POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.08.2014, 17:05:56] • Międzywodzie

Ulica Zatoczna coraz piękniejsza, ale...

Ulica Zatoczna coraz piękniejsza, ale...

fot. kam

Dobiegają końca prace związane z przebudową pierwszej części ulicy Zatocznej w Międzywodziu, na odcinku od ulicy Armii Krajowej do ulicy Klonowej. Zamiast szarego asfaltu pojawił się koloru piaskowego bruk oraz ceglaste chodniki.

- Przebudowa ulicy Zatocznej w Międzywodziu, od drogi wojewódzkiej 102 do pirsu przystani jachtowej kosztować będzie 680 tysięcy zł. Przebudowa drugiego odcinka Zatocznej tzn. do pirsu zakończona zostanie do końca października 2014 roku – poinformował Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.

Ulica Zatoczna coraz piękniejsza, ale...

fot. kam

Przebudowany odcinek Zatocznej wygląda estetycznie, ale co z tego, kiedy właściciele aut urządzili tu sobie parking. Za chwilę nowo położona nawierzchnia może zostać poplamiona płynami eksploatacyjnymi. Kto to wówczas wyczyści. Należałoby wzdłuż całej ulicy Zatocznej ustawić znaki zakazu zatrzymywania się i postoju, które Straż Miejska powinna konsekwentnie egzekwować. Najlepiej przy pomocy mandatów karnych.

Ulica Zatoczna coraz piękniejsza, ale...

fot. kam

Przebudowę ulicy Zatocznej w Międzywodziu prowadzi firma „MAT-BUD” z Łęczna koło Białogardu.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 11:27:00] • [IP: 83.23.205.**]

No faktycznie. Proponuję położyć ładną kostkę i postawić od razu zakaz ruchu/wjazdu. Po co sie ograniczać do zakazu postoju. Przecież przy ruszaniu samochód może zostawić ślad gumy na kostce. Przecież ta droga jest do oglądania i podziwiania a nie do użytku.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 06:01:53] • [IP: 66.206.121.**]

Gość  Niedziela [10.08.2014, 21:57:07]  [IP: 77.253.134.**] Wypisywanie o parkingach na posesji i wydawaniu warunków zabudowy jest poprostu żałosne!! 90% budynków na tej ulicy ma więcej niż 30 lat, kto wtedy myślał ze wioska rybacka będzie teraz miasteczkiem turystycznym obleganym przez turystów. Najlepiej jest zacierać ręce w gminie przed sezonem letnim bo już niebawem spłynie dawka podatków od tych właśnie turystów.ZAL

2fast4U • Poniedziałek [11.08.2014, 05:43:58] • [IP: 66.206.121.**]

Gość co pisze na złość:  Niedziela [10.08.2014, 18:37:12]  [IP: 164.126.109.***] Smaru (oleju) to ci w głowie brakuje jak byś go mail to byś wiedział ze boso po ulicach sie nie chodzi zakazuje tego unia

GOŚĆ • Niedziela [10.08.2014, 23:35:39] • [IP: 83.168.86.***]

KIEDY ZOSTANIE WYKONANE DOJŚCIE NA PLAŻĘ Z GŁÓWNEJ ULICY TJ.WOJSKA POLSKIEGO ?? ARCHAICZNE PŁYTKI CHODNIKOWE WCIĄŻ ZASYPANE PIASKIEM JUŻ DAWNO NADAJĄ SIĘ DO WYMIANY.ZEJŚCIE NA PLAŻĘ TEŻ JEST TRAGICZNE. WSTYD WŁADZE GMINY A RADNI Z MIĘDZYWODZIA LEPIEJ ZAKOPCIE SIĘ NA PLAŻY.

Gość • Niedziela [10.08.2014, 22:37:08] • [IP: 83.20.255.***]

Pożal się Boże z ta firmą MAT-BUD.Tak spartolonej roboty to ja nigdy nie widziałem.Krzywo położona kostka, szpary takie że brak słów. Cała kostka się rusza idąc po niej.

