ma zawieszenie, jedz na tamta droge przejedz sie z wystawiona reka za oknem z czyms ciezkim, bedziesz wiedzial

Gość • Czwartek [03.11.2016, 21:12:31] • [IP: 80.245.177.*]

Niech zgnije w więzieniu. Niech ściska pośladki.

Gość • Czwartek [03.11.2016, 19:46:01] • [IP: 46.112.238.**]

Ponoć" każda broń raz w roku sama strzela" tak więc mając broń czy celując do człowieka (nie ważne jakiego) mógł się spodziewać ze go zabije. Teraz po prostu tonący brzytwy się chwyta. To tak jak z pijanym za kierownicą - pije i jedzie wiec może liczyc sie z tym ze kogoś zabije. Skończyło się rumakowanie.

• Czwartek [03.11.2016, 11:36:41] • [IP: 83.20.205.***]

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. To sie tyczy do jednego jaki i do odrogiego delikwenta.

Gość • Czwartek [03.11.2016, 09:35:16] • [IP: 79.184.158.***]

oj Maciek. .. klamka to nie zabawka, chciałeś straszyć trzeba było strzelać ze straszaka . .. a tak to teraz masz.

Gość • Czwartek [03.11.2016, 08:39:40] • [IP: 83.23.252.**]

Nie powinniście mu zasłaniać twarzy, żeby każdy widział zabójcę.

Gość • Czwartek [03.11.2016, 08:25:33] • [IP: 83.16.227.**]

15 lat na robotach w syberii

Gość • Czwartek [03.11.2016, 07:54:29] • [IP: 77.115.112.**]

To może postraszyć skazanego na 15 lat tylko.. dożywociem, , Kto opowiada takie, , bajki.. nie bierze poważnie aparatu sprawiedliwości i społeczeństwa, które te instytucje powinny chronić. .

Gość • Czwartek [03.11.2016, 07:54:03] • [IP: 83.23.251.**]

I tak moc rodziny G. z Golczewa się skończyła.

Gość • Czwartek [03.11.2016, 07:02:07] • [IP: 79.184.227.***]

PODCZEPĆIE mi MAcieja z tym łańcuchem pod hak samochodowym, chętnie go pociągam po asfalcie. Kto za?

KULTURA • Czwartek [03.11.2016, 06:52:50] • [IP: 83.21.73.**]

Ludzie co wy piszecie cały Kamień Pom. i okoliczne miejscowości dobrze wiedziały jakim człowiekiem jest Maciej Sz.i jaki tryb życia prowadził i czym się zajmował. Tym razem mu nie poszło i musi odsiedzieć za swoje i tyle 15 lat za zabicie z premedytacją to ŻART powinien dostać dożywcie

Gość • Czwartek [03.11.2016, 06:34:19] • [IP: 5.172.232.*]

Ciekawe czy ma pozwolenie na bron ale jestescie pojeb... Chcial nastraszyc ale wymyslil siedzac dwa lata za kratami pewnie myslal ze bron z ktorej strzelal byla na wode

Gość • Czwartek [03.11.2016, 05:09:59] • [IP: 2.111.141.***]

czy sadzicie ze osoba ktora posiada bron bez pozwolenia to chciala postraszyc nie wydaje mi sie

Bóg • Czwartek [03.11.2016, 00:01:37] • [IP: 79.172.193.**]

tez tak uwazam a obnaza tylko slabosc organow scigania bo gdyby do mnie trzech przyjechalo z maczetami to co ja moge, nozykiem im pomachac albo siekierka? wystrzal niepotrzebny ale to juz wypadek przy pracy o jaka malolaci sami zabiegali ponizajac go dzien wczesniej przy dziewczynie a przeciez to byl starszy od nich czlowiek i pozniej naruszajac czyjas posesje, czy to on pojechal do nich i do nich sie czepial czy oni do niego, sam bylem niejednokrotnie przez mlodsze pokolenia obrazany oraz szczegolow nie zdradzam a jak sie bronic? czy ten czlowiek mial motywy zeby zabic? przeciez mowi ze chcial postraszyc co doskonale rozumiem to o co wojna, o to ze kozka skakala a noge zlamala ? strasznie to tamtych trzech sie zachowalo ze komus pod dom pojechalo, dostali jakies wyroki za to? a wyroki za to ze go straszyli i musial dzien wczesniej przed grupka ich kilku bronic sie pod blokiem ? uniewinnic bo nie zasluguje na to, nie czuje zlosci od tego czlowieka, przypadkiem dostali to na co zasluzyli, jego obrona konieczna

Gość • Środa [02.11.2016, 22:43:40] • [IP: 88.156.128.***]

Mercedes ml skacze na dziurach? Chyba przy 10km/h

Gość • Środa [02.11.2016, 20:34:58] • [IP: 37.47.143.***]

Niewinny !! Wypuścić !!

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ OSTRZEŻENIE NUMER 64/I/2021 OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 16:00 dnia 18-01-2021 do godz. 04:00 dnia 19-01-2021 Obszar: województwo dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie. Przebieg: Prognozuje się występowanie opadów mokrego śniegu i deszczu ze śniegiem, które w kontakcie z wychłodzonym gruntem spowodują pojawienie się gołoledzi. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■