POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [10.08.2014, 09:04:22] • Międzywodzie

Czytelnik: Po tej ulicy można pływać pontonem! To skandal

Czytelnik: Po tej ulicy można pływać pontonem! To skandal

fot. Czytelnik

Czytelnicy zwracają się do nas z prośbą, aby poruszyć ciągle powtarzający się problem dotyczący ulicy Westerplatte w Międzywodziu. - W sytuacji gdy spadnie jakikolwiek deszcz na ulicy tej pojawiają się ogromne kałuże i ciężko tamtędy przejść- zauważają Czytelnicy.

Na potwierdzenie swoich słów Czytelnicy przesyłają nam zdjęcia zalanej ulicy.

- Woda w tym miejscu stoi bardzo długo, rozumiem, że po jakiejś większej ulewie woda może się utrzymywać, ale w miejscu tym wystarczy, że trochę popada i już nie ma jak przejść- mówią rozgoryczeni Czytelnicy i pytają czy ktoś się w końcu tym zajmie?

Czytelnik: Po tej ulicy można pływać pontonem! To skandal

fot. Czytelnik

Zapytaliśmy o tą sprawę urzędników z Urzędu Miejskiego w Dziwnowie. Aktualnie czekamy na odpowiedź.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Środa [13.08.2014, 10:16:29] • [IP: 46.115.184.**]

ja tez widuje panów z firmy sprzątającej. ..i nigdy nie widziałam ich pijanych !! czy klnacych a to ze sobie po pracy usiedli pod namiotem to każdemu wolno !! przynajmniej sprzątają te brudy zestawione po dobie ucholu !!

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 09:53:24] • [IP: 31.61.138.**]

Bylam w Miedzywodziu na wczasach to co widzialam to dla mnie szok jakimi my jestesmy brudasami. Lezac na plazy zaobserwowalam jak kolonie zostawiaja po sobie syf a panie opiekunki nic sobie z tego nie robily albo jak matki zakopywaly pampersy w miejscu w ktorym lezaly jednej jak zwrocilam uwage to suchej nitki na mnie nie zostawila. A te namioty na plazy to pomylka ludzie pijacy alkohol pozostawiali butelki na srodku plazy gdzie jest straz miejska albo urzad morski a co wieczorami odbywalo sie na promenadzie az strach bylo tam przechodzic faceci pijani sikali gdzie popadnie nie przejmowali sie ze chodzily tam male dzieci i matki porozbijane butelki i pelno smieci wspolczucia dla ludzi sprzatajacych po smieciarzach juz wiecej nie pojade nad polskie morze chyba ze wladze rusza wkoncu dupy od koryta i zrobia cos z tym

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 07:37:50] • [IP: 46.169.87.**]

A ja widziałem jak UFO wylądowało w Miedzywodziu na promenadzie i wyszedł Obama z Elwisem i ci co sprzętają witali się z nimi

Gość • Niedziela [10.08.2014, 22:36:24] • [IP: 46.215.65.***]

Dlaczego wpisy są usowane z prawda a nazwiskami nie!? A ze woda stoi to trzeba kupiec gondolę i zrobić Wenecję

Gość • Niedziela [10.08.2014, 22:10:17] • [IP: 77.253.134.**]

I znowu to Międzywodzie ma problem jak zwykle. Brud to robią wam wczasowicze. Niech wrzucają śmieci do koszy to będzie czysto a nie wciąż narzekają.W Dziwnowie często widzę jak sprzątają ci ludzie z firmy sprzątającej.Szkoda że Panowie Policjanci nie gonią z pałkami tych małolatów którzy włóczą się po nocach pijani i naćpani.Faktycznie problem jest z tą deszczówką ale może panowie z Urzędu Gminy coś zaradzą, a może by tak gondole zakupić i przeprawiać wczasowiczów na drugą stronę tak jak w Wenecji:) Pozdrawiam malkontentów z MIĘDZYWODZIA :)

Gość • Niedziela [10.08.2014, 21:21:58] • [IP: 31.61.130.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.08.2014, 20:29:15] • [IP: 46.169.10.**]

