POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [25.05.2015, 17:42:18] • Międzyzdroje

Eksplozja w Międzyzdrojach! Wybuchł samochód dostawczy

Eksplozja w Międzyzdrojach! Wybuchł samochód dostawczy

fot. Andrzej Ryfczyński

Volkswagen transporter eksplodował na ulicy Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach. Z relacji świadków wynika, że do eksplozji doszło tuż po uruchomieniu silnika. Pojazd zaczął się nagle palić.- Z volkswagena wydostawały się kłęby dymu- mówili portalowi ikamien.pl świadkowie zdarzenia. Ogień zajął nie tylko volkswagena ale także drewnianą szopę. Nadpaleniu uległo też drzewo owocowe. Wszystko to wyglądało naprawdę groźnie, cud, że nikomu nic się nie stało.

Na miejsce wezwano staż pożarną. W działaniach udział wzięły trzy zastępy strażaków: PSP Międzyzdroje, OSP Lubin oraz OSP Kołczewo.

Eksplozja w Międzyzdrojach! Wybuchł samochód dostawczy

fot. Andrzej Ryfczyński

- Po przyjechaniu na miejsce strażaków okazało się, że volkswagen transporter już się mocno palił.

Eksplozja w Międzyzdrojach! Wybuchł samochód dostawczy

fot. Andrzej Ryfczyński

Strażacy przystąpili do ugaszenia ognia oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia- informuje straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Eksplozja w Międzyzdrojach! Wybuchł samochód dostawczy

fot. Andrzej Ryfczyński

Na miejscu oprócz strażaków pojawiła się także policja.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Środa [27.05.2015, 08:05:28] • [IP: 37.152.19.***]

NAPEK super strażak.

Gość • Środa [27.05.2015, 08:03:13] • [IP: 37.152.19.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [26.05.2015, 19:24:48] • [IP: 46.77.124.*]

Ze swiadkami to policja wogole nie rozmawiala takze skad maja relacje niewiadomo

Gość • Wtorek [26.05.2015, 18:44:54] • [IP: 88.89.161.***]

Gasnica samochodowa nie pomogla? Moim zdaniem gasnice w polsce to idiotyzm. Ktos tylko nabija kase.

Gość • Wtorek [26.05.2015, 13:46:51] • [IP: 83.20.69.***]

Współczuję właścicielowi, strasznie to wygląda.

Gość • Wtorek [26.05.2015, 11:51:39] • [IP: 83.11.160.***]

Dobrze że wiatr wiał w przeciwna stronę od zabudowań, bo inaczej dom by się zapalił

Gość • Wtorek [26.05.2015, 10:52:47] • [IP: 83.11.160.***]

Ciekawe z jakiej relacji świadków jak z nikim nikt nie rozmawiał. No chyba że te zbiegowisko które się zbiegły jak tylko usłyszały huk więc za wiele to oni wiedzieć nie mogą ale ich świadkami to nazwać chyba nie można. PS. Podziękowania dla sąsiada który pomógł nam wyjść z domu

Gość • Wtorek [26.05.2015, 07:15:14] • [IP: 5.172.252.***]

Żarty sobie robicie a chłopak ledwo wyskoczył do tego bylo kolo samochodu malutkie dziecko weście się do prac y zamiast głupoty pisac

Gość • Poniedziałek [25.05.2015, 21:49:51] • [IP: 83.11.160.***]

ty pazdioch wez sie * soba zajmij frajerze

JJ • Poniedziałek [25.05.2015, 21:40:34] • [IP: 88.90.100.***]

To eksplodował czy się zapalił? I co z drzewem przeżyje?

pazdzioch • Poniedziałek [25.05.2015, 19:16:30] • [IP: 88.156.232.***]

A wczoraj pewnie przeszedł przegląd ;)

Gość • Poniedziałek [25.05.2015, 18:45:42] • [IP: 94.254.129.***]

Samochód pułapka zamach na chaberego hehe