POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.08.2014, 22:33:53] • Międzyzdroje

Czytelnik o nowych wiatach: Budy jak na wsi

Czytelnik o nowych wiatach: Budy jak na wsi

fot. Czytelnik

Są nowe. I nie zachwycają. Nasz Czytelnik nie kryje zaskoczenia, że w Międzyzdrojach, jednym z najpopularniejszych zachodniopomorskich kurortów postawiono tak szpetne wiaty przystankowe.

To, co zobaczyłem, przerosło moje najśmielsze oczekiwania - pisze z ironią nasz Czytelnik.- Jak bardzo trzeba być pomysłowym, żeby w centrum miasta postawić wiatę zbitą z desek, jak na wsi... szok! Czy miasto wygrało przetarg na drewno? Mało tego: w tej wiacie nawet nie ma gdzie usiąść...
Na potwierdzenie swoich słów Czytelnik przesyła nam zdjęcia.

Może ktoś z Urzędu wypowiedziałby się na ten temat?- pyta.

Wszyscy jesteśmy ciekawi odpowiedzi urzędników. Kiedy tylko ją otrzymamy, na pewno ją opublikujemy.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Wtorek [12.08.2014, 19:47:06] • [IP: 83.23.205.***]

nikt nie schroni się przed deszczem anie nie usiądzie - co to ma być?

Gość • Wtorek [12.08.2014, 14:37:28] • [IP: 79.184.200.***]

piknie kurna piknie miasto cudów buty i arogancji

Gość • Wtorek [12.08.2014, 12:40:50] • [IP: 89.228.10.**]

TANDETA! Też widziałam i się zdziwiłam co to jest.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 19:05:44] • [IP: 46.112.85.**]

Ci krytycy to chyba z naszej stolicy powiatu. To dopiero jest miasto rodem z PRL taki relikt GSów, Wróćmy pod skrzydła Swinoujścia bo to jest właściwy powiat dla miasta i nie będzie już zawistnych komentarzy.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 18:17:48] • [IP: 79.184.211.**]

Szpetne wiaty przystankowe, bez ławki.żenada.Zmieńcie to bo wstyd. ławek w mieście jest za mało, a przecież to miejsowość WYPOCZYNKOWA i gdzie tu spocząć.??

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 17:25:42] • [IP: 188.47.141.***]

co za mieszczuch tak napisał ?? czym sie różnią ludzie na wsi od mieszczuchów brak słów. jednym słowem BURAKI !! MIESZKAM NA WSI I JESTEM Z TEGO DUMNY :) :) :)

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 12:53:10] • [IP: 77.253.205.***]

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 08:32:28] • [IP: 188.29.165.**] he he. Dobre. Brudno jak w mieście:) Dobre:)

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 12:39:44] • [IP: 83.15.115.***]

JEDNYM SLOWEM ''ZUBROBUS ''

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 12:24:58] • [IP: 79.184.174.***]

ten kto dał ten tytuł obrażając wieś niech się okopie z tą budą w Międzyzdrojach

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 12:19:33] • [IP: 79.184.189.***]

panie burmistrzu ma pan racje nie nie nie jarmarku nie rubta w miedzyzdrojach miasto słynie z betonu długu, kumoterstwa, buty administratorow oraz przegranej w sprawie działek a miał być tak pkinie

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 12:17:29] • [IP: 139.112.164.*]

I dobrze, po co fortune wydawac jak i tak zaraz zostana zniszczone przez wandali.

Belzebub • Poniedziałek [11.08.2014, 12:13:54] • [IP: 89.174.73.**]

Do Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 08:32:28] • [IP: 188.29.165.**] Co to jest" dogara" ?

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 11:57:24] • [IP: 79.184.210.***]

Paśniki dla zwierząt... :D

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 11:35:06] • [IP: 83.23.188.**]

ktoś zgarnął dużą kasę za te szpecące deski.a gdzie są ławki ?BRAWO P. BURMISTRZU ZA POMYSŁOWOŚC!!DO DYMISJI...

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 10:55:27] • [IP: 62.69.252.**]

przecież to jeszcze nie jest wykończone!

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 10:23:51] • [IP: 80.52.151.**]

będzie pasowała do ogrodzeń drzew zabytkowych :-) też takie ładne

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 09:23:40] • [IP: 83.8.197.***]

Brud i smród w mieście same spaliny i hałas.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 09:12:57] • [IP: 79.186.122.***]

jak na wsi oj dziwne nie ładnie tak pisać

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 09:11:24] • [IP: 195.117.22.**]

Urzednicy juz zeszpecili całe piekne kiedys miasteczko

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 09:11:18] • [IP: 37.248.254.***]

Wy wielcy miastowi nie potraficie uszanować ładnych szklanych czy z pleksi to macie drewno, tańsze i łatwiej wymienić.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 08:48:55] • [IP: 79.184.213.***]

zabite dechami, odrzucające wszelką nadzieję na odpoczynek... typowe Międzyzdroje

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 08:32:28] • [IP: 188.29.165.**]

Od wsi to się odpier... Bez wsi miastowi nie mieliby co dogara włożyć. Co to w ogóle za przyrównanie jak na wsi?! Zacznijmy mowic brud jak w miescie.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 08:11:09] • [IP: 94.40.32.**]

No fakt na wsiach bywają ładniejsze panie miastowy... IKamień powinien moderować takie zapisy, a nie powtarzać.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 07:59:07] • [IP: 37.152.19.***]

Odwalcie się od wsi, głupie stwierdzenia obrażające piękną polską wieś. Na naszej wsi są piękniejsze miejsca i zabudowania niż w waszym mieście i takich bud nie ma.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 07:02:34] • [IP: 79.188.50.***]

nie ma - źle, jest - tez źle (bo nie takie) ludzie cieszcie sie ze macie paranoja... po za tym nie rozumiem co znaczy tekst" jak na wsi" a co wieś jakaś gorsza? ludzie jak wszędzie...

Oglądasz 1-25 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielne popołudnie po godzinie 17.00 syreny strażackie dały znać mieszkańcom, że gdzieś się pali. Do gaszenia domu przyjechało aż 6 jednostek straży pożarnej. Najszybciej byli strażacy po sąsiedzku z Dargobądza. Zaczęło się od komina na poddaszu. Wąskie strome schody były największą przeszkodą. Trzeba dodać, że mieszkańcy i sąsiedzi podjęli próbę gaszenia ognia, jednak małe ciśnienie i cienki przewód nie dawały szansy na ugaszenie pożaru, ale na tyle było to skuteczne, że zostało obronione wejście na poddasze i strażacy mogli szybko dotrzeć do mocno płonącego dachu. Dzieci z domu wyprowadził sąsiad, a do podtrutego ofiarnie gaszącego mieszkańca przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■