POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.08.2014, 11:33:36] • Kamień Pomorski

Inwestuj w Kamieniu Pomorskim

Inwestuj w Kamieniu Pomorskim

fot. kam

Inwestuj w Kamieniu Pomorskim to tytuł Międzynarodowego Spotkania Gospodarczego, które odbyło się w kamieńskim Ratuszu 21 sierpnia 2014 roku.

Celem spotkania było promowanie terenów inwestycyjnych w Gminie Kamień Pomorski, które w marcu 2014 r. zostały włączone do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Tereny te, to dogodne miejsce do lokowania biznesu oraz korzyści płynących z inwestowania w Województwie Zachodniopomorskim. 

Aneta Szreder-Piernicka, dyrektor ds. Handlowych i Marketingu Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. przedstawiła referat: „Specjalna Strefa Ekonomiczna z dostępem do morza – oferta portu Szczecin Świnoujście w korytarzu transportowym Północ-Południe”.

Inwestuj w Kamieniu Pomorskim

fot. kam

Kolejne wystąpienia to: „Zasady inwestowania na terenie specjalnej strefy ekonomicznej - wymierne korzyści ekonomiczne i społeczne”; „Zasady wspierania przez Gminę Kamień Pomorski inwestorów w procesie inwestycyjnym”; „Strefy ekonomiczne wciąż się opłacają - jak działa zwolnienie z podatku i ile można na nim zyskać” oraz „Inwestuj w Zachodniopomorskim – rola samorządu w aktywizacji życia gospodarczego regionu”.

- Atuty Gminy Kamień Pomorski jako miejsce do inwestowania to przede wszystkim optymalna dostępność komunikacyjna: szybki dojazd z lotniska w Goleniowie (40 min.), z Berlina (2 godz.); połączenie promowe ze Świnoujścia (50 min.); dogodne połączenia drogowe północ-południe oraz bocznica kolejowa na potrzeby inwestora – powiedział Bronisław Karpiński burmistrz Kamienia Pomorskiego.

mzk


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [30.08.2014, 13:46:05] • [IP: 31.183.57.***]

To nawet nie amatorszczyzna a zwykły blamaz PRL-ski z tego najgorszego okresu i z tego SLD-wskiego

Gość • Sobota [23.08.2014, 16:24:00] • [IP: 83.8.209.**]

TAK ŻÓŁCIN I PLAŻA POSZŁA JUŻ DO INWESTORA I CO ??NIC I TAKA LIPA Z WSZYSTKIM POLE NAMIOTOWE KLEĆ OJ MOZNA BY WYMIENIAĆ SZKODA SŁÓW

Gość • Sobota [23.08.2014, 12:17:55] • [IP: 80.52.170.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [23.08.2014, 09:51:10] • [IP: 37.248.255.***]

A w tle mondeo st 220

RS • Sobota [23.08.2014, 08:55:44] • [IP: 83.168.90.***]

Każda próba poprawienia sytuacji gospodarczej miasta jest cenną inicjatywą i za takie działania burmistrza należy pochwalić.

Gość • Sobota [23.08.2014, 03:32:12] • [IP: 31.61.130.***]

Pierwsze zdjęcie żywcem wycięte z PRL-u.

Gość • Piątek [22.08.2014, 18:42:29] • [IP: 46.76.28.***]

Na żółcińskim cyplu też miała być piękna strefa turystyczna. super plany, nawet" inwestor" się trafił i wykupił teren i co? ano jajco !! Jakie władze taki i biznes i tu będzie to samo czyli wielkie G!!

Gość • Piątek [22.08.2014, 18:01:48] • [IP: 79.184.16.***]

Och miała likwidować bezrobocie, a teraz krzyczy, że to nasz atut

Gość • Piątek [22.08.2014, 17:51:46] • [IP: 37.248.255.***]

SAMI SWOI

Gość • Piątek [22.08.2014, 17:51:18] • [IP: 83.8.54.***]

Tu na razie jest ściernisko:)

Gość • Piątek [22.08.2014, 16:16:36] • [IP: 89.204.137.***]

tych wszystkich znam sami urzędnicy etatowi pracujący do 15 a gdzie inwestor? czy to ten tyłem odwrócony

Gość • Piątek [22.08.2014, 15:40:53] • [IP: 164.126.186.***]

" Tu na razie jest ściernisko a tam gdzie to kretowisko będzie stał mój bank"-chyba dopiero jak cie z ratusza wywiozą na taczce!

Gość • Piątek [22.08.2014, 15:09:12] • [IP: 83.8.13.***]

NIC NIE POWSTANIE

Gość • Piątek [22.08.2014, 15:09:08] • [IP: 195.205.28.***]

W TVP było o strefie. Jeden inwestor mówił, że chce się tu ulokować. Niech poczyta wasze posty, to też spier...li. Pamiętam jak pluto, że strefy nie będzie. teraz jest, Karpiu zaczął szukać chętnych, jakiś się znalazł, to wszyscy chcą go pogonić. Czego my mieszkańcy chcemy? Brawo Bronek. Pokaż, że można zmienić coś na lepsze. Moje gratulacje.

Gość • Piątek [22.08.2014, 13:39:41] • [IP: 83.8.102.***]

Już widzę te tłumy inwestorów...ha ha ha

Gość • Piątek [22.08.2014, 13:33:52] • [IP: 83.168.84.**]

żałosne, żałosne, żałosne !! To by było śmieszne, gdyby nie było prawdziwe. Na to poszło 40 tyś zł ? Amatorszczyzna i dziadostwo. Jak zwykle w wykonaniu Karpińskiego

Gość • Piątek [22.08.2014, 13:22:18] • [IP: 77.253.205.***]

Bezrobocie to nasz atut! OCH jakie szumne hasło!

Gość • Piątek [22.08.2014, 13:22:08] • [IP: 31.2.49.**]

Zaczyna się festiwal czczych (nic nie znaczących, płonnych) obietnic przedwyborczych. Dla kogo ten kit ? Znamy to z minionych lat. To wszystko już było i nic konkretnego nie wynikło. Ludzie wyjechali z okolicy w poszukiwaniu pracy. Tak na prawdę to już nie ma kto pracować. Dostępność komunikacyjna naciągnięta do granic możliwości, a w zasadzie nie wiele ma z rzeczywistością. Bo Berlina 2 godziny jakim sposobem można dojechać ? Chyba łamiąc wszelkie przepisy !

Gość • Piątek [22.08.2014, 13:20:03] • [IP: 77.253.205.***]

Na zdjęciu sami swoi. PGK, PUP burmistrzowie z sąsiednich gmin. A byli jacyś inwestorzy z zewnątrz?

Gość • Piątek [22.08.2014, 12:55:21] • [IP: 93.154.229.***]

PANIE BURMISTRZ niech Pan zmieni juz ten GARNITUR