POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [15.03.2016, 20:23:11] • Dziwnów

Szkolenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

Szkolenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

fot. Organizator

17 marca od 9.00 do 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie odbędą się szkolenia.

Opis warsztatu:

Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych narzędzi budowania autentycznego i angażujące- go przekazu promocyjnego na temat prowadzonych przez siebie działań. W trakcie szkolenia zapoznasz się z zasadami współpracy z dziennikarzami oraz organizacją spotkań dla mediów. Podczas tego spotkania pogłębimy także umiejętność tworzenia materiałów, komunikatów i infor- macji wspierających przekaz rzeczniczy.

Korzyści dla Uczestników warsztatu:

Zdobędziesz wiedzę o sobie oraz swojej motywacji do pracowania na rzecz sprawy lub organizacji, dla której działasz. To będzie punkt wyjścia na którym zbudujesz swój przekaz na zewnątrz. Pod- czas warsztatu poznasz także moc płynącą z tworzenia autentycznej i szczerej informacji o sobie i swoich działaniach. Przećwiczysz umiejętność udzielania wywiadów i kontaktowania się z media- mi. Dowiesz się czym jest public relations i jaki jest jego wpływ na funkcjonowanie organizacji, grupy, osób skupionych wokół wspólnej sprawy na wewnątrz i na zewnątrz.

Metody pracy:
Mini wykład, ćwiczenia w parach / ćwiczenia w grupie, praca indywidualna, case – study.

Sylwia Nikko Biernacka - Fotografka, trenerka, liderka społeczna, inspira- torka. Założycielka Fundacji Machina Fotografika. Pracuje na rzecz wzmac- niania zmian społecznych, po to aby kobiety i mężczyźni na równych pra- wach uczestniczyli w różnych sferach życia. Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i fotografii w Instytucie Twórczej Fotografii w Czechach (Uniwersytet Śląski w Opavie). Ukończyła Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP oraz Program Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Stypendystka Ministry Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2015 r., uczestniczka programu Inter- national Visitor Leadership Program organizowanego przez Departament Stanu Rządu USA. Po- mysłodawczyni projektu „440 km po zmianę”, pieszego przejścia brzegiem Bałtyku wzmacniające- go obecność kobiet z niepełnosprawnością ruchu w przestrzeni publicznej oraz działającego na rzecz modernizacji polskich plaż tak aby były dostępne dla wszystkich zgodnie z zasadami projek- towania uniwersalnego. Kocha Bałtyk.

Czas trwania – 8 godzin szkoleniowych (1h = 45 minut), godz. 09.00 – 15.00

Ilość Uczestniczek / Uczestników: 12 osób

Opiekunka warsztatu: Olga Glińska, e-mail: olga@440km.pl

Program ramowy:

Data: 17 marca 2016
Godzina 09.00 – 10.30
Rundka zapoznawcza, przedstawienie celów warsztatu i jego programu, określenie wzajemnych zasad współpracy.

Czym jest Public relations?

10.30 – 10.45

Przerwa kawowa

10.45 – 12.15

Poznanie narzędzi budowania autentycznego przekazu oraz kilku informacji o swojej motywacji do działania na rzecz społeczności.

12.15 – 13.00

Przerwa obiadowa

13.00 – 14.15

Kontakty z mediami, zasady współpracy z dziennikarzami_kami. Rodzaje wywiadów i spotkań dla mediów.

14:15 – 14.30

Przerwa kawowa
14.30 – 15.00

Podsumowanie warsztatu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■