POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [17.08.2015, 17:47:13] • Gmina Świerzno

IV Piknik Rodzinny w Kaleniu

IV Piknik Rodzinny w Kaleniu

fot. Urząd Gminy w Świerznie

W Sołectwie Kaleń odbył się IV Piknik Rodzinny z licznym udziałem mieszkańców pobliskich sołectw oraz gości przybyłych do naszej Gminy na urlop wakacyjny.

Przedstawiciele Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Kamieniu Pomorskim przeprowadzili prelekcję zorganizowaną w formie zabawy pod hasłem „Precz z nałogami”. Pani Jadwiga Kasprzak pielęgniarka środowiskowa mierzyła ciśnienie, badała poziom cukru, udzielała instruktażu pierwszej pomocy kawalerom i żonatym po zaciętym meczu piłki nożnej, w którym po raz kolejny zwyciężyli kawalerowie. Pani Radna Lidia Sudnik wraz z mężem zorganizowała pokazy konne i przejażdżki. Były konkursy oraz gry, w których brały udział całe rodziny. Uczestnicy pikniku bawili się do późnych godzin na powietrzu przy zespole „Neon”.

Sołtys i Rada Sołecka dziękuje wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe. Podziękowania składamy dla wszystkich osób zaangażowanych w pracę w przygotowaniu festynu kaleńskiego.

Urząd Gminy w Świerznie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W piątek przed południem około godziny 11.00, jadąca autem kobieta jechała do Świnoujścia, kiedy minęła Dargobądz, zasnęła za kierownicą. Całe szczęście prędkość była mała to i lądowanie w rowie było łagodne ■ „Pirat drogowy” zatrzymany Policjanci strzegą bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców powiatu kamieńskiego również w godzinach nocnych. Przekonał się o tym 37-latek, zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach. Kierował on motorowerem po spożyciu alkoholu - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie! W niedzielę (14.07.2019 r.), w Międzyzdrojach na ul. Kolejowej, około godziny 3:30 w nocy, międzyzdrojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem mężczyznę ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■