POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [26.07.2016, 17:26:45] • Międzyzdroje

Ryszard Petru w Międzyzdrojach: Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem

Ryszard Petru w Międzyzdrojach: Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem

fot. Andrzej Ryfczyński

Lider Nowoczesnej odwiedził Międzyzdroje. Ryszard Petru przyznał, że po raz pierwszy miał okazję być w tej niewielkiej nadmorskiej miejscowości - Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem- mówił w Międzyzdrojach Petru.

Ryszard Petru wraz ze swoimi współpracownikami z Nowoczesnej, m.in. posłem Piotrem Misiło oraz przewodniczącą Nowoczesnej w Świnoujściu Dorotą Konkolewską rozpoczął wizytę w Międzyzdrojach od słynnej Alei Gwiazd, następnie udał się w stronę mola, a dalej już podążał promenadą.

Ryszard Petru w Międzyzdrojach: Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem

fot. Andrzej Ryfczyński

Po drodze mijał wielu mieszkańców i turystów z którymi bardzo chętnie rozmawiał. Niektórym udało się nawet zrobić z politykiem popularne selfie.

Ryszard Petru w Międzyzdrojach: Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem

fot. Andrzej Ryfczyński

Ryszard Petru okazał się być też wielkim fanem gotowanej kukurydzy! Nie mógł przejść obojętnie obok stoiska z tym właśnie przysmakiem.

Ryszard Petru w Międzyzdrojach: Jestem tu po raz pierwszy i widzę, że muszę nadrobić to co straciłem

fot. Andrzej Ryfczyński

Oprócz nadmorskich smakołyków, działaczowi Nowoczesnej przypadły do gustu zabytkowe budynki zdobiące dzielnicę nadmorską. Niestety czas mijał nieubłaganie. Polityk spieszył się na samolot, w końcu czekają na niego kolejni wyborcy z najodleglejszych zakątków Polski. Następny cel to Białystok.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Czwartek [28.07.2016, 11:13:32] • [IP: 5.60.4.***]

NOWOCZESNA, NOWOCZESNA.

Gość • Czwartek [28.07.2016, 10:46:37] • [IP: 89.228.10.**]

Jakoś nie ubrał się...

Gość • Czwartek [28.07.2016, 10:16:28] • [IP: 80.50.26.***]

.Nowoczesna to bardzo mądrzy, merytoryczni ale także wyluzowani i uśmiechnięci ludzie. A kredytu we frankach nikt nikomu na siłę nie wciskał. Każdy kto wziął to liczył na to, że jeszcze mniej zapłaci bo franki potanieją, a że rząd w Szwajcarii zrobił psikusa i cenę franka uwolnił to się nie udało zakombinować i przycwaniakować. Jak ktoś zarabia w złotówkach to i kredyt niech bierze w złotówkach (tacy wielcy patrioci, ale podatków to by złotówki nie chcieli zapłacić).

Gość • Środa [27.07.2016, 21:25:40] • [IP: 37.47.172.**]

ciekawe gdzie zaparkował ? bo w tej wiosce każdego wczasowicza traktują jak przestępce

Gość • Środa [27.07.2016, 19:08:03] • [IP: 62.69.241.**]

"Niektórym udało się nawet zrobić z politykiem popularne selfie" he he dobre, pewnie sam wyprosił.

Gość • Środa [27.07.2016, 17:44:43] • [IP: 83.8.188.*]

Widzę że część z was nawet nie wie który to Petru zwłaszcza IP: 83.11.89.***

Gość • Środa [27.07.2016, 17:34:39] • [IP: 188.146.76.***]

gonić to towarzystwo:)

Gość • Środa [27.07.2016, 16:42:04] • [IP: 83.11.89.***]

łazi w okularach, boi się ludziom w oczy spojrzeć? A i ciągle ten sam sweterek.Myślę że trzeba troche piasku z plaży wymienić albo czekać na przypływ.Ziemia skażona.

Gość • Środa [27.07.2016, 15:45:00] • [IP: 83.20.241.***]

Nie obawia się frankowiczów? wpędził ich w ogromne długi.

