POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [06.07.2014, 14:54:39] • Kamień Pomorski

Claret Gospel w Kamieniu Pomorskim

Claret Gospel w Kamieniu Pomorskim

fot. kam

Po raz kolejny w Kamieniu Pomorskim gości Claret Gospel. Claret Gospel to wspólny projekt z miastem Bytom na Górnym Śląsku wspierający młodych ludzi z Wybrzeża Kości Słoniowej w ramach wymiany kulturowej.

Działalność odbywa się w ramach Fundacji „Zostaw Ślad” ustanowionej przez Zgromadzenie Misjonarzy Synów Niepokalanego Serca Błogosławionej Maryi Dziewicy nazywanego potocznie Zgromadzeniem Misjonarzy Klaretynów.

Claret Gospel w Kamieniu Pomorskim

fot. kam

W ostatnią sobotę zespół Claret Gospel wystąpił przed kamieńską publicznością koło katedry kamieńskiej. W programie dominowała muzyka Gospel i Negro spirituals.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

mieszkaniec • Poniedziałek [07.07.2014, 11:35:12] • [IP: 83.23.138.**]

Właśnie...My możemy nie wiedzieć ale media? Portale internetowe i dzienniki? To znaczy że nie ma w Kamieniu KALENDARZA IMPREZ? A tyle osób w promocji. .. Kiedyś był w starostwie pracownik, który to spinał i wspólny program imprez w powiecie był. Teraz nie ma promocji w starostwie i nie ma koordynacji. A my tracimy bo chętnie byśmy byli... Strony internetowe urzędów tez nie zawsze są na bieżąco.

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 10:37:17] • [IP: 5.60.253.**]

Nie każdy lata do kościoła, a na to wychodzi, że występy były tylko dla praktykujących i przypadkowych ludzi.Kamień jest tak małym miasteczkiem, że umieszczenie kilku plakatów informujących o imprezach nie pochłonęłoby zbyt dużej kasy.Narzekamy, że w Kamieniu nic się nie dzieje, jednak odpowiedzialni za to ludzie nie robią nic, aby to zmienić.

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 01:18:04] • [IP: 46.169.74.**]

szkoda, że żadnych informacji nie podała redakcja przed wystąpieniem. masakra jakaś

Gość • Niedziela [06.07.2014, 23:45:35] • [IP: 79.184.19.*]

Super sprawa, dobrze że mamy takiego PROBOSZCZA, któremu wszystko wychodzi.

Gość • Niedziela [06.07.2014, 20:51:39] • [IP: 79.186.222.***]

Mnie o takich imprezach nie informujcie, ale od kasy z UM wara!!

Gość • Niedziela [06.07.2014, 20:49:31] • [IP: 83.11.106.**]

oni fajni sa

Gość • Niedziela [06.07.2014, 20:14:44] • [IP: 83.8.204.***]

Ja myślę, że p. Dyrektor Ośrodka Kultury powinien do każdego mieszkańca miasta osobiście dzwonić i informować o każdej" imprezie".

Gość • Niedziela [06.07.2014, 20:03:35] • [IP: 5.173.179.***]

impreza koło katedry była finansowana przez ks. proboszcza kadek nie ma z tym nic wspólnego

Gość • Niedziela [06.07.2014, 18:01:54] • [IP: 83.8.200.***]

ćmok to może ty jesteś ja też uważam że nie tylko kościół jest od tego by o wszystkim informować, a skoro tak mówisz to pewnie ci co nie chodzą do kościoła nie mają żadnych praw, błędne rozumowanie i tylko świadczy o twojej maleńkości, a impreza na marinie też w kościele była ogłaszana? coś mi się zdaje że wszystko organizuje się dla kościoła a nie dla ludzi, no ale cóż jakość życia w tym mieście jest wykładnikiem takich ludzi jak ty skoro tak piszesz

Gośćas • Niedziela [06.07.2014, 16:24:49] • [IP: 77.253.131.***]

Może ksiądz z ambony ogłaszał ćmoku jak nie chodzisz do kościoła to nic nie wiesz hihihih

Gość • Niedziela [06.07.2014, 16:11:32] • [IP: 83.23.49.**]

Gość • Niedziela [06.07.2014, 15:06:59] • [IP: 83.8.200.***]: spójrz jeszcze raz na drugie zdjęcie, jedyny wniosek jaki się nasuwa: w zeszłą niedzielę na zapowiedziach było ;)

Gość • Niedziela [06.07.2014, 15:06:59] • [IP: 83.8.200.***]

ja mam tylko pytanie do dyrektora ośrodka kultury i innych osób odpowiedzialnych za to co dzieje się w mieście, kolejna impreza gdzie nikt o niej nic nie wie, zero plakatów tak jak i o imprezie rodzinnej na marinie, dyrektor chwali się sukcesami ale dla mnie to osoba nie mająca zielonego pojęcia o promocji miasta i sposobach komunikowania się z mieszkańcami kolejna impreza którą przegapiłem, może czas i dyrektora wymienić na osobę młodszą bardziej kreatywną zainteresowaną tym by na takie imprezy przychodziło więcej osób.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■