POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [15.03.2016, 20:23:11] • Dziwnów

Szkolenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

Szkolenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

fot. Organizator

17 marca od 9.00 do 10.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie odbędą się szkolenia.

Opis warsztatu:

Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych narzędzi budowania autentycznego i angażujące- go przekazu promocyjnego na temat prowadzonych przez siebie działań. W trakcie szkolenia zapoznasz się z zasadami współpracy z dziennikarzami oraz organizacją spotkań dla mediów. Podczas tego spotkania pogłębimy także umiejętność tworzenia materiałów, komunikatów i infor- macji wspierających przekaz rzeczniczy.

Korzyści dla Uczestników warsztatu:

Zdobędziesz wiedzę o sobie oraz swojej motywacji do pracowania na rzecz sprawy lub organizacji, dla której działasz. To będzie punkt wyjścia na którym zbudujesz swój przekaz na zewnątrz. Pod- czas warsztatu poznasz także moc płynącą z tworzenia autentycznej i szczerej informacji o sobie i swoich działaniach. Przećwiczysz umiejętność udzielania wywiadów i kontaktowania się z media- mi. Dowiesz się czym jest public relations i jaki jest jego wpływ na funkcjonowanie organizacji, grupy, osób skupionych wokół wspólnej sprawy na wewnątrz i na zewnątrz.

Metody pracy:
Mini wykład, ćwiczenia w parach / ćwiczenia w grupie, praca indywidualna, case – study.

Sylwia Nikko Biernacka - Fotografka, trenerka, liderka społeczna, inspira- torka. Założycielka Fundacji Machina Fotografika. Pracuje na rzecz wzmac- niania zmian społecznych, po to aby kobiety i mężczyźni na równych pra- wach uczestniczyli w różnych sferach życia. Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i fotografii w Instytucie Twórczej Fotografii w Czechach (Uniwersytet Śląski w Opavie). Ukończyła Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP oraz Program Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Stypendystka Ministry Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2015 r., uczestniczka programu Inter- national Visitor Leadership Program organizowanego przez Departament Stanu Rządu USA. Po- mysłodawczyni projektu „440 km po zmianę”, pieszego przejścia brzegiem Bałtyku wzmacniające- go obecność kobiet z niepełnosprawnością ruchu w przestrzeni publicznej oraz działającego na rzecz modernizacji polskich plaż tak aby były dostępne dla wszystkich zgodnie z zasadami projek- towania uniwersalnego. Kocha Bałtyk.

Czas trwania – 8 godzin szkoleniowych (1h = 45 minut), godz. 09.00 – 15.00

Ilość Uczestniczek / Uczestników: 12 osób

Opiekunka warsztatu: Olga Glińska, e-mail: olga@440km.pl

Program ramowy:

Data: 17 marca 2016
Godzina 09.00 – 10.30
Rundka zapoznawcza, przedstawienie celów warsztatu i jego programu, określenie wzajemnych zasad współpracy.

Czym jest Public relations?

10.30 – 10.45

Przerwa kawowa

10.45 – 12.15

Poznanie narzędzi budowania autentycznego przekazu oraz kilku informacji o swojej motywacji do działania na rzecz społeczności.

12.15 – 13.00

Przerwa obiadowa

13.00 – 14.15

Kontakty z mediami, zasady współpracy z dziennikarzami_kami. Rodzaje wywiadów i spotkań dla mediów.

14:15 – 14.30

Przerwa kawowa
14.30 – 15.00

Podsumowanie warsztatu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Pod koniec października rozpoczęły się prace pogłębiarskie na torze podejściowym do portu w Dziwnowie. - Wykonawca, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. z Gdańska, wybierze z dna toru i odłoży na klapowisko morskie ponad 19 tys. metrów sześciennych urobku – informuje Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie. Koszt robót to ok. 813 tys. złotych. Mają się zakończyć w połowie listopada ■ Międzyzdroje: Na 102. koło oczyszczalni ścieków w Międzyzdrojach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierowca audi zatrzymał się prze pasami do Netto, ale jadąca na nim kobieta z volkswagena nie zdążyła i najechała na na tył samochodu. ■ W Wapnicy 4 listopada około godziny 17:00 strażacy na ulicy Okrągłej brali udział w akcji gaszenia domu jednorodzinnego, w którym paliło się poddasze. Mieszkańcy i sąsiedzi próbowali ugasić budynek. Kiedy stwierdzili, że to jest niemożliwe , zaczęli ratować dobytek. Z domu ewakuowano wszystkich mieszkańców i psy ■ Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Węglorz, uprzejmie informuje, że zmianie uległ termin najbliższej sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach. Zaplanowana na dzień 7 listopada sesja została przełożona na 15 listopada 2019 roku ( piątek) o godz.12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach. Za zmiany przepraszamy ■ Woliński Park narodowy serdecznie zaprasza młodzież szkolna, dzieci, grupy zorganizowane, turystów indywidualnych oraz wszystkich chętnych na zajęcia przyrodnicze z edukacji leśnej na plenerowej ścieżce edukacyjnej Leśne Wzgórze WPN. Ścieżka została zrealizowana wspólnie z Partnerem projektu - Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki od 10.00 do 14.00. na terenie Muzeum Przyrodniczego WPN, przy ul. Niepodległości 3 w Międzyzdrojach ■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■