Gość • Niedziela [10.08.2014, 22:34:05] • [IP: 77.253.129.***]

Gość • Niedziela [10.08.2014, 21:57:07] • [IP: 77.253.134.**] święte słowa. Święte

Gość • Niedziela [10.08.2014, 21:57:07] • [IP: 77.253.134.**]

Popieram gości• Niedziela [10.08.2014, 18:37:12] • [IP: 164.126.109.***] oraz Gość • Niedziela [10.08.2014, 18:26:56] • [IP: 46.76.2.***]. W Międzyzdrojach wszędzie są parkingi płatne, w Rewalu również a i w Zakopanem płacimy nie małe pieniądze za parkowanie to dlaczego nie mają płacić za parkowanie w Dziwnowie czy w Międzywodziu nie dajmy się zwariować. Wciąż macie pretensje do Pana Burmistrza Józwiaka przecież mieliście już Krzysia który gówno wam zrobił i z niego jesteście bardzo dumni jak zwykle wywrotowcy.Jest prawdą że jeżeli wynajmujecie pokoje dla wczasowiczów to zapewnijcie im również parkingi a nie zabudowaliście swoje posesje chałupkami pod wynajem przecież ktoś wam wydał decyzje na zabudowę terenu ; projektant zaprojektował jako budynki mieszkalne z dwoma miejscami dla samochodów bo to było wyjście żeby mieć jak najwięcej pokoi tak samo to jest zrobione jak w Dziwnowie na Osiedlu Rybackim nawet wczasowicze nie maja gdzie wypić kawę bo wszystko zabudowane i u K K również. Jesteście żałośni :(

Gość • Niedziela [10.08.2014, 21:48:55] • [IP: 83.11.107.**]

Jak chcesz wynajmować kwatery to zapewnij parking swoim gościom.

Gość co pisze na złość: • Niedziela [10.08.2014, 18:37:12] • [IP: 164.126.109.***]

A jak wszystko będzie smarami zapaćkanie, że boso chodzić nie będzie można także nie przyjadą. Jak się buduje kwatery, to trzeba zadbać o parkingi dla swoich gości, a nie tylko kasiorę robić bez inwestycji

Gość • Niedziela [10.08.2014, 18:26:56] • [IP: 46.76.2.***]

To niech na swoich posesjach robią parkingi dla swoich gosci

Gala • Niedziela [10.08.2014, 18:13:52] • [IP: 95.41.209.**]

To już nic nie pojmuję-skoro są chodniki, to jezdnia, jak sama nazwa wskazuje, służy do poruszania się po niej samochodami.Te jak wiadomo potrafią czasem trochę nabrudzić, ale i od czasu do czasu muszą zaparkować.Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie parkował, dajmy na to na Słonecznej, żeby dojść do domu na Zatocznej.W Międzywodziu i tak w sezonie jest ciężko zaparkować, więc nie utrudniajmy jeszcze życia kierowcom, bo w końcu nikt tu nie przyjedzie.A przecież chyba nie o to chodzi.

2fast4u • Niedziela [10.08.2014, 17:58:22] • [IP: 66.206.121.**]

To co sie wyprawia na tej budowie to jeden wielki żart, projekt drogi zlecono chyba studentowi pierwszego roku bo nikt doświadczony nie kompromitowal by sie tym czymś, no ale ktoś to przecież zatwierdził. Logiczne jest ze ta droga jest najbardziej ruchliwa w okresie wakacyjnym gdzie z każdego auta wycieka woda z klimatyzacji i zostaje na przepięknej jasnej kostce, nie wspomnę już o naszych przestarzałych śmieciarkach z których sie leje " niezłe szambo". Co do zaparkowanych aut przed posesją nie sadze aby komuś przeszkadzały a chyba najmniej turystą którzy i tak chodzą środkiem drogi bo to normalne w miejscowościach turystycznych, ale zapewne nasza stra miejska która nie potrafi odróżnić volkswagena od mercedesa szybko sie pojawi i" zrobi porządek" Na koniec gorąco pozdrawiam Pana Burmistrza który za cały ten bajzel bierze odpowiedzialność.

Gość • Niedziela [10.08.2014, 17:11:34] • [IP: 83.21.139.*]

jak wszędzie nie będzie można parkować a Straż Miejska będzie sypać mandatami to turyści w końcu przestaną przyjeżdzać tutaj !! a to wiadomo co oznacza dla mieszkańców którzy z nich żyją...

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zastanawiacie się co robią wasze zwierzęta, kiedy nie ma was w domu? Kino Eva zaprasza na film! ■ W niedzielne popołudnie po godzinie 17.00 syreny strażackie dały znać mieszkańcom, że gdzieś się pali. Do gaszenia domu przyjechało aż 6 jednostek straży pożarnej. Najszybciej byli strażacy po sąsiedzku z Dargobądza. Zaczęło się od komina na poddaszu. Wąskie strome schody były największą przeszkodą. Trzeba dodać, że mieszkańcy i sąsiedzi podjęli próbę gaszenia ognia, jednak małe ciśnienie i cienki przewód nie dawały szansy na ugaszenie pożaru, ale na tyle było to skuteczne, że zostało obronione wejście na poddasze i strażacy mogli szybko dotrzeć do mocno płonącego dachu. Dzieci z domu wyprowadził sąsiad, a do podtrutego ofiarnie gaszącego mieszkańca przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■