Gość • Środa [27.07.2016, 15:39:13] • [IP: 77.254.85.**]

Petit to nie moja bajka Jestem człowiekiem skromnym biednym ale mam swoją godność Pyszny zrozumiały taki pospolity BUFFON

Gość • Środa [27.07.2016, 14:56:57] • [IP: 94.254.225.***]

AGITUJE W SZEREGI PARTII ZEBY MU SKLADKI OPLACAC ja osobiscie sie nim brzydze

Gość • Środa [27.07.2016, 13:30:20] • [IP: 37.47.170.***]

ale to scczawik

Gość • Środa [27.07.2016, 11:59:07] • [IP: 46.169.159.***]

Petru na prezydenta, może pogoni na Ukrainę tych pisoholików

Gość • Środa [27.07.2016, 10:59:59] • [IP: 94.254.225.***]

jak śmie sie tak pokazywac tlumow nie ma wiecej nie napisze co mysle bo regulamin zabrania

Gość • Środa [27.07.2016, 10:56:54] • [IP: 83.11.171.***]

spłacamy ten cudowny kredyt złoty frank, ot tajemnica wyjaśnion

Gość • Środa [27.07.2016, 09:15:12] • [IP: 83.11.235.**]

Do [IP: 87.205.102.**] to już któryś z kolei wpis o tej samej treści, ile ci płacą za wpisywanie na korzyść Petru?

Gość • Środa [27.07.2016, 09:10:57] • [IP: 83.11.171.***]

FRANKOWICZE WITALI

Gość • Środa [27.07.2016, 09:03:02] • [IP: 94.254.175.***]

A gdzie jest Myszka Agresorka...??

Gość • Środa [27.07.2016, 08:56:12] • [IP: 188.146.130.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [27.07.2016, 08:22:09] • [IP: 83.11.82.***]

Nigdy Pan nie byl w Międzyzdrojach :) Widać ze dobrze się Pan orientuje co mamy w Polsce :) hahahahaha Ale wstyd

Gość • Środa [27.07.2016, 05:53:27] • [IP: 79.186.208.***]

Panie PETRU czy dobrze się Pan bawi za moje płacone podatki ? Po co Pan przyjechał ?, Jaki jest wizyty ?, po co Panu wspólna fotografia z wakacji Kraju którego Pan nie zna a tym bardziej jego problemów

Gość • Wtorek [26.07.2016, 23:08:47] • [IP: 188.146.65.*]

Polska podłych ludzi. Dla kogo walczyć o lepszą Polskę, dla was za tak chamskie wpisy. Idźcie do prezesa wszystkich prezesów i módlcie się by było lepiej. To wam pomoże.

Gość • Wtorek [26.07.2016, 23:03:56] • [IP: 87.205.102.**]

Mądry człowiek, niech powstrzyma PISlandię

Gość • Wtorek [26.07.2016, 22:50:32] • [IP: 79.184.150.***]

Petru dla kogo pracujesz

Gość • Wtorek [26.07.2016, 22:48:01] • [IP: 46.113.109.***]

A Rudy z Kamienia był?

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta w Międzyzdrojach ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin . ■ 17 - letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wybrał się na wieczorną przejażdżkę ulicami Kamienia Pomorskiego. Nie miał uprawnień do kierowania i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Swoją podróż zakończył na latarni ulicznej. Wszystko rozpoczęło się w nocy z wtorku na środę, po północy osobowe audi nie zatrzymało się do policyjnej kontroli. Kierowca auta z nadmierną prędkością wjechał na rondo i chcąc wjechać w ulicę Dziwnowską uderzył w słupki, wjechał w pas zieleni, a następnie uderzył w latarnie uliczną. ■ Tegoroczna kwalifikacja wojskowa na terenie województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w okresie do dnia 19 listopada 2021 r., każdego tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Kamieńskiego 27 września do 8 października br. ■ Kuryłło bez wotum zaufania od Rady Miejskiej. Burmistrz Kamienia Pomorskiego Stanisław Kuryłło jako jedyny włodarz w powiecie kamieńskim nie otrzymał od radnych wotum zaufania. Za udzieleniem poparcia Stanisławowi Kuryłło głosowało jedynie 6 radnych. Aż 8 było przeciw. Jedna osoba była nieobecna ■ Obywatel Czech skoczył z międzyzdrojskiego molo do wody, a potem wołał o pomoc ■ Tegoroczny Dzień Grecki w Dziwnowie odbywał się tylko pod obeliskiem poświęconym rannym partyzantom greckim i macedońskim - pacjentom przebywającym w szpitalu zarganizowanym na ternie koszar byłej niemieckiej bazy lotnictwa morskiego, stojącym w Parku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza. Był nieco skromniejszy od poprzednich z uwagi na pandemię ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■