POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [26.02.2015, 16:34:42] • Kamień Pomorski

Ryby Zubowicz na Europejskiej Liście Dziedzictwa Kulinarnego

Ryby Zubowicz na Europejskiej Liście Dziedzictwa Kulinarnego

fot. Organizator

Mamy przyjemność poinformować, że firma Ryby Natalia Zubowicz została wpisana na Europejską Listę Dziedzictwa Kulinarnego. Regionalne Dziedzictwo Kulinarne jest siecią, której członkami są regiony z całej Europy. Wspólnym celem jest rozwój regionów poprzez regionalną żywność i tradycje kulinarne.

Ryby Zubowicz

Ryby Zubowicz to rodzinna firma z tradycjami założona w 1987 r. Zajmujemy się połowem ryb na Zalewie Kamieńskim. Złowione ryby wędzimy tradycyjnie oraz smażymy na miejscu w smażalni na terenie bazy rybackiej w Kamieniu Pomorskim. Przyrządzamy Łososia kiszonego - rybny specjał, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów i mieszkańców. Wybieramy ryby najwyższej jakości i z nich przyrządzamy nasze wyroby korzystając jedynie z naturalnych składników i tradycyjnych receptur.

Więcej informacji na www.rybyzubowicz.pl

Ryby Zubowicz na Europejskiej Liście Dziedzictwa Kulinarnego

fot. Organizator

Łosoś kiszony

Smakosze ryb powinni spróbować Łososia kiszonego. Jest to oryginalny sposób przyrządzania surowego łososia, który jest przyprawiony własnoręcznie dobraną kompozycją polskich ziół, przypraw oraz czosnkiem. Przechowywany przez długi okres w odpowiednich warunkach, w niskiej temperaturze uzyskuje niepowtarzalny smak i aromat. Łosoś kiszony jest gotowym produktem spożywczym.

Ryby Zubowicz na Europejskiej Liście Dziedzictwa Kulinarnego

fot. Organizator

Kto raz spróbuje Łososia kiszonego nie zapomni jego wyjątkowego smaku i będzie chciał podzielić się nim z bliskimi. Termin ważności Łososia kiszonego to cztery miesiące!

Więcej informacji na www.lososkiszony.pl

Ryby Zubowicz na Europejskiej Liście Dziedzictwa Kulinarnego

fot. Organizator

Natalia Zubowicz


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [28.02.2015, 10:39:53] • [IP: 83.247.51.***]

a gdzie zubek?

Szczupak • Piątek [27.02.2015, 20:56:14] • [IP: 37.152.19.**]

O ile mi wiadomo to łososia w Zalewie Kamieńskim nie uświadczysz.Więc skąd łosoś?Oczywiście hodowlany szajs z Norwegi.

Gość • Piątek [27.02.2015, 15:51:20] • [IP: 79.184.177.***]

GRATULACJE NATALIA!!

Gość • Piątek [27.02.2015, 13:26:34] • [IP: 83.11.151.*]

Proszę o adres.

Gość • Piątek [27.02.2015, 11:12:53] • [IP: 37.152.18.***]

Łosoś kiszony razem z kapustą, lub ogórkami.Sam robię i o połowę taniej mnie to wychodzi.

Gość • Piątek [27.02.2015, 10:55:12] • [IP: 93.94.191.***]

Gratulacje

Gość • Piątek [27.02.2015, 10:28:12] • [IP: 83.8.129.***]

Gratulacje!

Gość • Piątek [27.02.2015, 03:12:48] • [IP: 80.85.115.**]

Tata wasz byłby dumny, gratuluje!

hmmm • Czwartek [26.02.2015, 22:51:20] • [IP: 79.184.94.**]

Wszystko ok, tylko te ceny za łososia czy węgorza mają znacznie wyższe niż u innych... gratulacje !

Gość • Czwartek [26.02.2015, 22:47:47] • [IP: 79.184.169.***]

Polecam!!

Gość • Czwartek [26.02.2015, 22:39:37] • [IP: 88.156.133.**]

Brawo dziewczyny!

Gość • Czwartek [26.02.2015, 22:11:57] • [IP: 79.186.62.***]

Łosoś mega sama wiózł am do Warszawy

Gość • Czwartek [26.02.2015, 21:53:33] • [IP: 83.168.86.***]

A co tak cicho o nowych podwyżkach dla Malca i Dubrawskiego ?

Gość • Czwartek [26.02.2015, 21:02:38] • [IP: 83.21.194.***]

Gratuluje. Jestem z Was dumna. I też zawsze polecam Rybkę tylko u Zubowiczów!! Niebawem sama się wybiorę na tego łososia kiszonego. Pozdrawiam

Czytelniczka. • Czwartek [26.02.2015, 20:28:35] • [IP: 77.254.94.***]

Często wysyłam kuracjuszy do Państwa na świeżą i smaczną rybę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Gość • Czwartek [26.02.2015, 19:41:43] • [IP: 79.184.16.***]

Jadłam tego łososia-rewelacja!!Życzę wszystkiego najlepszego.

J. L. W. • Czwartek [26.02.2015, 19:05:26] • [IP: 37.31.91.**]

Natalio gratulujemy, smaczne były ryby Twojego taty i cieszymy się, że podtrzymujesz rodzinny smakołyk. Goście i rodziny, które przyjeżdżają do nas w odwiedziny zawsze zamawiają u nas rybkę - własnie od was.

Gość • Czwartek [26.02.2015, 18:23:36] • [IP: 83.168.86.***]

brawo trzymać tak dalej, bardzo uprzejma obsługa coś o tym wiem. powodzenia życzę.

Gość 1 • Czwartek [26.02.2015, 17:46:31] • [IP: 77.114.42.***]

o! konkurencja

Gość • Czwartek [26.02.2015, 17:41:09] • [IP: 83.21.57.**]

Super! Pozdrawiam i życzę sukcesów :)

Gość • Czwartek [26.02.2015, 17:36:18] • [IP: 95.41.192.***]

GRATULUJE.POZDRAWIAM.JESTEM MIESZKANKA WOLINA I CIESZE SIE Z WASZEGO SUKCESU

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim ogłasza zapisy do XXI edycji rozgrywek Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu (KALF). Tegoroczna rywalizacja rozpoczną się w niedzielę, 17 listopada 2019 roku ■ W dniach 15 – 16 października 2019 r. w Międzyzdrojach odbyła się już druga konferencja, w ramach projektu pod nazwą „Korelacja identyfikacji i zwalczania transgranicznych powiązań terrorystycznych i przestępczych w obszarze badań genetycznych i informatycznych” ■ Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa ■ Policjanci CBŚP i szczecińscy prokuratorzy proszą o kontakt osoby pokrzywdzone przez członków rozbitej zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa działała w latach 2014-2018 w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy. Jej członkowie zajmowali się głównie przestępczością narkotykową, ale rozliczenia finansowe prowadzili w sposób bardzo brutalny. Na swoim koncie mogą mieć porwania, pobicia, wymuszenia rozbójnicze, uszkodzenia mienia i wiele innych ■