Przepraszam kupe mi się chce

Gość • Niedziela [10.08.2014, 18:38:55] • [IP: 31.61.138.***]

Ale kyos ma zryty beret zeby takie durnoty wypisywac

Gość • Niedziela [10.08.2014, 17:00:34] • [IP: 83.21.148.***]

to wszystko przez putina i drozda

Gość • Niedziela [10.08.2014, 15:54:30] • [IP: 5.174.119.**]

Czterech pancernych a gdzie pies pewnie wodę pije z kałuży z Westerplatte

Gość • Niedziela [10.08.2014, 15:27:17] • [IP: 95.41.243.*]

Dziś rano widziałem piękny widok na plaży jak czterech panów z firmy sprzatajacej która wywozi śmieci traktorem zamiast sprzatac to pili wódkę pod namiotem i strasznie przeklinali a dookola dzieci brawo panowie a w szczególności dla pana kierowcy

Gość • Niedziela [10.08.2014, 15:14:29] • [IP: 37.248.65.**]

Do gościa 9 20 16 przejdz się w nocy po Miedzywodziu i zobacz co się dzieje a dopiero później dodawaj komentarze o nic nie robieniu

Gość • Niedziela [10.08.2014, 15:08:25] • [IP: 62.69.231.***]

Co się czytelnik burzy? Nie bierze ponton i ciśnie.

Gość • Niedziela [10.08.2014, 14:05:14] • [IP: 77.114.41.**]

Pewnie archeolog znowu wkracza do akcji najpierw wojska polskiego teraz promenada ludzie sami syf zostawiacie a później placzecie a największe syfiarze to sprzedawczyki wyzwalają swoje śmieci gdzie popadnie pełno wszędzie worow które później są rozwalane przez wypitych debili a co do panów sprzatajacych to co maja wsiąść mopy i ta wodęwykrecic?

Gość • Niedziela [10.08.2014, 13:36:53] • [IP: 31.1.181.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.08.2014, 13:30:26] • [IP: 31.1.181.***]

Jak macie brud to sobie posprzatajcie brudasy a jak oczerniacie ludzi którzy sprzataja to podajcie swoje nazwiska bo co tak pisza to sami jesteście największymi brudasami dwuch na cale Międzywodzie

Gość • Niedziela [10.08.2014, 13:27:42] • [IP: 80.245.180.***]

No dajcie spokój, kogo obchodzi jakaś zapyziała uliczka w jakimś zapyziałym Międzywodziu? Nie ma nic ciekawszego do opisywania?

Gość • Niedziela [10.08.2014, 12:49:54] • [IP: 79.184.202.**]

ALE SYF, BRUD, ZANICZYSZCZENIE NA TEJ PROMENADZIE PEŁNO ŚMIECI NA PROMENADZIE(BUTELEK PLASTIKOWYCH PO NAPOJACH NIE WSPOMINAJĄC O BUTELKACH PO ALKOHOLU SZKLANYCH BUTELKACH I PUSZKACH PO PIWIE)NIE DO POZNANIA TA PROMENADA MALUCHY NIE MAJĄ GDZIE BAWIĆ LUB USIĄSC W TYM BAŁAGNIE NA PEWNO NIE POKALECZĄ SIE I NIESZCZĘSCIE GOTOWE.LUDZIE BEZ OPAMIĘTANIA PIJĄ ALKOHOL ABY ZMARNOWAĆ ŹYCIE?.

Gość • Niedziela [10.08.2014, 12:21:12] • [IP: 79.184.20.***]

Niech" stonka" się rozkłada z leżakami i mają plażę i tłoku nie ma, z płotu można poskakać do wody ;)))

Gość j23 • Niedziela [10.08.2014, 09:34:40] • [IP: 83.11.102.***]

w Dziwnowie jest podobny problem, na skrzyżowaniu ulicy Kościelnej z ulica Słoneczną nawet po niewielkich opadach stoi ogromne bajoro którego nie sposób pokonać, a wiosna gdy topnieją śniegi sytuacja wygląda jeszcze gorzej...może i tym problemem ktoś się zajmie